Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pani Misiakowa

do eleganckiej kuchni...

Polecane posty

Gość pani Misiakowa

...jaka lodówka? Moje drogie panie, jakie macie lodowki w swoich królestwach? :) Mój mąż smieje sie, że kuchnia to moje królestwo teraz,a to dlatego, bo mam urlop macierzyński, więc cały czas siedze w domku. Opiekuje sie córeczką i gotuje obiadki. Chciałabym sobie wymienic lodówkę stara na jakąs nową, elegancką, a przede wszystkim dużą. Powiekszyła nam sie rodzinka i zakupy nam sie nie mieszczą w starej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w Polsce nie ma biedy
jasne , kup taka z dwoma drzwiami i z podajnikiem na drinki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze taka
Gość pani Misiakowa
no własnie cos takiego jak ta marzy mi sie. Widziałam podobne lg - side by side, podobno maja gwarancje na 5 lat te lodówki. Ma ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajomi mają
moi znajomi mają tą side by side,bardzo fajna lodówka ,dobrze wygląda i na prawdę jest bardzo pojemna ,a i muszę powiedzieć że cicho chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani zielonka.
ja tez rozgladam się za nową lodóweczka i moją uwage przykuły te side by side lg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam się bo
właśnie na tą side by side LG do końca roku dają 5 lat gwarancji,a fajna pakowna lodówka a do tego wcale nie jest jakaś droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie elegancka to na pewno obudowana, czyli lodówka do zabudowy ;) świecące metalowe pudło dla mnie to nie jest elegancka lodówka :O ale to zależy od stylu całej kuchni oraz upodobań włascicieli A lodówka 180 cm z peeeewnościa wystarczy na 3 osobową rodzinę i większa też. Lodówki side by side mają inne wymiary, sa duże ale sama lodówka jest węższa, kwestia przyzwyczajenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna poogladac takie lodoweczki w sklepie i zobaczyc, czy wygodna by byla side by side czy zwykla, jednak taka dluga gwarancja na pewno jest zachecajaca, firma miala dobry pomysl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna poogladac takie lodoweczki w sklepie i zobaczyc, czy wygodna by byla side by side czy zwykla, jednak taka dluga gwarancja na pewno jest zachecajaca, firma miala dobry pomysl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatka XXX
mnie tez skusiła gwarancja. W ogole od dawna marzyłam o lodówce side by side i w końcu kupiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała cicha myszka
mnie jeszcze nie stac na taka lodówke side by side,a tez bardzo mi sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż smieje sie, że kuchnia to moje królestwo teraz,a to dlatego, bo mam urlop macierzyński znaczy co - obzerasz się??? bo nie rozumiem tego dowcipu nie żebym miala cos do Ciebie, od razu mówię, tylko taki dowcip ze strony mężczyzny sugeruje....lekki...szowinizm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinaS
e tam, przesadzasz. Ja bardz lubie swoją kuchnie i sama sobie ja zaprojektowałam i urządziłam. teraz tez kupiłam nowa lodówke side by side lg, która rewelacyjnie komponuje się z całościa. Bardzo lubie przebywac w kuchni, moje koleżanki tez jak zawsze przychodzą do mnie na kawe, to mówia, że w kuchni czuja sie najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaminkaGosia
haha skąd ja to znam. tez zawsze przesiadujemy w kuchni z przyjaciółkami. a jeśli chodzi o lodówke to ja chce sobie teraz wymienić moja stara i kupić tez właśnie lg, taką z kostkarka do lodu. Bardzo fajna lodóweczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhr
dobry wybor, a wiesz o gwarancji na te lodowki? byla reklama:) poszukaj informacji o tym, warto wiedziec i tym bardziej kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biegiem do sklepu
gwarancja jest na lodówki side by side lg. 5 lat gwarancji - promocja tylko do konca roku. Biegiem do sklepu po nową lodówe na święta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osssa
haha, właśnie rodzice moi zdążyli jeszcze przed świętami kupić side by side. I przyznam, że dobrze zrobili bo tyle tego jedzenia Mama zrobiła na święta z ciocią, że ja nie wiem gdzie to wszystko by się pomieściło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×