Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Słoneczko_86

szumy w głowie i uszach dzwonienie tykanie itd- cd.

Polecane posty

Mewa to to jest termin wizyty po hospitalizacjiw czerwcu, co mi będą robić nie wiem ale myslę, że zaproponują mi te generatory, wcześniej mi proponowali ale ja nie chciałam, zobaczymy a może nastąpi habituacja? ale jestem naiwna Mewa co?, buźki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam zaznaczyć , że ta pani doktor do sympatycznych nie należy juz Martyna pisała, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morela a na ile dni jedziesz ? Jak na pare to może coś będą jeszcze szukać!pewnie że jedź ,może Ci chociaż pomogą żebys się tak nie denerwowała tym.Ja wiem że tylko tak się mówi ,że każdy ma inną psychikę ,jeden jest silniejszy drugi słaby.Ale musisz jakoś żyć!!!! A jak to nie przejdzie nic nie wymyślą i tak bedzie do końca to się dziewczyno wykończysz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula_1983
Bardzo Wam dziękuję za tak serdeczne odpowiedzi! :) Zapisałam się dziś do laryngologa - prywatnie. Nie wierzę w lekarzy pracujących w ramach NFZ. Niestety nie przykładają się do sprawy, ale za pieniądzę to już chętniej leczą...no ale nieważne, takie mamy czasy. Powiedziałam Pani doktor od razu czego się spodziewam od niej, czyli badań pod każdym kątem (w tym neurolog, rezonans magnetyczny), a nie kolejnych tabletek. Pani doktor podeszła do sprawy poważnie i powiedziała, że już na pierwszej wizycie wykonamy wszystkie niezbędne badania, które można zrobić na miejscu a na resztę dostanę skierowanie. Idę we wtorek, więc na pewno dam znać jak było. Mam nadzieję, że Pani doktor wie co robić... A ze świecowania uszu rezygnuję za Waszą radą. Medycyną naturalną zajmę się wtedy gdy normalna zawiedzie. Trzymajcie się ciepło niedługo się odezwe!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula_1983 to że zapisałaś się prywatnie to bardzo dobrze niewiem jak jest w Twoim mieście ale u mnie nie chonorują skierowań od takich lekarzy w diagnostykach nfz za wszystko trzeba płacić a taki rezonansik z kontrastem .................... bagatela ..........700 zł, więc może lecz się u tego a po skierowanie na rezonans wróć do pierwszej ( no chyba że Cię wkręci)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula_1983
mewa_33 A czy skoro Pani doktor przyjmuje również w ramach NFZ-u to jak myślisz - czy ma możliwość wypisania mi skierowania na badania w ramach NFZ? Albo czy rodzinny mógłby, na zalecenie lekarza laryngologa, wypisać mi skierowanie na taki rezonans w ramach NFZ-u???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula nie zawsze prywatnie znaczy lepiej.......................... ok roku 2000 bolałao mnie ucho(lewe) przedewszystkim w nocy jak spałam na boku latałam od lekarza do lekarza trwało ok roku każdy dawał jakieś kropelki do nosa i laske na to kładł.Jedna mądra Pani doktor nawet mi powiedziała żebym po tej stronie nie spała jak mnie boli😡 Stwierdziłam że pójdę prywatnie . wtedy już byłam w drugim miesiącu ciąży, myślę ........nie pójdę do zwykłego , pójdę do docenta napewno ma lepsze doświadczenie.....i poszłam , usłyszałam diagnozę przesunięcie stawu żuchwowo skroniowego, dam Pani namiar na mojego kolegę podpiłyje gdzie trzeba i będzie dobrze, pomyślałam jednak docent to docent (przecież powiedział mi coś nowego) no ale......żeby podpiłować potrzebne było zdjęcie rtg, więc mu powiedziałam że jestem w drugim miesiącu ciązy , powiedział że leków mi żadnych nie da a zdjęcie nie przeszkadza bo ciąża a ucho ---daleko od siebie!!!!. no dobra jak mus to mus , powiedziałam koleżance o mojej wizycie itd. i jej teraz dziekuje że mam zdrowe dziecko!!!!!!!!!!!!!!!! uczuliła mnie żebym poprosiła chociaż fartuch ochronny. poszłam na zdjęcie , poprosiłam fartuch , powiedziałam że jestem w ciązy zostałam zmierzona conajmniej tak jakbym z wariatkowa uciekła i i radiolg bardzo się zdziwił że lekarz mi nie przepisał leków a wysłał na promieniowanie......................................nawet zapytał czy on w ogóle ma dyplom lekarza???? zdjęcia nie zrobiłam , a docent????????? okazało się że jest ordynatorem laryngologii w dość dobrym szpitalu.......... po czasie rozmawiałam z pewną "starą"Panią doktori ona mnie uświadomiła że wsród lekarzy niestety tak jest że ręka rękę myje ...................