Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Orintalny czarownik

Pracuję w labie i czuję sie jak przegraniec

Polecane posty

Gość moja filozofia
taka mądra dojrzała kobieta a się tak forum przejęła wnet se nika zaczarnęła he he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, jestem mądrą dojrzałą kobietą bo mam już 29 lat i zaczerniłam sobie nika :-) bo wszyscy przeżywają moje wypowiedzi i za dużo desperatów zaczęło się podszywać :-) nawet podszyw topik założył szukam osób, które myślą tak jak ja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja filozofia
Toż to kariera w ciągu 1 dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja filozofia
"tak, jestem mądrą dojrzałą kobietą bo: mam już 29 lat i zaczerniłam sobie nika " Oto cechy dojrzałej kobiety. Tylko pozazdrościc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z punktu mając na uwadze
skrajnosc poglądów twych nie dziwota że wzbudziłaś burzę u rodaków swych ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzała34
DOJRZAŁA , ALE CHYBA GŁUPOTE W SWOIM ŁBIE. CZŁOWIEK DOJRZAŁY NIE PRZEŻYWA TEGO CO TAM NA FORUM DZIECIAKI NAWYPISUJĄ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orintalny czarownik
no właśnie :) biedny, niedowrtościowany laborant wywołał prawdziwe tornado na topiku :) odwieczna walka między materialistkami a idealistami trwa.... Jak to dobrze że należąc do świata zwierząt nie musimy sie kierować czysta biologią w zyciu, to nas między innymi czyni ludźmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orintalny czarownik
do DO AUTORA POSTU z godziny 11.01, też uwazam że nasz zawód jest interesujący( tylko troche niedoceniony, zwłaszcza finansowo), życzę powodzenie w znaleźeniu dobrej pracy w zawodzie, z takim powołaniem bedziesz na pewno swietnym fachowcem... dziekuję tez innym za słowa otuchy, a także niektórym za słowa krytyki aliksandra też ma racje, ideą nie nakarmi sie rodziny, ale będąc zamoznym cz łowiekiem zacząłbym nieco kaprysić, wymagałbym więcej od partnerki, w końcu stać byłoby mnie na grymasy, jak nie ta to inna, mlodsza sie znajdzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orintalny czarownik
pomyślałem, że taka sytuacja też ma swoje zalety, odsieję ziarno od plew, i razem z moją partnerką będziemy sie rozwijaćw kazdym kierunku, materialnym również. Dla mojej żony, rodziny zrobię wszystko by zapewnić im "gwiazdkę" z nieba, zwłaszcz że moja żona wybierze mnie ze względu na to kim jestem, a nie na kasę i furę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orintalny czarownik
a jeszce jedno, nie gustuję w tipsiarach, dodach ani jolach rutowicz. Podrywałam dziewczyny z wyglądu "normalne" a nie blachary a tu taki ZONK mnie spotykał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol D.
"autorze - może w rzeczywistości jesteś nudnym milczkiem i nieciekawym człowiekiem a ona powiedziała o pieniądzach, żebyś się odczepił." Tyle ma do powiedzenia Pani , zktórą się zgadzasz po części. Miła prawda? Masz racje autorze dobrze że jesteśmy ludźmi przede wszystkim ,jednak smutne że niektórzy zatrzymali się na etapie kamienia łupanego,ciasnota ich poglądów i klapki na oczach są "oczywistą oczywistością". tak chamskich i sieksistowsich wypowiedzi płci pięknej ja nie widziałam na forum dawno. Poglądy 19 - letniej suczki zasłaniającej swój kosumpcjonizm i materializm hasełkami. Ani razu jednak nie odpowiedziała na pytanie:"co zrobi gdy przestanie byc atrakcyjna dla męża. czy on biorąc pod uwage biologie ma prawo ją zostawic i w myśl prawom przyrody zając się przekazywaniem swoich genów przy pomocy młodych atrakcyjnych samiczek? " .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol D - jesteś prymitywem, który sobie ulżył i stul pysk chamie.Dowartościowałeś się pusty łbie. Rozmawiając na temat to - autorze topiku nie bądź prymitywny jak niektóre samce tutaj.Masz w końcu trochę więcej oleju w głowie i testosteron ci nie odpala na mózg.Nie popadajmy w skrajność.Nie mówię o bogaczu, który jeździ nowym mercedesem z salonu i ma rezydencję z basenem krytym.Wykaż się logicznym myśleniem.Trzeba utrzymać rodzinę a 1200 lub 1500 to zdecydowanie za mało ale co mogą na ten temat wiedzieć chłopczyki siedzący u mamusi na garnuszku i podbierający tacie z renty żeby mieć na bilet.Jak sie ma dziecko to pieniądze topnieją z prędkością lodu na słońcu, podobnie mieszkanie ,remont - pieniądze znikają a nic rewelacyjnego nie ma. Miłością i mądrowaniem się o życiu w idei można jeżeli ktoś lubi ale pójdź do rodziny po pożyczkę bo po zapłaceniu czynszu i gotowaniu obiadów zabraknie ci pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol D.
