Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość Sophia123
Dzieki Justysia, to juz teraz wiem jak policzyc, tym bardziej jak gin tak mowi:) bo wczesniej nie mialam pojecia do czego to zaliczyc tym bardziej ze teplamienie to tylko w ubikacji na papierku bylo na wkladce ani kropla sie nie pokazala... A mnie wlasnie klucie jajnika dzis rano zamienilo sie w skurcze i tak z godz na godz coraz mocniejsze wiec mysle ze dzis @ przyjdzie bo narazie dalej plamki na papierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sophia123
Asia super ze juz ci lepiej i jadlowstret chociaz do niektorych potraw przeszedl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sophia123
Klauduska gratulacje! I trzymam kciuki za serduszko mocne jak dzwon:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klauduśka w 7 tyg widać serducho...a ja swoje syszałam w 1 tyg na dooplerze..wspaniałe przezycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owulacja???, Ja miałam śluz po owu dopiero!! tzn pewnie był w środku ale na zewnatrz zauważylam go po potwierdzonej owulacji. A co do testów, owu wystepuje nawet do 36h po pierwszych wyraznych dwóch krechach więc nic straconego!! Działaj!!! Mi gin kazał działać nawet dzień po owu -wtedy też jeszcze są szanse.. Bol/kłucie jajników nie zawsze świadczą o owu. Ja miałam ostry ból na 2 dni przed owu i też myslałam że już była :P Jajeczko zanim peknie uwalnia stopniowo płyn który drażni otrzewna i z tąd ta zmyła że może już po owu. Asia1893, już mnie tak nie wychwalaj bo jeszcze mnie kiedyś pozwiesz o alimenty hihihi. Mnie też tu dziewczyny dużo pomogły i doradzały :) Koffam was wszystkie. Uciekam bo dziś mam zastrzyk więc idę pomolestować chłopa ;) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owulacja???
Dzięki Zora - strasznie mnie podbudowałaś - naprawdę. Po przytulanku jest, teraz trzymajcie kciuki, oby się udało. Dam Wam znać co i jak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora...a muszę nad tym pomyśleć zeby podac Cie o alimenty,....albo wkrece cie na chrzesną :) moze to paradoksalne ale wlasnie teges-teges mi brakuje - 15tygodni bez niczeo..na poczatku to moj sie bal, a po szpitalu to kategorycznie moja gin zabronila wchodze i pierwsze pytanie -wspolzyla?-nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, jak to dobrze że nie znasz mojego adresu ;) :P A o braku seksu w ciąży nic mi nie mów!! Jak ja byłam w ciąży to ruje miałam dosłownie codziennie. Gin zakazał więc mój M się dzielnie trzymał i nie tknął mnie nawet palcem (bez skojarzeń proszę!) :D Właśnie mojemu ostatnio powiedziałam, jak ja wytrzymam rok bez bzykania w razie ciąży?! hihihi. Nie wiem czy to przez hormony czy jak, ale ja libido miewam ogroooooomne. Na szczęście mam ochote tylko na męża a wiem że on bankowo mnie w ciąży nie tknie. Nawet jesli by gin pozwolił. Ale się rozgadałam :) Lecerobić kolacje.. Owulacja??? - daj znać czy coś wyniknie ;) Wychodzi na to że czas starań mamy teraz w tym samym czasie więc fajnie że nie będę czekała sama. Bo laski na forum się pozmawiały chyba i wszystkie teraz mają @ :D paula, a cio Ty tak mało robisz pisiu ostatnio?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora sama nie bedziesz :) ja niedawno mialam owu i teraz tez czekam z niecierpliwoscia na czas @ czy przyjdzie czy nie :) NIe wiem czy trafilismy z dniem ale staralam sie dosc czesto meza wykorzystywac :P wiec nadzieja jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betina340
mam 22 dzien cyklu robi mi sie na przemian zimno i goraco i to goraco to i w dzien i w nocy do tego czesto latam do toalety na siusiu zastanawiam sie czy w koncu sie udalo czy tez znowu zbliza sie ta cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sophia123
