Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
migotka***

ile kosztuje wstawienie zeba??? wie ktos???

Polecane posty

Gość frd
kuuneguunda ale razem z koroną podajesz koszt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frd
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witos371

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witos371
Ja mam też ten sam problem dzisiaj rano pękł mi mostek (2,3). Muszę zrobić nowy dentysta powiedział cene 1200zł. Obdzwoniłam innych dentystów i ceny są makabryczne. Dla mnie to bardzo dużo pieniędzy nawet tyle nie zarabiam. Inni dentyści podawali inne ceny najmniej podała jedna dentystka 600zł. To i tak dla mnie bardzo dużo mieszkam w woj.opolskim. Może dla kogoś to mało ale co mają robić ci biedniejsi ludzie??? Widocznie chodzić bez zębów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nothing i
niestety napisałaś prawdę, jak kogoś nie stać to musi chodzić bez zębów :( a mogę zapytać dlaczego pękł? i czy ten mostek jest dwupunktowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa 400 zł dużo, a spytaj się ile kosztuję wstawienie implanta to ci powie 10 razy tyle ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszytko co podpadnie
2 mostki plus 3 koronki w de. 12000 euro, wiec nie narzekajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszytko co podpadnie
wszystko 100% porcelana,chyba dlatego. widze musze przyjechac do pl zeby robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darek bdg
Witam. Ja mam podobny problem, mianowicie muszę wstawić 1 u góry(implant) mam 18lat i już zdążyłem się z czasem zorientować że to nie mały koszt. Związku z tym chciałem się spytać was( u tych którzy już wstawiali sobie implant) czy taki zabieg boli??? bo ja osobiście nie przepadam za wizytami u dentystów a co dopiero tak poważny zabieg ; /.Podzielcie się swoimi doświadczeniami. Dzięki z góry ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 zeby na dole ostatnie
i 2 zeby na gorze tez na koncu mialam wyrwane i za wstawienie zaplacilam 7200 zl, niestety takie sa ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elooo
Ja nie wiem skąd wam wasi dentysci te ceny biorą, ja zapłaciłem za implant 1-ki 850zł....za rekonstrukcję 3-ki 120zł, tak samo za 5i 6...może po tym co napisałem powiecie mi, że nie dbałem o zęby ale zrobiłem je baaardzo tanio...i jakoś nie obchodzi mnie są zrobione z chińskiej czy niemieckiej porcelany czy plastiku....ważne, że są i mam w kieszeni wasz wirtualne tysiące złotych....POZDRAWIAM z szerokim uśmiechem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaninne
to na pewno nie był implant, tylko koronka na sztyfcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ktoś nie wie co miał wstawiane, to nie chce nic mówić, ale chyba specjalista, który nam to wstawiał, to taki mało rozmowny był. Nie czepiam się, ale z reguły specjalista dokładnie wszystko tłumaczy pacjentowi - już po tym widać czy jest dobry. Jakby się mnie ktoś się pytał o dobre miejsce do robienia implantów, to pewnie bym wskazała Alfa Dental z Krakowa. Mają świetnych specjalistów i wydaje mi się, że nie ma osoby, która byłaby z ich usług niezadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pompona
ja bym poleciła Różyckiego Krzysztofa z Wrocławia ,ale on jest dosyć drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kociamba
no ja placilem 1800 za wstawienie 1 bo mi wybili mialem tylko pol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leonandy
witam ja za cala szczeke gorna plus 2 implanty na dole zaplacilem 28000zl ale nie robilem tego w Polsce pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolanda
ja robiłam z zebami i w sumie chcialam zeby mi tylko 1 wstawiła, bo mialam tam ubytek... zaczela mi robic z wszystkimi tzn plomby i leczenie wszystkich po kolei (a bylo tego troche), za same biale plomby 100 zl od jednej...i m in wstawila mi mostek...za wszystko to :leczenie, plombowanie, mostek, odlewy, robocizna- 3 tys zl ja jestem zadowolona...pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chazzy chazz
przedstawię wam w sumie cenę zabiegu wstawienia jednej jedynki w moscie i rekonstrukcji drugiej jedynki po złamaniu... Opisuję tutaj kosztorys w Lublinie, gabinet nazywa się "Gabinety Galeria" na Jana Sawy. Ceny wspomniane przeze mnie nie są refundowane przez NFZ, bo w moim wypadku było to pobicie... Straciłem niemal dwie jedynki-jedną mi wybito, druga została złamana w połowie wysokosci korony... Zabieg polega na tym, że złamaną jedynkę rekonstruujemy kompozytem na włóknie szklanym, ale wpierw trzeba ją wyleczyć kanałowo... Koszt to 300zl za leczenie, 300zl za kompozyt... Kolejny etap (w moim wypadku) to usunięcie korzenia wybitej jedynki (koszt to 150zl) i założenie trójpunktowego mostu (wiąże się to z oszlifowaniem zębów okalających ubytek) co kosztuje 800zl za punkt (czyli 2400zl)... Za most ostateczny (2400zl) płacimy dopiero po 2 tygodniach, ponieważ wczesniej dostajemy most tymczasowy (który spełnia warunki estetyczne i praktyczne, czyli prawidłowy zgryz, siłę żucia itp.) Ogólnie to niby jest drogo, ale warte jest to swiadomosci posiadania zębów :) pozdrawiam i polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dertygjukhlj
