Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Słoneczko_86

szumy w głowie i uszach dzwonienie tykanie itd- cd.

Polecane posty

Gość Manila85
Dziękuje za słowa otuchy,bo czuje się z tym jak odludek chyba nikt nie rozumie jak coś takiego zmienia całe życie wręcz przewraca do góry nogami- przynajmniej na początku w dodatku boje się ze to się będzie już tylko nasilać...uff nadeszła noc a ja się boje iść do spania :( Pozdrawiam i jak wygram w totolotka to rozpocznę badania by to zwalczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manila85, nie mysl o tym tyle bo wtedy jak sobie powtarzasz, ze bedzie gorzej to rzeczywiscie bedzie gorzej. To tzw samospelniajace sie proroctwa. Ciesz sie tym, ze w dzien nie slyszysz a w nocy mozesz spac. Wiekszosc szumiakow co odwiedza to forum chciala by tak miec ! Jedno jest pewne, rozprawianie o szumach z osobami, ktore nigdy tego same nie doswiadczyly to strata czasu i energii. Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabina
pomaranczowi to TCHÓRZE!!! ukrywaja sie jak szczury, a z nory to kazdy potrafi byc madry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej ojej
inteligentne podejscie do sprawy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manila, tak jak Ty zauważyłem szumy w momencie uświadomienia sobie istnienia takiego zjawiska. To jest najprawdopodobniej jakieś naturalne zjawisko. I nie przejmuj się, nie rujnuje to życia, w zasadzie to nawet niewiele zmienia. Przekonasz się z czasem. Teraz jesteś na etapie dołowania się, ale potem bedzie coraz lepiej. W końcu zaczniesz żyć jak dawniej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manila85
Dziękuję za te słowa otuchy. Strasznie się ostatnio w tym pogrążyłam , pracuje nad tym żeby trochę się zrelaksować tylko to serce mi tak wali szybko...Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manila a zupełnie niepotrzebnie, nie ma potrzeby się tym stresować. Im szybciej przestaniesz tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo stres, depresja subiektywnie pogarsza szumy. Dołując się wpadasz w błędne koło. Pozytywne nastawienie pomaga. Z czasem wszystko wraca do normy, a szumów się nie zauważa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manila85
A czy to się nasila? Staram się już o tym nie myśleć a najgorzej jest gdy budze sie rano, wtedy wydaje mi się ze się nasiliło i tak z każdym dniem.hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manila85
podobno Bono i Sting też to maja...tak sobie wyczytałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko szumiacy ;p przechodzi Wam coś?? czy nadal przeglądacie neta w poszukiwaniu cudownego leku;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manila85 jasne , ze sie nasila jak sie stale sprawdza i o tym mysli. Mowie z wlasnego doswiadczenia i tez nie moge sobie z tym poradzic. Mewa, jest ponad 200 roznych przyczyn szumow. Nie sadze by kiedykolwiek wynaleziono cudowna tabletke co zalatwia wszystko. Ja tylko podziwiam ludzi, ktorym sie udalo to cholerstwo zhabituowac. Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj alduchna Polmex w styczniu minie dwa lata jak mam szum w prawym uchu na początku denerwowało ........... oj naprawdę strasznie denerwowało. ale z tym trzeba się pogodzić nie siedzieć cały czas na kafeterii w poszukiwaniu leków . Ludzie mają naprawdę poważne schorzenia a taki szum to tylko dyskomfort a z tym można żyć. Trzeba go zaakceptować a nawet pokochać bo on będzie Twoim towarzyszem do końca życia.Im szybciej to zaakceptujesz tym szybciej będziesz zdrowszy. Życzę powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damian213