A ja zorka chcialam na ciebie poczekac zeby nie bylo ze cie zostawiamy w tyle:P ale niestety @ dzis przyszla i to bardzo hucznie bo bole mialam niesamowite:( Ale tak jak wczesniej pisalam my tu jak na zmowe @ a ty zrobisz nam szczesliwy psikus i jak my bedziemy akurat w owu walczyc to ty z dwiema krechami bedziesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sophia, fajnie by było.. :) Weszłam na chwilke żeby zobaczyć co u was. Za godz mam zastrzyk. Mam nadzieje że sie nie do***ie że ilosc jednostek na opakowaniu rózni sie od tych na skierowaniu i że da mi zastrzyk bez problemu. Jak dobrze że mam żabi skok do przychodni hehe. Betina, a jakiś wirus Cię nie złapał? A może owu Ci się przesuneła? Na owu też się często sika. Ja na siaknie nie zwracam uwagi bo coś ostatnio non stop sikam i co noc też wstaję. Ale nic mnie nie boli itp więc może taki mój urok :P Albo to truskawki które jem prawie codziennie (są moczopędne). Katiaa, a który to dzień cyklu u Ciebie? Wychodzi że jesteś tylko ciut przede mną :) Aguska, Ty pesymistko!! A masz -klapsa na doopke. o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora u mnie dzis 19dc owu mialam pare dni temu. Ok lece zjesc sniadanie trzymam kciuki by nam sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora,nie mam co pisać,sama wiesz.Przeżywam diagnozę,czekam na badania,poza mega dołem nic się nie dzieje.Ale Wanda mi dała kopa do działania:)podwójnego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
Paula, głowa do góry jesteśmy z Tobą!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katiaa, to jesteś tylko 4 dni przede mną :) Ja mam dziś 15dc. Ale fajnie :) Paula, słuchaj się KALI -jestesmy z Tobą!! A miałaś już hsg robione kiedyś? Bo mój gin powiedział że w razie kolejnego poronienia wyśle mnie na hsg bo moja macica ma cechy dwurożności ale niekoniecznie taka musi być. To dziadostwo nie tylko przeszkadza zajść w ciąże ale także ją utrzymać. W każdym razie gin powiedział że idzie coś z tym zrobic ale nie mówił co. Kazał o tym nie myśleć.. Kiedy masz badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betina340
poza tym lataniem do toalety dobrze sie czuje zblizaja mi sie te dni i niedlugo samo sie wyjasni ale na ciaze mi to nie wyglada pozatym czytalam ze przed ta cholera tez sie czesto lata do toalety zrobilismy z mezusiem co mozna aby w koncu byly efekty a jak bedzie to sie okaze nie tak latwo zostac rodzicami jak sie niektorym wydaje mam kolezanke ktora ma 36 lat i teraz po 4 latach staran urodzila zdrowego synka taka szczesliwa ze nie dziwie sie jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauletta:)
To nie znaczy,że nie jesteś moja kuzynka w ciąży nie miała żadnych objawów prócz właśnie tego,że często latała to wc!! I co teraz ma śliczną CÓRECZKĘ!:) Kobietki powiedzcie muszą być te wszystkie objawy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczynam od 10 lipca,jak wrócimy z urlopu(chciałam zrezygnować ale m mnie opr...) i się troszkę odkujemy finansowo tzn.po wypłacie. Nawet nie chcę wiedzieć co to jest dwudrożność,zresztą w mojej mikroskopijnej macicy mam nadzieje że więcej dziadostwa by się nie zmieściło:) Dzięki dziewczynki,nie piszę też dlatego że jakieś cholerne anonimy mnie tu zaczeły nękać a i tak są cienkie w porównaniu do tego co się dzieje w moim realnym otoczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betina340
nie chce sie juz nakrecac jak co miesiac i doszukiwac objawow bo z tego co czytalam kazda ma inne a i piersi nie wszystkim sie w ciazy zmieniaja mnie bola jak zawsze troszke przed ta cholera nigdy nie mialam wielkich bolow brzucha ani piersi teraz wlasciwie poza tym goracem w dzien i wieczorem oraz lataniem do wc czuje sie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora85 dzieki za klapsa ;p no i dzis sie dowiedzialam, ze kolejna kolezanka z pracy jest w ciazy. a mialam byc piewsza hmm. Czuje, ze dostane @. jakies takie przeczucie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Wczoraj dostałam @, także norma. Byłam z M u lekarza i teraz najlepsze mam zapalenie i nici z naszych starań, jak to usłyszałam to myślałam, że rzucę się do bicia. Ale nic ja i M mamy tydzień postu i antybiotyk a ja jeszcze dodatkowo globulki. Po skończonej @. W poniedziałek idę na hormony i M na badanie nasienia. To by było na tyle w telegraficznym skrócie. Leczenie to wielka farsa i frustracja do tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty Gosia nie mialas dostac w poniedz @?? Tak sie spoznil?? Ja we wtorek jade ze swoim S na badanie hmm ciekawe co z tego wyjdzie. On pewny, ze wszystko u niego gra. zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala_gosienka, niech M nie idzie tak szybko na badania skoro macie antybiotyk!! Lek osłabi nasienie i będziecie zdołowani. Odczekajcie trochę. Ty oczywiście zrób hormonki ale ja bym wstrzymała się z badaniem nasienia przy lub krótko po antybiotyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×