Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Araguaia ja przez cały I trymestr mierzyłam temperaturę, wolałam wiedzieć czy się utrzymuje wysoka, teraz na szczęście już nie muszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja już nic nie wiem z tymi tygodniami :-) Asiu jak tydzień temu w poniedziałek miałam 11t4d to znaczy że minęło 4 dni 12 tygodnia ? ( do tej pory tak to rozumiałam ) czy 4 dni 11 tygodnia ? :-) Jak wpisuję w różne kalkulatory to jedne pokazują 11t4d drugie,że 12 tydzień, co by potwierdzało moją teorię. Nie wiem czy mnie zrozumiecie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti ja te tygodnie rozumiem tak jesli jest 11t4d to zaczal sie juz 12 tydz ale lekarze mowia ze jest 11 bo licza skonczone tyg. Czyli u mnie wychodzi w kalkulatorach 7 tydz a w suwaczkach rowny 6tydz i 0 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja je rozumiem tak samo :-) Tydzień temu miałam 11t4d, to dziś, 12t4d, czyli już 13 tydzień leci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje jeszcze raz wszystkim szczęśliwie zafasolkowanym :) Nawet nie wiecie jak chciałabym dołączyć do waszego grona, mam nadzieję, że w końcu mi się uda. Na razie mój organizm ześwirował do reszty po tych lekach. Od kilku dni walczę z mega zgagą, a najgorsze jest to, że po lekach przeciw jest jeszcze gorzej :( Na dodatek mdli mnie od kilku dni, początkowo myślałam że czymś może się przytrułam, ale to nie trwałoby tyle czasu (na fasolkę też za wcześnie bo dopiero dziś 18 dc). Nie licząc tego, że chodzę jak śnięta mucha i zimno mi. Mam nadzieję, że żadne choróbsko się nie przypałęta, bo tylko tego brakowałoby mi do kompletu. Pomału mam dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu no to Katiaa skończyła 6 tydzień, a dziś jest u niej 6t1d :-), a Ty napisałaś, ze 7t1d :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netta, czujesz sie podziebiona...ale nie bierz leków, dobrze....my dzialalismy w niedziele, a w poniedzialek bylam podziebiona u swojej ogólnej, zdecydowałam sie isc, bo ona miala isc na tydzien urlopu, a tyle w pracy bym nie dała rady, potrzebowałam L4 i łózka. nie dała mi leków, tylko miód, cytrynę i kołdrę i Fasolka gnieździła sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo bym dała, żeby to była fasolka. Na razie zdycham i nic nie biorę poza mlekiem z miodem na wieczór, a do pracy jakoś się wlekę. Najwyżej wpadnę pod biurko. Jak będę się czuła coraz gorzej to chyba przespaceruje się do ogólnego po L4, tylko nie wiem czy mi go da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pijany zajóncku...ładny Nick :) przypomnial mi Zajączka z Misia Uszatka :) Netta, a czemu miałby Ci nie dac...rano sie czujesz, tak jak sie czujesz, w dzień jestes nieprzytomna, a wieczorem śpisz na stojąco...napilabys sie coldrexu, ale z wiadomych przyczyn nie mozesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KALA, Twój dzidziuś wygląda niemal jak mój ;) A jaką ładną masz figurkę :) A powiedz mi, jak wstawiasz zdjęcie usg na fotosik to skanujesz je czy robisz zdjęcie zdjęcia??? Też sie muszę w końcu ,,ujawnić'' :PTobie jest zimno a mi wciąz gorąco!! Aska, tez mam wizytę 25.10 hehehe ale tym razem do południa bo mniej więcej o 10:40. Wczoraj mnie M wkurzyl i wyszłam wieczorkiem na godzinny spacer. Potem sie troche pożarlismy i zaczął mnie brzuch boleć tak miesiączkowo więc wiadomo że zaraz Zora w ryk i panike ale mąż jak nigdy zachował się jak trzeba: przytulil mnie, gładził po brzuszku i zaczęło przechodzić. A dzis tak mi dziwnie w brzuchu.. Emocjonalnie czuje się do doopy!! Wciąz płaczę i się wściekam. Z jednej str wiem że sama się nakręcam a z drugiej to silniejsze ode mnie. I nic sie nie wysypiam. Teraz do wtorku będe (jak zwykle tydzien przed wizytą) się zamartwiać czy wszystko ok, no ale ten typ tak ma.. Jak chyba żadna, ciąże będe wspominała jako najgorszy okres w moim zyciu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam są dwie fotki, jedna pod drugą. Fotkę brzuszka wstawie kiedy indziej bo w zasadzie mam jedna ale tak się trafiło że mam na sobie niezbyt wizytową piżamkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne te Wasze Okruszki :-) Ja 27 jestem zapisana na badania prenatalne, będę miała płytkę z nagraniem zdjęć i filmików :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiiii28
