Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

hej dziewczyny juz tak pozno, ja skonczylam maraton kuchenny, ugotowane, upieczone itd....Kama gratuluje owlki:) dzialaj i niech to przyniesie efekty! a ja Wam zycze wesolyc i spokojnych swiat! Mile spedzonyc dni w gronie rodziny, mezow i przyjaciol!:) bawcie sie dobrze i odpoczywajcie i nowego zycia zycze:)!!! ide sPAC!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :) Ale zapanowała tu świąteczna cisza... U mnie już po owulacji i będę spokojnie czekać na rezultaty, aczkolwiek myślę,że nic z tego bo skok tempki miałam bardzo słaby ( zaledwie z 35,8 do 36,3 ) i myślę, że progesteron jest zwyczajnie za niski ale w piątek zbadam jeszcze krew. Coś czuję, że czeka mnie przyjmowanie luteiny. No i może kurcze ten niski progesteron był przyczyną mojego pierwszego poronienia? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) hej mielismy super Wielknoc ze najomymi:) ycha jedzonko:) i ogolny relaks:) jedyne co zauwazylam to lekkie dziwne plamienie na majtkach a zaznaczam, ze to tydzien przed okresem i tydziem po ierwszym przytulaniu:) nie moge jednak w swietle wieczornym odczytc tego plamienia czy to ma kolor plamienia czy to miewalam juz zanim zaczekam sie wczuwac w objawy:) buzki dziewczny:)!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) jak mija swieta?? przy stole??? my mielismy meic gosci, ale dziecko zabkuje i nic z teo:) za to ja mysle nieustannie o tym rozowym czyms na bieliznie;) nie wiem czy jest sens wmawiac sobie, ze to TO! druga rzecza zastanawiajaca jest to, ze nie bola mnie piersi! hmm nomalnie juz bym umierala bolem od bolu pmsowego...a tu nic....nie czuje ani obrzeku ani zadnego, najmniejszego bolu....okres powinnam dostac w nastepna neodziele czyli za 6 dni....czyli pozostaje mi czekanie........tk bym chciala, zeby tym razem sie udalo!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej agi :) Wygląda na to, że tylko my okupujemy to forum, hehe U mnie po Świętach i żadnego siedzenia przy stole. Dziś trzeba rozruszać ciało, bo jutro do pracy. U mnie tempka podskoczyła znowu o jedną kreskę, ale nie znam się na tym za bardzo i nie wiem czy jak jest niski progesteron to skok powinien być załóżmy conajmniej do 37, czy ważne, że w ogóle był skok ( u mnie o kresek ). Mam koleżankę która się na tym zna, więc napiszę jej dziś maila. Zobaczymy co odpowie, no ale w piątek i tak lecę na badanie progesteronu, tylko tak dla pewności. agi- nie myśl o tym plamieniu za bardzo. Skoro w niedzielę ma przyjść @ to już jest blisko i po co się zadręczać. U mnie chyba też tydzień czekania co najmniej. No ale mnie normalnie bolą piersi i ma swoje zwykłe humory...ale co tam, nie myślę o tym. Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! :) I jak tam po świętach? Poczytałam te Wasze posty piąte przez dziesiąte, ale nie mam siły na dokładne przeanalizowanie wszystkich. Ja dzisiaj wróciłam z Niemiec, od kilku dni miałam delikatne plamienie, lecz dzisiaj już nie, a @ też jeszcze się nie pojawiła... Jakoś nie mam nadziei, tempki nie mierzyłam od wyjazdu i ten cykl jakoś tak sobie przeleciał, a właściwie jeszcze przelatuje, bo ciągle czekam na @. Znów trzeba wracać do pracy... Jutro jakiś rosołek na podreperowanie żołądka :D Pozdrawiam dziewczynki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Dorothyyy:) Ja w niedziele mam miec @ i nie chce jej miec:) co mnie zadziwia nie bola mnie piersi a juz powinny zaczac....nie biore castagnusa w tym cyklu, bo zapomnialam kupic, wiec nie ma to zwiazku z braniem jakichs lekow....satram sie wylzuowac itd, ale ta faza oczekiwan na @ lub brak ma to do siebie, ze sie swiruje;) i ta plamka na bieliznie tez nigdy tego nie mialam...mam mala nadzieje, ale mieszanie uczucia:) jutro mam wolne, jupi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM Minęły święta i znów czeka nas praca . Powiem wam że robię co dziennie pomiary temp. Ale w ogóle się chyba na tym nie znam ciągle mam jakieś skoki raz w górę raz w dół .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny! U mnie 24 dc i nic ciekawego. Dzis 10 godzin w pracy, ale tylko 3 dni w tym tygodniu i znowy dlugi weekend. Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak przy okazji gdyby ktoras miala ochote podejrzec moj cykl, to klikajcie: http://28dni.pl/smily4kama/wykresy/2010-03-14 Kolzeanka znawczyni napisala mi ze skok tempki po owulacji jest ojej i wyglada na to, ze progesteronu jest wystarczajaco. W piatek jeszcze robie badanie krwi na potwierdzenie, ale wyglada na to, ze nie jest zle. Teraz tylko czekanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Kama ja mysle, ze jest ok:) czekaj zatem i badz dobrej mysli:) mnei wciaz nie bola piersi.. temperature mialam 37,17...wysoka nawet....jeszcze mam kilka dni czekania.....robie sobie spokojnie porzadki i staram nie myslec:) ale tak bardzo bym chciala, zeby w tym cyklu udalo sie w koncu:)!! a co u Was dziewczyny, czemu nei zagldacie:) jeszcze dogorywacie po swietach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!! Swieta swieta i juz po swietach. Strasznie szybko przeleciały. U mnie 19dc i przez ostatnie 4 dni bolal mnie lewy jajnik. Sluzik byl rozciagliwy ale jakos taki skąpy, ale byl :)) wiec i przytulanko było. Agi mam nadzieje ze ci sie udalo, tylko dziewczyno nie spiesz sie z testem. Teraz to chyba kazdej z was bede powtarzac zeby nie spieszyc sie z testem!!!! O mierzeniu temp. całkiem zapomniałm, wiec nie wiem jaka ona teraz jest, ale cos czuje ze juz po owu. Nie wiem czy ten DUPHASTON tak na mnie dziala ale non stop chodze glodna i jestem cholernie zmeczona. Biore go 4 dzien i nie wiem co jest grane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybcia hej! nie zamierzam robic testow zadnych, bo nawet zwatpilam w powodzenia jakos w ciagu dnia:) nie wiem czemu jest tak, ze nie odczuwam PMSu nie mam uczucis opuchniecia i zatrzymania wody...zawsze juz 5 dni przed @ czulam sie fatalnie a teraz nie....i nei wnikam juz w to, bo oszaleje:) ide zjec cos dobrego:)! trzymajcie sie. Ps jak samopoczucie u reszty????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak juz zapowiadalam nie bede robic testow nawet jesli @ bedzie sie spozniac tydzien. Nie chce sie nakrecac. agi - trudno powiedziec co to moze znaczyc u Ciebie. Mi sie zdarzaly cykle, gdzie nic mnie nie bolalo a @ mnie nawet zaskakiwala, bo nie czulam ze sie zbliza. A znowu w ciazy ktora poronilam cycki mnie tak bolaly, ze myslalam, ze zwariuje, wiec chyba ciezko cos stwierdzic na razie. Poczekaj spokojnie i nie mysl o tym bo w razie gdybys byla w ciazy to fasolka niepotrzebne stresy przechodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja mam lenia jak cholera! Mam tyle roboty, a nic mi się nie chce :( U mnie 36 dc. Co prawda przez ostatni tydzień nie mierzyłam tempki, ale dzisiaj już tak, żeby sprawdzić, na jakim jest poziomie. I dalej niska, bo tylko 36,2... Dziwne, że przez cały cykl nie wzrosła... Znajoma mówi, że to być może przez prolaktynę... Powoli myślę już o wizycie u gina i działaniu pod jego kierunkiem. Eh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorothyyy - a jak wyglada Twoja tempka w tych dniach ktorych mierzylas? Jaka jest najnizsza a jaka najwyzsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorothyyy - moim zdaniem jest okej. Jak spojrzysz na mój wykres zobaczysz, że mam podobnie i prolaktyna mi nie szwankuje. Poszłabym raczej w kierunku zbadania progesteronu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! witam wszystkich po swiętach :-) jakos tak nie pisałam bo nie mam nastroju ... :-( w sumie sama nie wiem dlaczego u mnie 11dc....powoli zaczynamy staranka...wczoraj zrobiłam test owu ale negat. (raczej wiedziałam ze tak bedzie ale mam teraz duzo sztuk bo kupiłam hurtem na alllegro wiec .... ;-)) w tym cyklu biore po jednej tabl castagn (w tamtym m-cu po 2szt).zobaczymy... Agi, Kama...trzymam kciuki....moze akurat coś będzie :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ja mam coś dziś fatalny humor i tak sobie pomyślałąm że może ktoś mi pomorze w rozszyfrowaniu mojej temperatury za każdą sugestię będe wdzięczna . 