Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Aśka, a czemu czujesz się jak intruz? Jesteś jedną z nas :) Buziale!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska13
...moze zle sie wyrazilam...za pare stron wtopie sie w tlum haha a i moze bede sie cieszyc jak niektore z was,nas.alez ja jestem ciekawa tego cyklu.wczesniej czytalam na innych forach ze to wlasnie cast pomogl kobietkom zaciazyc .zobaczymy???zycze na dzis dobrej nocy:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marturka
muchy w nosie gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale super!!!! Tosiak mocno trzymamy kciuki za Ciebie...oby i Tobie się udało. Smutna...3maj się kochana cieplutko i nie poddawaj się! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muchy w nosie GRATULACJE mam nadzieje że i my nie długo napiszemy taką samą informację . a możesz tak w całoci opisać co łykałaś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
Muchyyyyyyyyyyy!!!! GRATULACJE!!!! trzymam kciuki i rozwijajcie się dzielnie i zdrowo ;D a ja hmmm w czarnej D... nadal wiem że nic nie wiem, nadal mogą być tylko przypuszczenia bo beta 1,2 a gin powiedział że jak będie powyżej !, to można coś ewentualnie przypuszczać biorąc pod uwagę zasinienie pochwy... nic nadal czekam jak sytuacja się rozwinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska13
tosiakk czekam na rozwoj sytuacji.kibicuje ci kochana jak nie wiem co...niby troszke powyzej 1... milego dnia wszystkim i czekam na nowe dobre wiesci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ja tak na chwilke bo w pracy jestem :) dziekuje Wam kochane za gratulki :) a jezeli chodzi o to co lykalam to byl to castagnus- 2 cykl(skonczony) i folik i falvit :) a i do owulki olejek z wiesiolka :) aa i testy owulacyjne kupilam i stosowalam:) ale powiem Wam ze juz po owulacji czulam ze mnie dziwnie pobolewa w dole brzucha i to juz byl jakis tam sygnal ze jest inaczej niz dotychczas...a temperature mam 36,6 bo codziennie rano mierze . Kurcze dzisiajtez mi zle...strasznie mnie muli i powietrza mi brak ale i tak jestem mega szczesliwa i pelna nadzieii ze tym razem sie uda....buziaki dla wszystkich staraczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska13
no i stalo sie hihi...od wczoraj wieczor moj test owu pozytywny wow!teoretycznie wiec mamy 24-36 na bara bara;)zastanawia mnie fakt ze dzis jest moj 15 dc i troszke poznawo aczkolwiek pewnie tak powinno byc.trzymajcie kciuki kochaniutkie.wierze w moc cast a sila sugestii tez potrafi zrobic swoje.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska13
muchy w nosie potwierdzasz wiec zasade ze temp w ciazy nie musi przekroczyc 37.chyba ze mialas niziutka przed owu...jesli chodzi o temp to nie rozumiem tych zaleznosci.rano mialam 36.9 niedawno mierzylam i wyskoczylo 36.4 a w ciagu dnia powinna skoczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska13 sama jestem w szoku bo w pierwszej poronionej ciazy mialam podwyzszona tempke do 37!! tak wiec sama widzisz ze nie ma reguly :) w nastepnym tygodniu mam sie zglosic do gina na usg moze juz zobaczymy malutka fasolke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja jestem u mojej szwagierki z moim mezem:) bawimy sie milutko....z winkiem....dzisiaj zbadalam progesteron i prolaktyne, tokso....wyniki jutro, w nastepnym tygodniu chce umowic sie do gina poki tu jestem, no zobaczymy....jutro musimu jechac do Lodzi na rezonans magn. w zwiazku z jego kregoslupem....nie musze dodawac, ze za wszystko musimy placic....w nastepnym tyg chcemy skoczyc do krakowa i wstawiaja nam okna....dzieje sie duzo i fajnie....miesiac bez staran, odpoczywamy....:) MUCHY GRATULACJE- badzcie zdrowi:) buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
ja zaczęłam mierzyć tem tydzień po owulacji, tak z ciekawości, no i była podwyższona 37,00 dziś i wczoraj tem 37,1 brzuch 3 tydz pobolewa jak na @... może w weekend zrobię ostatni test, jak nie wyjdzie, to przygotuję się psychicznie na wywolywanie @ i za tydzień wizyta u gin... miłego dnia bardzo duzo pracy ;( a urlopowiczom w Polsce życzę duuuużo słońca, niech ten deszcz się schowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!!! Muchy serdeczne gratulacje:)) Tosiaczku trzymam kciukasy zeby sie udalo :)) A co do mnie to wydaje mi sie ze ten DUPHASTON rozwalil mi całkowicie cykl :(( Mam plamienie albo krwawienia co 2 tygodnie!!!!!!!!!!!!! Byłam z tym u mojego ginekologa to powiedzial ze to normalne przy Dupchastonie, ale jak moze byc normalne jak to jest co 2 tygodnie i nawet nie wiem teraz kiedy mam owulacje :(( Dzisiaj wzielam ostatnia tabletke i nie bede wiecej tego szajstwa brac. Wroce chyba do Castagnusa i folika :(( Jestem troche zdołowana tym faktem ...........A i co zauważyłam to ze przytylam po tym Duphastonie bo non stop jestem glodna. Hormony jednak robia swoje :(( I ta pogoada jak pod psem...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
