Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Słoneczko_86

szumy w głowie i uszach dzwonienie tykanie itd- cd.

Polecane posty

Kwaśny No co Ty powiesz????kurcze szok!źle Ciebie pewnie potraktowali,co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniła sie ekipa to przyznali sie do błędu . długo bede pamiętał ten wekend. a to tylko dlatego że poradziłem sobie a na mnie nie było śladów. przynajmniej tak mi się wydaje ze to dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze To te zony gliniaży,to maja przesrane,co???tak słyszałam że nic tylko terror!pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oni zazwyczaj należą do jednej kliki. policjanci kuratorzy prokuratorzy itp. mnożąsię między sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko jestem zaaapracowany jak cholera:(( a szumi, że hej( i boli... jakby ktos chcial to mam 68 drzew:) okolice kutna, chce ktos?? tanio, pociete tylko zabrac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Cię sune Mewa a Ty co tu jeszcze robisz???????????????????spać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drzewa topole: białe, czarne i włoskie...olchy tez pociete naj akie kto chce kawałki moga byc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mewa Ty jędzo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11nabijac się to ty potrafisz. juz Ci nic niepokaze, za duze ślipia masz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!i za dużo nimi widzisz to kto by nikt tak nie zobaczył jędzo!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! No wczoraj było lepiej z Wami oczywiście bo przez ostatnie dni nie miałam co czytać! Alda-wiem że nie muszę się martwić bo kto śpiewa to leczy się sam! Mewa-zakasaj rękawy i sama drzewko wyrabiaj-taniej! Morelka- daj spokój z terapiami one nie pomogą,a szkoda kasy! Martyna -Szczęśliwej podróży, Kwaśny-Masz rację jak następnym razem cię napadną nie wzywaj policji,sam sobie poradzisz! A tak to Ciebie jeszcze wrobią,to że przyznali się to SZOK!!!! Czarek-ciężką masz pracę,naprawde ja to wiem! Słoneczko,a Ty gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj już do Was nie zajrze mam sprawy do załatwienia,a potem do pracy ,ale piszcie żebym miała co czytać!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam,czytam i się uczę....a co nie można? Mi szumi jak szumiało jutro ide do laryng. z moją przegrodą bo bardzo chrapie,i mąż mnie poduszką zatyka ;)),no cos muszę z tym zrobić bo mnie wreszcie udusi......Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×