Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Maszka_100

jaki prezent na parapetówkę?

Polecane posty

Oczywiście wygodny fotel do siedzenia https://multiglob.pl/pol_m_Dom-i-Ogrod_Fotele-biurowe-155.html, przyda się w nowym lokum!

Gość Sylwia

Lubię dostawać praktyczne prezenty i sama takie daję. Na parapetówkę przyjaciół, złożyliśmy się w kilka osób na iRobota 605. Gospodarze byli zachwyceni, bo to dużo wygodniejszy sprzęt niż zwykły odkurzacz, który mieli w planach kupić.

Gość efp

Fajny taki prezent 🙂

Gość aulenia

A pościel? moim zdaniem strzał w dziesiątkę. Sama bardzo się cieszyłam kiedy dostałam pościel. Tym bardziej, że dzięki temu odkryłam sklep AWAKraków, jest świetnej jakości, posłuży nam przez lata 🙂

Wszystko zależy od budżetu :P Ja z takich przydatnych rzeczy to dostałam roombę i był to jeden z lepszych prezentów. Ktoś naprawdę się postarał i wiedział co kupić żebym była zadowolona :D 

Ja jestem zwolennikiem praktycznych prezentów - sama lubię takie dostawać i sama też takie właśnie robię. Może dobrej jakości koc, albo komplet pościeli? Ja kupuję w sklepie AWAKraków, wiem, że ich produkty są solidne, nigdy się jeszcze nie zawiodłam, a dodatkowo mają też sporo pięknych wzorów do wyboru 🙂

Pytanie ile chcecie przeznaczyć na prezent. 

Jeśli chcecie podarować drobniejszy prezent, polecam kwiatka doniczkowego. Jest to na pewno bezpieczniejsza opcja niz jakiekolwiek dekoracje.

Jeśli jednak chcecie podarować coś droższego, dobrze jest zastanowić się nad wyciskarką. Urządzenie nie jest urządzeniem obowiązkowym w kuchni ale jest bardzo przydatne bo daje możliwośc przygotowywania dobrych soków oraz koktajli z owoców oraz warzyw

https://www.eujuicers.pl/blog

zalezy jaki masz budżet - ale fajny pomysł to np. pufa relaksacyja - zobacz sobie na www.lyke.dk

teraz w sklepach można kupić takie gotowe kosze podarunkowe, jak ktoś nie ma pomysłu i czasu szukać

Moim zdaniem albo alkohol, albo karta podarunkowa do IKEA, Homli, Home&You albo DUKI. Wiadomo, że na początku brakuje w mieszkaniu fajnych dodatków i kasy na nie, a wybierając samemu można nie trafić w gust domowników. Szkoda by było prezentu 😉

Najlepiej cos malego i przydatnego do np. kuchni.

A pościel? Albo jakiś koc, czy narzutę na łóżko? Moim zdaniem świetny pomysł i zawsze w domu się przyda. Zerknijcie do sklepu AWAKraków, ja kupuję u nich. Są producentem pościeli hotelowej, więc jakość jest naprawdę rewelacyjna. 

W zeszłym roku ze znajomymi się złożyliśmy i kupiliśmy przyjaciołom Roombę. Z tego co mi wiadomo używają jej do dzisiejszego dnia i bardzo sobie chwalą  

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować