Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Przyłączam się do prośby madzi - tez proszę, to sobie zapiszę do zeszytu i chyba zacznę pić, bo u mnie pustynia ;) I jak Franiu, masz @? A może podświadomie psychika tak zadziałała? Może pod wpływem informacji z monitoringu i zbliżającym się terminem innych badań denerwujesz się mocno i to bardzo przeżywasz i może dlatego tak się opóźnia @ - nie wiem, nic innego na chwile obecną mi nie przychodzi do głowy. Asiu - korzystaj z L4 ile się da :):) Miłego dnia kochane!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dziewczyny, o co chodzi z tym S.LNIANYM ... Podrzućcie ten przepis... :D Jak Wam minęły dziewczyny wolne dni, dajcie znać, na jakim etapie jesteście i która z nas w tym miesiącu najwcześniej testuje... :) :) :) Czas do pracy Życzę Wam Kochane Kobietki dużo pozytywnej energii,na cały nadchodzący tydzień Uśmiechniętego i zadowolonego szefa bądź szefowej, ... Czas rozpocząć nowy tydzień,,, :P :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieznajoma ja jak narazie to czekam do jutra jak nie dostane to kupie test i w srode rano robie trzymajcie kciuki zeby nie przyszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) U mnie samopoczucie średniawe, właściwie to przestaję być głodna i jakbym traciła ochotę na cokolwiek do jedzenia ;) Śniadanko zacznę owsianką ;) Jutro spróbuję dostać się do ginki publicznie a jak się nie uda lub postawi opory ze zwolnieniem to zmieniam na tą poleconą prywatną 80 zł u mnie... Miłego dnia dziewczyny :) U mnie rozpoczął się drugi tydzień urlopu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieeeeń dobry:)!W sumienie powinnam się tak cieszyć,bo moja macica od rana się nade mną znęca(tak,dostałam-WRESZCIE!:))ale skoro jest już @,to jest i kolejna wizja ew.jajeczka w niedalekim czasie-mam nadzieję;)mam pytanko w zw.z tym-od kiedy najkorzystniej brać Casta i Wiesia?Tak aby wpłynęły cudownie na mój organizm by był płodny i miły dla żołnierzy:)?Znam 2 opcje-brać oba od 1 d.c.,kolejna to brać oba od 5 d.c.Czekam na odp.od Was-doświadczone kobiety:)Pozdrawiam i życzę miłego poniedziałku(wiem,oksymoron-ale niech tak będzie;D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia, trzymamy mocno kciuki :D Ja brałam wszystko od 1 dnia cyklu, tak jak na ulotce, nie słyszałam nic o 5 dniu ;) Wiesiołka brałam do owulki, potem odstawiałam i tak samo w nowym cyklu, dodatkowo witaminki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w kolejny poniedziałek... niestety cały tydzień pracy przed nami... co dobre szybko się kończy.. ;( ja brałam wiesiolka 4 cykle i nic nie pomagał... teraz pije siemie i jest rewelacja ;))) a zaczełam pic go w tamtym cyklu - do owulacji i w tym tez od 1dc ja piję te normalne ziarenka- nie otluszczone i nie mielone. Szklankę wody gotuję z 2 lyzeczkami ziarenek przez ok 5 min az zrobi sie taki kisielek.. po wystygnieciu piję... poczatkowo oddzielalam ziarenka ale wiecej z tym zachodu niz to warte.. teraz lykam wszystko razem . Pije raz dzienie wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadia- niestety @ nie dostalam... napewno sie denerwuje nie tylko cyklem bezowulacyjnym, ale tez badaniami, tym ze czystosc wyszla zle, tym ze nie moge dostac @, tym ze maz ma ciezko w pracy, tym ze ja za chwiole nie bede miala pracy, tym ze ide dzis z praca dyplomowa do promotorki i jeszcze kilkoma innymi rzeczami;( dzis zadzwonie do gina i umowie sie na wizyte najszybciej jak sie da-powiem mu przez tel w czym rzecz- m\czytalam na innym forum ze jakiejsc dziewczynie po cyklu bnezowulacyjnym zostala torbiel;( mnie nic nie boli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wklejam mój wpis o siemieniu z 17.05. dla zainteresowanych: Dziewczyny,co do siemienia,to najlepiej kupować niemielone i nieodtłuszczone !Właśnie te tłuszcze w siemieniu są najpotrzebniejsze.Mielić taką porcję,żeby z użyć w ciągu 5 dni do tygodnia,bo te tłuszcze się utleniają.Po zmieleniu wsypcie sobie do jakiegoś słoiczka i postawcie w lodówce.Ja sypię 3 łyżeczki do szklanki,zalewam ciepłą,nie