Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Orintalny czarownik

Pracuję w labie i czuję sie jak przegraniec

Polecane posty

Gość nalon32
jest najciekawszą postacia w mym życiu, niby naukowiec, małomowny, a jednak ma swój urok i potrafi sobie w każdej sytuacji poradzić, jest zdeterminowany żeby osiagnąc własne cele ten facet ma cos w sobie, jego usmiech mnie powala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nalon32
pisałam o moim męzu biotechnologu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam to samo jak autor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliksandra
możesz być fajnym chłopakiem i wartościowym ale pomyśl - jeżeli dziewczyna będzie chciała z tobą mieszkać a w przyszłości mieć dziecko - taki jest rozwój życia to jak wyżyjecie ? Nie koniecznie muszą być pustymi laskami i blacharami - takie jest życie i biologia Poślesz dziecko na naukę języka, wakacje, ferie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aliksandro ------- skoro w zyciu kierujesz sie tylko biologią to moze ty zarabiaj kokosy a innym pozwol robic to co jest ich pasją. oby ciebie ktos kiedys z pkt.widzenia biologii nie potraktował.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliksandra
chcesz czy nie chcesz ale człowiek jest częścią biologii dlatego faceci są wzrokowcami i zawsze im się podobają młode zgrabne dziewczyny a dziewczyny sprawdzają możliwości finansowe kandydata. Możesz sobie wmawiać ideologie i człowieczeństwie, rozumie itp ale tym czynszu nie zapłacisz i z tego obiadu nie ugotujesz - a żyć trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Wiesz co... w sumie to sie w tobie zakochałam bo jestes dobry czlowiek i w ogole, ale tak kijowo zarabiasz ze wiesz ....... spadaj , moje dzieci beda chciały ferie a ty co? tylko w swoim laboratorium bys siedział. sorry biologia najwazniejsza a uczucia rodza sie z ekonomii a nie z serca biedny laborancie". TAKI JEST SENS TEJ POŻAŁOWANIA GODNEJ WYPOWIEDZI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO JAK MASZ MAŁE CYCE I DUPE TO SPADAJ ... BO MARNY MATERIAŁ NA ZONE JESTES --- CHCIAŁAS BIOLOGIE TO MASZ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliksandra
mało przeżyłeś w życiu i jesteś pewnie młodszy ode mnie i bez zobowiązań. Nie wiesz jaka wielka odpowiedzialność - mieszkanie, dziecko, praca. Pewnie siedzisz u rodziców i mamusia pyta sie co zjesz i nie masz pojęcia że pieniądze muszą być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie ucz mnie słonko biologii, jestem nim z wykształcenia ale poza tym jestem przede wszystkim czlowiekiem a nie maszynka do przekazywania genów. zyj w swoim smutnym swiecie oby ci dobrze było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he ale masz wytłumaczenie swoich pogladów .TO KAZDA OSOBA DOJRZAŁA PATRZY BIOLOGIĄ NA ZYCIE? KAZDA DYSKRYMINUJE INNYCH ZE MALO ZARABIA? CZYLI WSZYSCY TZW. DOROSLI I DOJRZALI PREZENTUJA TWOJ SPOSOB MYSLENIA? PREZENTUJESZ SKRAJNE POGLADY I WLASNIE TA SKRAJNOSC SWIADCZY O BRAKU TWOJEJ DOJRZALOSCI ... A O MNIE GOWNO WIESZ . SPADAM STAD BO JAK CZYTAM TAKIE SMĘTY TO MI SIE NIEDOBRZE ROBI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie zestarzejesz to ci maz powie ze zgodnie z prawem biologii masz spadac bo on chce teraz spółkowac z młodą. he he i dobrze ci tak bedzie nieczuła samico.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obawa Obamy
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obama obawy
fajne laski tu piszą nie ma co,ja mam zone i dziecko zarabiam 1200zł netto , jakos sobie razem radzimy i kochamy sie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO AUTORA POSTU
