Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
migotka***

ile kosztuje wstawienie zeba??? wie ktos???

Polecane posty

witam , mam pytanie gdyz bylam u dentysty i wyrwal mi zeba 5 i 6 na nastepnej wizycie powiedzial ze znowu po drugiej stronie tez mi wyrwie ale co dalej??? spytalam sie co ze wstawieniem nowego , powiedzial mi ze 400 zl od JEDNEGO zeba!!!! dla mnie to lekke przesada to chyba jakis złoty zab bo strasznie duzo kasy jeszcze jakbym musiala 4 wstawic !!!! powiedzcie mi czy ktos wstawiał zeba i ile to kosztowało??? oczywiscie wstawienie zeba nie jest refundowane:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka3333
tak mało??? pewnie mostek ci wstawi ale to kosztuje 1500zł ,a nie 400. chyba ze jakąs plastikową proteze ci wstawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka3333
ale jak jej wyrwał to juz korzenia nie ma to jak koronki jej wstawi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zen_
Aha mnie kosztowalo u znajomego dentysty 1600 zl (na mostku), koszt mostka i protezy 1200 zl, 400 zl robocizna + materialy bezposrednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka3333
no wlasnie o tym pisalam - a autor pisze ze mu wyrwali zeba i za wprawienie 400zł. chyba sobie ktos jaja z nas robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka3333
no ja za mostek zaplacilam 1500zł, pilowane mialam dwa zęby , czyli razem 3 punkty tak to liczą ze za jeden punkt 500zł ,mozna robic na dwa ale polecane jest na trzy bo sie lepiej trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zen_
400 zl za odbudowanie to tez niewiele. Nie wiem czy zauwazyliscie ale od kilku miesiecy po centrum Wawy jezdzi reklama bilbordowa na lawecie - super promocja koronka porcelanowa tylko 2900 zl hehe "tylko" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka3333
ło matko -no to niezla reklama - ja mieszkam w krakowie tez drogie miasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malajkaaa
koachana po pierwsze nie weim co to niby znaczy"wstawienie zeba" mozna miec koronke, lub mostek,ceny ok kilkaset zl a jak chcesz miec IMPLANT czyli de facto nowy zab TO CENA JEST W GRANICACH 3-5 TYSIECY ZL!!! WIEC NIE NARZEKAJ ZE 400 TO DUZO:d a tak naprawde to nie wiem co on za te 400 zl chce ci zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaSamotna1234
ciesz sie ze masz tylko zeby do wstawienia ja musilam wszystkie zeby wyleczyc wydalam na leczenie 1500zl plus piaskowanie i zalozenie aparatu ortodatycznego 4tys zl nosilam go 2.5 roku kazda wizyta 100zl po zdjeciu aparatu wstawili mi druty za zeby jeszcze nie wiem ile bede je nosic ale sa po to zeby zeby sie nie rozeszly kosztowaly 800 zl mialam wybielane zeby za 400zl i wstawialam jednego za 800 zl czyli razem wydalam 10.500zl ale nie zaluje teraz mam ladne prosciutkie i bielutkie zeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala554
400zł to nawet proteza tyle nie kosztuje. bo chyba za proteze trzeba dac ok 1 tys.z zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lijanka 00
na wkrety?? to chyba implanty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiatrak nl
to wszystko nic ja muszę wstawić dwa zęby jeden po prawej i jeden po lewej stronie dentysta zaproponował mi dwa mostki i koronki i zgadnijcie ile zaśpiewał za jednego 1600€ a za drugiego 2000€ ale część mi zwróci ubespieczenie ale najpierw zapytam ile procent.mowa o holandi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHce powiedziec wam ze dla jedynch nawet 400zł to duzo... !! jestescie nadziani :/ to mało... Wkurzyłam sie jedym zdaciem " ze ciesz sie ze tylko 400zł bo to bardzo mało a nie kilka tysiecy". Zalezy dla kogo... Ja mam teraz 18 lat. Rok temu straciłam zeba (dwójke) ,niestety przez chorobe , nie szło nic zrobic z tym zebem wiec musiałam oszlifowac 2 zeby 1050 zł. i miałąm taki mostek. 350zł za zeba . wiec jest taniej. Na ul. Kosciószki. Na przepiwco koscioła. Miedzy przystankiem kosciuszki a pkp. Chodze do szkoły , mieszkam z mamą sama i z bratem. mamy alimenty i skad wziasc tyle kasy. ..Jakos uzbierałam pianiadze. a teraz 2 miesiiace temu znów wyleciał mi ząb(trójka) a z drugiej strony druga dwójka zachwile mi wyleci. Jestem ładną dziewczyną...tylko ze gdy sie usmiechne juz tak nie jest. Mam studniowke za niecały miesiąc i co musze sie pilnowac zeby sie nie smiac. Chodze do klasy maturalnej ucze sie ..a w weekendy pracuje..i jak niby mamm zarobic 1500zł kolejne na zeby :/ jesli ktos wie gdzie idzie dostac jakies dofinansowanie na kase chorych albo gdzie taniej robią zeby to prosze o informacje : monikapejta91@yahoo.pl . z góry dzienkuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innkka
