Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Wanda23 To prosze pospiesz się z projektowaniem zdążę może coś wybrać z twojej kolekcji:) Asia No te tez są super,ale ja już mam mój różowiutki:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia - już ostatni post nt cukrzycy - mogę jajka jeść do woli :))))))). Ja tak uwiebiam je bo mam ze wsi i już wiem co zjem na kolację !!!!! Codziennie jedno jajko mogę zjęść !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove...zalezy czego sie najem i jaki to jest posilek na czczo od 75 do 90 (norma80) 1.s-do 95(najczesciej twarozek) 2s-do 100 0biad -do 118 podwieczorek-zalezy 90-120 kolacja-od 90 do 115 2.k do 110

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość last night
Witam was, Weszlam dzisiaj na forum dotyczace castagnusa ktory niby ma pomoc w zajciu w ciaze a tutaj same posty kobiet bedacych mamami albo w ciazy. Pytanie :drogie Panie czy nie powinnyscie zalozyc innego watku przeznaczonego dla zaciazonych? juz malo ktora starajaca byc moze tutaj wchodzi poniewaz nie pogada o staraniach a musi czytac o dniach, ruchach itd dziecka....no prosze was.... nie linczujcie mnie ale pomyslcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rózowiutki jest za różowiutki dla mnie :) ale czerwony byłby w moim guście :) Lovekrove, a jajka-cholesterol? możesz dodac łyżkę dużą majonezu i 2 kromy razowca, lub mniejsza łyzke majonezu i plaster wedlinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
last night ten temat był juz poruszany ..jesli masz jakies pytanie nt.castagnusa lub powodow , które sprawiają natłok myśli , to zapytaj, z pewnością któraś Ci odpowie...kilka, kilkadziesiąt, kilkaset stron wcześniej taz jest wiele odpowiedzi nt. sposobów jak zajsc w ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,a czy starających sie mniej tu wchodzi, nie wiem nie porównywałam statystyk...wiele też dziewczyn w tym roku zobaczyło dwie kreski, więc to tez weżmy pod uwagę pozdrawiam i buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezapominajak...róż to nie mój kolor :) najważniejsze,zebys Ty sie z nim dbrze czuła:) wstawka z wzorkiem jest ładna, wózek tez...ale ja bym go sobie kupila w delikatnej zieleni lub brązie ...a Tobie pewnie te kolory beda za mdłe i malo wyraziste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia - oooooohhh RENNNE - tak to będzie to - jajko z razowym chlebkiem - mniamuśne Last night: 1. uwierz gdyby była możliwość zmiany nazwy wątku - dawno byśmy to uczyniły 2. tak się porobiło, ze każda z nas trafiła tu w związku z Castagnusem i tak została - bo się zżyłyśmy, a że część z nas zaciążyła - wspólnie uznałyśmy (skoro nas czytasz to pewnie pamiętasz te dyskusje - czemu się nie odezwałaś ??), ze damy sobie radę z tym :konfliktem interesów" i zostaniemy nadal razem 3. Nie wyobrażam jak męczysz się nie widząc tutaj wzmianek o Castagnusie - ja chyba bym na Twoim miejscu próbowała jakoś rozładować ten stres (biegaj, ćwicz, nerwosol) - oczywiście nadal namiętnie czytając wątek :) 4. Piszesz do nas pierwszy raz i od razu chcesz takie odważne zmiany zaprowadzać? Dzięki za rady ale nie ..... ja stąd się nie ruszam.. Pozdrawiam i życzę szybkiego zaciążenia......... szczerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też bym wolała tutaj zostać.Laski a sprawdzałyście,czy nie idzie zmienić nazwy??? Asia muszę jeszcze raz zobaczyć te kolory:):) Ale na bank to będzie ten wózek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...to dla zepsucia smaku , a dla witaminek , dorzuc szczypior lub natke pietruszki spadam, bo męzus u drzwi stoi i ide mu obiad podgrzac...jak co dnia :) lubię jesc z nim obiad, w sumie jedyny wspolny posilek od pon do pt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezapominajka, no tez mi dalas nim do myslenia, bo spojrzalam na jego parametry i jak pojade do sklepu a on bedzie to go pomacam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temat castagnusa jest już wyczerpany Jak chcesz uzyskać komplet informacji to czeka Cię długa lektura ponad 480 stron i napewno każda strona castagnusa, każdy jego skutek uboczny został poruszony-rewolucji w medycynie od tego czasu nie było- choć próba obalenia teorii względności owszem Skład i działanie castagnusa nie zmieniły się tym bardziej Z całym szacunkiem nie mam już siły, to nie chcęc posiadania dziecka Was tutaj pcha a jakiś rodzaj zazdrości i o dziwo nie o dziecko tylko o dobre stosunki (wcale nie seksualne, choć jakby Cię interesowało temat pozycji też był poruszany)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wybrałabym ten czarny- jaśniutko fioletowy bedzie się brudził- jeśli nie sniegiem to błotkiem a później systematycznie dziecko brudzi wózek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betina340
