Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Hej kobietki mam pytanie gdzies czytalam ale juz nie pamietam gdzie( czy to bylo tutaj czy na innym forum) ze ktoras z dziewczyn pisala ze przed owulacja ma ciemny kolor moczu a po owulacji kolor moczu juz jasny. Jak to z tym jest? Ja jestem juz po owu i mam bardzo jasny przejrzysty kolor a wczesniej byl duzo ciemniejszy. Zauwazyla ktoras z was cos takiego? Od jutra zaczynam brac luteine a jesli nie udalo sie w tym cyklu to od nastepnego cyklu zaczynam CLO Teraz mam 16dc. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti mysle, ze jak najbardziej to mozliwe. Ja mam regularne @, wiec owulacje mam od 12 do 16 tak przecietnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Zrobiłam test i jest jedna samotna kreska. Szkoda, ale nic na siłę. Teraz tylko czekam na @, ciekawe czy w tym miesiącu też zrobi psikus i się spóźni 5 dni jak ostatnio. A jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co teraz robimy, ja dzisiaj idę do gin, zobaczymy będę molestować o skierowanie na badania... Jak przyjdzie @ to od 5 dc zaczynam łykać olej z wiesiołka na śluz i może te tabletki jednak castagnus??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti2905 - nie za wcześnie robisz ten test? Czy Twój M jest zbadany? Trzy jajka to szanse powinny być sporo większę - ja jestem dowodem, że jak jest owu i jest zdrowy plemnior to się raczej zaskakuje - mimo istenijącej blokadzie - w którą już nie wierzę :). Beti może zbadaj M albo swój śluz - może jest wrogi lub coś w tym stylu. Ale na wszelki wielki kochana zrób teściora za 2,3 dni. Zorka, Kala, wszystkim kibicuję, walcząc z okropnymi mdłościami :)))). Całuję gorąco - tak po koleżeńsku :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove test nie za wcześnie, tak wyliczyła ginka,12 dni po pregnylu i miałam ten czuły od 10. Mąż był badany na samym początku naszego leczenia i ok. Śluzu nie miałam badanego,ale raz się udało to chyba w porządku. W cyklu kiedy mi się udało brałam też bromergon, bo miałam lekko podwyższoną prolaktynę, a teraz nie biorę ( od grudnia, bo wtedy zaciążyłam, może zrobić teraz badanie tej prolaktyny żeby zobaczyć jaki aktualnie jest jej poziom ?ja jestem z tych nerwowych,więc pewnie nie jest w normie ). Zastrzyk miałam w piątek, więc owu miała być teoretycznie w ciągu 36 godzin, staraliśmy się w piątek, niedzielę rano i wieczorem, w poniedziałek nie daliśmy rady ( a tak kazała ginka ) w poniedziałek i wtorek zaobserwowałam śluz, którego wcześniej nie widziałam, a w środę usg potwierdziło,że pęcherzyki pękły.Nie mogłam iść na usg w poniedziałek bo byłam w pracy i dlatego dopiero w środę.może owu była we wtorek i plemniki nie dotrwały ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możliwe że owu troszkę później była.....zbadaj tę prolaktynę dla świętego spokoju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i nie każda ma tak lekko,że wystarczy komórka i zdrowy plemnior :-) Jest tyle czynników które mają na to wpływ,że aż dziwne,ze niektórym udaje się od razu...chociaż mi za pierwszym razem jak się udało to też było w pierwszym cyklu z clo, była owu i się udało. Po poronieniu teraz to mój drugi cykl z clo i w obu niestety nie daliśmy rady tego drugiego dnia, niestety mąż chodzi na rano do pracy ( co już pisałam zresztą ) i nie tak hop siup nam o tej 5.30 rano :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W lipcu jadę na urlop w ostatnim tygodni i tak się zastanawiam,może zrobić miesiąc przerwy ? Pojechać i się odstresować ? Bo jak zacznę znowu clo to akurat znowu będę czekać na efekty, ani piwka bez stresu ani nic.Poza tym źle reaguję na clo, i chyba na estrofem też który brałam od owu po dwie tabletki na endometrium, strasznie źle widzę i nie mogę pracować przy komputerze, a muszę niestety.Już nie mam siły do tego wszystkiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martwcie sie ja mam przeczucie, ze jednak mi tez nie wyjdzie. Nie pamietam juz co ile sie kochalismy i nie wiem czy co 2 dni czy czesciej i czy plemniki moglyby byc na tyle silne, zeby cos bylo ehh zaczynam miec stresa ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, a czy wy koniecznie rano musicie tenteges? Mój M pracuje po 12h (weekendy wolne) więc nie ma szans na poranne bara bara. I to tylko takie moje zdanie: nie lepiej tenteges wieczorkiem. Wtedy nie musisz nigdzie wstawać, chodzić i chłopaki dłużej są w Tobie. Napisze Ci mój ,,rozkład'' w tamtym szczesliwym cyklu ;) 10dc - sex 11dc - Pregnyl / brak seksu 12dc - sex 13dc - sex 14dc - potwierdzona przebyta owu na usg. I za każdym razem działaliśmy poznym wieczorem. A sluz zobaczyłam własnie po owu, predzej go nie widziałam na zewnątrz. Lovekrove, a ja Cię nie całuje bo mam katar ;) Ale gorąco pozdrawiam Ciebie i maleństwo :) Beti, apropo testu.. Gin kazał 4 dni po owu brac duphaston przez 10 dni a test zrobić nie predzej jak dzien po skonczeniu tabletek wiec daje to 14 dni. Mnie 12 dni po owu test nic nie pokazał (niby cien cienia ale do tej pory nie jestem go pewna) a 2 dni pozniej juz wyrazną druga kreche. Tylko ze nie zwróciłam uwagi jak czułe były tamte testy. Dam znac co u mnie po wizycie wczesnym wieczorkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sophia123
