Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nastolatka1717

Tabletki anty...dla niepełnoletniej,śląski,polecany ginekolog!

Polecane posty

Gość hehehehahhahihihih
tak, bo tam jest tylko 1 hormon...ale zawsze to hormon...obczaj fora o tabletkach, ile lasek odrzucilo tabletki bo mialy jakies dolegliwosci.kazda dziewczyna w Twoim wieku wyobraza sobie ze ten to juz jedyny.ja tez tak mialam.i ze bedzie slub za kilka lat, dzieci...seks wiaze ludzi, wplywa na pozniejsze zachowania seksualne.jest cos takiego jak pamiec seksualna. i te pierwsze doswiadczenia sa najwazniejsze. nikt nigdy nie zagwarantuje ci ze ten chlopak zostanie Twoim mezem. a potem bedziesz cierpiec.nie mozesz z tym poczekac?seks to i przyjemnosc i klopoty zarazem. w tym wieku moze zmienic Twoje zycie diametralnie.wiec po co sie ladowac w klopoty?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehahhahihihih
to nie o to chodzi.zyjesz po prostu w konkubinacie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak a ty w wieku 21 lat miałaś pewnośc,że CIę facet nie zuci...chyba nie?Sory,ale kazdy odpowiada za siebie i wie co robi...Ja wiem ze hormony sa złe...ale kobieto zrozum,że są rózni ludezie i różnie dojrzewają...ty chyba masz jakieś sterotypy w głowie...bo rozmawiałam z dużo osobami na ten temat i żadna nie mówiła o wieku...a ty lang się czepiasz wieku...co jakbym miała 18lat to już bys nie m,iała żadnego ale że chce zrobic to z moim chłopakiem!Bo co pełnoletnia jestem i to tak nagle mi daje mądrośc życiową...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahacza
jestem ginekolgiem i widze co sie dzieje.a Ty masz wiedze potoczna na temat tabletek anty.a w wieku 21 lat bylam zareczona i bylam z nim 1,5 roku i tez glupia myslalam ze to ten i co?nie jestesmy razem. wyszlam za maz za innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale,że Tobie się nie ułożyło to nie koniecznie musi byc tak ze mną i innym np.17latkami,ja to doceniam,że chcesz mnie ostrzec,ale ja wiem czego chce...I dlatego chce isc do ginekologa i porozmawiac tez na temat tabletek i poszerzyc swoją dotychczasową wiedzę za nim bd brała.I lepiej chyba iśc w tą strone niż,potem naprawde chodzic z brzuchem...Tym bardziej mówisz,że jesteś ginekologiem.To uwżam,ze powinnaś zamiast tzw.\"gnoic\" to napisac,co według jest najlepszym zabezpieczeniem dla nastolatki jeśli już chce wkroczyc w tą sfera życia seksulanego?Bo chyba ginekolog powinniec dawac rady...przynajmniej ja się nie bałam wizyty u ginekologa,ale inne laski się boją bo tak jak ty zaraz jakies waty masz,ze bd puszczalskie i wogóle i wolą już omoijac szerokim łukiem...a tak chyba nie powinno byc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastolatka nie przejmuj się :) tu każdy może napisac, że jest ginekologiem. a ja jestem np. duchem świętym... :P weź to olej. każdy NORMALNY ginekolog powie ci, że jeśli masz stałego, pewnego (w sensie, że wiesz, że nie jest na coś chory) partnera, z którym chcesz rozpocząć współżycie, to najlepiej stosować tabletki :) pewniejsze, nie musisz się zbytnio martiwć, tylko odpowiednio je zażywać, no i cenowo wyjdzie taniej niż powiedzmy ciągłe kupowanie gumek, które mają stosunkowo do tabletek mniejszą pewność, że nie wystąpi ciąża :) ja osobiście wolę się 'truć' hormonami niż potem przeżywać stresy, czy wpadłam/czy gumka pękła/gdzie mam iść po tabletkę 'po'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestme załamana bo już chyba byłam u 5ginekolegów i wszedzie wymagają zeby przyjśc z rodzicem...albo z siotrą,ale wtedy okazac ta musi dowód osobisty...Może ktoś zna kogoś na śląsku,który nie wymaga tego...Ja nawet z dziewczyną która za moją sis pójdzie nie moge iśc bo nie chcą przyjąc....masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalaMii9867
