Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość betina340
juz myslelismy ze sie udalo bo troszke inaczej sie czulam no i trzymalam te nogi w gorze po kazdym przytylanku a tu niestety znowu byla ta czerwona malpa no ale coz nie poddajemy sie nasza milosc malzenska nas uskrzydla i w koncu musi byc efekt skoro wszystkie nasze badania sa ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
paula ja już usłyszalam, że jaksie człowiek długo stara to moze mieć ciazę urojona, którą i tak należy usunąć!!! A ze sposobów to poza przytulankami 7 razy dziennie, codziennie, to jeszcze nie należy się myć dwa dni po ale chyba najlepsze co było to zmiana partnera, na jej męża, bo on potrafi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda,no chyba żartujesz?!za taki tekst to by laska bardzo szybko z mojego domu wyleciała,ale ludzie to są gadziny naprawde...i co i dumna bo sobie wpadła? Na poprawe nastroju ci napiszę że sąsiadka mi się kazała podmywać wodą ze świętego źródełka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betina340-tak trzymaj,dopóki walczycie razem wszystko się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
Ludzie jak wbijaja szpile to z humorem,zartobliwie, ze nawet ja nie wiem co powiedzieć, a słyne z cietego jeżyka Jak przegladałam forum to tu też sie trafiło pare niewybrednych komentarzy Dlatego tu trafiłam sa ludzie, którzy mnie rozumieja, bo maja to samo A to ze chce zajśc a nie moge nie oznacza od razu ze jestem chorym psychicznie odmiencem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Wanda wariatko ;) ,,..macica w przodozapięciu czy przodozagięciu...'' hahaha. Pewnie chodziło o przodozgięcie. Ja mam tyłozgięcie. Obojętnie przodo.. czy tyło.., nie jest to żaden odchył. Wiele kobiet tak ma i żyją, zachodzą i rodzą. Tylko my jakieś chyba zbyt wyjątkowe jestesmy :) A koleżanki wredne niech się gonią, ekspertki. Mogłaś im dowalić że najbardziej płodne to są te z niedorozwojem umysłowym. Naprawdę!! Nawet rozmawiałam ostatnio z moją mamą i obie zauważyłyśmy że nasze znajome (te takie niekształcone, z lekka przygłupie) mnożą się jak króliki i dzieciaki mają dosłownie rok po roku!! A te wykształcone mają jedno lub wcale. Ciążę urojoną leczy się psychiatrycznie ponoć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie,nie jesteś odmieńcem i wiesz co?twoje dziecko zanim pójdzie do szkoły będzie wiedziało że ziemia jest okrągła.Jezuu,jak można usunąć ciąże urojoną??aaaaa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam jeszcze napisać że jak ta matka natura to urządziła że zamiast pomóc ewolucji to zajmuje się tymi u których ewolucja nie występuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora85 ale wiesz,cos w tym jest,przecież ginkowie wciąż nam powtarzaja żeby nie mysleć.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Paula, tak czytam i czytam i dopiero zakumałam o co ci chodzi z tym myśleniem. No tak, więc może lepiej przestanę czytać książki to może troszkę się cofnę w rozwoju i się uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,Ty przestaniesz,ja przestane,reszta dziewczyn dołączy i w następnym badaniu obop czy kto tam badał wyjdzie że czytelnictwo w kraju wynosi 0.1%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslałam że już tyle wynosi ;) Cos tam ostatnio w tv nawijali że ludzie nie czytają nic tylko wolą wersje filmową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula, ale wiesz, z forum też musiałybysmy zrezygnowac bo tu tez czytamy! Ba! Piszemy nawet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewiem jak wy ale ja idę pracować nad swoim analfabetyzmem wtórnym,będę się upadlać i cofać ile wlezie,napiszę jak efekty,wprawdzie dopiero skończyłam brać lutke i powinnam mieć @ ale jak dorwę męża i nie będę sie myła przez tydzień to może nie dostane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam a ja mam znów dylemat. nadal mam plamienie dziś nawet myślałam że @ przyszła, ale nadal biore lutkę i skończyło się na plamieniu. w związku z tym mam pytanie bo zamierzam tą lutkę jeszcze przez kilka dni brać aby ten cykl był normalny tzn28dni bo tak to by skrócił się do 24. dziewczyny wcześniej pisały że im castagnus skrócił właśnie cykle a luteiną się wydłuża.więc mam nadzieję że sobie nie zaszkodzę. (jak byłam na wizycie u gin to powiedziała aby lutkę brać jak najdłużej tzn ze 12dni ) co o tym myślicie? akurat jest mi to na rękę aby @ rozkręciła się dopiero za kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niu82
Paula woda ze świętego żródełka rozwala na łopatki hahhahah . Wanda a przez dobre rady niby troskliwych zaczełam przedawkowywać meliseee hehheheheh pije już czasem na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