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie aby dostać sie na rezonans musisz mieć skierowanie od specjalisty. Możliwe że Twoja Pani doktor przyjmie Cię prywatnie ale wkręci np do siebie do szpitala albo do POZ.kiedy masz wizytę u niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolik masz rację te szumy mnie wykończą psychicznie ale nie potrafię sobie z nimi poradzić, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mewa Zęba nie ma tylko korzeń został nawet nie wiem kiedy go zkonsumowałam ,taki kruchy był. Agula Dobrze kombinuje.Taki lekarz co przyjmuje prywatnie i na fundusz , właśnie w ten sposób załatwia skierowania.Ale agula powinnaś iść najpierw do neurologa.pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyślcie o Martynie jak ona robi wszystko aby sobie ulżyć.Aż do Poznania jedzie, cały dzień w podróży.Kurcze to trzeba miec zawzięcie,żeby na coś takiego się zdecydować naprawde musi jej dokuczać>Ok.500km.samiuteńka!pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna Jedzie juz pojutrze,czymajcie za nia kciuki,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alda ja cały czas jestem myślami przy Martynie,bo jak mi Kajetany nie pomogą to uderzam do Poznania a my z Martyną mieszkamy bllisko siebie tylko ja jeżdżę samochodem, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczko to oznacza jedno że oprócz tego że jest lekarzem to jest jeszcze człowiekiem. Ja też na takiego trafiłam jak za pierwszym razem szłam do neurologa ( NFZ)i o dziwo przyjął mnie z marszu Tzn dziś skierowanie dziś wizyta (profesor)byłam w szoku a jak poszłam za tydzień i zapytałam gdzie przyjmuje prywatnie to mi powiedział a dlaczego pani chce do mnie przyjść prywatnie? zapraszam tutaj to nie mogłam dojść do siebie i uwierzyć ze tacy lekarze jeszcze są ................ ale niestety jest ich bardzo mało Ty miałaś szczęście , podobnie jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula_1983
mewa_33 To jest inna Pani doktor, do tamtej nie wróce, koszmar tamta babka!!! A wizytę mam w najbliższy wtorek. Tą Panią doktor do której idę wynalazłam ze strony internetowej dobrylekarz.pl lub znanylekarz.pl. Miała same dobre opinie, więc zadzwoniłam. Jeszcze zastanawiam się nad jednym...kręgi szyjne. Gdy kręgi szyjne źle się na siebie nakładają (czy coś w tym stylu) to powoduje to pisk w uszach. A ja miewam problemy z tą szyją... :/ Od dziś będe zapisywać wszystki jakiekolwiek objawy, któe mnie niepokoją i bedę to konsultować z Panią doktor. Jak Pani doktor nie spodoba mi się i nie będzie chciała ze mną współpracować, zmienię lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula_1983
alda Do neurologa na pewno pójdę. To będzie pierwszy specjalista do którego poproszę o skierowanie. Pewnie trzeba będzie pójść prywatnie, bo kolejki straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynajad
Alduchna i Morelka dzieki laski za dobre slowa. ja sie juz zaczynam zastanawiac czy mi to tak na prawde przeszkadza czy z rozpedu tam jade po tym maratonie leczenia. nie, tak serio to mnostwo bym oddala .... z reszta jak my wszyscy co tu duzo gadac. widze ze nowych doktorkow wyprobowujecie i dobrze. ja sie juz pakuje do tego poznania. jade przed polnoca jutro zeby tam byc na rano kurcze do warszawy byl lepszy dojazd bo czesciej. opowiem wam jak bylo. ponoc 3 godziny to wszystko tam ma potrwac. znowu cala akcja zorganizowana. tesciowa przychodzi spac z maksiem bo maz dopiero w nocy przyjedzie i piatek ma wolny. ....a ja bede sluchac o wspanialej habituacji.;) nie damy sie baby nie? i chlopaki z reszta tez. wypytam o ta ultrametode i czy w ogole w najblizszym stuleciu mamy szanse liczyc na cos innego niz habituacja. jutro juz sie chyba nie odezwe wiec sciskam was wszystkich. buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna jestem z Tobą ja jadę do Kajetan, bo mnie te szumy przeszkadzają jak chol......, miłej podróży, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczko nie zgodzę się z Tobą ze kazdy lekarz to człowiek..........o nie!!!!!!!!!!!!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ich po wyglądzie też nie oceniam :D:D:D tylko za ich czyny .Wybranie tego zawodu moim zdaniem wiąże się z leczeniem ludzi a nie nabijaniem kabzy przez tych ludzi i robieniem ich w ...........a!!!!!!!!!!!!!!!! lekarza który Ci spie........ł życie , nie warto zabijać , bo ruszysz gówno a pójdziesz siedzieć jak za człowieka.:D:D:D Moja kierowniczka jest w ciąży poszła na początku do lekarza i min. poinformowała go że brała antybiotyk nie wiedząc o ciązy- powiedział jej z miejsca że urodzi niepełnosprawne dziecko i sku....l przy niej dzwonił do koleżki który się problemu miał pozbyć. to jest lekarz? , który za kase zrobi wszystko? poszła do innego ...z dzieckiem jest wszystko w porządku:D miała wszystkie potrzebne badania ,brzuszek rośnie i w styczniu przyjdzie baby na świat Nikt mnie nie przekona że wszyscy lekarze to ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypominam wszystkim ,że dzisiaj jest dzień BEZ PAPIEROSA, a więc prosze mi tutaj nie palić.Pojutrze mam jubileusz ,10 lat bez tego świństwa, a wiec prosze brac przykład ze mnie. Co do tych lekarzy to nikt z nimi nie wygra.To jak z księdzmi,jest ksiąz z powołania i jest ksiądz bo mamusia chciała.Nie ma lekrza co by nie miał pochodzenia lekarskiego.Jeżeli sie taki trafi to własnie z powołania , a nie żeby jego rodzina miała zagwarantowana kase.Tak jest i w rodzinach prawników.Mnie tez i to dobrze okaleczyli, ale do kogo ja mam iść.To jedna klita i tyle. Ciekawa jestem co tam Martna załatwi, oby nieokazało sie ze pojechała na darmo.pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No gdzie jesteście naugowi palacze?????(same gacie koronkowe mi tutaj lataja)no gdzie????????????????????????nikomu nie szumi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×