POLMEX.czytam o tym Aurevix,niby na Tinnitus ale stowke trzeba dac.Bylem w aptece wziolem gazete i w dzisiejszej Apotheke Umschau pisze o tinnitus-ogolnie nic nowego.ACONIUM D30 i PETROLEUM D6-to tez na Tinnitus.Sprobuje najpierw to dostec i wyprobowyc,w koncu to ziola a pomoc moga,nawet powinny.pozdrawiam szumiakow,zdrowia zycze i ciszy,takiej grogowej ciszy bo juz zapomnialem jak ona jest cicha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian213 zamowilem materialy informacyjne i studia universyteckie na temat tego lekarstwa. To mieszanka roznych ale dosc zwyklych witaminek. Studium przeprowadzila klinika uniwersytecka Schleswig-Holstein w Lübeck. Wynik ; Przebadano 32 gluchawych probantow z tego u 27 polepszyl sie sluch o min 10 dB. 29 probantow mialo tinnitus. W 25 przypadkach z 29 tinnitus zniknal kompletnie albo znacznie sie poprawil i przestal przeszkadzac. To tyle czarnego na bialym ale .... Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mewa, >ale z tym trzeba się pogodzić nie siedzieć cały czas na kafeterii w >poszukiwaniu leków . Ludzie mają naprawdę poważne schorzenia a taki >szum to tylko dyskomfort a z tym można żyć To tak jak poszukiwanie kwiatu paproci, wiadomo, ze nie istnieje a jednak wciaz ktos go szuka ... Tak, masz racje ja sie wciaz na tym lapie i wkurzam na siebie samego. To moje zboczenie zawodowe, ze na kazdy problem jest jakies rozwiazanie, trzeba tylko czasami glebiej pokopac Co do "tylko" dyskomfortu to jednak moze byc troche inachej i powazniej. Znam kupe przypadkow, gdzie ludzie przez takie szumki stawali sie niezdolni do wykonywania pracy i wrecz do zycia. Kazdy przypadek jest inny i kazdy czlowiek reaguje inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mewa >ale z tym trzeba się pogodzić nie siedzieć cały czas na kafeterii w >poszukiwaniu leków . Ludzie mają naprawdę poważne schorzenia a taki >szum to tylko dyskomfort a z tym można żyć Polmex chyba pomyliłes adres!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Polmex Zastanów sie chłopie co Ty i do kogo kierujesz te słowa.Nie masz pojęcia co piszesz ,więc nie wypisuj bzdur,co??? Mnie szumi już ponad 20 lat,masz pojęcie człowieku jak długo to jest???kiedy sie zaczeło nie było kafeterii.Teraz od rana do wieczora siedzę na kafeterii,no i co Ty na to?????? KAŻDY PRZYPADEK TO INNY PRZYPADEK: więc nie mów co ,kto ma robić;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manila85
alda , I jak z tym sobie radzisz? pogorszyło się czy ucichło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manila85 Jak sobie radzę??? Wiem ,ze musze z tym żyć.Nie ma takiej mocy żeby mi przeszło.Wszystko zależy od dnia i stresu kiedy to wzmacnia sie krążenie krwi.Staram się nie stresować ,ale nie zawsze sie to udaje.Ciesze się ,ze nie musze jeździć na wózku inw.Szumy i piski są upierdliwe ,ale nie do tego stopnia żeby obciążać nia cała rodzinę.Tak musi być i tyle ,pozdrawiam::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alda, chyba cos ci sie pomylilo ( nie pisze tego zlosliwie ). Ja zacytowalem mewe i dodalem moj komentarz. Przeciez ja nie twierdze, ze ty siedzisz na kafeterii ?!?!?! Nie bylo absolutnie moja intencja wszczynanie jakiegokolwiek konfliktu. Bierzesz chyba slowa mewy za moje ??? Prosze wyjasnijmy to by nie bylo nieporosumien. Dzieki z gory Polmex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morela, ja juz na ten temat napisalem wszystko czego sie moglem dowiedziec. Co bys dokladniej jeszcze chciala wiedziec ? Jesli tylko bede wiedzial odpowiem na kazde pytanie. JAk chcesz to moge Ci dokladny sklad witaminowy tego preparatu podac tylko na co ci to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polmex może ja żle zrozumiałam ale te witaminki mogą pomóc na szumy i dlatego jestem zaintersowana. Jeżeli nie to sorki, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manila85
A ja mam pytanie...w sumie chyba ciągle o oś pytam ;) Czy ktos z Was zmagał sie takż z nadwrażliwościa na dźwieki przy szumkach? Szczególnie te ostre? Ja mam tak ze nie mogę sobie spokojnie porozmawiac przez telefon bo mam okropny dyskomfort tak jakby mi z tyłu w gowie się trzęsło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morela, dobrze zrozumialas a ja napisalem wszystko co sie dowiedzialem na ten temat. Dlatego spytalem co bys jeszcze chciala uslyszec ? Jak tylko bede wiedzial chetnie odpowiem. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×