Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Słoneczko_86

szumy w głowie i uszach dzwonienie tykanie itd- cd.

Polecane posty

Witam i o zdrowie pytam! Co tu sie dzieje???te głupie epitety proszę zostawić dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety dzieje się to samo co na wszystkich forach bez obowiązku rejestracji. Tutaj nic na to nie poradzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczę czy nie da się przygotować gdzieś prawdziwego forum dla nas. Jak bedzie gotowe to dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trejser, skontaktuj sie z http://www.man.torun.pl/ u nich mozna cos takiego postawic prawdopodobnie za darmo (jak sie z nimi odpowiednio pogada ) Czytac mozna wowczas przez przegladarke albo email. Tylko ktos musialby to administrowac tj. autoryzowac uczestnikow by uniknac pomaranczowej zarazy. U sumie nieskomplikowana sprawa. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie denerwujcie się pomarończowymi widocznie taką mamja potrzebę a my swoje będziemy sobie pisać i wymieniac doświadczenia, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moje urodziny
Ja po Polsku nie bardzo, bo mieszkam w Dani od 39 lat. Na te kurwa piski, mnie pomagaja aparaty sluchowe. Dzisiaj w moje urodziny dostalem 2 aparaty sluchowe, zakupione w niemczech przez internet. To sa przestazale aparaty sluchowe kture nie sa produkowane wiecej. Dalem 35EU za 2. I kurwa prawie cisza w glowie. Wiecie co to jest cisza??? Ja to dzisiaj slyszalem....!!!! Ile cisza kosztuje za minute, godzine, dzien?? Marek-a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to mam miejsce na serwerze znajomego. Tylko że tam mam już cms i czat uruchomiony. Myślałem o utworzeniu grona prywatnego na serwisie grono.net. Mam tam premium wykupione i moderuje kilka gron. Tylko musielibyście sobie utworzyć konta na tym portalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest w sumie portal społecznościowy czyli ciężko być tam anonimowym ale dzięki temu nikt by nam nie przeszkadzał. A grono teraz udostępnia niemal wszystkie potrzebne narzędzia moderatorskie, masę funkcji, dodatków itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trejser a kto nas tam znajdzie? a trzeba nam kontaktu z newsami. hermetycznie to sie poddusimy. a pomarancze zlewac i po klopocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie przetestowałem. Bardzo łatwo można wyszukać przez google cokolwiek i poczytać, ale żeby napisać trzeba się zarejestrować i o to chodzi :). Można też pomyśleć o całkiem autonomicznym forum. Poszukam jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie się na tym forum dobrze piszę dowiem się cos nowego a pomarańczowymi sie nie przejmuję, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Znalazlam bardzo ciekawa stronke. Wystarczy wchodzic na strony i czytac artykuly (niektore naprawde bardzo ciekawe). Za wejscie na artykul otrzymujemy punkty, ktore mozemy pozniej wymienic na nagrody. Nagrody naprawde ekstra! Punkty uzyskujemy rowniez przez odpowiadanie na pytania konkursowe. Polecam wszystkim goraco. Oto link owej stronki: http://przeczytamwszystkich.pl/przyjmij-zaproszenie?it=9715bf3a-57c1-4f3f-a978-bb9cf8b20cd0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 piw powoduje szumy:P Ale ja sie akurat ym nie przejmujeL:P SPedzilem milo wieczor ide spac piszczy jak cholera ale rano ebdzie git:D Sorka za literowki:P paps:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osiasia
Mam do sprzedania Metazydynę 2 x 60 tabletek (2 opakowania), ważna do września 2011 roku. Metazydyna była kupiona dla mojej babci, ale ma jaskrę i nie może brać tego leku, kupiona za 27 zł za 1 opakowanie, proponuję 35 zł za dwa opakowania :) kontakt 695 412 256