a ja sie ciesze ze tylu dziewczynom sie udalo i sie z tego ciesza oby nas jeszcze wiecej bylo zycze wam kochane duzo zdrowka i szczesliwegi finalu jakim jest przyjscie na swiat zdrowej dzidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezapominajka, przede mną jeszcze daleka droga do wybierania wózka, ale jakbym była pewna, że będzie to dziewczynka, to na pewno wzięłabym ten różowy :) śliczny jest :) nie lubię ciemnych kolorów, a uwielbiam jasne i wyraźne :) czyli ten różowy albo jak widziałam tam na stronce taki jasno niebieski :) ale z drugiej strony jak przyjdzie co do czego, to zapewne wybiorę taki, który będzie pasował i dla dziewczynki i dla chłopca, żeby można było go jeszcze później używać dla kolejnego dziecka :) ach, już nie mogę się doczekać kiedy też będę mogła wybierać wózek, ubranka, łóżeczko i w ogóle różne inne rzeczy dla maleństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co wybieram ten różowy i koniec:):)hihi Na 1000% będzie dziewczynka:) justysia88 Dziękuje za radę i PRZESYŁAM DUUUŻO FLUIDKÓW!!!! I trzymam mocno kciuki żeby się udało! Będę później:*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość last night
-nie chcę informacji na temat castagnusa bo faktycznie moge poczytac albo isc do lekarza -nie watpie ze te starajace sie nie ciesza sie z aszego szczescia ale gdzie one sa?? - nie chce tez wprowadzac zmian -nie robilybyscie statystyki -to popatrzcie ile starajacych sie odzywa a ile przestalo.cofajac sie kila stron sa wpisy od zaciazonych a przeciez to nie ten watek. -chcecie zmienic temat..no jasne zaszłysmy w ciaze wiec wykopiemy te co byly bo przeciez one jeszcze nie...i zaczniemy opowiadac o rosnacych brzuszkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
last night "-chcecie zmienic temat..no jasne zaszłysmy w ciaze wiec wykopiemy te co byly bo przeciez one jeszcze nie...i zaczniemy opowiadac o rosnacych brzuszkach." ...póki co to Ty chcesz wykopac cięzarne oj kobieto, kobieto...z dużym przymrużeniem oka traktuję twoje wypowiedzi, bo moze masz dzis gorszy dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" -nie chcę informacji na temat castagnusa bo faktycznie moge poczytac albo isc do lekarza" ale"Weszlam dzisiaj na forum dotyczace castagnusa ktory niby ma pomoc w zajciu " ...to skoro nie szukasz rady, to po co tu weszłaś? nudzi Ci się?ok, mozna i tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marianna, w pierwszej ciązy leżalam raz tak a raz tak. W drugiej na plecach z poducha pod pupa bo miałam wrażenie że chlopaki mi uciekaja ;) Tez mam tyłozgięcie które według gina zaczyna mi się w ciąży prostować. Lez jak Ci wygodnie, byleby nie było przecieków ;) ale pamietaj że równą godzinę. Tuz przed seksem idz siusiu, czy Ci się chce czy nie bo jak się zachce ,,po'' to zaciskając to i owo wypchniesz chłopaków. A ja podzielam zdanie last night!! Juz dawno zauwazyłam że wiele dziewczyn zamilklo. ZOSTAŁY TYLKO ŚWIERZYNKI!! Myslę że zachowujemy się samolubnie. Pamietam jak mnie się przykro robilo gdy jedna po drugiej zachodziły w ciąże i pisały o tym a mnie serce pekało i myslałam: dlaczego ona a nie ja?! Wanda, przypomnij sobie ile sie starałaś?? I pamiętam że nie raz się poddawałas pod wpływem złego dnia lub ciąglych wpisów o dwóch kreskach. Ze mną było to samo!! Nie twierdzę że nie. Piszę do Ciebie nie dlatego że się czepiam ale dlatego że wiem jak Cie widok @ bolał i jak długo walczyłas. Udalo Ci się mimo wszystko, pomimo głupich komentarzy - ZWYCIĘZYŁAŚ!! Ja sie strałam 4 lata a nie glupie kilka cykli. Tak,. głupie!! Bo byłam już na skraju wyczerpania psychicznego i nie raz wyłam po nicach, dniach.. Ta która zaszła raz dwa nigdy nie zrozumie kobiety chorej na niepłodność! Wanda, czasami myśle że atakujesz ludzi nie dlatego bo się nie zgadzasz ale dlatego że masz uprzedzenia do pomarańczowych nicków. Możecie mnie teraz zjechać czy nawet wyprosić z forum. Wasz wybór ale zdania nie zmienię i nie boję się powiedziec tego głośno. Było mi tu świetnie i bardzo wszystkich polubiłam ale nie będę już robić przykrości innym i znikam. Jak ktos chce niech pisze na maila lub wpada do mnie na fotosik. Pa. Zycze wszystkiego dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×