a zastanawilas sie dlaczego sa takie utrudnienia, by mloda dama zyskala dostep do tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem naprawdę w szoku, że ginekolog tego wymaga, żeby przyjść na wizytę z kimś pełnoletnim... :P MałaMii tu już nie chodzi o dostęp do tabletek, tylko o normalną wizytę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geropier
Hej! Miałam 17 lat, gdy zaczęłam brać tabletki. Ginekolog po zrobieniu wywiadu dał mi receptę bez problemu, na nastepnej wizycie było badanie. Wszystko na NFZ. Z tym samym facetem jestem już 6 lat, więc nie marudźcie dziewczynie - bo życie nie musi być złe i nie każdy związek się rozpada ;p Jestem z Bytomia, więc do mojego lekarza miałabyś daleko. Ale szukaj, znajdzie się. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziewczyny za pomoc.Ale jednak poszła z moją mami do jej lekarza,po czym jej lekarz stwierdził,że moge sama do niego przychodzic io że według przepisów jak się ma skończone 16lat to już mnie uważa za osobę dorosłą...Tableteczki już mam i już pierwszą wziełam...A jakie bierzecie tabletki? Geropier...dokładnie każdy związek jest inny,ja mam wiele przypadków w śród towarzystwa i też w rodzinie się znajdzie i które sa wieloletnimi małżeństwami...A to nie zależy od wieku tylko o podchodzenia do związku i zycia...dojrzałości...Bo co powiedza jak luzie sa dorośli mają po 20pare lat są w związku 8lat i nagle też się rozstają?Według mie nie ma na to zbytniej dużej reguły...Najważniejsze jest to się czuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarn
Dzis zdecydowalam sie na 1 wizyte u ginekologa (panstwowa). Moja najlepsza przyjaciolka, wybrala sie dokladnie do tego samego doktora rok temu, prywatnie ze swoim pelnoletnim chlopakiem. Doktor zbadal ja, byl mily, wszystko wytlumaczyl. Ten sam lekarz dzis stwierdzil, ze majac 17 lat musze przyjsc z rodzicami, wiedzial, po co przyszlam wiec zaczal moralizowac, ile ja mam lat i z jakim chlopakiem, co ja sobie wyobrazam :) No coz, widac pieniazki robia swoje. Minie spory czas dopoki znowu przekonam sie, by isc do ginekologa. Dodam, ze moja wizyta opierala sie na chorobie, tabletki mialy byc tylko dodatkiem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też nie chcę się spieszyć
W wieku 16 lat możesz sama chodzić na wizyty u ginekologa. Od 15 r.ż możesz uprawiać seks zgodnie z prawem (tzn. wcześniej też, bo nieletnim nic za to nie grozi, ale osoba dorosła, która współżyje z osobą poniżej 15 r.ż, podlega karze). Ginekolog nie ma prawa odmówić ci przyjęcia i wypisania tabletek, powołując się na twoją niepełnoletność. Ja w twoim wieku sama chodziłam do ginekologa, a w wieku 16 lat miałam zapisane tabletki antykoncepcyjne i uwaga, uwaga, żyję i dobrze się mam. Nigdy nie miałam problemów z hormonami. Nie daj się zastraszyć. Tabletki antykoncepcyjne są niepotrzebnie demonizowane, a wymienione w ulotce skutki uboczne, prawie nie występują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarak
Dziewczyny, ja trafiłam do Serafin Celinie w Gliwicach i jestem. A prawdę mega zadowolona. Łapcie ich stronę http://serafinclinic.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×