Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Maszka_100

jaki prezent na parapetówkę?

Polecane posty

Gość brysia32
Pewnie, że można się zapytać, ale czy wypada, przecież są rzeczy, których nigdy za wiele w domu na przykład różne akcesoria kuchenne, czy ozdoby do domu jak fantastyczne doniczki czy designerski zegar, zobacz ofertę Galerii Limonka pl, a na pewno nie będzie problemu z wyborem i nawet w stosunkowo dobrych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elkaradoń
Ja tez jestem za cinnibird!- bardzo, bardzo spoko sprawa. Poza tym to dość niebanalny prezent, który na pewno się przyda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosmooosik
ja ostatnio kupiłam zestaw ulubionych win moich znajomych, wszystko zapakowałam w fajną skrzynkę z własną dedykacją :) zamawiałam w sklepie http://www.wina.com.pl/ muszę przyznać że byli zachwyceni moim pomysłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mobolka
może coś praktycznego? urządzenia typu blender, mikser, sokowirówka? w marketach elektronicznych, eruo, sferis można wyłapać coś z promocji a w nowym mieszkaniu na pewno się przydadzą takie rzeczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś z małego agd będzie trafione. Zajrzyj na electro.pl, a uda Ci się na pewno coś wybrać. Co powiesz na sokowirówkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłam teraz na parapetówce u mojej przyjaciółki (w końcu im się udało z mężem wybudować) i kupiłam jej cinnibird, jest wielką fanką kawy, więc pomyślałam że taki zgrabny gadżet którym może ją zdobić a do tego sprawdzi się też do dekoracji czego sobie tylko nie wymyśli sprawdzi się idealnie i miałam rację bo była zachwycona i zaraz w trakcie imprezy wszyscy już dostali kawę z wymalowanymi wzorami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My kupiliśmy blender z panasonica, ale akurat w naszym przypadku pani domu sobie taki prezent zażyczyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomysłów jest wiele: Roślina doniczkowa, jakiś obrazek, zastawa stolowa, śmieszny wazon, coś do kuchni... Kupiłam ostatnio kumpeli deskę dębową do krojenia na woodenstuff.pl ale widziałam też mnóstwo fajnych rzeczy jak świeczniki czy podkładki pod wino. Jak już o winie mowa to zestaw kieliszków też powinien się sprawdzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babciabogusia
Ja bym nie siliła się na oryginalność. Każdy urządza mieszkanie według swojego gustu, w który trudno wstawić. Według mnie najlepiej jest kupić jakiegoś kwiatka (np. orchideę czy ładnego kaktusa) i przynieść blaszkę dobrego ciasta. Moi znajomi pól roku temu robili parapetówkę i ja właśnie tak zrobiłam;) Kupiłam kwiatka i zamówiłam w mojej ulubionej cukierni http://asprod.com.pl/cukiernia serniki;) Parka była bardzo zadowolona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem dla takich znajomych dobrym prezentem będzie zestaw dobrych jakościowo win, zobacz sobie na stronie Winezja jaki mają wybór win, idealnych też na prezent https://winezja.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja myślę, że najlepszym wyjściem jest coś niezobowiązującego, jakiś gadżet. kieliszki albo coś do kuchni. ostatnio kupiłam fajne kieliszki na parapetówkę przyjaciółki na TakaPaka, bardzo jej się podobały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×