Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

A żeby Wam nie było smutno to też dołączam do grona co mają @. trochę co prawda przetrzymałam ją luteiną ale teraz to się pięknie rozkręciła. mnie się też wydaje że prędzej wabię jak mam @ ide spać bo po pracy jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katiaa85, to ja mam tak samo że dosłownie na kilka godzin przed @ jestem napalona jak kotka w rui :D. Czasmi udaje mi się z tego skorzystać a czasmi nie zdąże i trzeba czekać jak będzie ,,po''. Kiedyś gdzieś czytałam że kobiety spędzające ze sobą dużo czasu ,,synchronizują się'' tak że równocześnie dostają @. Widzę że w necie też to działa ;) hihihi. Jedna po drugiej dostaje @. Ja sobie zażyłam już clo i nic mi nie jest (chyba), zobaczymy jak będzie na dniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zora to jak posypia sie kobietki zaciazone to wszystkie razem bo rownoczesnie bedziemy zaczynac starania haha skoro rownoczesnie zaczynamy tutaj dostawac @ to moze z ciaza tez bedzie tak samo haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie by było :) Ale bysmy wtedy musiały zmienić nazwe forum z ,,Castagnus'' na np. ,,Zaciążone w jednym miesiącu''. W TV by o nas mówili :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora a który u Ciebie dc ? Ja brałam od 5 do 9dc. Strasznie Ci kibicuję i trzymam kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda zainspirowałaś mnie tą solarką,obiecałam sobie że nie będę chodzić ,ale wyglądam jak bohater zmierzchu więc się umówiłam,też mam zamiar być promienna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti dzis mam 3dc. W poniedziałek pierwsze usg. Paula, ,,bohater zmierzchu'' hahahaha, dobre!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe zora ja tez 3dc :) idziemy leb w leb :P a pozostale kobietki? Uaktualniajcie tabelke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe generalnie Wam powiem, że jeżeli plamienie traktować jako poprzedni cykl, a dopiero od krwawienia jako ten cykl to ja też jestem 3 dzień:D dobre dobre:D to niech teraz któraś się wyrwie przed szereg i zaciąży!!! a my za nią pociążymy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
Nie było przytulanek :( Jestem na m wsciekła i nie bede sie przymilac tylko po to by dzidzie zrobic To napewno czas płodny(tak szyja miękka, temp wzrosła), zabije go, udusze, glowe mu odkrece Mecz sobie wczoraj ogladal :( prosze mnie @ nie zarażac!!!!!! sol to głupi pomysł bo mnie twarz piecze, a mama mi mowi ze przy staraniach nie powinnam Na złośc im dzisiaj pójde sie doprawic A ja wabie wszystkich męzczyzn oprócz mojego własnego jełopa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wanda ja tez nie raz jak sie zblizaja dni plodne mam tak ze innych wabie a moj nie ma nastroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wanda ale to przecież jeszcze dzisiaj nic straconego:) ponoć następnego dnia też można:) to mojemu chyba nie grozi żeby na przytulanki nie miał nastroju;P ale teraz ma post, bo za niecały tydzień na badanka idzie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
szaleństwo Dzisiaj chodzi za mna jak piesek :) Moj m ogólnie zawsze ma ochote, to nie jest tak ze musze go namawiac Ale ja naleze do tych "gorącokrwistych" ;))), mnie sie prawie zawsze chce i staranka nie maja na to wiekszego wpływu NO to sie pewnie dziasiaj pogodzimy :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje że żyję :P Chyba dobrze znoszę clo. Mam tylko lekkie zawroty głowy i spać mi się chce z lekka. A poza tym czuje się jak zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora,melduje że ci kibicuje:) Byłam na solarium,u fryzjera,zrobiłam sobie pasemka i podciełam włoski-jestem szczęśliwa i zaczynam przypominać człowieka:) To tak bo sie chciałam pochwalić a w temacie to zaczynam własnie konsumować Wieśka,jakoś o nim zapomniałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh patrzę a ja także mam 3 dc dzisiaj :) a jeszcze jedno pytanko bo jesteście kopalnią wiedzy :) jak byłam na wizycie to zapomniałam spytać czy jak mam przepisane globulki i zaczął się mi @ to mam przerwać czy nadal stosować? leki są na coś co mi się przyplątało- a w ulotce pisze stosować przez 14 dni Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwett81, ja jak miałam stany zapalne to lekarz mówił że gdy