Hej dziewczyny :) Znalazłam podobno dobrego lekarza ginekologa i położnika, który przyjmuje w moim szpitalu, zadowolona zadzwoniłam do mojego M że na sobotę na 19.00 ( tylko prywatnie przyjmuje) a on się obraził, że do faceta idę !!! Bo wcześniej zawsze miałam ginekologa kobietę, też bym wolała ale tu nie ma ani jednej dobrej, te 2 co są to do nich więcej nie pójdę. Do mojej mam 26 km a czeka się na wizytę ok 6 tygodni i usg nie ma u siebie. Ale mnie zdenerwował, focha robi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiiii28
Jakie śliczne zdjęcia macie swoich dzieci, ja się zastanawiam czy będzie widać bijące serduszko 22.10 to będzie 37 dc, tak bym chciała zobaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zorka, No nie super zdjęcie maluszka normalnie Petarda, z mężami tak jest, my mamy okres a oni napięcie przedmiesiączkowe, ja jestem już po ślubie 12 lat to wiem co mówię :), z czasem człowiek chyba bardziej się dociera, najgorsze co w małżeństwie wystepuje to tak zwana "teściowa z kawałów", której zabrałaś syneczka bo ona jeszcze w wieku 20 lat synkowi nosek podciera, to tak w skrócie. Teściowom i "przychylnym" mówimy NIE, ja z wiekiem coraz więcej rzeczy biorę na MIĘTOWO i zlewam. UWAGA teraz m mówię do: pijany zajóncek. Tępa gnido nikt cię tu nie zapraszał, nie podoba się to wonnn z tym głupim ryjemmmmmm na pole gdzie twoje miejsce. Pozostałych przepraszam bo jak czytam takie dno jak wypisuje pijany zajóncek, to albo pijane albo nawąchane czegoś i nawet nie ma odwagi na czarno się pokazać, bo incognito lepiej się kogoś obraża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusiii, mój mąż podobnie reaguje. A jak był teraz ze mną u gina (ale został w poczekalni) to jak lekarz wyszedł z gabinetu to mąż go niemal wzrokiem nie zabil :D A jak mu się przyglądal hahaha. Mam ginekologa coś po 40-stce ale młodo wyglada. Tak samo M powiedział że do gabinetu wejdzie ze mną dopiero gdy usg będzie robione przez brzuszek a nie dopoch. ale i tak co wizyte mam 2 rodzaje usg i gin oglada szyjkę macicy więc na jedno wychodzi :D A czy to nie za wczesnie szukasz już polożnika?? Czy chodziło Ci o lekarza-polożnika prowadzącego Twoją ciążę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha, anirak Ty brutalu :D ;) A ja nie zwracam w ogóle uwagi na takie wpisy bo mnie tak jakos nie dotyka opinia ludzi których nie znam a nawet nie widzialam na oczy. Jak ktos nie lubi ludzi to i siebie tez nie więc tylko współczuć. Coś bym zjadła ale nie wiem co. Ostatnio sie polakomiłam na pomarańcze z Bronki (tak u nas na Biedronkę mówią) a te owocki to jakaś podruba bo w ogóle nie nadaja się do jedzenia taka maja twarda skórkę w środku. Więc tylko wysysam soczek i wyrzucam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiiii28
zora 85, anirak- to jest ginekolog i położnik w jednym :) i specjalista od usg- podobno. Tak mnie zdenerwował że mi się płakać chce ! jak on może robić focha, że to lekarz facet a nie kobieta, prawie wszystkie moje znajome do facetów chodzą! Dałam mu nawet linka z opiniami o nim ( ale raczej nie zdążył przeczytać), powiedziałam wszystkie plusy, a on wielce obrażony i szybko się żegna, my jesteśmy 3 lata po ślubie, niedawno mieliśmy rocznice, mieszkamy z teściową i siostrą M, mamy mały pokój i szykujemy od jakiś 3 lat swoje miejsce do zamieszkania, ale jeszcze to potrwa, przynajmniej do lata, ehh mam dość mieszkania tutaj i jego fochów, myślałam , że jak zobaczył test to się zmieni i postara się mnie nie denerwować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusiii Facet to facet jesli to Cie pocieszy to oni nie koniecznie rozumuja tak jak my, ale jesli mogę cos doradzic olej