Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Asia właśnie o taki spokój mi chodzi Mnie jest zawsze przykro po wypowiedziach pomarańczowych (jakkolwiek smieszne by nie były) albo daje się sprowokować albo jeszcze nie wchodzę przez cały dzień ALe czy naprawdę jesteśmy dla kogoś niemiłe, przecież ktoś zawsze udziela odpowiedzi Osoba osiągneła swój cel wkroczyła między nas jak taka drzazga i teraz bedziememy sie podejrzewać Miałam wcześniej wyrobione zdanie a teraz ograniaja mnie wątpliwości, czyżby osoba wyzbyła sie prostego dziecięcego języka i dlaej pozostawała tą samą osobą? Chcąc nie chcąc dajemy się wciągać w tą grę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i proszę dzisiaj spojrzeć na mój suwaczek:) Mamy 23tydz 4 dzień ciązy wczoraj był 22 i 3 dzień więc chyba jednak jest zepsuty:) Niech mu bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda...ogólnie to mam zlewik na gupie teksty, trochę nauczyłam się "przekomarzać " z gimnazjalistami,żeby i śmiesznie wyszło i żeby zbytnio nie dowalić...i punktujemy sie i przez 45 minut jest 0:2 dla mnie...kilka zagrywek i gościu ma ciut lżejszy język, a między nami nie ma zgrzytu, czasem rozmawiamy całą lekcję,np. co oznacza dane wyzwisko lub przekleństwo...lekcja fajna, ale do domu dowalone...wszak co będę się użerac i denerwowac dzieciakiem, ktory jest tylko nastolatkiem z niewyparząda gąbką :) ...potem 3 lata później pisze do mnie "moje kochanie" na nk "sprawdzi mi pani prace? " tak samo traktuje pomarańczowe osoby, nie mają z kim porozmawiac i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, Kala, jestem zadowolona z tego wózeczka. Asia, kolorek ładny :) My mamy beżowy w paseczki szare :) Tak a propos tego co Wanda napisała to ten wózek ma jeszcze jedną wielką zaletę - ma możliwość montowania spacerówki przodem i tyłem do kierunku jazdy :) Ja już po śniadanku (lepiej późno niż wcale) i robię klopsiki w sosie pomidorowym na obiad :) niestety kosztem spaceru :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Asiu więc jedank masz pokłady spokoju, które je pewnie odnajde w sobie jako babcia w fotelu bujanym Chociaż potrafię byc ogromnie cierpliwa do dzieci, nieraz usłyszałam słowa podziwu jako niania ale jak można się złościć na Malucha Wieczorem popracuje nad suwaczkiem i nad zdjęciami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a mi się wydaje, ze te nie miłe czy głupie komentarze, to piszą dzieci, które się nudzą. Po co ktoś dorosły by marnował czas na takie głupoty czy narażanie na nerwy kobiety w ciąży i starające się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusiiii ale to zależy bo ja odnoszę wrażenie ze ta osoba dużo o nas wie A to z kolei nie pasuje mi do dziecka, któremu chciałoby sie czytać forum mam nawy suwaczek znaczy taki sam, ale zrobiony od nowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda, też mi zalezy na tym by dzidzia była przodem do mnie. Niewiedomo co do buzi wezmie albo kiedy pszczoła wleci lub tez czy się poduszka nie nakryje.. Zmień suwaczek na taki z innej stronki bo skoro tamten się zacinał to ten tez może. To mówicie zeby kólka były z przodu ruchome i ogólnie pompowane?? Tak tez mówi moj mąż a ja jak zwykle się nie znam :P A na wagę wózka też zwracac uwagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora kólka koniecznie pompowane chyba że mieszkasz w mieście gdzie wszędzie masz idalne chodniki- siostra kupiła na piankowych - bo lżejsze i musiała za chwile wymieniać wózek- no bo pisałam juz ze maluszek z porażeniem i wstrząsy głowką mogłyby...a u zdrowego dziecka tez niewskazane Na moje