Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Słoneczko_86

szumy w głowie i uszach dzwonienie tykanie itd- cd.

Polecane posty

Gość PitFR
Znacie jakis dobrych lekarzy laryngologow w Londynie; Essex lub Kent?? mam szumy i piski i bole glowy od 1tyg. po miesiacu chorowania na ostra grype

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do pitfr
wroc na strone 56 tam ktos sie leczył u najlepszego w Londynie, skontaktuj sie z nim moze ci pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trejser
Jeśli twoja wiedza o trt pochodzi tylko z tego forum to gratuluje. Zresztą żeby mieć własne zdanie trzeba samemu spróbować. Zamiast siać tu zamęt jedź do specjalisty, który się tym zajmuje. Przypominam też że nie ma leków 100% skutecznych. Zawsze znajdą się osoby, którym coś nie pomaga. I przypominam także że szumy nieraz faktycznie są nieuleczalne i wtedy musimy z tym żyć dalej. A życie każdego człowieka wygląda inaczej. Nie ma czegoś takiego jak "normalne życie". Dla każdego oznacza to coś innego. Fakt że coś się "przypałętało" i trochę pozmieniało niczego nie przekreśla. Nie na wszystko w życiu mamy wpływ i z tym się trzeba pogodzić. Każda zmiana w życiu otwiera oczy na nowe drogi i rzeczy jeśli tylko na to pozwolimy. Dobra dość tego bo mnie jeszcze wybiorą na prezydenta :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trejser
Chmm... Też mam tak że jak wysunę szczękę do przodu to mam głośniej, głównie w prawym uchu. Czy to oznacza problem ze szczęką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trejser
W sumie to nie wiem czemu se ubzdurałem że te szumy są od zębów. Bo jak próbuje coś powiązanego wyszukać w google to mi głównie moje posty pokazuje (^^') i jakąś stronę z tych co np: przyczyn wad wzroku upatrują w zatwardzeniach. Jedynie co znalazłem to - że mocno chore zęby mogą powodować nadciśnienie i w konsekwencji szumy uszne i problemy z sercem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Och Trejzer
Moze wez sie za jakas robote, albo znajdz sobie jakies przyjemne lub nieprzyjemne zajecie i nie koncentruj sie tak na sobie i swoich szumach i piskach, bo zglupiejesz od tego. A moze trzeba Ci wiecej seksu...A wogole to popadasz w takie skrajnosci, ze zrozumiec Cie trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Och Trejzer
...a jesli chodzi o Twoja szczeke, - cofnij ja po prostu do tylu, to bedzie ciszej piszczalo, a jesli moze przesuniesz ja w prawo lub lewo to pewnie zupelnie ucichnie - powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana..
czy komuś to przeszło?:( jestem bliska załamania nerwowego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aureliusz
Stosowana od dwóch tygodni metoda przykładania rak do głowy BSM nie przynosi żadnych rezultatów. Chciałbym zapytać czy ktoś miał rezonans magnetyczny lub tomograf. Czego miałoby dotyczyć skierowanie - całej głowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alda miała to i tamto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alda miała to i tamto
Zresztą wszystkie miały! Morela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alda miała to i tamto
Martynajad,Mewa OJ prawie wszyscy mieli a najwiecej to Alda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aureliusz
jeżeli mogę Ci coś zasugerować to zrób lepiej rezonans , ja miałam dwie tomografie , które nic nie pokazały a rezonans pokazał zmiany "mogące" odpowiadać procesowi demienilizacyjnemu. Na skierowaniu miałam napisane MR głowy a w rozpoznaniu - podejrzenie sm. Powodzenia mewa_33_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujujujuj ojejej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co ja mam robic? w Tych calyck Kajetanach kazali mi stosowac kule- wiecie, juz pisalem, a wizete mam w sierpniu, ale to pewnei zwykla kontrolna- na słuch To jak mam do nich zagadac zeby mi pomogli zdobyc indywidualny generator? Piszcie, prosi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co piszecie to gowno obchodzi tych lekarzy, to oni powinni mi zaproponowac generator indywidualny a nie ze dopiero po razp ierwszy czytam tutaj na forum. 1 salowo: kurwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
