Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Słoneczko_86

szumy w głowie i uszach dzwonienie tykanie itd- cd.

Polecane posty

Gość lukole
do załamana i innych którzy mnie pamiętają Byłem na serii masaży leczniczych kręgosłupa u kręgarza (niewidomy facet - doskonałe wyczucie i wspaniały fachowiec) i bóle głowy całkowicie mi przeszły. Szum - pisk się znacznie zmniejszył, czasami go nawet nie słysze. Nie przeszkadza mi już zasnąć... Przyczyną moich dolegliwości jest kręgosłup, a raczej to jak go traktuję: nieprawidłowa postawa stojąca, siedząca... mam cały czas ramiona lekko uniesione do góry - niepotrzebne napięcie mięśni, garbię się, zła poduszka do spania, fotel w samochodzie źle ustawiony i wiele innych rzeczy na które powinienem znacznie wcześniej zacząć zwracać uwagę. Kręgarz powiedział, że mam trochę krzywy kręgosłup w odcinku między piersiowym a lędźwiowym, ale powiedział też że baaardzo żadko trafia na równy kręgosłup... Zalecił ćwiczenia, jakiś sport 3 razy w tyg. Po tych masażach mam większy zasięg kręcenia szyją i wogóle lżej mi poruszać ciałem... Załamana... myśle że twój problem też może tkwić w kręgosłupie. Miałem takie same objawy. Szkoda tylko, że nie wiedziałem o tym od razu, bo oszczędziłbym sobie biegania po lekarzach i szpitalach... i tych nerwów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Zalamana
Calkiem mi nie przeszlo, ale jak pisalam wyciszylo sie tak, ze nie przeszkadza mi w ciszy lub przy zasypianiu. Zalezy jednak od dnia i nastroju - nieraz jest glosniej - wtedy skladam palce /staram sie to robic jak najdluzej/ i znowu jest lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jeszcze jedno
chcialam powiedziec - moze Ty masz zatkane ucho korkiem z wosku i laryngolog musi Ci je przeplukac? Przy zatkanym uchu tez sa takie objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kreglarz
tez b ardzo dobra idee!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kręgarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trejser
Nie ma wyboru w sensie ze jak z każda choroba należy sie leczyć. Bo widzę ze niektórzy tutaj wolą siedzieć i wylewać żale zamiast cos zrobić. To forum jest dobre. Bardzo pomaga świeżym szumiakom. Ale samo nie wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana..
słyszę dobrze, laryngolog nie zlecił mi płukania, więc chyba nic tam nie ma :P bede szukać przyczyn bo ja się na to nie zgadzam i musi mi to minąć. Może i w moim przypadku to też kręgosłup ma z tym coś wspolnego, narazie mogę tylko przypuszczać, a co do tego SHUNYA MUDRA to wiesz co? moze i coś w tym jest ;) a przynajmniej dziś mialam lepszy humor i sama w sobie się jakoś wyciszyłam :) dziekuje wszystkim za rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynajad
czesc brzydale dawno mnie nie bylo ale tak na dluzej calkiem to as nie opuszcze nie ma to tamto;) Zalamana ja tez rok temu bylam w twojej kondycji. plakalam non stop kolor az mi sie jeczmien ie rozsialy na powiekach od wycierania lez ale jest lepiej o niebo. przyzwyczajam sie. co prawda szumi tak samo ale nie wkurza tak samo. mam generatory od sylwestra i uspokoilam sie bardzo ale to zasluga sugestii bardziej ze je mam i juz jestem na prostej do wyciszenia nizli samych generatorów. szum zaczelam troche traktowac jak cisze. brzmi idiotycznie ale nie obchodzi mnie to grunt ze juz nie mam deprechy nie wazne jak. oczywiscie super nie jest ale lepiej. Komandos jedz do poznania po generatory . ja w kajetanach ich nie dostalam bo mi powiedzieli ze by mnie draznily bo mam lekki niedosluch a w poznaniu mi powiedzieli ze dostane je laczone z aparatami sluchowymi. wywalilam 4000 i nosze cholera. dostalismy kopa w dupe ale obysmy sie pozbierali Dziewczyny Alda morelka jolik mewa pozdrawiam wiedzmy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana..
no jeżeli nie uda mi się ustalić przyczyny i jakoś tego zwalczyć, to będę się musiała przyzwyczaić jakoś do tego, podobno człowiek do wszystkiego sie przyzwyczaja, zobaczymy ile w tym prawdy :) w ogole to strasznie trzęsą mi się dłonie, co wcześniej mi się nie zdarzało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Zalamana