1 dc 36,4 2 dc 36,5 3 dc 36,7 4 dc 36,3 5 dc 36,5 6 dc 36,7 7 dc 36,5 8 dc 36,5 9 dc 36,3 10 dc 36,3 11 dc 36,7 12 dc 36,6 13 dc 36,4 14 dc 36,4 15 dc 36,3 16 dc 36,2 17 dc 36,6 18 dc 36,4 19 dc 36,5 dziś Zaznacze że mam nieregularny okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski! U mnie 25dc i brak ochoty na cokolwiek. Maz mnie wczoraj troche wkurzyl i dzis strzelam focha. Wciagnelam sie prowadzenie obserwacji na 28dni.pl i potrafilam juz wyznaczyc faze lutealna + moj przedzial wyzszych temperatur :D nowa1983 - tak przygladam sie tym twoim temperaturom i powiem Ci, ze ciezko zauwazyc tu owulacje. Skoki o taka sama liczbe kresek masz z 10 do 11dc jak i z 16 do 17dc. Ja bym zbadala progesteron i prolaktyne... Robisz testy owulacyjne? Mialas jakies badania? Zazywasz cos? Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski! U mnie 25dc i brak ochoty na cokolwiek. Maz mnie wczoraj troche wkurzyl i dzis strzelam focha. Wciagnelam sie prowadzenie obserwacji na 28dni.pl i potrafilam juz wyznaczyc faze lutealna + moj przedzial wyzszych temperatur :D nowa1983 - tak przygladam sie tym twoim temperaturom i powiem Ci, ze ciezko zauwazyc tu owulacje. Skoki o taka sama liczbe kresek masz z 10 do 11dc jak i z 16 do 17dc. Ja bym zbadala progesteron i prolaktyne... Robisz testy owulacyjne? Mialas jakies badania? Zazywasz cos? Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna NIEmama
Hej dziewczyny:):):) Aj az sie nie chce wracac do normalnosci po tym swiatecznym relaksie...pomimo iz pogoda była w kratke przydało sie troszke odpoczynku:):) Ja od jutra zaczynam kolejne staranka;):)kolejny cykl....kurcze mam nadzieje ze wraz z nowa siła beda jakies efekty,bo oszaleje..... w tym cyklu postanowilismy z mezusem podejsc do tego bardziej spontanicznie....na luzie.... jeszcze mniej trzymajac sie ramówki dni płodnych.... Wiem kiedy sie rozpoczynaja,a reszta niech sie dzieje co chce;):) Moze wtedy jakos tołatwiej pojdzie,no nie wiem. Staram sie juz na wszystkie sposoby:):) POczytałam dziewczyny Wasze wpisy,ale co do temperatury hmm/..nie wypowiadam sie bo sie nie znam:P:P:P:P Jak wiecie ja nie dawno zaczełam mierzyc wiec co ja moge na ten temat powiedziec...nie wiele..... Chodz u mnie z tych kilku dni co zaobserwowałam był znaczny skok temp. o 2,3 kreski.... no ale tak jak mowie nie ma tu o czym pisac :P:P:P Mysle ze dopiero po 1 miesiacu cos niecos bede mogła zaobserwowac:):) Mam nadzieje, ze te z was które czekaja na @ sie nie doczekaja;):):):) 3 mam kciuki kochane za was;):) ' Ps. miło znowu byc z Wami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robiłam 3 razy progesteron i mam niski i dla tego okres w cały świat przepisłam mi luteine pod język od 14 dc do 25 dc w tym cyklu już używam po 2 tabletki test też robie ale w tym m-c trochę zaniedbałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutna NIEmama - jak dobrze Cie czytac ponownie :D :D :D :D :D :D Ja w ogole nie odczulam Swiat...raczej dlugi weekend ;) Mocno trzymam kciuki za staranka i mam nadzieje, ze spontanicznosc w tym cyklu to dobry wybor :D A co do skokow tenperatur to jeszcze kochana za wczesnie u Ciebie, bo owulki nie bylo :D jakby co, to daj znac po smonczonym cyklu, to sobie przeanalizujemy Twoje obserwacje, hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa 1983 - no wlasnie! Progesteron! Od razu po temperaturach widac, ze cos nie gra. Rob kochana testy systematycznie, zeby wylapac owulke, bo na razie na podstawie temperatur jest trudno. Rozumiem, ze to pierwszy cykl na duphastonie? Jesi tak, to spokojnie poczekaj i daj mu zadzialac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak 1 cykl z luteina teraz troche odpuściłam sobie testy owulacyjnę ale muszę dokupić i robić te testy strannie Jak nie macie nic przeciwko to jak dostanę @ to dopiszę dalsze temperatury . Może wkońcu nauczę sie jak rozpoznawać .... Dzięki dziewczyny za pomoc i to że jesteście i można ana was liczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa 1983- jak skonczysz to wysylaj nam reszte temperatur i sobie popatrzymy :) Ja jakis czas temu bylam w tym zielona, ale kolezanka ktora aktualnie przechodzi przez in vitro ma to wszystko za soba i mnie edukuje, takze jak cos, to pisz smialo. My dziewuszki to niedlugo doktorat za darmo dostaniemy za to ile sie nauczylysmy o naszych cialach w ostatnim czasie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×