Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kotek1001

cholera mnie bierze, jak żądają doświadczenia zawodowego

Polecane posty

cholera mnie bierze, jak żądają doświadczenia zawodowego - w tym kraju, to już nawet nie można zmienić profesji i rozwijać się w innym kierunku... jak pracowałaś jako handlowiec to nie masz szans, aby być np. kadrowcem, doradcą....ponieważ w ofertach pracy zawarte jest jedno z wymagań...\"doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata\".... tylko skąd je wziąć??? ...szukasz pracy, potem znów szukasz i ciągle nic - więc jak możesz sprzedawać w sklepie, to się cieszysz...ale tym samym przekreślasz swoją karierę, bo pracodawca żąda doświadczenia zawodowego...a Ty tylko chciałaś opłacić mieszkanie i kupić chleb...więc brałaś co było i nie masz szans:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 89
powiem ci jedno. w urzedach jak pisze staż pracy więcej niż pół roczny tzn że to stanowisko jest dawno obstawione, a konkurs to formalnosć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdfsdsd
dlatego ja w ogole nie czytam tych ofert, bo szkoda czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie może wyliczać
najzabawniejsze jest to, że ostatnio natrafiłem na oferty pracy na kasie, a tam pierwszy wymóg "doświadczenie na podobnym stanowisku"...Co ciekawe w bankach na kasę również chcą doświadczenie, z kolei oferty pracy na zapleczu w banku (budżetowanie controllind itd.) (lepsze niż kasa) taki wymóg nie był stawiany..może mi to ktoś wytłumaczyć ?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zawsze wybiera sie tych z doswiadczeniem, tak pisza w ogloszeniach bo tak sie z reguly przyjeło pisac. ja dostałem prace juz dwukrotnie w branzy gdzie mialem 0 doswiadczenia. ale zgodze sie ze to wszystko jest glupie ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od Amaleta
Amaleta - piszesz, że wysyłasz do firm gdzie nie na naboru - tak? to napisz jeszcze czy w ten sposób znalazłaś pracę, bo z tego co wiem to takie CV zazwyczaj lądują w koszu na śmieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE LĄDUJĄ , NIE ZAWSZE PRZYNAJMNIEJ , DO MNIE SIE ODEZWALI PO PONAD MIECHU JAK WYSLALEM A NIE REKRUTOWALI WCALE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakas.......
a jak przejsc rozmowe jak sie nie am doswiadczenia? jakie atuty przedstawic? bo w takiejs yt chyba jest trudniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 198
bez doświadczenia trudniej - no pewne że trudniej...ale przecież możesz mieć wykształcanie w tym kierunku tylko nie masz doświadczenia a z drugiej strony może wniesiesz więcej ciekawych umiejętności do tej pracy. To że nie zna się np. programu płatnik, symfonia i co tego - tylu rzeczy się uczymy to i tego tez można się nauczyć...ale mnie to wkurza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tutaj własnie zaczyna działaćq
kwestia tzw. wykształcenia kierunkowego...Większość pisze tutaj, że kierunek jest nieistotny a moim zdaniem jest zupełnie inaczej. JEst on bardzo ważny w przypadku 1-wszej pracy - no bo właśnie jeśli nie kierunkiem to czym udowodnisz pracodawcy (bez doświadczenia), że znasz tematykę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kierunek jest istotny ale nie jest najwazniejszy i wg mnie nie jest jedynym kryterium jakim kieruja sie pracodawcy. pracodawca moze wymagac zarowno kierunku jak i doswiadczenia. jesli ma do wyboru osobe kompletnie zielona jesli chodzi o doswiadczenie w jakiejkolwiek pracy ale z odpowiednim kierunkiem a z drugiej strony kogos kto w jego opinii moze wdrozyc sie szybko w obowiazki i ma duze doswiadczenie to uwazam ze wybór nie jest taki oczywisty. zalezy to tez od strategii kadrowej danej firmy. wiadomo, że jesli chodzi o wiedze specjalistyczna/zaawanasowana to osoba po odpowiednim kierunku ma atut w rece. jednak nie wszystkie studia sa specjalistyczne , nie wszystkie wydaja na swiat specjalistow. potrzebni sa tez ludzie z ogólnym przygotowaniem i wiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×