NIu82 melisy sie podobno przy straniach nie powinno pic (teza mojej ciotki) JA tez czasem pije bo jak zauwazylscie troszke nerwowa jestem :) Mnie castagnus wydłużył cykl, przy okazji robiac nadzieje Mysle ze mozna brac lutke troche dłuzej, ale moge sie mylic, wiec niech mnie ktos poprawi Zora, Paula a ja tam nie mam zamiaru sie analfabetyzowac, Ale ten sex w maluchu.... hm Tylko skąd ja malucha wezme?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwett81, a przypomnij mi który cykl bierzesz luteine? Ja miałam takie plamienia przy lutce (lekarz twierdził że to normalne i żeby brać dalej) ale ja to już ją brałam miesiącami więc może już organizm jej nie tolerował?! Bierz tak jak zalcił lekarz i obserwuj się w drugim cyklu bo jeśli to się będzie powtarzać to trzeba by było zastąpić lutkę np. duphastonem. Ja zamienie lutke dopoch. na tą podjęzykową bo cos mnie chyba troszkę podraznia w środku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zora85 ja już nie pamiętam który cykl ją biorę. może 3- tak wynika z moich zapisek. I do tej pory nie miałam czegoś takiego. jednak dziś widzę plamienie ustało (prawie po tygodniu). więc zobaczę co będzie dalej - lutkę biorę nadal. też właśnie biorę pod językową bo tam jestem chora (coś mi się ostatnio przyplątało) i tak w sumie to człowiek głupieje bo jak nie jedno to coś innego wychodzi. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwett81, to może od infekcji masz tak. Pamiętam jak dostałam @ dwa tygodnie za wcześnie (to było tuż przed moim ślubem więc może z nerwów). Ale brzuch mnie nie bolał jak zawsze przy @ i była to czysta krew bez dodatki śluzu itp. Ale potem i tak poszłam do gina, stwierdził lekki stan zapalny i powiedział że może przez to było to krwawienie. Byc może u ciebie jest tak samo. Ja dziś skończyłam lutkę bo niezbyt się czuję. Miałam brać 10 dni, brałam 7 albo 6. Powinno styknąć ;) Teraz czekanie na @ i łykam clo. Trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,jak to było bo nie mogę sobie przypomnieć,lutke odstawiłam w sobote czyli @ powinna przyjść kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula 26 @ powinna przyjść do 7 dni :) chyba bo nie pamiętam. wydaje mi się że ja jakoś od razu po odstawieniu dostawałam @ zora85 trzymamy kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tą @ po luteinie to różnie bywa. Gdy brałam ją 7 dni to @ dostawałam od 7-10 dni po odstawieniu. Ale gdy brałam ją 4 dni, @ przychodziła 2 dni po odstawieniu. To zależy jak długo progesteron się utrzymuje w organizmie i w jakiej dawce się bierze. Ja biorę 1xdziennie więc szybko mi spadnie i przyjdzie @. Tak przypuszczam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
U mnie biorąc duph, a to jak mnie uswiadomilyscie to samo czekałam na @ 9 dni po odstawieniu ale ja brałam dwie dziennie przez 10 dni, wiec to tez pewnie ma jakis wpływ Czekam na owu, staram sie obserwowac, ale z moimi zdolnościami to i tak ja przegapie :) Ale doszłam do wniosku, ze lepiej brać troszkę poźniej niż troszke za wczesnie. Mam racje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Tak was czytalam i zauwazylam ze pisalyscie o tylozgieciu macicy ja tez to mam i jesli chodzi o starania to nie leze na brzuchu tylko klade poduche pod pupe i tak leze z pol godz:P Bo żołnierzyki dopiero wtedy sa zdolne do dalszej drogi, tak gdzies wyczytalam. Co do luteiny ja ja bralam 2razy dziennie po jednej tabletce przez 10dni i @ dostawalam tak w ciagu 7dni po odstawieniu. Wiecie co od wczoraj mam jakies schizy ciagnie mnie lewy jajnik( tak samo mialam w ciazy) a @ sie spoznia 3 dni (od wyliczenia od spoznionej owu) i zaczynam miec schizy teraz. Tym bardziej ze niby sie w tym cyklu staralismy ale ja bardziej sie balam i ciagle myslalam ze moze lepiej poczekamy do nastepnego cyklu,ale jak dochodzilo co do czego to w glowie mi mysli o czekaniu mijaly. Potem po wszystkim sobie myslalam ze moze za wczesnie na to wszystko. Jutro dopiero 6 tydz bedzie od poronienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katiaa85, bo widocznie twoja @ pomyliła drogi i przyszła do mnie ;) A tak poważnie, właśnie dostałam @, o tydzień za wcześnie!!!! Wczoraj musiałam odstawić lutkę bo mam straszne zaparcia. Wczoraj wzięłam Xenne extra i nic!! Najpierw narzekałam że często chodzę a teraz że wcale. Mnie to chyba na szybkiego robili i nie dopracowali :P Z drugiej strony to dziwne że tak szybko dostaje @ po luteinie. Czyżbym miała niski progesteron?! czyli w piątek mam wziąć clo i teraz nie wiem czy sobie cyklu nie schrzanie przez to że się skrócił (23dni). Co wy o tym myślicie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zora ja raz tak mialam ze jak odstawilam luteine to na drugi dzien dostalam@ wiec cykl wtedy z 31 do 25 mi sie skrocil. Oj ta @ moze faktycznie pomylila drogi :P ja postaram sie nie nakrecac przez najblizszy tydz jak nie dostane zrobie test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katiaa, trzymam kciuki. Znowu mam stracha przed clo. Bo mam wziąć akurat na weekend i nie wiem jakie objawy miały by mnie zaniepokoić, a jakie są normą podczas leczenia. Wiem, wiem znowu panikuje :P Taka już ma natura ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×