Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość smutna NIEmama
:(:( Brakuje słow, a łzy sciskaja gardło by cokolwiek napisac...... Ciezko to nawet pojac co sie stało.... Brzydzi mnie fakt,ze ludzie wypisuja jakies chore bzdury na portalach internetowych na temat pary prezydenckiej...do cholery!!!!to ze sprawowali oni władze byli tez LUDZMI>>>>> czemu o tym nikt nie pamieta....:(:(:( Smutek...................................................................... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny... Zapanowała tu zrozumiała cisza. Wszyscy myślami jesteśmy gdzie indziej. Od dwóch dni praktycznie nie sypiam. Snuję się z kąta w kąt. Zaniosłam dziś kwiaty pod ambasadę polską w Dublinie. Było nas tam kilka osób, ale wszyscy roniliśmy łzy. Jutro idę do pracy i boję się szczerze, że nie będę w stanie skupić się na swoich obowiązkach. Marazm mnie ogarnął... No a przecież trzeba powoli wracać do normalności. Widziałam jak mój mąż płakał dziś rano. Wcześniej zdarzyło się to tylko raz na moich oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w pracy i na niczym niemoge sie skoncentrowac...jutro mam wolny dzien...acha od wczoraj wieczorem mam @ zaczela sie dokladnie 2 tygodnie po tamtym bolu jajnika;) czyli idealnie 14 dni po owu:) no niestety nie udalo sie zrobic mezowi prezentu na urodziny, moze dowiemy sie o ciazy w Polsce jesli sie teraz uda, bo 24 lecimy do Polski:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi27 - ja lece 29-tego do Polski :)) U mnie 30 dc i tempka caly czas idzie do gory. Nie wiem co z tego bedzie. Nadal czekam na wynik progesteronu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny w ten ponedzialkowy i nadal smutny dzien .... Ale trzeba zyc i dalej obserwowac swoje cialo. Ja od wczoraj mam takie brunatne plamienia i nie wiem co to kurna jest.Nigdy nie mialam plamien w 25dc!!! Temp. nadal 37 - 37,2. Moze ten DUPHASTON cos pomieszal?? Kurde sama nie wiem. A moze test mam zroboc&&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, przepraszam za zaniedbywanie ale miałam naprawde ciezki tydzien. powiem krótko. dziś mój 34dc. zrobiłam juz 3 testy, na każdym cień cienia drugiej. z tym że dziś zrobiłam przed chwilką i też jest cień drugiej :) Jutro rano dla potwierdzenia zrobie czwarty :) Narazie w to nie wierze, bo dwa testy leżały z pół h jak na nie spojrzałam, a dzisiejszy po 5 min cień drugiej sie pojawił.. ale cień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam To co się stało do jest jakiś koszmar nawet trudno wyrazić co muszą czuć rodziny zmarłych . BOL nie do opisania U mnie dziś 23 dc temperatura waha się 36,8 36,7 i zaczyna naprawdę wotpić w testy owulacyjne 6 dzień z rzeędu pokazuje 2 kreski i nie ważne o której godzinie robię Chyba coś ze mną nie tak bo to nie możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marturka
Elus !!!!!!!!!!!!!!!! Kochana, koniecznie zrób jutro rano na czczo test. Ale cudownie! Trzymam z całych sił kciuki ! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elus:) jak sie ciesze:) w koncu zasluzenie po tylu miesiacach staran, to byloby piekne:) trzymam kciuki:) !!!! Ale mam nadzieje, ze to wlasnie TO:)! a mu no coz...bedziemy starac sie w pierwsze dni w Polsce, ciekawe gdzie i jak:D chyba u tesciowej i moich rodzicow:D mam nadzieje, ze bedzie szansa i okazje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kochane. 3majcie kciuki. w sumie zrobiłam 3 testy i na kazdym była lekka kreska, ale dziś popoludniowa mnie zaskoczyła :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczulam wiosne normalnie :) I pozytywne myslenie mi sie znowu wlaczylo hihi Elus, dzieki Tobie Sloneczeko! Trzymam kciukaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna NIEmama
elus kochana- to na pewno TO:):):) Yupiiiii:):):) u mnie kochane 12 dc i zaczelam juz staranka....znacznie wczesniej...zeby czegos nie przegapic:(:) wczoraj sie dowiedzialam ,ze moja kolezanka co sie starala ponad 3 lata zaszla w ciaze....takze moze to jakis pozytywny znak ze jakos sie to poukłada;):)nam wszystkim:):):):) u mnie sie zbliza owu....czuje to w jajnikach, podbrzusze mnie boli..... zobaczytmy jak to bedzie..oby było dobrze:):)calujeWas wszystkie a ciebie elus szczególnie;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Wam powiem dziewczynki, ze z pomoca dziewczyn z portalu 28dni.pl duzo nowych rzeczy sie dowiedzialam. Moj wykres fajnie wyglada i zobaczymy co sie z tego "urodzi" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elus - gratuluję to będzie to ja też miałam cień cienia najpierw a potem kupilam bobo test w aptece i okazał się dla mnie szczęśliwy. pozdrawiam was wszystkie i trzymam za was kciuki !!!!!!! fluidki dla was strączki kochane!!!! 