Uprawiaj ja konsekwentnie i jak najczesciej-zycze powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Trejzer
Sluchaj czlowieku, ty tez tu siedzisz i wylewasz swoje zale, wiec nie krytykuj innych!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana..
uprawiam :D piję tez zieloną herbatke czuję się troche lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jutro
masz wizyte u laryngologa - napisz koniecznie co Ci powiedzial! A co na to wszystko Twoi rodzice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana..
Tata się martwi że taka "marna" jestem bo ja zawsze pełna życia bylam :P a mama mi pomaga coś tam zalatwiać bo pielegniarką jest i moze jej sie uda coś przyspieszyć z badaniami, zobaczymy.Ciekawi mnie bardzo od czego tak sie stało, muzyki głośnej nie słucham, a zaczeło mi się od kataru, który przytkał mi uszy, katar odszedł, uszy się odetkały, a pisk pozostał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze to
od zatok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana..
zatoki mialam wporządku, także nie wiem sama, musze uzbroić się w cierpliwość, może w koncu dojdę od czego to i wylecze (oby), bardzo bym chciala i Wam wszystkim też tego życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trejser
Załamana, ja też zauważyłem to po ciężkiej grypie (z katarem). Tylko że u mnie uszy się przytykają co jakiś czas. Strzela (pyka) Ci też w uszach podczas przełykania śliny lub szerokich ruchów szczęką? Do tych "bez nicka" co mnie tu jadą - ja cały czas coś z tym robię. Bo nadal mam nadzieję. Czasem komuś radzę na ile mogę jak pyta. Ale nie należy mi zbytnio wierzyć bo to moje subiektywne opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana..
Trejser, nie, ale jak żuję gumę i położe się na lewej stronie, to mi strzela w uchu :P na prawej nie, ale pisk odczuwam w całej głowie/uszach, ciężko mi konkretnie zlokalizować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tego trejzer
ty przestan jezdzic na innych, to inni przestana na tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Racja racja
!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Sloneczko schowalo
sie za chmurki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trejser
Po nikim nie jeżdżę. Skąd taka myśl? Byłem dzisiaj u dentysty. Choć oczywiście nie wykluczył zupełnie zębowej przyczyny szumów to powiedział że układ krwionośny zębów i ucha nie jest wspólny, tzn. krew z zębów wraca do serca a nie płynie przez ucho. Prędzej może serce dostać niż ucho. Ale po obejrzeniu pantomogramu i zębów zapewnił mnie że choć posiadam ubytki nie widać żadnych stanów zapalnych, szczególnie w górnej szczęce blisko ucha, które mogłyby promieniować. Powiedział że powinienem szukać innej przyczyny szumów. Ew. zbadać ten staw szczękowy u specjalisty bo poglądowo wygląda ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idz do kreglarza
!!ale dobrego! A po innych jezdzisz, jezdzisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trejser
Nie wiem kim jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dluzej nie wytrzymam
nie do kreglarza tylko do KREGARZA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak chcesz isc do kreglarza to musisz zasuwac na KREGIELNIE a kregarz nastawia kregoslupy kregi-kregarz kregle-kreglarz sami dyslektycy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihihih ina krejzer same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tez nie wiem kim jestes
trejzer!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna cześć jest juz lepiej w tych generatorach choc malutka poprawa, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trejser
morela12.. chyba najlepiej widać to po bytności Martyny na tym forum :). Oni mają o tym zapominać, generatory gorzej leczą bez współpracy leczonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przynudzaj
z tymi generatorami trejzer, jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to spadaj!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×