Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

netta, mam do Ciebie pytanie - jak reagowałaś na przyjmowanie bromegronu? Bo tyle naczytałam się o skutkach ubocznych... a ja będę miała zamiar go brać jak będę zahampwywać laktację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny w zeszłym cyklu plamienia miałam już od 18 dc przez 11 dni do @, w tm cyklu jest już 20 dc i na razie ich brak. Bardzo chciałabym by tak zostało. Dużo bym dała żeby @ tym razem nie przyszła, ale pesymizm tym razem przeważa. Leki dostałam od lekarki, której powiedziałam o naszych staraniach. Podeszła do mnie jak do jajka i dała leki, które można brać też w ciąży. Vilia ja po bromku przez pierwszy tydzień czułam się jak na mega kacu. Potem było lepiej. Teraz mam tylko małe problemy z cerą, rano jestem czerwona jak pomidor. Lekarka u której była z przeziębieniem powiedziała mi, że może tak być po bromku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
ale tu się dzieje panie Zielonka .... Zora wracaj, tak to w życiu jest jedne sie starają, drugie już w ciąży, trzecie urodziły, każda ma dalej problemy. Wszyscy są tu po to, by pomagać. Mnie rozłożyło i się kuruję. Kupiłam dzś na allegro prawie całą wyprawkę (od gazików nasączonych spirytem, po wanienkę) fajnie, wszystko u jednego gościa także latanie po sklepach mam odpuszczone. Lovekrowe pisałaś, że x-Lander ma małą gondolę. Ja właśnie kupiłam używanego i długość ma coś 87cm, o chyba świat, do tego wielka spacerówka. Teraz mam dylemat nad fotelikiem. Czy 0-13kg czy 0-18kg i jaki. Co do szczepień, to ja też podchodzę jak do jeża, szczególnie u chłopców, gdzie układ nerwowy siępóźniej rozwija i lekarze po cichu każą jak najpóźniej szczepić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Witajcie Kobietki!!! Jeszcze tydzień bym Was nie czytała i okazałoby się że wszystkie się rozeszłyście!!!!! Dziewczyny, nie rozumiem tu czegoś........To My stworzyłyśmy to forum i przez wypowiedź jednej dziewczyny, która zresztą niewiele o sobie napisała, rozchodzicie się na inne fora.... Wiem, że udzielam się tu rzadko i może ktoś mi zarzucić, że nie mam prawa się wymądrzać....ale to bez sensu!!!! Ja na przykład mam wszystkie wyniki w normie i nadal nie jestem w ciąży więc nie będę Wam co miesiąc pisać o tym samym. Zresztą staram się w miarę możliwości nie nakręcać. U Was od zajścia w ciążę cały czas coś nowego więc naturalne, że piszecie!! Co do zasad na innych forach, jeśli ktoś zadaje kolejny raz to samo pytanie, to jest odsyłany do przeczytania wcześniejszych wpisów. My tu zawsze pisałyśmy po setki razy jak i czy działa Castagnus, każdemu kto zapytał więc ktokolwiek tu wchodzi z pretensjami, że na każdej stronie nie piszemy tylko o Castagnusie, chyba jest zwykłym ignorantem!!!! Piszcie więc Dziewczyny i nie rozchodźcie się proszę!!! Zresztą komu się pochwalę jak już uda mi się w końcu zajść w ciążę:):) Nie będę Was przecież szukać po innych forach..... PS ja też jestem pomarańczowa ale z bardziej przyziemnych powodów....zapomniałam hasła, a jest ono potrzebne do zatwierdzenia NICKA, a nie chcę go zmieniać żebyście wiedziały za rok, że ja to ja....:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 86basia
villa ja biorę bromergon juz od 4-5 miesiecy i nie czuje sie zle tylko trzeba stopniowo przyzwyczajac organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość last night....