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Drogie Staraczki ten weekend to jakaś TRAUMA, całą sobotę łaziłam po domu i popłakiwałam...nie umiem inaczej. :-((((((((((((( ale życie jak wiadomo...toczy sie dalej, każdy ma swoje życiowe dramaty. mniejsze , większe... zmieniając temat: Eluś, jeśli to prawda to najserdeczniej sie ciesze!!!! mysle ze chyba wszystkie sie bedziemy cieszyc bo Ty juz sie Kochana tak długo starasz. Należy Ci sie :-) zresztą wiem że ine dziewczyny też chyba oczekują...na pozytywny obrót spraw....Kama, chyba Ty, tak...? a u mnie....eh.... nie wiem co mowic....16dc, a tu zer skoku temp, Test owu z jednej firmy wczoraj +, a z innej (allegro) wczoraj słaba druga kreska. Dzis odwrotnie. na allegrowym +, na aptecznym _ ....a temp nadal średnio-niska zastanwiam sie czy wogole owu była...bedzie...to juz w sumie nieważne bo jutro ide na pierwszy zabieg na nadżerke, wiec juz w tym m-cu NICI ze staran dalszych....moze jeszcze dzis tylko ;-\\\ takze tewm miesiąc raczej stracony...cuż, bedą inne.... pozdrawiam was mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc mam pytanie zaczelam brac castagnus ale powiedzcie mi bo na ulotce jest napisane zeby nie brac go w ciazy a co jesli sie uda nie zaszkodzi dziecku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno - proponowałabym przejrzeć forum bo już tu takie pytanie było. Jak się dowiesz o ciąży to przestajesz brać i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antonina01 - aż boję się użyć słowa "czekać", ale fakt, jestem na końcówce cyklu więc zoabczymy. Dziś 30dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. I czekamy na wynik Elus. Oby jej sie potwierdziło :) U nnie dzis 26dc i chyba dostalam okres!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Brzuch mnie boli i mam plamienie takie podobne na okres. A wczoraj sie zastanawialm ze to brunatne plamienie moze czasem byc implantacyjnym ale chyba sie znowu rozczariwalam. Chyba ten Duphaston mi namieszal. Jeszcze nidgy w zyciu tak nie mialam ze po 26 dniach przyszla kolejna @ :(( Nie wiem czy go brac od tego cyklu czy dac sobie spokój i o niczym juz nie myslec..... Juz nie moge z tym wszystkim. Jest mi cholernie zle :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 31 dc i dziwne napiecie w podbrzuszu. Czuje, ze @ sie zbliza!!!! A tak jej nie chce!!!!!!!!! Poza tym wczoraj wieczorem sluz lekko zabarwiony byl na rozowo i dzis rano tempka spadla o dwie kreski!!! Wrrrrr..... A tak lubie kwiecien :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki. rano test pokazał jedną kreskę. zmusilam się i poszłam na bete. wynik o 14. 3majcie kciuki bo te testy mnie wykończą. 3 pokazay ciaze, jeden nie. 3 do 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elus kochana to niezwlocznie daj nam znac. Ja doskonale wiem co teraz czujesz, ale czekaj cierpliwie na wynik bety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna NIEmama
elus daj KONIECZNIE ZNAC:):) 3MAM KCIUKI- MOCNOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO kochane a u mnie powinna byc dzisiaj owu i wszystko wskazuje ,ze jest , na tescikach dwie piekne kreseczki:), temp. 37.7, jajnik prawy to tak mnie kłuje, ze masakra..... całe podbrzusze z reszta:)] A wiec 3 majcie kciuki kochane staraczki, a ja bede działac;):):):) sciskam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marturka
Elus jesteśmy w Tobą i wierzymy że się udało :) Koniecznie daj pozniej znać! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie chyba za szybko cieszylam :((((((((( Odebralam wynik progesteronu wykonany tydzien po owulacji i wynosi 31 nmol/l. Lekarz zadowolony z wyniku. Podzielilam sie wynikiem z kolezankami z 28dni.pl a one napisaly mi ze w przeliczeniu na ng/ml moj wynik to 9,47 ng/ml i ze spotkaly sie z opiniami ze jesli wynik jest ponizej 10 lub nawet 15 w jednostce ng/ml to znaczy ze cialko zolte niekoniecznie jest wydolne i ze w razie ciazy progesteron moze byc za niski na jej utrzymanie w pierwszych tygodniach. Dodam tylko ze poronilam 3 lata temu w 7 tyg. ciazy a przyczyna jest nieznana. Wszyscy doradzaja brac luteine...No wszystko fajnie tylko skoro moj lekarz uwaza ze jest okej to na pewno mo luteiny nie przepisze!!! Chce mi sie wyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smillykama witam Cie i Was wszystkie kochane staraczki dlugo sie nie odzywalam ale czytam Was codziennie. Otóż chcialabym powiedziec ze tez sie strasznie denerwuje tym wszystkim ze nie wychodzi i ciagle ta jedna kreska i okres na koniec cyklu. Niby robilam badania ale do konca nie wiem jak je interpretowac wiec postanowilam ze dosyc tego i umowilam sie na wizyte do ponoc bardzo fajnej ginekolozki i mam zamiar zbadac sie "od gory do dolu". Po prostu koniec tego marnowania czasu!!!!mam tylko nadzieje ze nie wyjde z tego gabinetu bardziej zalamana nic teraz jestem. Ale najwazniejsze by zaczac dzialac.Całuje I przytulam Was w te jakze przykre dla nas Polakow dni żaloby narodowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×