Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość staraczka 86
ja tu jeszcze jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma01
dziewczyny można się dołączyć do waszej dyskusji? Staramy się z mężem o dzidzie od sierpnia.Byłam u ginekologa i po pierwsze podwyższona prolaktyna 15 krotnie, po miesiącu bromergonu spadła całkowicie:) a teraz CASTAGNUS +luteina 50 od 19-26dc czy któraś z Was miała podobny problem? Mogę coś jeszcze zrobić aby pomóc sobie (hehe sama nie ale...) w zajściu w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betina34
ja sie staram 26 miesiac i teraz znow ide na wizyte do innego lekarza wiec zobacze co mi powie bo tez juz probowalam castagnusa i iine ziolka ale narazie nic nie dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczka 86
ja tez sie staram juz sporojak sie mnie myle to 29 miesicy i nic . teraz cos mi sie poprzestawialo i okres mialam 15 i dzis znow plamienia juz sama nie rozumiem tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betina340
ja mam okres raczej reguralnie tylko raz mi sie spoznil o tydzien lecz ostatnio zauwazylam ze mam go gora 2 dni i koniec a po nim temperatura mi sie podnosi wiec teraz zapytam o to lekarza jak bede bo juz sama nie wiem co jest grane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczka 86
moje plamienia ustaly byly tylko wczoraj leko zabarwiona gesta wydzieina dzis jest juz giala i gesta. okres zawsze mam kolo 15 i nie wiem czy to owulacja czy co to bylo jeszcze te pokuwania dzis w lewym jajniku i bole piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betina340
ja narazie nie gdybam 10 listopada mam ginekologa i dowiem sie co jeszcze moge zrobic by miec dzidzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczka 86
czyli obie stoimy w miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topik umiera
....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alooooo3
Czesc wam, A ja za 2 h mam wizyte w klinice. Kazal zrobic mnostwo badan ( morfologia wskazuje na jakis stan zapalny ) wiec pewnie znow nas odesle....:( nie wiem po co lekarzowi wszystkie badania ......jak ma dac hormony.... czy wy sie stresujecie przed wizyta u ginekologa? bo ja dzien przed juz chodze jak nakrecona ze stresu...masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam od nowa
alooooo3 napisz jak tam po wizycie? tez czekam na miejsce w klinice i strasznie mnie ciekawi jak to wszystko wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alooooo3
Właśnie wróciłam z klinki...masakra...znów zgarnął prawie 200 zl . Dałam mu wszystkie wyniki ale oczywiście uparł się na EKG i mammografie.Twierdzi ze takie u nich ( na Wegrzech) sa przepisy on musi miec takie wyniki. Bylam bardzo zestresowana -jak zawsze a on stwierdzil ze na podstawie wszystkich moich wynikow zrobia odpowiednie lekarstwo.Zanim jednak mi je da to musze u niego zrobic badanie na drożność jajowodów...zbladłam tam bo tego sie boje:)...mam termin na 21 listopada .... W ogole on uwaza ze to z jajowodami jest problem... Wyszlam i sie poryczalam bo wiem ile czeka mnie stresu....matko zeby przez to wszystko przechodzic po to by byc w ciazy....przyznam ze momentami mi sie odechciewa........... A tak w ogole mialam powiekszony poziom bialych krwinek- zamartwialam sie ze 2 dni a on stwierdzil ze nie jest zle..... Jakie macie terminy ...tez was zmuszaja do tylu badan??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam od nowa
Alooooo3, ja musialam robic wszystkie hormony, morfologe i monitoring 3 cykli zeby dostac skierowanie do kliniki. powiedzieli mi ze czeka sie kolo pol roku zeby sie dostac, wiec pewnie te wszystkie badania ktore teraz robilam beda juz nie wazne i pewnie beda kazali mi robic swieze. z tego co mi gin powiedzial,to praktycznie te podstawowe badania robia jeszcze razu nich na miejscu. potem badaja droznosc jajowodow tak jak u Ciebie. strasznie sie tego wszystkiego boje. nie wiem w co wierzyc, bo niektoe dziewczyny pisza ze bardzo bolesne jest to badanie, inne znowu porownuja do bolu na @. przeskoczyc sie tego nie da, wiec damy rady Alooooo3 :) trzymam za Ciebie kciuki! oby nie wymeczyli Cie za bardzo a za to pomogli doczekac sie upragnionego Malenstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alooooo - jak widać co kraj to obyczaj, co gmina to doktryna - po co ekg i mammografia - zostaje tylko zgadywać ???? Kurcze ta drożność to podobno reakcja zależy od tego w jakim stanie są jajowody - jak są pozapychane to może trochę boleć - bo ten płyn udrażnia i przepycha, jeżeli wszystko jest ok to bułka z masłem podobno. Może nie nastawiaj się na ból, postaraj sobie tłumaczyć, że to dla celu wyższego . Wiem wiem łatwo mi pisać, ale też trochę bólu poczułam przy ronieniu i też nie wiedziałam jak to będzie. Podeszłam do tego chłodno i zadaniowo - po wielkim bólu wstałam i otrzepałam się z niego. Będę tu zaglądać i kibicować Wam dziewczyny - tęsknie za Wami i tym forum i tym co tu zostawiłam :))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alooooo3