jak sie czuje -normalnie. nie staram sie ale ze weszlam na to formu nie oznacza ze sie nie interesuje. no bez przesady takie zakochane w sobie jestescie prosze was...myslicie tylko o sobie. odzywaja sie jakies nowe dzewczyny ....ciekawa jestem czy dla tych starych nie jest nudne czytanie co jadlyscie ... jak tak szanujecie wszystkie zaciazone i te starajace sie to pokazcie to nie wieszlam tutaj by robic zamieszanie . przeczytalam kilkadziesiat stron i widze ze wczesniej bylo inaczej a teraz nie dosc ze malo osob starych to tylko zaciazone ktore z uporem bronia forum castagnusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
agusiiiii28 bierz tabletki i leż dużo, moje palmienia dzięki leżeniu skończyły się 9 dni temu, ale do tej pory nic nie robię, nie zamartwiam się na zapas bo to szkodzi dziecku(dziś znowu mnie pokilało dwa razy;) ), wierzę że będzie dobrze, teraz widzisz że dużo dziewczyn miewa palmienia, ale można sobie z nimi poradzić, także NO STRES tylko leż, musi być dobrze:) życzę powodzenia!! moniaaa123 myślę że ten fotelik mogłabyś kupić 0-13kg a potem już większy do autka, bo jednak wydaje mi się że ten 0-18kg to mimo wszystko wyprofilowany jest dla niemowlęcia a gdy dziecko jst duże to będzie mu niewygodnie, ale to moje zdanie:) Haniu81 witaj po dłuższym czasie;) nikt Ci nie będzie zarzucać że się w tym momencie udzielasz. Fajnie że wyniki masz w normie, mam nadzieję że skoro się nie nakręcasz to może to "czymś" zaowocuje:) no i w końcu Last Night: dlaczego uważasz że siebie nawzajem nie szanujemy???Niektóre jesteśmy zaciążone, niektóre nie i tym co nie są zawsze prześlemy jakieś dobre słowo że w końcu los się odwróci i im też się uda, my byłyśmy w podobnej sytuacji, starałyśmy się miesiącami , latami, roniłyśmy na potęgę, i Nam też dziewczyny pisały że nie warto się poddawać, teraz my to samo robimy, więc nie masz prawa pisać że nie szanujemy staraczek bo tak nie jest, jesli któraś napisze że pojawiła się @ nigdy nie pozostawiamy tego bez echa!!!! A wogóle po ci tu jesteś skoro niby jesteś mamą i nie starasz się?? Skoro Nasz wątek nie ma z Twoim przypadkiem nic wspólnego to wejdź na http://abcdepresja.pl/pytania/mam-problem-ze-soba .... to jest coś dla Ciebie. pozdro A Ty ZORA wracaj dobrze!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość last night....
siostra zaczyna brac castagnus z wiara ze zdziala cuda. popatrzyla troche tutaj i stwierdzila to samo.nie forum dla starajacych sie /a bioracych castagnus tylko dla zaciazonych . jak masz Kala depresje to forum nie pomorze- zawsze mozesz zglosic sie do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betina340
milo ze coraz wiecej z was kobietek jest w ciazy i sie z tego cieszy co jest naturalne lecz nie zapominajmy o sobie kochane ze my staraczki nadal walczymy o swoje marzenie posiadania dzidzi i ze jestesmy nie mniej wazne niz byle staraczki teraz takie szczesliwe a jeszcze niedawno bedace po naszej stronie barykady chce tylko powiedziec iz wszystkie kobiety sa podobne pod wzgledem tego iz chca miec zdrowa dzidzie i daza do tego a jak juz sie uda to chca sie z tym dzielic przed calym swiatem i nie widze nic w tym zlego wiec nie oceniajmy czy za duzo sie pisze o tym iz sie jest w ciazy czy o tym ze sie o nia stara bo kazda z nas gdy juz sie uda ma prawo przezywac swoje szczescie i dzielic sie nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość day day
nadgorliwosc gorsza od....lepiej niech siostra stara sie sama z mężem niż z twoja osoba...trzy osoby to juz tlum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
no super tu sie porobilo naleze tez do pomaronczowek tnz ze krytykuje weszlam tu bo tez chcialam znalesc lek o castalgusie wiekszosc mowilo ze bralo ale nie pomoglo ja zarezykowalam tez wzielam i powiem ze nie zaszlam teraz jestem na leku innym i nie przeszkadza mnie to lubie wchodzic tutaj bo pytam sie czy dobrze robie itd i dziewczyny daja rade jak one mialy i co im pomoglo na takie problemy powtrzymuje tu na duchu nie tylko mnie ale i innych a jak sie tobie to nie podoba co tu sie dzieje po co wugule sie wypowiadasz na ten temat czy my jestesmy na innym forum czy tam to jest bez roznicy kazdy wchodzi tam gdzie chce a jak pisze to sie odpisze jak dana dziewczyna miala nie rozumiem tego calego zamieszania tutaj i dla mnie jest glupie to ze zorka tak wziela to do siebie przez ta glupia babe ze se poszla i powinna sie tym nie przejmowac az tak o tobie radze zajac sie innymi sprawami a nie tu zamieszanie stwarzac jak sie nie podoba ta wąt stad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość last night....