witam piątkowo... mam dzisiaj kiepski nastrój... ;( wszystko mnie wkurza a najbardziej praca... jestem jak bomba zegarowa... reszta bez zmian tep 37,1 brzuch boli @ nie ma.... 46dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Tosiaczku ja tak zawsze mam jaknie mam długo @, chodze wtedy jak bomba zegarowa....ale mam nadzieje ze u Ciebie to hormonki juz robia swoje :)) Kiedy bedziesz robic powtórke testu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosiaczku to może faktycznie ciąża ale byłoby super a czy wasi męzowie robili badania nasienia - bo ja dziś odebrałam i jestem przerażona i boje się że naturalnie to my nic nie zdziałamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska13
witam kochane.tosiakk i nadal nic?ani test ani @?kurcze ale jestem ciekawa co sie dzieje???kibicuje i wierze ze to ciaza ale test juz powinien wykazac....u mnie juz blado na testach owu ,pobolewania jajnikow koniec ,tempka 37.3 hmmm...owulacja mysle byla teraz tylko czekac na efekty.tym razem nawet jakbym miala dostac @ to bedzie to pozniej bo i owulacja spozniona. dziewczyny jak to z tym cast,kylacie na czczo czy po zjedzeniu sniadania?pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska13
mialo byc *lykacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja tylkona chwile, oglaszam, ze mam wyniki badan, otoz toxo przedstawia sie nastepujaco: p/ciala w surowicy IgM: 6,0 ujemne p/ciala IgG 3,1 ujemny..... prolaktyna wyszla mi wydaje mi sie, ze wysoka- bo norma 1,0- 25,0 a ja mam t 36,3 nie wiem, zapytam gina po niedzieli....progesteron w 24 dniu cyklu wynik 13,3 norma w tej fazie 2,5- 32,0 moze mam go za malo.....nie wiem, mysle, ze cos jest nie tak z tymi wynikami....postanowilam, ze pojde wypytam i niech mnei zbada, czulam owulacje, mialam sluz etc, ale jednak moze cos niedomga w faze lutealnej..a co u Was? ja sie relaksuje: staram sie wykorzystac pobyt:) a jak tam Kama????? pozdrawam Was wszytskie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska13
hej.ja raczej tez lykam na czczo.kurcze ale ja jestem ciekawa czy zajde???ale ten czas miedzy owu a okresem sie dluuuuzy....milego dnia zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej witam się po urlopie :) wróciłam bardzo wypoczęta i powiem wam, że poszaleliśmy z mężem. Muchy- gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
hej hej sobotnio temp 37, @ brak, śluz biały już 2 tydz a może prawie 3 już nawet nie pamiętam, dziś kłucie jajników.. i lekkie zawroty głowy (ale to może odreagowywanie organizmu po wczorajszym dniu ) test może zrobię jutro? trochę się boję ;( miłego weekendu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska13
tosiakk kochaniutka cos czuje ze jutro bedziemy gratulowac.wszystko wskazuje na fasolke.trzymam kciuki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosiak jestem pewna ze jestes w ciazy!!! głowa do góry i nie martw sie!no bo dlaczego niby mialabys nie miec okresu? czy zdarzało sie tak wczesniej????to juz tyle czasu minelo wiec to na bank ciąża!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
Muchy... super że w tak to wierzysz ;D i chyba chyba masz rację przełamałam się ..zrobiłam test teraz, i jest druga słabsza ale jest różowa kreska... nie mogę w to uwierzyć czekam jeszcze do rana co z tego wyjdzie... jestem oszołomiona, patrzę na mój brzuch i uśmiecham się do niego ... mam nadzieję że to nie sen.... ale wolę być ostrożna w ostatecznych osądach ... TRZYMAJCIE KCIUKI..... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
AŚKA,,, teraz przeczytałam Twój wpis ;D zatem do jutra ;D do jutra ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska13
hurrrrrrrrrrrra!!!!!! tosiakk gratuluje kochana,jutro juz bedzie wyrazniejsza kreska.pisz szybko kochaniutka jak to u ciebie z tym cyklem bylo.matko jak sie ciesze ze ci ,wam sie udalo. u mnie z kolei pojawilo sie jakies dziwne ciagniecie w okolicach jajnikow takie jakby na okres?????ale to dopiero po owulce .alez to czarna magia te cykle..... dobranoc:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muchy gratulacje ogromne!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tosiak... co do Twojej bety .... to nigdzie w normach nie ma ciazy przy 1mlu/ml. gin mówiąc powyzej myslał pewnie o wyższym wyniku. moja gin mi powiedziała ze podejrzanym wynikiem jest 2,7 i wtedy kaza powtórzyc wynik za kilka dni. w tym dc co jestes powinnas miec ok 40mlu/ml jezeli owulacja była ok. 14-16dc.. mam andzieje że ten test jednak sie nie myli tylko beta nie wykazała.. w moich normach ciazy nie ma do 2,7mlu/ml a ciaza jest od 5mlu/ml ale i tak nie ejst to pewne. ehhhhh... ciagle pod górkę. 3mam mocno kciuki. w takim razie jezeli ejst ciaza to beta za dwa dni powinna byc o 160% jakos wyższa, wiec dla potwierdzenia idz na bete w poniedziałek. jak przyrosła to jest ciaza :D :D ja mam dziś 25dc i dopiero owu. ale staramy sie na maxa :) od poniedziłku wezme luteine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×