SZUMY W USZACH ---------AKUPRESURA ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
..... By pozbyc sie ciagłego szumu w uszach nalezy naciskac na cztery punkty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pit FR
jakie sa to punkty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trejser
Załamana... owszem, poczytaj parę podstron wcześniej. Zresztą nawet jak teraz się nie da to najprawdopodobniej za parę lat tak. Naukowcy pracują nad kilkoma metodami - wszczepianie ultradźwiękowych generatorów, wszczepianie mikroelektrod pod czaszkę (już pierwsi wyleczeni), niedługo testy nowego leku zmniejszającego szumy. Coś się dzieje w temacie, należy się cieszyć że to nie 19 wiek albo jeszcze wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana..
Trejser, ja mam dopiero 17 lat i nie wiem co mam ze sobą zrobic :( caly czas przez to siedze i chce mi sie płakać, dostalam od laryngologa jakies tabletki i krople do nosa, ale nic mi nie pomaga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Zalamana
nie poddawaj sie - spruboj SHUNYA MUDRA - mnie pomoglo, moze i Tobie pomoze! /joga malych palcow/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trejser
Załamana... zastanów się na ile Ci to przeszkadza i w jakich momentach. Jeśli nie przeszkadza a tylko denerwuje to nic się nie stało, nerwy z czasem przejdą i będzie jak dawniej. Przede wszystkim zrób badania i ustal tego przyczynę. Siedzenie w domu i załamywanie się to zła droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana..
ide w piatek do laryngologa, w piatek rownież mam eeg a tomografie 15 kwiecien :/ bo juz wczesniej zanim zaczął się pisk mialam uciażliwe bóle głowy.. czasem mam wrazenie ze oszaleje :D wczoraj mialam najgorszy moment, moj chlopak też sie zalamuje jak widzi moj placz i sam nie moze mi ulżyć, oj cięzko ma ze mną cieżko :P ja mam jakąs tam cichą nadzieje ze mi to przejdzie, ponoć wiara czyni cuda, zobaczymy :) .. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana..
SHUNYA MUDRA a ile to stosować? ja juz szukam wszelkich możliwych sposobów :) trejser przeszkadza mi to, bardzo drażni :P zawsze bylam uśmiechnięta i peeełna enegrii, no coż teraz juz nie mogę tak o sobie powiedzieć, ale staram się nie tracić humoru całkowicie. a Ty jak sobie radzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Zalamana
Jest to tzw, MUDRA NIEBA - pon iewaz jak sama nazwa wskazuje jest to joga malych palcow, wiec mozna stosowac ja w kazdej sytuacji, ale najlepiej znalezc sobie minimum 45 minut czasu tylko na to, rozluznic i odprezyc sie /uklad palcow i wszystko o tej Mudrze znajdziesz w Google pod JOGA MALYCH PALCOW, lub SHUNYA MUDRA - sa tam zamieszczone zdjecia/ . To naprawde warto sprobowac, ja bylam sceptycznie do tego nastawiona, ale naprawde u mnie sie po tym" wycisza" - spruboj - to nic nie koszttuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana..
ale całkiem Ci przeszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trejser
Średnio se radzę. Od paru dni chyba mi się nieco pogorszyło. Ale żyję, chodzę do lekarzy i czekam co będzie. Zresztą nie ma zbytniego wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do trejser
mowisz ze nie ma wyboru a dopiero co zachwalales generatory.okresl sie czlowieku czego ty chcesz. skoro generatory to jedyna szansa to dziwie sie ze jeszcze ich nie posiadasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda zdecyduj sie TREJSER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×