przykre :( ja tez niestety wcześnie straciłam kilka zębów, nie miałam pieniędzy na wstawienie,a i też nie orientowałam się w tych sprawach,bo dentystka do której chodziłam nic nie wspominała, może dlatego że to drogo kosztuje a mnie nie stać :( współczuje Ci bardzo bo wiem jak to jest kiedy w młodym wieku straci się jakieś zęby :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze warto na poczatek sprobowac zrobic sobie proteze? a jak uzbierasz pieniadze, to pomyslisz o mostach, wydaje mi sie, ze kazdemu ubezpieczonemu raz na 5 lat przysluguje zrobienie protezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój znajomy dentysta (Poznań) bierze za zrobienie porcelanowego ząbka 500 zł. I jest to normalna cena - ani bardzo drogo, ani bardzo tanio. Nie znam sie na tym bardzo - ale chyba nie musi byc korzeń, aby zrobic nowy porcelanowy zab, bo moja mama też miała najpierw wyrwany zab, a potem wstawiony w to miejsce nowy porcelanowy, który bodajże jest osadzony na sąsiadujacych zębach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuuneguunda
ale implanty to troszkę więcej kosztują niż mostki:)Ja za implant trojęczki w systemie IDI zapłaciłam 4 tys.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuuneguunda
trójeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu onaa
nie masz 5 i 6, wiec trzeba je wstawic.Te zabki z porcelany musza sie na czyms trzymac...trzeba spilowac 4 i 7 i osadzic na nich.To te 4 punkty (4 zeby) 4x400zl.Ja mam wstawiana 5,ale tylko trzyma ja czworka, wiec zaplacilam dwa lata temu 800zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania0808
hej mam pytanie, w sprawie tych mostków, gdyż trzeba opiłowywać sąsiednie zęby i co wtedy są już zniszczone . i czy miał już ktoś tak wstawiane z Was??jaka jest na to gwarancja, ze wydam 650 zł za jednego a mi to po roku nie wyleci wszystko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko 400
Jeżeli tylko 400 złociszy czyli taki tani to musi być chyba z plastiku ? Albo wyrób chińszczyznopodobny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam jedna i
tylko 400 - koszt wykonania korony pełnoceramicznej technika wynosi ok. 250 zł, porcelanowa na metalu ok.150 zł, resztę to dentysci dokładają... plus 100 albo i 200% i tak ze wszystkimi rodzajami uzupełnień protetycznych. A może się zdarzyć dentysta, który mniej wyciąga kasy od pacjentów, więc może mieć i koronki po 400 zł zamiast 600.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam porady
hej, ja tak troche odbiegając od tematu, podpytam czy zna ktoś może dobrego protetyka we wrocławiu? mam do założenia koronkę na 1-nkę i zależałoby mi na tym,abybyło to zrobione rzetelnie. Będe zatem wdzięczna za wszelkie namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowa bardzo
ostatnio prysla mi leczona kanalowo 4, wyrwalam korzen, i bede wstaiac zeba, oparty bedzie na 5 i 3 wiec beda 2 punkty, koszt 900 zlotych kuzwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frd
Koszt implantu z koroną to 3000-7500 zależy czy korona pełnoceramiczna czy napalaną na metal. Ja tez mam i jest zajebiście. Nie radzę wybierać tej taniej wersji. Nie wiem skąd się Wam ludzie wzięła cena do 1400? Ona nie ma zęba więc trzeba też implant wkręcić w kość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frd
Ja tam wole implant a nie podpieranie go na pozostałych zębach. Mam Nobel bio Care.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frd
proszę mi powiedzieć gdzie mają takie niskie ceny bo normalnie nie uwieżę jak nie sprawdzę:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×