i prosze znow nowka sie pojawila dlatego tez obrona. siostra sie stara ale tu nie bedzie siedziala bo bylo jej troche przykro . Oczywiscie ze kazda chce sie dzielic swoim szczesciem i bzlo wiadomo ze kobiety z forum wkoncu zajda w ciaze ...ale czy przypuszczalyscie ze zawladniecie watkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
last night....dziewczyno(kobieto)daj juz sobie spokoj bo to nudne juz sie stalo ciagle piszesz o tym samym.SIOSTRA JAK MA PROBLEM TO NIECH napisze a nie Ty za nia sie wypowiadasz!!! Napisałaś co chciałaś to mozesz juz nam dac spokoj!ze jestesmy w ciazy to znaczy ze nie mozemy tutaj pisać? a moze tu chodzi o to ze tak dobrze sie dogadujemy z dziewczynami i stoimy murem jedna za druga?!!!A TY nie masz z kim tak popisac?!kurcze skad sie biora takie ludziie?! A nie przeszkadza ci to ze teraz bez sensu dochodza nowe watki bo Ty masz dziwny problem?!DAJ NAM SPOKÓJ!!!!! AHA I TAK JAK KALA NAPISAŁA POLECAM ROWNIEZ STRONE: http://abcdepresja.pl/pytania/mam-problem-ze- soba ZORA KOCHANA ODEZWIJ SIE DO NAS:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem cierpliwa ale cierpliwość też ma swoje granice Last night teraz wątek zawładnęłaś TY !!!!, nie wnosisz do niego NIC nowego, więc może poszukaj szczęścia gdzie indziej, wybór jest duży. Ja myślę, że Ty masz jakiś problem ze sobą, względnie siostrą. Przychodzisz robisz zadymę i jesteś z siebie dumna. Zioniesz do wszystkich którym się udało JADEM, mi się jeszcze nie udało i nie czuje że stajesz w obronie staraczek. Nikt tu Cie nie chce i nikt tu Cie nie zapraszał, a My tępym dzidom mówimy NIEEEE !!!!, idź stąd i szukaj szczęscia gdzie indziej My ci nie pomożemy, ani staraczki, ani ciężarówki, ani mamy Twój problem z głową jest poza nasza wiedzą tu pomorze tylko wyspecjalizowany lekarz. KYSZZZZ!!!!! giń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betina340
ostatnio czytalam o ciazy z zaskoczenia i jedna dziewczyna pisala ze nie miala zadnych objawow wskazujacych ciaze bo miala okres w terminie i wogole czula sie ok poza jednym ale to tez sobie tlumaczyla problemami zoladka mianowicie miala bardzo duze gazy ktore zawsze byly po owu a w koniec koncow okazalo sie tuz przed jej porodem ze owe gazy to byly ruchy dziecka gdy to czytalam nie moglam uwierzyc no ale i moze jest mozliwe ze jest sie w ciazy i nie ma sie mdlosci i innych ksiazkowych objawow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja początkowo nie miałam, żadnych objawów, zorientowałam sie jak mi koleżanką powiedziała co mam takie wydatne piersi, jakaś operacja czy cóś i wtedy zapaliła mi się lampka, że chyba coś zmajstrowaliśmy :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość last night....
zora poszla bo jest widocznie najrozsadniejsza i szanuje kobiety. ty i te broniace to udawane przyjaciolki myslace o sobie. co z tego ze odpowiadacie na pytania jak pozniej przez kilka stron jeczycie o brzuchach....pomysl troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
od 1 str to nie jestem tylko od nowego roku kiedy chcialam sie wspomoc jakims lekami zaby zajsc w ciaze i jakos weszlam na castalgusa i tak zostalo bo wiekszosc forum jest jakies z roku 2007 2004 itd a chyba lepiej jak jest takie forum a to ile mam lat to nie powinno cie interesowac wystarczajaco zeby sie wypowiadac i nie jestem gowniara ktora co dopiero skonczyla szkole i nie wie nic o zyciu nie rozumiem ciebie tylko czemu sie wtracasz kto do kogo pisze i o czym i poco i wypowiadasz sie nie wiadomo o czym a co do twojej siostry jesli ma problemy takie jak ja to nawet castalgus jej nie pomoze i jakies picie oleju lnianego itd bo ja juz wszyskiego probowalam i nie zaszlam tylko lekarz wkoncu zaczal leczenie i narazie jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość last night....
cudowna jestes ale niestety nie potrzebuje dowartosciowywania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
last night wątek teraz jest o Tobie, chodziło Ci chyba o to ???? CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę? Last night ma receptę na wszystko, zadawać pytania Last night no dalej królujesz tu teraz, dawaj ostro pokaż na co Cię stać. Porozstawiaj wszystkich po kątach. Co Ci sie będą baby jedne i drugie tutaj panoszyć. Rozkręć sie i pokaż co potrafisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anirak, może chodziło o to last night - pępek forum o Castaganusie. I dalej jest nie na temat, a przecież tak się dziewczyna starała, zeby tematycznie było ;) Ale teraz jej pasuje, bo jest w centrum uwagi. A tak poza tym to nikt tu nie jęczał, teraz Ty jęczysz last night :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie vilia Temat Castagnus czy Last night (pępęk świata) co bardziej pomorrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×