Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aga68

guz tarczycy2

Polecane posty

Gość xyz2612
Słyszałam, że w Gliwicach są najlepsi lekarze, którzy lecza tarczycę. Podajcie jakies namiary, czy to jest szpital, poradnia publiczna, czy wszystko prywatnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarina8588888
Witam.Zaczatowana-chetnie odpowiem na twoje pytanie.Pisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina64
Witam Wszystkich Serdecznie. Jestem dwa tygodnie po badaniu biopsji tarczycy. Treść wyniku:Krew -liczne drobne skupienia atypowych komurek tarczycy.Obraz cytologiczny odpowiada guzkowi pęcherzykowemu tarczycy kategorii III wg PTE. Wskazana weryfikacja histopatologiczna zmainy. Czy ktoś może mi coś powiedzieć jak to wyglada? Oczekuje własnie na wizytę u endokrynologa,może sie dostanę w przyszłym tygodniu. Pozdrawaim.Alina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarina8588888
do zaczatowanej.... Napisz mi koniecznie jak bedziesz po nastepnej wizycie ok? a jesli trzeba bedzie operowac -nie zastanawiaj sie bo to nie jest nic strasznego a róznic poniej kolosalna!Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarina - jestem już po wizycie u endokrynologa.. przepisała mi hormony. Badanie tsh w styczniu, usg guza na marzec. Twierdzi,że guz może się zmniejszyć od leków itp i zobaczymy w marcu... nie wiem co o tym myśleć. Na szczęście na listopad mam zapisane usg od chirurga więc tam chociaż dokładnie zobaczą tego guza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarina8588888
Do zaczatowana!!! Słuchaj u mnie było to samo-ponad 2 lata prubowalismy z moim endo lekami zmniejszyc te guzy.A one jak na złosc rosły....W ostatecznosci skonczyło sie operacja.Ale naprawde nie zauje.Cały szum ze strachem przed operacja to naprawde pikus-wazne by byc zdrowym.Życze powodzenia.Odezwij sie jeszcze.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ,jestem tu nowa ..10.12.2013 w szpitalu PCK w Gdyni mam operację.usunięcia i tarczycy. ...może któraś z Was niedawno przeszła zabieg w/w szpitalu ...mam 56 lat..i strasznie się boję...taka wiekowa i operacja>>>>> Piszcie dziewczyny ..tylko widzę tutaj mogę mieć wsparcie///Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jakies namiary na dobrego lekarza w Gliwicach badzcie takie dobre :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie dziewczyny, byłam przeziębiona, zaczęło boleć mnie gardło, potem na szyi wyskoczyła mi gula. Zrobiłam usg, ta gula okazała się być niegroźnym krwiakiem tarczycy, oprócz tego wykryto 6mm zmianę o mieszanej echogeniczności, z pojedyńczym zwapnieniem i sygnałem przepływu krwi obwodowo... Radiolog kazał przyjść za 3 miesiące, nie chciał tego jeszcze kłuć. Poszłam do endokrynologa, babka bardzo mnie nastraszyła, że raki jeszcze częściej zdarzają się w tych małych zmianach... Tak się wystraszyłam, że umówiłam się do mojego radiologa na biopsję...a teraz ryczę..., mam dzieci, męża i bardzo się boję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomocy odwiedzałam inną stronę guz tarczycy na cafeterii tam było ponad 500 stron, teraz nie mogę tam wejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbww
Chciałabym zapytać czy ktoś miał usuwany guzek tarczycy w sposób nieoperacyjny. Wiem, że istnieje taka metoda Echopulse, gdzie niszczy się takie zmiany skoncentrowaną wiązka ultradźwięków, nie trzeba wtedy przeprowadzać operacji . Francuska firma theraclion proponuje takie rozwiązanie. Zabiegi wykonywane są min. w Frankfurcie nad Menem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam drogie koleżanki. Jestem po wycieciu tarczycy i leczeniu w Gliwicach, ponad 1,5 roku temu. Na ostatniej wizycie w Giwicach rok temu wszystko było ok. Niestety ja czuję się fatalnie. Od stycznia łapie wszystkie infekcje i bardzo ciężko je przechodzę, z wirusówki rozwinęło się zapalenie oskrzeli ( leczyłam się i leżałam w łóżku itp) . Jestem bardzo słaba ciągle na zwolnieniach lekarskich. Już nie wiem co mam mam robić. Miałyście takie objawy.Moja lekarz powiedziała mi że absolutnie nie wolno mi brać nić co pobudzi system immunologiczny bo to pomoże pobudzić i raka. Nie wiem już co mam robić. Proszę o radę. Wszelkim naganiaczom na cudowne terapie, leczeni kaszą, dietami itp dziękuje z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggggggga29
Hej dziewczyny jestem tu nowa. Czy ktoś z was jest pacjentem dr. Grzegorza Kamińskiego i miał usuwaną tarczycę w szpitalu WUM na szaserów w Warszawie? Czekam na wyniki biopsji, ale bez względu na wynik w najbliższym czasie czeka mnie operacja i chciałam poznać opinię pacjentów mojego endokrynologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×