"Karol D - jesteś prymitywem, który sobie ulżył i stul pysk chamie.Dowartościowałeś się pusty łbie." Ale dużo agresji w Tobie prawda? I tak z rana taka dojrzała kobieta wchodzi na temat gdzie tylu szczeniaków jest? Chodzi o to czym się kieruje kobieta wybierając faceta a nie oto że nie rozumiem wagi słów o dobru materialnym i zabeZpieczeniu rodziny.To są rzeczy ważne . Nikt tego tu nie podważa. Kobieta ma prawo na to zwracac uwagę ale żeby czynic z tego podstawe swoich wyborów co do partnerów to napawa obrzydzeniem. Facet może stracic swoją prace i co wtedy odejdziesz do innego bogatego samca? Do wypowiedzi Karola D. zaczynasz od wyzwisk i plucia pianą dojrzała 29-latko. To dużo mówi o twoim stosunku do ludzi i poziomie dialogu jaki prezentujesz. Zestarzejesz się, ciałko mniej jędrne i ponętne będzie , faceci mogą miec dzieci do starości jeśli chodzi o biologie. Myślisz że będziesz wtedy do czegoś komukolwiek potrzebna z pkt. widzenia biologii? Zostawi cie i zapłodni inną w myśl przekazywania genów. Życzę wielu radosnych chwil i spełniania swojej samiczej powinności z uśmiechem na ustach. skoro tak chamsko do mnie mowisz to zniże się na moment do twojego poziomu i powiem: " wypnij grzecznie dupke szmaciana laleczko, nadstaw się na rzekę moich genów". CIAO. ;-) miłego dnia papa !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość this is the end
SunsetSuit -- przeczytaj cały wątek a nie jedną wypowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość this is the end
to jak ci się nie chce to nie wyrokuj , zgadzasz się z ludźmi ot tak na kredyt , nie biorąc pod uwage kontekstu? no w sumie niedziela jest ... co ja tu jeszcze robie? Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość this is the end
fajno ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja babka mówiła
Niektórym jak puszczają nerwy to pokazują jacy tak naprawde są i co naprawde myślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja was pogodzę
wszyscy mają rację tylko zbyt emocjonalnie dyskutują jak to Polacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przynajmniej myślę i jestem odpowiedzialna, po pożyczki nie biegam, rodziców nie obciążam. To agresywne samce mnie obrażają SunsetSuit a ja im się odwdzięczam równie aroganckim słownictwem.To nie jest islam i mogę mówić i obrażać prymitywów jeżeli zezwali mnie od kurw i suk :-D Ja tematu nie przeżywam tylko dobrze się bawię. Prowadzę własny interes i muszę być twarda a nie lalunia szukająca akceptacji u wszystkich mężczyzn, wtedy bym się podobała :-). Zgodnie z powiedzeniem : \"wolę umrzeć stojąc niż żyć czołgając się \" :-) Nie słuchaj sfrustrowanych ludzi SunsetSuit - typowych polaków zawistnych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rikay
nie chciałabym mieć faceta co zarabia mniej niż 3 tys nettio, jak z 1500 utrzymać dom żonę i dzidzię???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ściemka
Rikay, albo jasteś aliksandrą , która dopiero teraz głupia zorientowała się że sama siebie poprze jako ktoś niby "inny", albo uważasz że człowiek , który może byc świetnyn ojcem i mężem ale zarabiający np 2000 zł to śmiec. skąd akurat 3000 netto? kto ustala te progi i wreszcie jakim prawem obrażasz mase porządnych ojców i mężów którzy flaki sobie dla rodziny wypruwają za 1500-1600? mój ojciec zarabiał mniej więcej tyle i wiesz co... nigdy mi niczego nie brakowało BO LICZY SIĘ TEŻ BEZINTERESOWNA MIŁOŚC DO DZIECKA , ODPOWIEDNIE WYCHOWANIE A NIE TYLKO KASA I FERIE ZA GRANICĄ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość the best of aliksandra
To agresywne samce mnie obrażają. Czy aby na pewno? 1. Obama - do ssania to musi przykładać się twoja żona u szefów w pracy, żeby mieć za co wyżywić dziecko. Nie jestem łatwą zdobyczą a ztakim śmieciem jak ty na pewno bym się nie zadała. rÓB MINETY STARYM NIEMKOM TO MOŻE ZASŁUŻYSZ NA WIĘCEJ NIŻ 2000 TYS ŚMIECIU ŻAŁOSNY 2. łażą takie niedorajdy i próbują się dowartościować , pocieszyć w swojej niedoli 3.Witam niedorajdy i fajtłapy, które popadają we frustrację 4.Karol D - jesteś prymitywem, który sobie ulżył i stul pysk chamie.Dowartościowałeś się pusty łbie. 5.To agresywne samce mnie obrażają 6.autorze - może w rzeczywistości jesteś nudnym milczkiem i nieciekawym człowiekiem a ona powiedziała o pieniądzach, żebyś się odczepił. 7.Pewnie siedzisz u rodziców i mamusia pyta sie co zjesz i nie masz pojęcia że pieniądze muszą być. 8.Zawsze da się przeżyć.Tylko z czego być dumnym ? Że nie umarłem w październiku z głodu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no taaak....
