Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Słoneczko_86

szumy w głowie i uszach dzwonienie tykanie itd- cd.

Polecane posty

Dobra , jak zobaczy to się nauczy, ja tez tak zaczynałam.To młody chłopak, poradzi sobie. A nie da sie wycofac tej zaliczki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam i żegnan zarazem.Ten pomarańczowy tak zawsze nie zwracajmy na niego uwagi.U mni bez zmian szumi ,buczy jak cholera,ale co tam życ trzeba!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Jolik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mewa jak Ty to robisz ,ze tobie tak szybko wychodzi????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwasny gdzie żeś się zapodział??? czy będziesz szedł na świecowanie do zdziwionego????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alda ma najlepszego laryngologa ,a co chcesz namiary? żegnam bo dzieci chcą spac a komp,niestety u nich stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alda ....mądry:p Czarek sie melduje... nie lubie Cie :( za moje kotki :P:P:P nic na ten temat nie wiesz...a tak doswiadczona:P dodam, że tresowałem psy kiedys:) i jeszcze jedno..napisze tylko raz!!! jak juz o czyms pisze , i moja osoba jest w akcji...to nie jest opowieść o czymś co sie zdarzylo marginalnie, jednorazowo...TO NIE IMAGINACJA!!! staram sie przewaznie wysnuwac wnioski po dłuższych obserwacjach..choc jak zapewne każdy nie jestem wolny..od jakichs tam przekonan:D a to co u mnie , nie musi się zdarzyc i powtórzyc u innych. proste:) ale jestem MUNDRY:) MEWA..ZAAAAPRACOWANY..NIO..DZIS 3 DRZEWA ŚCIĄŁEM:( naprawiłem sąsiadowi kompa, a na jutro umówiłem sie w 4 miejsca do roboty:) i tak mam codziennie..a swojego życia zero!!!!:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alda na psach teżdobrze się zna , zasiada na zawodach w jury, więc wie co mówi, będę jej bronić a co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja nie miałam i kumpel mnie uświadomił że najwyżej dwa lata w zawiasach, ale na szczęście nic się nie wydarzyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarek Ja tez Ciebie nie lubię!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wychowałam 4 psy i 1 kota i byłam przez lata jurorka na pokazie psów.znam sie tak na psach jak na takich facetach \"Narcyzach\"jak TY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie koty tak jak Ty własnymi drogami chodzą i nie bedziesz mi mówił jak sie dzieci robi,bo nie masz pojecia,wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powtórze ups........................... a kwasny zarejestrował nicka i zginął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhe.. na pokazach to tylko pokazują:P a tu trzeba sie umieć wykazać:P a to umiem ja:) bo to ja- NARCYZ sie nazywam:) wychowałem 5 psów, szwagir wracjac z cyrku raz powiedział, że załuje..bo mój pies umie 3 razy więcej niż tamte...i mój to wszystko robi , bo go to bawi:0 a tamte z musu:( mewa- oczywiście że mam:), i...broń Aldy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwasny fajny z Ciebie facet ,ale po co ktos ma to eykorzystac i pisac, co??? wszyscy czekali na Ciebie,poszli spac bo rano do pracy,ja tez ide bo mnie Czarek wkurza,pa! DOBRANOC Popróbuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może zdziwiony to bardzo samotna kobieta i dlatego tak o tym swiecowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×