Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Słoneczko_86

szumy w głowie i uszach dzwonienie tykanie itd- cd.

Polecane posty

Gość Wioletka
Teraz widzicie jak dużo tutaj jest bezimiennych .Tylko ujadacie ,a sami tak robicie .Zalogujcie sie wreszcie jak należy to nie będzie nieporozumień.Na pomarańczowo to sie każdy może wpisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wioletka do wszystkich
Najłatwiej oskarżać ,a sami jesteście niesprawiedliwi . TO JEST DOWÓD NA TO JAK SOBIE W KULKI LECICIE I OSKARŻACIE WSZYSTKICH TYLKO NIE SIEBIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do G3
czy ty naprawde jestes taki glupi, czy tylko udajesz, nie kapujesz, ze sam jestes BEZIMIENNY B A R A N I E!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Martyna
Nie zamykaj w zadnym wypadku przed swoim Maksiem szuflad na sznurki, poniewaz otwieranie i wyrzucanie z szuflad nalezy do rozwoju motorycznego i umyslowego kazdego malucha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Martyna w zmienionej szacie graficznej! To najprostszy sposob, by nikt sie nie podszywal. Milej niedzieli!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna witaj Ty nocny marku ja nie chodzę z tymi generatorami za bardzo mi przeszkadzają mimo, ze mam je nastawone cicho tz. na 1, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) mam trochę do poczytania..jak będę z lekturą do przodu, napiszę male co-nie-co:) a mam masę spostrzeżeń z wlasnego podworka , ze tak powiem... pozdrawiam starych i nowych (niestety..) szumiaków:) jakbym się do Świąt nie wyrobił, to życzę Wszystkim pogodnych, małoszumiacych Świąt ;) i zdrowia, zdrowia, zdrowia czarek51 p.s. a w Lany Poniedziałek olewajcie szumy na maxa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dajcie spokoj trejserowi, to nie on. ..a ktos tu go ewidentnie sciga. Czarek czekamy:) Morela u mnie 4 to najciszej, 1 najflosniej , jakos tak pomieszane to ja mam audifon ty na pewno inne. nosze je kolo 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, dawno mnie tu nie bylo ;] Witam złota jesien i Martyna, tylko was pamietam z forum, jeszczetraz dziek iza kiedys ;* Złota jesien, za maila, nie pamietasz pewnbie, ale ja pamietam ;] pozdrawiam wszystkich szumiakow, piszcie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mowiac sinusoidalnie- raz lepiej raz gorzej - lae zawsze do przodu ;] , raz bardzoiej zwracam uwage, raz mniej; na szczescie jest lepiej niz pol roku temu.. na zewnatrz w ciagu dnia w ogole zapominam o nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komandos77 Ty masz szczęście, że w ciągu dnia tych szumów nie słyszysz, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A TY morela12 jak masz? ale stwierdzili ci jaki masz szum ile dB? wiesz niby mi dr Karpiesz, czy tam Karpisz mowila ze niby mam maly bo 30 dB ze ludzie maja po 100dB nawet 80 dB ale i tak zadan to pociecha..; No ale trzeba isc na przod ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak można komuś zdiagnozować szum na poziomie 5-10 db? co to za lekarzyna był, przecież takiego natężenia nawet usłyszeć się nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim zdrowych i \"cichych\" Swiat zycze! Morela, ja nie lubie sluchac szumow z zewnatrz.Wyciszam sie w ciszy. Telewizor czy radio gra wtedy, gdy slucham czy ogladam.Oszalalabym, gdyby caly czas cos gralo czy szumialo, ale kazdy ma inaczej. Czy probowalas samych aparatow sluchowych bez szumiaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy cisza moze byc nudna? Czasami trzeba przezyc nierealny halas, aby docenic blogosc ciszy. Od 2 dni walcze z zatokami, przeziebieniem i lekkim zapaleniem ucha; szumi i skrzypi mi nieznosnie. I tez nie lubie zbednego halasu wokól mnie :-O Zlota jesien, dziekuje, i zycze równiez SPOKOJNYCH Swiat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komandos77 ja mam szumy 38 db i 6000 Hz mnie tak w ogóle to raczej nieprzyjemnie piszczy niz szumi, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
** _**___** _**___**________*** * _**___**_______**__ **** _**__**_______*___** ___** __**__*______*__**__ ***__** ___**__*____*__**___ __**__* ____**_**__**_**____ ____** ____**___**__** ___*___________* __*_____________* _*____0_____0____* _*_______@_______* _*_______________* ___*_____v_____*#o ___oo_______o#$#o __o##o______o####o _o#$###o__o#$#$#$#o o#####$o@@o########o o#$#$#o@@o##o#####o _o##__o##o_o##o ____o#$#o___o#$#o __o#$$#o_____o####o __o#$#o_____o######o _o###o_______o#o#o#o _o#o#o________o###o __o###o________o#o ___o#o#__________o ____o#o# ____o### _____o#o _______o Niechaj Wielkanocne życzenia pełne nadziei i miłości przyniosą sercu radość w te święta i w przyszłości. Wielkanocy jak bajka i smacznego jajka, tęczowych pisanek i dyngusa cały ranek, słońca wiosennego i uśmiechu promiennego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trejser
Morela przecież pisała tutaj Martyna jak jest z tymi pomiarami. Nie masz 38db, to tylko wynik z kajetan. W innym ośrodku bedzie inny. Po za tym to pomiar chwilowy, zależny od nastawienia, kondycji psychicznej i przypadku. Ja juz zarzuciłem próby pomiaru. Nie maja sensu bo szumy sa bardzo subiektywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trejser może masz rację ja tylko podałam wyniki z Kajetan jak wcześnie pisałeś Martynko a jak Ty się czy\\ujesz oczywiście chodzi mi o te pakudne szumy, piskli, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morelka to sie u mnie nie zmieni w ciagu kilku miesiecy. ja sie juz zaparlam ze to 2 lata minimum zeby byla jakas roznica (naazie jest bez zmian, a teraz dodatkowo podupadlam bo mialam 3 miesiace temu szyta przepukline brzuszna. sznite mam od majtkow po stanik a brzuchol dalej duzy. probuje chodzc bez wspomagaczy - taki pas pociazowy) ale szczypie i boli. chyba bede musiala to szyc znowu) ale ja tu biadole a ty jak tam? wiem ze malo nosisz te maszynki. a jest tak glosno dalej jak wtedy co to tak sie nagle podglosnilo? czy juz sie przyzwyczailas troche?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna te generatry odeślę tej babce z powrotem, po prostu drażnią mnie a jeżeli chodzi o te piski mimo, że to juz 1,5 roku a ja dalej ( mój mózg) nie potrafię się przyzywyczaić choć znowu nie tracę nadzieji, że może w końcu kiedyś trochę się przyciszą albo, że przestaną mnie tak denerwować ale kiedy to nastapi????pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morela zobaczysz, kiedys bedziemy sie z tego smialy!!!!!! Wszyscy bedziemy!!!!!! ...tylko kiedy????????.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×