Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Słoneczko_86

szumy w głowie i uszach dzwonienie tykanie itd- cd.

Polecane posty

Patrioci sie znaleźli. no gdzie dzsiaj wszyscy są???pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwasny
właśnie gdzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pijemy za lepszy czas, za każdy dzień, który w życiu trwa, Za każde wspomnienie co żyje w nas, Niech żyje jeszcze przez chwile........... kto z patriotów ze mną:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wim , ale co jeszcze???szumi??? napisz jak u Ciebie sie to zaczeło i z czym mniej wiecej sobie kojarzysz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwasny
tu sami patrioci dzień jak codzień. Tzn dobrze leszy od wczorajszego. a u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma nikogo, właśnie tak tutaj jest.Albo cisza , albo do zwariowania.pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alda.. gadać o szumie- w troje nie umię:) no bo o szumie -najlepiej gada.. sie w większym tłumie:) szumiący gdzie jesteście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwasny
miejsca na Placu Defilad zajmują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie talenty całego świata, oddam..za dzień bez szumu:) choc przez 3 lata:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poeta...nie..nie poeta, dzis głowa nie ta:) wciąż szumi i buczy i mój kot mi do ucha mruczy, i mysli guuupi, że mnie nauczy..:) kociego języka..a ja po ppiwie zaraz się zsikam:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwasny
są są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elektronika WITAMY I ZAPRASZAMY !to tutaj,pozdrawiam! Witam wszystkich patriotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elektronika22
kto by to pomyslal ze skalpelem do ucha wjezdzac,brrrrrrrrrrrrrrr! wciaz trzymam sie swoich zyjatek . przeczytajcie sobie ksiazke: KURACJA ZYCIA Huldy Clark ,lub po prostu wpisac w wyszukiwarce ZAPPER i na niejednej stronie pokieruje na ta pania. nie jest lekarzem tylko biologiem . za pomoca pewnego urzadzenia mozna wykryc kazdego robala w naszym organizmie.ignorujecie to ,a temat jest bardzo powazny. tabletki,zastrzyki i skalpele to tylko srodek przewaznie czasowy,a przeciez chodzi o znalezienie przyczyny,a nie latanie w kolko detki w rowerze kiedy opona jest do kitu. mysle ze mam chociaz 0.007% racji......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elektronika i Słoneczko zacznijcie jeszcze raz , ale moze tutaj bo nikt nie wie o co chodzi,pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elektronika22
no juz sam nie wiem co o tym myslec,chyba sam pojde do lekarza,zeby dal mi 243 skierowania ,wpuszcza mnie do jakiejs rury ,a komputer prawde mi powie. to o czym pisalem ,a oczym nie chcecie sluchac to bardzo ciekawa historia, zetknalem sie z tymi metodami leczenia przypadkowo i to tez bardzo ciekawa historia. jezeli lubisz czytac sloneczko to chetnie ci napisze i przesle pare materialow.co nam nie zaszkodzi to moze pomoze. do lekarzy nie mam zaufania,stracilem 20 lat temu,jak mnie lekarz zdiagnozowal to do dzis nie moge sie wyleczyc z hipohondrii. przepraszam ze nie uzywam polskich liter,poniewaz nadaje z niemieckiej klawiatury. slawek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elektronika22 ... sprawa jest ciekawa...czy pomoże na szumy??? ja jako zwolennik natury, coś wam powiem.... od czasu gdy sa u mie w domu koty(aż 3), nikt z domowników nie choruje...żadne przeziębienia i takie tam inne grypy...zniknęła alergia...wszyscy zdrowsi tak od 4 lat... one wyciągają z nas niezdrowa energię...mam nadzieję , że jakis mi na szum pomoże :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwasny
w moim domu zawsze były koty i jakoś nie zauważyłem aby było mniej chorób jak w innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwasny
podobno dobrze świadczy o ludziach jak trzymają zwierzęta ale chyba nic pozatym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie sloneczko ..one wyczuwaja kiedy i co jest chore..u mnie kładly sie na plecach -ni z gruszki ni z pietruszki jak było zapalenie płuc... całe życie bylem psiarzem, teraz skociałem:P choc psa 1 mam też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×