sprawę, bo jeszcze niejeden facet Cie obejrzy chocby w szpitalu(czego Ci oczywiście nie życzę) i co wtedy U gina licza sie umiejętności, doswiadczenie itp U mnie inny zajmował się pomocą w zajściu w ciązę, a inny ja prowadzi Czesiu to czlowiek strej daty, ale idealny do prowadzenia ciązy, żadnej mojej obawy nie pozostawi bez wyjasnienia i pomaga w każdej sprawie- co nie znaczy że czsem nie działa mi na nerwy albo że ufam mu bezgranicznie Zora ja ostatnio miałam oba usg- w celu zmierzenia szyjki i nie szłam juz sie ubireać do obejrzenia Dzici i gin wołał M żeby sobie zobaczył nie wiedziałam w tym nic nadzwyczajnego byl tak wpatrzony w monitor ze chyba nawet nie skojarzył ze jestem naga od pasa w dól Wyszedł jak gin poprosił mnie jeszcze raz na fotel bo szyjki na kozetce nie udało mu sie dobrze zmierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiiii28
anirak- jestem z mazowieckiego, mam ok. 30 km do centrum Warszawy Wanda23- macie racje, nie powinnam się tym przejmować, lepiej niech się przyzwyczaja, też tak pomyślałam że w szpitalu to więcej osób może mnie obejrzeć i niekoniecznie same kobiety, choć mam nadzieje, ze nie :P No podobno ten jest dobry moja koleżanka u niego była w innej sprawie i podobno pokierował ja bardzo dobrze, mówi że wizyty są zwięzłe i krótkie ( co do krótkich to mi się nie podoba, bo ja mam zawsze dużo pytań :) ), ale podoba mi się, że w soboty przyjmuje, bo w tygodniu trudno by mi było iść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do wypowiedzi pomarańczowych- to jednak ktoś z forum choć co do wypowiedzi odnośnie fasolek to mysle sobie, że kogoś nie zauważyłyśmy, komuś w porę nie odpowiedziałyśmy, czy też komuś sie wydaje że został niezakceptowany Przykro czytać takie rzeczy albo ja stałam sięteraz taka wrażliwa Lovekrove czekamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski!!:):):) O mnie nikt nie zapyta:( Ale się rozpisałyście:) Ja od niedzieli rana byłam u teściów i właśnie wróciłam do domku. (Piec nam nawalił:( ) Dzięki za radę z tą wodą z solą GARDŁO NIE BOLI!!:):):):):):) Dziewczyny a ogladalyscie się już za wózkami???? Macie jakieś propozycję??? Ja łóżeczko zamówiłam na allegro mam już w domku i czeka na Niunię:) Wyprawkę też mam już prawie całą:) Jak się czujecie świeżo za\fasolkowane mamusie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do pomaranczowych to mysle tak jak Wanda, ale nie odzywam sie by nie podpuszczac bardziej takich osob bo oni w ten sposob zwracaja na siebie uwage. To forum czyta duzo osob ktorzy sie nie udzielaja. My mamy swoje grono co czesto tutaj sie udziela ale nie znaczy ze nie przyjmiemy kogos nowego do nas. Czesto ktos do nas przyjdzie cos napisze i stwierdza ze nie jest mile widziany bo np nie kazda z nas odp. Ja jak nie mam lub nie wiem co napisac to nie pisze. Nieraz zajrze na chwile przeczytam i znikam. Dzis czuje sie jakas taka przymulona troche sie zdrzemnelam, czuje sie jakbym chciala cos zjesc ale nie wiem na co mam ochote. Czuje taki zamulony zoladek ale nie mdlosci i mysle co robic. Dluzy dzisiaj mi sie ten dzien. A w nocy pewnie znowu bedzie problem ze spaniem, co zauwazylam przez ostatnie noce to czeste pobudki i problemy z zasnieciem, za to w dzien ciagle ziewanie. Ide zrobic sobie kakao :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezapominajaka co do wozka to moja ciocia swietny dla malej kupila. Duze pompowane kola i bardzo lekko sie go prowadzi jak dowiem sie nazwy to ci przesle link. Nie byl drogi gdzies 700-800zl 3 funkcyjny. spacerowka gleboki i fotelik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pijany zajóncek
Siema fasole szparagowe:D jak tam wasze łodyżki?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pijany zajóncek
a może to z waszymi chłopami jest coś nie tak? 500 tys. mężczyzn w Polsce jest bezpłodnych a rezszta ma mała ruchliwość plemników. Tylko cząstka facetów ma zdrowe nasienie mogące zapłodnić nawet podczas nieowulacji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×