A ja dzis 29dc i moja @ chyba sie zaczyna rozkrecac... co prawda wczoraj mialam minimalne plamki i to tylko na papierze ale dzisiaj te plamki sa juz widoczniejsze tez dalej tylko na papierze ale to kwestia godzin i bedzie potop... Takze jest nas wiecej w jednym terminie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, a w jakich godzinach miałaś podany pregnyl?? Ja o 21:00 ,co mnie zdziwiło z lekka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie do jasnej choinki! A co wy się tak zmówiłyście z tymi @ To teraz ja sama zostane :( Dziś mam 13dc a one se @ pozamawiały na jeden termin. Jesteście be! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sophia123
Ale co mnie bardzo cieszy to to ze juz druga @ z rzedu jest punktualnie juz drugi cykl mam 27-28dni gdzie wczesniej mialam po 34-37 i to wlasnie po zakonczeniu kuracji z castagnusem @ zaczela przychodzic na czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sophia123
Zorka to wskakuj do nas:D Albo my na cebie poczekamy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sophia123
o Wanda no nareszcie co tam u ciebie jaksie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sophia123
Zorka tam pomyslalam ze jak juz sama zostalas 2 tyg za nami to cie pociesze ze zawsze mozez te 2 tyg wczeniej zobaczyc 2 krechy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sophia ja czekam na @, aż ciekawa jestem co doktorek dzisiaj powie. Będę go męczyć o badania dla M, a z resztą dzisiaj M powiedział, że idziemy razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zatęskniłam za Wami :) bardzo, bardzo Nie mam zamiaru stąd uciekać, bo mnie tu Dziewczyny pomagały i wspierały i jestem Wam coś winna Jestem w 6 tygodniu stres mega, bo każdego dnai boje się bardziej Beta ładnie przyrasta A na usg widać................................................................................dwa!!!!!!!!!!!!! śliczne jajeczka Za tydz w czw. mam wizyte gin mówi ze powinno być widać coś wiecej Delikatnie plamiłam biorę 3xduph. i 3x2luteiny i leże... ale i tak jestem mega szczęśliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora pregnyl miałam 0 20.00, ale tylko dlatego o tej porze,bo wcześniej nie dałam rady z pracy wyjść, chciała mi dać zastrzyk w sobotę,ale ja też do pracy szłam, więc zrobiła mi w piątek. My w szczęśliwym cyklu zrobiliśmy jak kazała, też w piątek był pregnyl,starania niedziela rano i wieczorem+poniedziałek rano,wieczorem usg,z dwóch pękł jeden i się udało. Teraz to ja mam tyle stresów w życiu prywatnym,że już od rana cała się trzęsę,więc nie dziwota,że się nie udaje :-( Wandzia witaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sophia123
Jej Wanda!!!!!!!!!!!!!!!!! Szok ale sie ciesze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Juz nawet to ze @ powoli mi sie dzis zaczyna wkradac mnie tak nie martwi:) Kurde taka radoc ze c sie udalo a tu teraz jeszcze taka wiadomosc!!!!!!!! blizniaki!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sophia123
mala gosienka w takim razie trzymam kciuki zeby do ciebie nie przyszla i moze za 2-3 dni test faktycznie pokaze dwie krechy, moze jeszcze za male stezenie mialas, oby,oby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sophia zrobiłam ten bardzo czuły i pokazał tą jedną kreskę. I nie czuję się jak w ciąży, tylko okropnie bolą mnie piersi... Jak nie teraz to następnym razem... Cierpliwie będę czekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora nie martw sie jeszcze ja nie mialam @;p A na kiedy Ty masz termin jej dostania?? Ciesze sie, ze od rana Wszystkim dopisuje radosc. A ja sie smutam ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sophia123
mala gosienka to wtedy bedziemy czekac razem:) A co do bolu piersi to wiem o czym mowisz mnie tez tak bola... ledwo dotknac moge... A przy catagnusie taka sielanka ani razu przez te 90 dni nie zabolalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×