Lovekrove......nie chce brzydko napisać jak sie boje. Na sam widok kliniki czuje się tak jakby mi coś ze środka wyrywali:D a tu nie dość że będzie wstrzykiwał kontrast - Boże mam tylko nadzieje ze w tym zdziadziałym kraju dają znieczulenie, głupiego jasia czy coś innego........ w dodatku mu sie mammograii zachcialo- a tego tez sie boje ....raczej nie mam sie czym pochwalic wiec bedzie pewnie bolalo ...bo jak wsadzisz balony to mniej.... Strasznie dlugo czekacie do kliniki - ja czekalam na 1 wizyte moze ze 2 tyg...ale może to dlatego że ja chodze do prywatnej .... a wy do jakich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mammografia chyba bezbolesna :))). Nawet jak masz pokaźne piersi to oni dostosowują aparaturę do nich - tutaj możesz być spokojna :))). Z tą drożnością może nie będzie tak źle - ale jak boisz się kontaktów ze służbą zdrowia to penie wszystko budzi w Tobie lęk. Oj my kobity mamy przestrane pod każdym względem. Jakbym tę Ewę dorwała ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam od nowa
Alooooo3 chodze do gina prywatnie ale skierowanie dostalam panstwowe. za czesc badan i tak sie placi. takze nie chce sie decydowac na prywatne leczenie w tej klinice bo nie wiem za bardzo jakiego rzedu sa to rachunki potem. a z panstwowego na prywatne zawsze moge sie przeniesc jak sie dowiem juz na miejscu. z przeniesieniem w druga strone troche gorzej. z badaniami tak jak Love pisze moze nie bedzie tak zle. poza tym wydaje mi sie ze swiadomosc tego ze robi sie je raz i w dodatku szansa pozniej jest na Malenstwo wiec damy rade sie przemeczyc te pare minut badan :) Love super ze tu zagladasz jeszcze :) ogromniasta skarbnica wiedzy z Ciebie :) dbaj tam o siebie i Dzieciatko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynam od nowa - nie przesadzaj, wszystko co wiem wiem z netu i wcale nie jest to dużo. Najszybciej człowiek się uczy jak dotkną go pewne problemy. Zreztą wystarczy przeczytać to forum i wszystko już się wie. Dbam o dzieciaczka i czekam na Was dziewczyny ...........będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aloooo kochana nie ma się czego bać tej drożności Nie bede kłamać nie jest to przyjemne- dla mnie najgorsze było nie to że boli, ale to, że trzeba się rozebrać, przed kilkoma osobami, że leżysz na metalowym stole-ale w szpitalu jest inna atmosfera niż w gabinecie ginekologicznym ALe tak naprawde to tylko tyle- na sam zabieg dostajesz chyba głupiego jasia, jakieś znieczulenie więc czujesz tyle , że "coś" tam się dzieje. Śpisz ze dwie godzinki i dziesz do domciu, no i powiem Ci też miałam chyba akurat w listopadzie czy grudniu Jakikolwiek to miało wpływ w maju zaszłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alooooo3
Wanda - teraz to mnie na amen wystraszylas:) Jak to trzeba sie rozebrac przed kilkoma osobami? To nie zrobi tego jeden( moj lekarz)??? Kto jest przy takim zabiegu? Dziekuje za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maiałm tu nie wchodzić bo tylko szkody przynoszę:) alooo spokojnie Masz to mieć robione w kilnice czy w szpitalu?? Zabijcie, mnie, ale nie wiem kto miła robione przedmuchiwanie- łagodniejsza wersja hsg zabiegu w gabinecie u lekarza ja miałam w szpitalu na NFZ stąd tyle osób Był lekarz ginekolog, dwie położne i radiolog Zresztą na samo przyjęcie do szpitala przy badaniu są wszyscy co mają dyżur- dla mnie to był szok- dla nich rutyna ale w klinice pewnie wystrczy lekarz i pielegniarka Nie czytaj za dużo ja zaczęłam czytać opinie na szczęscie dopiero po zabiegu Nawet na NFZ daja znieczulenie- więc opowieći o wielkim bólu można wsadzić między bajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alooooo3
heh ulga Ja wszytko robie w prywatnej klinice bo mam dosc panstwowych lekarzy. Zadzwonie tam i zapytam jak u nich wyglada zabieg i czy daja znieczulenie . Na forach pisza ze trzeba po tym lezec 2h - wolalabym wrocic do domu i nie widziec lekarzy:) Ok nie czytam juz zabiegu bo zwariuje. badanie mam 21 list a dzis juz w pracy nie mohge sobie znalezc miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziwczyny mam problem z zajśćiem w ciąże od 8 miesincy. slyszałam o kastagnusie niewiem jak go brać od kiedy do kiedy?czy cos do tego jeszcze brać.ostatnio miałam nie regularna miesiaczke czyli na początku pazdziernika i pod koniec tra to 4-5 dni.w listopadzie jeszcze nie miałam mam nadzieje że powruciło już do normy.miałam wszystkie badania zrobione i myj partner tez jest o.k .jak mam je stosowac od kiedy do kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam od nowa
tita, castangusa bierze sie przez 90 dni bez zadnych przerw. 1 tabletka jesli wazysz do 60 kg, a 2 jesli powyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczekaajkaa
costagnus najlepiej zacząć brać 1 dc. ja biorę już 45 dni, okres mniej obfity tylko cykl z 28 dniowego zrobił się 31 dniowy, jak narazie ciąży nie widać no ale i starania były mizerne;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczekaajkaa
ja jeszcze dodatkowo biorę olej z wiesiołka na zwiększenie i poprawienie jakości śluzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myśka123
🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam od nowa
alooooo3, jak tam po badaniach? powiedz jak to wszystko wyglada jak mozesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alooooo3
CZesc dziewczyny Jeszcze nie mialam badania HSG We wtorek ide robic EKG i USG piersi a potem bede miala HSG oropne co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×