Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Słoneczko_86

szumy w głowie i uszach dzwonienie tykanie itd- cd.

Polecane posty

Morelka Ale podaj jej namiary,przeciez to Twoja krajanka,pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alda już się robi SYLViA Międzynarodowe Centrum Słuchu i Mowy Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu ul. Mokra 17, Kajetany k. Warszawy 05-830 Nadarzyn Sekretariat tel. (0 22) 356 03 66 tel./fax: (0 22) 356 03 67 e-mail: sekretariat@ifps.org.pl Rejestracja i informacja (poniedziałek - piątek 8 - 16) telefon: (022) 356 03 01 telefon: (022) 356 03 03 e-mail: rejestracja.kajetany@ifps.org.pl Informacja o terminach zabiegów (poniedziałek - piątek 8 - 16) tel. (0 22) 356 03 87 e-mail: termin@ifps.org.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje wam bardzo dziewczyny - jestescie kochane!!! 3-4 miesiace to dosc dlugo a ja i tak planuje pobyt w Polsce okolo lutego wiec moze to dobrze. Ze skierowaniem nie bedzie problemu, na pewno.Jutro tam na pewno zadzwonie. Zycze milego wieczoru a jutro trzeba wstac do pracy - tak ciezko to przychodzi jesli uda sie juz zasnac. Co dzien mysle sobie o wakacjach a Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mewa jak to witasz??????????????? Słoneczko Tak sie mówi , ze chorobe to trzeba pokochać.Ja jakos moja kocham od 20 lat , ale bez wzajemności,pa! Morela Sylviaa ma te same problemy z szumem co Ty , ale bardziej mi to przypomina dolegliwosci Mewki ,co? Martya No i jak tam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje się:) byłem baardzo zajęty, gonil mnie termin oddania prac...prawie skonczyłem... i zauważyłem, że jeśli sie czyms mocno zajmę, zainteresuje to nie odczuwam \"szumów\", najgorzej jest wieczorem.. czyli powinienem pracować az oadnei..wtedy iśc spać... zero szumu wówczas.. pozdro dla nowych szumowinek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest Cezary normalne że jak się czymś zajmiesz to szumów nie odczuwasz, dlatego my z aldą ( a napewno ja) staramy się nawet o tym nie pisać to wtedy jest lzej i łatwiej ale........................... jak niektórzy siedzą cały dzień przed kompem w ciszy i tylko skaczą z fora na forum to jest normalką dla mnie że się sami nakręcają i to jak????????? czy wiadomo pod kogo kątem pisze :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisze jeszcze...im bardziej czytam to forum to jestem coraz bardziej porażony brakiem perspektyw zwalczenia szumu...na razie to olewam, bo jestem zaaapracowanym facetem..ale ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynajad
jestem jestem Sylwia najblizej katowic to Katowice - Śląskie Centrum Sluchu i Mowy ul. Nasypowa 18. ja sie tam leczylam kilka miesiecy u Pani Urban przesympatyczna kobieta bardzo ciepla w obyciu. zrobili mi wszystkie te badania co w kajetanach i pierwszi postawili diagnoze. pierwsi tez objasnili co to jest trt. niestety wizyta platna 50 zl bo juz nie maja punktow na nfz dopierto w przyszlym roku. Niestety blad w sztuce - poinformowali mnie ze kula szumow , jak to my ja tu potocznie nazywamy , pomaga w habituacji. Nic podobnego" - stwierdzil Poznan. o generatorach tez nie maja pojecia - siedzi tam mloda protetyk ktora oswiecilam ze sa generatory polaczone z aparatami sluchowymi i byla zdziwiona. na pale tez opowiadala jak sie je ustawia. tutaj wiele do zyczenia ale przed Mrs Urban na prawde chyle czola fantastyczna lekarka. Tak wiec jesli jestes z okolic to na poczatek dobry punkt ale potem i tak poznan lub kajetany. ja czekam teraz na generatory z poznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynajad
aha i tez jeszcze jedna wiadomosc pytalam tego dr szymca z poznania jak to z ta ultrametoda. zlał to całkowicie. nawet nie zaczal tematu. on jest tylko skupiony na swoim. i co mnie troche zmartwilo - nie chcial ogladac wynikow badan z kajetan, nie wypytywal o przyczyny szumu i nic nie wspomnial o obnizaniu cholesterolu ktory mam za wysoki. maksymalne ograniczenie rozmowy do istoty habituacji, generatorow i elektrostymulacji - na te czeka sie ok pol roku i 2 tyg siedzi na tyłku w poznaniu bo to seria 10 zabiegow po 15 min. Zapytalam tez co z tymi 15 procentami pacjentow ktorym habituacja nie wchodzi - twierdzi l ze to blad w sztuce. tzn najprawdopodobniej zle stosuja generatory - za krotko bo sie zniechecaja albo zle je ustawiaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynajad
Morelka moze ty mozesz miec taniej te generatory bo moze masz mniejszy ubytek sluchu i nie musisz miec laczonych maszynek z aparatami sluchowymi. pytalam tez czy mozna kupic jeden tylko do tej habituacji ale tak to nie dziala. ja jestem zdesperowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko Ubawiłaś mnie do łez!\"to lata ćwiczeń\" a my z Morelą to tych lat ćwiczeń nie mamy????jesteś niemożliwa z tymi latami,pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylviaa No to dziewczyny się wykazały .Powinno Ci to pomóc,pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje bardzo Martyna i Morelka, Mnie i tak NFZ nie obejmuje, mam karte E111 ale ona nie upowaznia mnie do leczenia tego typy schorzenia. Tylko nagle wypadki. Jezeli chodzi o hospitalizacje to mysle, ze te koszty pokryje mi tutejszy NFZ ale musze wiedziec wczesniej konkretnie o co sie ubiegac-stad moje pytania. Dzisiaj mielismy prawdziwy sztorm-to moja kula:) A co to wlasciwie jest ta kula? Ja nie mam wlasciwie zadnego ubytku sluchu-jest minimalny, laryngolog w Polsce okreslil moj sluch jako niemowlecy, wiec czy ew generator (to dla mnie ostatecznosc) bedzie sie sprawdzal? Polecono mi cos pod poduszke co sobie szumi, zeby sobie spac spokojnie, co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna a Ty te generatory będziesz miała a aparatem słuchowym, bo ja ja mam niedosłuch lekkeigo staponia ale ja tego nie odczuwam. Jeszcze jedno czy w Poznaniu potwierdzili uszkodzenie komórek słuchowych. Martyna a Ty te generatory chodzi mi o glośność będziesz ustawiała sama, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynajad
Morela ja mam tez lekki niedosluch odboirczy ktorego nie odczuwam. nawet po zalozeniu aparatow sluchowych nie widzialam specjalnie roznicy. ale generatory bede miala z tymi aparatami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynajad
Morela potwierdzili uszkodzenie komorek. potwierdzili na podstawie badania sluchu - wlasnie lekki niedosluch - uszkodzenie komorek w pasmie ludzkiej mowy - ja mam te wykresy takie : V - takie kształty oba identyczne w obu uszach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynajad
morela powodzenia w tych kajetanach. ty bedziesz tam a mnie beda cerowac brzuch wlasnie rano. powodzenia. damy rade I sciskam was mocno Alduchna Mewa Iga ktora juz zapomniala co to znaczy szum - no wlasnie Czarus ty pytales chyba czy komus prszeszlo), no i Jolik i chopoki. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×