dostanę @ to mam natychmiast odstawić globułki!! I się do niego zgłosić. Brać na pewno nie możesz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula, to na pewno teraz ślicznie wyglądasz :) A ja się zapuściłam przez tą zimę. U fryzjera byłam dobre 3 miesiące temu a szafa świeci ciuchami z zeszłego roku. Ostatnio tylko sobie ładną tunike kupiłam. Nie mam na to czasu i właściwie ochoty też nie, ale będę musiała się zmusić ;) Ale mnie koszmary męczyły w nocy!! Nie wiem czy tak clo wpływa czy to przypadek. Ale na pewno od wczoraj mam nerwy, wszystko mnie drażni w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora,ślicznie dziękuję:) Tylko że na solarce poszłam na łóżko leżące i zapomniałam zdjąć łańcuszek,teraz mam na czerwonej szyi białą obróżkę i do tego łezkę wisiorka odbitą,i wydekoltowana bluzeczkę na dzisiejszy wieczór szlak trafił,muszę iść do knajpy w golfie.... Też miałam przy clo nerwa,zresztą przy lutce też ale to chyba z przejęcia mnie tak nosiło,wszystkich po kątach ustawiałam,bo ja teraz jestem taka ważna,bo w ciążę zachodze i.t.d. teraz mi się z tego śmiać chce,w pierwszym cyklu leczenia załadowałam sobie koszyk na bonprixie ciuchami ciążowymi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ja to jeszcze nie myslę o ciuchach ciązowych. Czasmi tylko przejdzie mi przez głowę, gdzie my wstawimy łóżeczko ;) Tak myślę czy 1/2 tabletki rano i wieczoram zadziała, bo ja nic kompletnie nie czuje. Wiem, pewnie za wcześnie bo owu mniej więcej koło 11, 12dc (wynika z ulotki). Wydaje mi się też że ten cykl to taki eksperymentacyjny raczej. Obserwacja itd. Strasznie się boję że nie będzie rezultatów i się nie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze by było gdybyś się właśnie nastawiła na takie eksperymentalne podejście,to znaczy że ten cykl przeznaczasz na obserwacje,robisz notatki,przygotowujesz pole do popisu dla gina,im więcej się dowiesz o reakcjach swojego organizmu tym lepiej.Można jeszcze nie myśleć ale obie wiemy że to niemożliwe.Badaj się zapisuj wyniki zrób tabelkę i z taką dokumentacją idź na następną wizytę,napewno każda informacja się przyda.A jak się przez przypadek uda zafasolkować to cóż,płakać nie będziemy :D no chyba że ze szczęścia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
oj oj dziewczyny A ja chyba tylko w narcyzmie odnajduje lekarstwo na brak ciazy :) Uwielbiam sie kosmetyzowac ;) ale do fryzjera tez chodze rzadko Dzisiaj idziemy na impreze, a powinnismy płodzic :) a mojemu m to po zakrapianej imprezie nic sie nie bedzie chciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
no paula to by odpowiadalo koncepcji "nie wiem jak to sie stało" na imprezie hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewynki mnie dzis caly dzien ponosilo od 3 dni mialam ochotke az skonczylo sie wszystko seksikiem :P @ sie prawie skonczyla tylko lekkie od czasu do czasu plamienie sie pojawi jedna wkladka na dluzszy czas starcza. COs wspominacie o fryzjerze wiec ja zmienilam dzis image, obcielam wlosy na krociotko tylko asymetryczna grzywe zostawilam reszta wlosow postawiona na jeza zelem :P A od 6 mies zapuszczalam wlosy juz takie dlugie mialam i szlak trafil obcielam :P ale maz powiedzial ze sexy wygladam i fajny wieczor byl. Teraz wykonczona ide spac caly dzien mi zlecial dzis ze nawet nie wiem kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania85pomorskie
hejka dziewczyny U mnie bez zmian ciągle was czytam gdy mam czas. Wczoraj miałam egzaminy w Warszawie i nawet dobrze poszło . No a dziś fatalnie sie czuje bo okres przyszedł znowu. Mam kupione witaminy femifertil z neta mam nadziej że to mnie coś wspomoże. Czy ktoś już to brał? ps. stranka prawie 2 lata mam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
Padnieta jestem po tej imprezie:) Ania85pomorskie nie jestem Ci w stanie nic powiedziec o tym specyfiku, bo nigdy go nie brałam, a opinie sa różne, jak o castagnusie Zdawajcie dziewczyny relacje na bieżąco o clo, bo też sie nad tym zastanawiam, to znaczy czekam do nastepnej wizyty Mocno Wam kibicuje, chce wiedziec ze jest cos co działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania85pomorskie, Vilia (zaciążona!) je chyba brała. Ale jedno opakowanie bo dostała od gina jako próbkę. Chyba dobrze pamiętam że to ona?!..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×