400?hahahaha ja bylam u dentysty dzis na slasku w Tychach i tam kosztuje 3200 zl. razem z oplatami wstawienia itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boss
ja za zemby zaplacilem 2600 euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jujuju6787788
te ceny chyba z kosmosu ludzie...wyrwane mam 4 i 5 . będą one przymocowane do zebów bocznych które będa oszlifowane tak więc/ koronka 450zł X 4 =1800zł to chyba nie dużo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gościowy
w raciborzu własnie bd wstawiał jednego zęba. Koszt 1100zł. Własnie czekam aż mi go zrobią. Odcisk i zgryz zrobiony oraz oszlifowany ząb sąsiadujący. Dentysta jak ziomek z osiedla ;] Wyluzowana atmosfera :P Młody i laski mówią że ponoć przystojny :D ja tam się nie znam na facetach :D wolę kobitki ;P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assskaa32
ja brakującą czwórkę - wynik nieszczęśliwego wypadku - uzupełniłam protezą, na szczęście nie musiałam czekać w odległych terminach, od ręki przyjęli mnie w centrum Vita Medica w Warszawie na ul Kłopotowskiego 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałem uaktualnić temat,bo niby internet to potęga,wiadomości mnóstwo a konkretów małooooooo...Ja za wstawienie złamanej górnej dwójki(ząb złamany przy dziąśle --> leczenie kanałowe korzenia,-rentgeny,-fleczer,-odbudowa na włóknie szklanym,(łącznie trzy wizyty i oczywiście pełen profesjonalizm pani dentystki)zapłaciłem jedyne 430pln (W-wa) ..Poprzedni dentysta zaśpiewał mi 1200pln za podobną operacje,a za scaling+piaskowanie wziął 200pln....Chcesz taniej-musisz poszukać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerbatka
he,he... j się przymierzałam do wstawienia. ale chyba najpierw muszę się udac do swego stomatologa i dopytac o dokładną cenę...nie sądziłam, że wstawienie zęba wiąże się z tak wysokimi nakładami finansowymi....d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ceijska
Mogę polecic Klinikę Dentist w Krakowie. Spokojnie własnie jesli zalezy Wam na profesjonalnej usłudze stomatologicznej to własnie to jest odpowiedni adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innnerllla
ja wstawiałam implanty zębów w centrum Vita Medica w Sulejówku u dr Brzozowskiego, za zabieg można płacić w ratach jesli nie dysponujesz z miejsca całą kwotą, wydaje mi sie to bradzo dobrym rozwiązaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zębaty
Odświerzę trochę ten temat ponieważ autorki pytanie mnie zszokowało. Kto wstawia zęba 5 lub 6 ? Nie radzę tego robić. Wstawiając np.6 trzeba uśmiercić zdrową 5 i 7 żeby zrobić mostek. Zęby te już nigdy nie będą takie jak swoje. Pod koronką zawsze jest jakaś nieszczelność i dostaje się tam jedzenie którego nie ma opcji wyczyścić co z czasem gnije , niszczy zęba i koronka odpada. W tak młodym wieku wyrwana 6 z czasem robi się niezauważalna ponieważ zęby się rozchodzą i praktycznie nie widać szczeliny. Kiedyś złamałem 2 na cukierku . Że korzeń był zdrowy dentystka wstawiła ćwieka i na to koronkę. Wytrzymało 6 lat. Pózniej odpadło,korzeń trzeba było wyrwać i zrobić półmostek,trzeba było zniszczyć zdrowiutką 3, spiłować,i założyć koronkę z doczepioną 2 z boku. Wytrzymało 7 lat i odpadło i teraz trzeba było wyrwać ten korzeń 3, spiłować 1 i 4 na których trzymają się 2 i 3. Ciekawe ile wytrzyma, nie wróżę więcej jak 8lat. Poza tym na takie zęby już trzeba uważać co i jak gryziemy. Wydałem już kupę kasy na zęby i z biegiem czasu przez te sztuczne robi sie ich coraz mniej, więc radzę się zastanowić czy warto niszczyć zdrowe zęby przez wyrwaną 6 czy 5? Przednie pewnie że tak bo obrzydliwie wygląda człowiek bez zęba z przodu, ale tyłu lepiej nie niszczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty masz za dentyste, ze koronki są nie szczelne??! To się nie powinno zdarzyć, to jest poważny błąd w sztuce. Moje koronki wytrzymały juz 15 lat i mój angielski dentysta powiedział, ze kolejne 10 na pewno tez. Mogę wymienić jeśli chce zmienić kolor ale nie ma potrzeby zdrowotnej. I kto robi mostki -- implanty tylko! Mosytki to metoda przestarzała,inwazyjna i obciążająca inne zęby. I dlatego jest tania i nadal szeroko stosowana we wschodniej Europie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To i tak tanio, w Anglii koronka £1000, a kanałowe £700. A myslalam, ze polskie ceny duzych miast puszczaja z torbami. Ha, niewiele wiedziałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×