im większe kólka tym lepsze- nie wjadą w dziurę ale skrętne też dobre nie musisz dziwigać wózka zaracając - a wózek z dzieckiem i koszyk wypełniony zakupami troche waży Mnie gośc w sklepie uswiadomił, że przy mojej budowie powinnam mieć jak najmniejszy wózek, bo rzeczywiście z dużym śmiesznie wyglądam (jak dziecko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda23- masz racje, nie wiem czy jakiemuś dziecku chciałoby się czytać forum, by coś głupiego napisać zora85- kiedyś czytałam artykuł, ze lepsze są wózki przodem skierowane do matki, czy opiekuna, bo dziecko mniej się stresuje, szybkim zmieniającym się otoczeniem itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...wybrany przez nas jedo jest przekładany, z tego co obserwowałam dzieci mojej siostry, to jak juz siedzi i jest bardziej ciekawe świata, to właśnie woli jeżdzić ogladajac swiat, a nie mauśkę :) ale mam na myśli etap używania wózka jako spacerówki Wanda, Twoja cierpliwosc jest lepsza, bo ja zawsze u "starszaków" mogę powiedzieć basta, a do szkraba....tylko ręce załamię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waga wozka, moim zdaniem, jest ważna-czasem trzeba podnieść na chodnik (krawężnik), lub na półpiętro...do tego zakupy...pchanie w zimę...wkładanie do autka...i prócz na kółeczka (pompowane) patrzę na zawieszenie-wolę spręzyny lub paski niż sztywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mogę sie zdecydować na suwaczek, a co dopiero na wózek:) ide smażyć naleśniki- chociaż nadal mam strach o swoje palce u stóp:) ale Tata dzisiaj przyjechał, a wiem że uwielbia naleśniki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski!:) Widzę temat o wózkach cały czas aktualny!:)Ja od 11 byłam na zakupach (w przerwach u mamy na odpoczynek):) Wydaje mi się,że mam już wszystko dla małej na pierwsze tygodnie jej życia:) Tylko kurczę mam dylemat nie wiem co po porodzie tzn pierwszy dzień w domku czy używać już "zwykłych pieluch"?:/ Kupiłam 3 smoczki wystarczy chyba co?Powiedzcie co jeszcze będzie bardzo ważne w tych pierwszych dniach ,bo może o czymś zapomniałam:) A co sądzicie o tym wózku co ja wybrałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana poszło:) Dzisiaj mi przywieźli łóżeczko:) Laski a powiedzcie czy na początku swoje ciuchy też będziecie prać w proszku dla dzieciaczków???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusi, tez tak myslałam, dlatego na zakończenie dodałam,ze mówię o etapie spacerówki (majac w domysle brzdaca powyzej roczku lub w okolicach tego :) ) biore wózek 2w1 lub 3w1 i chcialbym go troche dluzej uzywac i zalezy mi na przekladanej raczce lub siedzisku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Jestem już po wizytach - masakra 4 h w szpitalu - biegania z gabinetu do gabinetu - ale wszystko załatwiłam :). Teraz pytanie do Asi: czy mam mierzyć od momentu kiedy zaczęłam jeść czy kiedy skończyłam - przyznaje, ze zajęło mi to ok 12 min :))). O x -landerze- wiem, ma sporo wad - mała gondola nie jest dla tych kogo dziecko przjeździ w niej zimę. Mój mały bedzie w lutym urodzony więc na późną wiosnę wypalimy z tej gondoli na spacerówkę (ma niemowlęcą wkładkę). MI w jedo spacerówki się nie podobają (old fashion - pisze o jego 4 fyn), a ja jestem estetką i kurcze to niestety zwyciężyło. X-lander nie ma przekładanego wózka ale dla chodź maleńkiej rekompensaty ma siateczkę w daszku po to by obserwować dziecko. Każdy ma swoje gusta - faktem jest, ze obie firmy są solidne (nie polecam Tako) Asia napisz bo zaraz godzina minie :))))) Dzięki kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×