współczesna kobitka , facet jest dawcą nasienia i mamony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no taaak....
osoba mająca w stopce tekst "śmierc frajerom" niewątpliwie jest bardzo pozytywanie nastawiona , a i dojrzała bardzo. Zależy jej na opinii anonimowego w gruncie rzeczy forumowicza Sunset , cholercia , ma kompleksy laska, czy aby na pewno jest aż tak dojrzała skoro głupie prowokacje robią na niej aż takie wrażenie? ciekawy przypadek .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się taki chłopak zakocha z dziewczyną to na pewno wszystko na początku pięknie i ładnie, myślą że miłość zwycięży wszystko.Liczą się tylko wartości ideowe i jakoś tam będzie. Później wszystko zaczyna wychodzić, jest dziecko i inne problemy.Jakoś skapnęli się że miłością nie zdobędą świata. Znam dużo kobiet bo mam salon fryzjersko -kosm. Jak jest dziecko to trzeba na nie wydawać - mleko modyfikowane 14 zł - przecież nie nakarmisz zwykłym mlekiem z folii bo to grozi śmiercią.Pieluchy, witaminy itd itp Znam conajmniej kilkanaście takich par i znam tą wersję.Pomagałam zdobywać używane ubrania,sprzęty, łóżeczka.Nawet becikowe nie starcza. A jak dwójka dzieci chodzi do podstawówki ? Też pomagam takiej rodzinie.Komplet książek co roku nowy, sama książka połączona z ćwiczeniami do angielskiego 180 zł , a gdzie reszta ? Czyli na jedno 380 zł, na drugie ok 500. Nie wspominając o reszcie. I co z pensją 1200 zł ?, nie mówię o zagranicznych wakacjach ale o zwykłym życiu. Nasłuchałam się bajek a życie jest okrutne niestety.Pieniądze muszą być a jak kobieta o tym myśli to nie znaczy jak samce tu określili - że jest kurwą i materialistką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda że lubię mężczyzn bystrych i dobrze zarabiających, którzy odnaleźli się w tych ciężkich czasach i sobie radzą, nie użalają się nad sobą . Większość tu samców są przegrańcami i nienawidzą kobiet.Tolerują tylko skromnisie bidulki nieśmiałe szare myszki które będą zaszczycone wogóle rozmową z nimi i najlepiej jak w domu będzie siedziała w swoim kącie i gotowała kartofle z jajkiem na obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oko rozwagi
"Nie słuchaj sfrustrowanych ludzi SunsetSuit - typowych polaków zawistnych " - analizując ten przypadek wniosek jest jeden. nie dopuszcza myśli o tym że może się mylic. woli ukryc się za stwierdzeniem że inni to chamy , gbury i niedorajdy zawistne polaczki. no cóż . tego się spodziewaliśmy nie? WYBACZAMY CI ALIKSANDRO. JESTEŚ PO JASNEJ STRONIE MOCY NA PEWNO. KIERUJ SIĘ WYŁACZNIE LOGIKĄ, ROZUMEM I PRAGMATYZMEM. ŚMIERC FRAJEROM. JAKIE TO PROSTE... PAPA ŻEGNAMY CIE. PISZ SE CO CHCESZ MASZ PRAWO DO OSTATNIEGO ZDANIA. PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OSZ TY BABO
"Tolerują tylko skromnisie bidulki nieśmiałe szare myszki które będą zaszczycone wogóle rozmową z nimi i najlepiej jak w domu będzie siedziała w swoim kącie i gotowała kartofle z jajkiem na obiad." TY MUSISZ BYC NAPRAWDE DOBRZE DO LUDZI NASTAWIONA , JAK MOŻESZ PISAC TAK O SETKACH UCZCIWYCH I DOBRYCH KOBIET?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo walę prawdę prosto z mostu, nie ubieram słów delikatnie żeby kogoś nie urazić :-D bosz ale przeżywają moje wypowiedzi, następny topik założyłeś o mnie :-) Napisać ci coś jeszcze, żebyś miał zajęcie ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×