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osiasia
wskazania do zastosowania to: - Zapobieganie napadom bólów dławicowych - Wspomagająco w leczeniu zawrotów głowy i szumów usznych - Wspomagająco w zmniejszonej ostrości wzroku i zaburzeniach pola widzenia pochodzenia naczyniowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tu wpadam czasem. Dziś pojechałem sobie na odludzie postrzelać, coś cykało w trawach i wystarczyło aby piski zagłuszyć :D. Habituacja to nie mit, każdego to czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulix
Spróbujcie się wyciszyć, mniej stresować, mnie bardzo pomaga oddychanie przeponą , to tak żeby unosił się brzuch przy wdechu a nie klatka piersiowa.Wdychamy nosem a wydychamy powietrze ustami , dłużej i spokojnie. Przynajmniej przez 10 minut , spróbujcie to nic nie kosztuje a szumy ustają . Mam szumy z przewlekłego stresu.Polecam tą tanią metodę .Pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulix , to jest niezla metoda, ktora owszem dosc uspakaja ale jeszcze mi sie nigdy nie udalo szumow calkowicie wyciszyc. Probowalem juz prawie wszystkiego, autogennego treningu, progresywnej relaksacji miesni etc i jeszcze te cwiczenia oddechowe najbardziej mi leza. Ponadto nie probowalem jeszcze nigdy akupunktury i yogi. Czy ktos ma jakies doswiadczenia na tym polu i chcialby sie podzielic doswiadczeniami ? Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do trejzer
ty tu wpadasz czasem palancie?!! ty siedzisz tu caly czas, nic dziwnego ze odchodzisz od zmyslow, jak nie masz nic innego do roboty ty prymitywie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czaterianin
Uważajcie na osobę podpisującą się jako "Trejser". Jego IP zgadza się z wieloma odpowiedziami niezarejestrowanych tutaj. Prawdopodobnie sam sobie odpowiada i nakręca awantury. Jestem moderatorem z czaterii na której była kiedyś osoba o takim samym nicku, z która były problemy. Ta osoba wywoływała awantury w podobny sposób, czyli gadając ze sobą na dwóch kontach. I to nawet na kanale dla niepełnosprawnych. Nie ma skrupułów, to chyba najgorszy gatunek trolla internetowego. Jeśli to on to Wy też nie miejcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od dawna jestem tego samego zdania i zgadzam sie z "przedmówcami"pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Czaterianina
Czaterianin, samo to, ze jestes pomaranczakiem poddaje pod watpliwosc to co piszesz a byc moze sam jestes tylko jednym z nikow trejsera. Technicznie ciekawi mnie jak sprawdzasz IP z ktorego nadszedl post nie bedac administratorem. Zdradz prosze ta tajemnice.Pomijam fakt, ze kazdy co sie troche na kompach zna wie jak zmienic IP. Wystarczy chocby przebutowac router by z dhc dostawcy uslug dostac nowy/inny IP. A jeszcze pewniej wyszukac w internecie jakies wolne proxy ( w Chinach/Rosji ? ) i nadawac tamtedy. Sprawa ma sie jeszcze inaczej gdy uzytkownicy korzystaja z tego samego proxy servera ! Wowczas mimo, ze nie sa tym samym userem IP adres roznych nickow bedzie taki sam. Nie nabieraj wody w gebe tylko odpowiedz cwaniaku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj się porobiło... :/ Po pierwsze, to jasne że mój ip występuje też przy pomarańczowych bo konto mam od niedawna. Po drugie, koleś ma rację z ta czaterią. Ale to było dawno, zmądrzałem i zmieniłem swoje postępowanie. Zostałem też za to ukarany więc nie wiem po co ktoś to rozgrzebuje. Ten ktoś to nie jest na pewno żaden admin tylko najwyżej jakiś obrażony (tego właśnie się obawiałem od jakiegoś czasu :/). Może to Ty mi tak tutaj jedziesz co? Powtarzam - zostałem ukarany i już z tym skończyłem dawno. Mścij się na mnie w inny sposób a nie utrudniaj tutaj innym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witold rozumiem się doskonale, bo ja mam tak cały czas już nie mozna wytrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×