w przyszlym roku bede panią mgr :) moj zawod to diagnostyk laboratoryjny badz analityk medyczny. Podoba mi sie ten zawod, jednak nie jest on dla wszystkich i dobrze ;) a panienki, ktore spotkales to jakies puste lale, wiec olej je i nie martw sie. Twoj zawod, nasz, jest zawodem pieknym i wybranym tylko dla wybrancow, tak sie czuj. Pozdrawiam cieplo, Anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obama obawy
gratulacje fajnej pracy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliksandra
Zawsze da się przeżyć.Tylko z czego być dumnym ? Że nie umarłem w październiku z głodu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obama obawy
pałeta sie takie po topiku , kto cie przygarnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliksandra
łażą takie niedorajdy i próbują się dowartościować , pocieszyć w swojej niedoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ali
niedorajda to moze jestes ty poznaj cos a dopiero potem dodaj tu swoja opinie takich jak ty tepic trzeba, bo tacy jak ty polske nasza niszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliksandra
ja mam własną inwencję i ciężko pracuję, nie czekam na gotowe, nie pikietuję pod sejmem i nie siedzę na jakimś beznadziejnym etaciku za 1000 zł bo nie wie, że można więcej zarobić. Dla nich nie można więcej zarobić bo tak jest na kartce napisane urzędowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tępiciel Wiedźm
Ocenisz innych bardzo łatwo i pochopnie. A facet co mało zarabia nie moze byc dobrym ojcem i mezem? pieniadze to nie wszystko. wiesz ilu facetów w tym kraju zarabia wiecej niz 1600 zł? wiekszosci z nich zony by musialu dzrzwi pokazac a mimo to z nimi są. bo liczy sie cos wiecej w zyciu a ty musisz bardzo smutne konsumpcyjne zycie wiesc. ciezko pracujesz no i fajnie , dobrze zarabiasz super , ale tak naprawde masz cos poza ta biologia ciekawego do powiedzenia? czy laska ktora patrzy na faceta tylko poprzez pryzmat kasy jest normalna? niewiele takiej do zwykłej blachary co tylko banknoty w zyciu widzi. to smutne . oj bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obama obawy
Ona teskni za swiatem wysokich blondynów, najlepszych genów, facetów w mercedesach. A czy ona zawsze bedzie atrakcyjna dla swojego super macho? PS. DO AUTORA TOPIKU - NIE PRZEJMUJ SIE I NIEDAJ SIE ZREDUKOWAC DO ROLI SAMCA ZAPŁADNIACZA I MASZYNKI DO PIENIEDZY. MI TAM TWOJA PRACA IMPONUJE .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wąskie tory myślowe nie ma rady . odpuszczam se takie smerdy i wypierdy. ;-) zycie jest ciekawsze niz wynurzenia co poniektorych forumowiczów/ek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram aliksandre
UWAZAM ZE Z WAS DUPKI I NIEDORAJDY , KAZDA KOBIETA CHCE ZABESPIECZENIA I SZUKA FACETA KTORY MOZE TO ZAPEWNIC , A NIE CIELAKA Z WYPLATA 1200 ZŁ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliksandra
JA tam lubie facetów z jajami ;-) , twardych , mENskich, co im zielone papiery dupą wychodza. Taki facet to i przywalic w ryj potrafi a i futro kupi. A jak mnie picza swedzi to nawet i wałkiem potraktuje - po mENsku. ;-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Autora Topu
praca jak praca a 1600 to dla mnie duzo , ja ma 1400 za prace na kasie niekazdy ma dobrze platna prace w swoim miescie.u mnie straszne bezrobocie takze spoko trzymam kciuki za ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stały etat
Sam będę niedługo pracował w laboratorium, zarobki słabe ale ja nie wyobrażam sobie innej pracy. Uważam ponadto że dziewczyny nie wszystkie tak patrzą i czesto same mało zarabiają a ma byc podobno równouprawnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tępiciel Widźm
PRACA JAK PRACA JEDNA LEPIEJ INNA GORZEJ PŁATNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×