gorącą wodą,odstawiam na godzinkę czy 2 i piję sobie na noc.Teraz,gdy biorę wiesiołka,zrobiłam sobie przerwę od siemienia. Moja mama robi jeszcze inaczej: część siemienia (całe ziarna,przed zmieleniem)praży na patelni,ale to trzeba trochę poćwiczyć,bo można łatwo przypalić i będzie gorzkie.Po uprażeniu zmielić,dodać trochę soli.Następnie wziąć tyle samo ziarna nieprażonego,zmielić,pomieszać z prażonym zmielonym i posypywać sobie np.na kanapkę albo wręcz w czasie śniadania 3 łyżeczki ze słoiczka i do buzi Prażenie daje dużo lepszy smak,ale niszczy tłuszcze,więc trzeba go mieszać z surowym mielonym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pankolina - castagnus bierz od 1 dc przez 3 cykle (nie przerywając na @ ),wiesiołek też,ale tylko do owulacji,bo podobno może wywoływać skurcze macicy a gdyby doszło do ciąży,mogłoby dojść do poronienia.Producent castagnusa zaleca 1 tabletkę przy wadze do 60 kg,2 tabletki przy wadze wyższej.Ale ja od tej reguły odstąpiłam i w drugim cyklu wzięłam 3 tabletki,bo ważę ciut więcej :) Teraz jestem w 24 dc z 3 tabletkami castagnusa.Widzę na wykresie temperatur fazę niższą i wyższą,może @ przyjdzie bez brania luteiny.Odkąd pojawiły się problemy z @ u mnie,miałam też bolesne wypryski na twarzy,koszmar!Teraz ich nie ma.Mam też odczucie większej wilgotności pochwy.Czekam do końca cyklu i zobaczymy - przyjdzie @ czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli-reasumując Casta o Wiesia-casta brać nieprzerwanie przez 3 cykle(a jak w tzw.międzyczasie zafasolkuję to Cast nie zaszkodzi dzidzi lub coś w tym rodzaju)?a Wiesia odstawiać prze OWU.A nie można brać jednego i drugiego od 1 d.c. do OWU?Efektu nie będzie jak przerwę Casta przed owulką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pankolina, jak w międzyczasie zafasolkujesz i sama zauważysz możliwe objawy lub pozytywny test ciążowy to castagnusa odstawiasz i wiesiołka też :) Pamiętaj, tak jest na ulotce, że trzeba odstawić. Jak ja zrobiłam pierwszy test i były 2 krechy to już nie brałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Aśka-kogo jak kogo ale Ciebie warto posłuchać;)Będę zaciekle walczyć o stan zaokrąglony;D Czyli zaczynam dziś przygodę z Castagnusem i przyjaznym Wiesiem.Mam nadzieję,że tych dwóch i mój mąż pomogą mi w spełnieniu mojego największego marzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się cieszę, że w czymś mogę poradzić :) A Pankolina bierzesz jeszcze jakieś witaminki?? Bo powiem, że my staraliśmy się 7 m-cy a ostatnie 3 m-ce brałam witaminki dla kobiet, dokładnie Prenatal Classic (bo nie drogie) i uważam też, że musiały pomóc a wiesiołek u mnie nie działał w cale ;) Pustynia totalna, już chciałam kupować siemię lniane ale na szczęście nie potrzebowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Panie-ŻARTY SIĘ SKOŃCZYŁY!Właśnie łyknęłam 2x Casta i 2x Wiesia(skoro okres mnie zaszczycił bladym świtem)-I NIECH SIĘ DZIEJE;D!Jak nie zafasolkuję,chociaż nie uświadczę uciążliwego PMSu już od połowy cyklu(napuchnięte,ciężkie piersi,twarz spuchnięta jak sorry-menel-no ale tak mam,tak mnie czeszą hormony)i będę się lepiej czuła:)Nie badałam prolaktyny ale po moim biuście stwierdzam,że się rozbrykała a tu Cast przybiega z pomocą.Asiu-biorę też Magnez + B6 oczywiście kwas foliowy od porodu cały czas i jem zdrowiutkie obiady z parowaru możliwie jak najczęściej i objadam się truskawkami-skoro już są,no i mają witaminy oraz odtruwają organizm przecież.Muszę jeszcze kupić testy OWU i Ciążowe na Alledrogo(polecacie jakiegoś solidnego i sprawdzonego sprzedawcę?)no i lepszy termometr.Także-3majcie kciuki!!!(KRUSZYNKO-MAMUSIA PO CIEBIE IDZIE!!!:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pankolina - Twój optymizm jest zaraźliwy :) No,kochana,jak się za Ciebie weźmie 3 facetów (Agnus,Wiesio i mąż) to sukces murowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano-żebyś wiedziała-z trzema to już nie przelewki;D Także zapowiada mi się "pracowity"czerwiec;) Chyba zacznę pisać jakieś dzienniki,żeby kiedyś,na starość-jak już będę siwiutka i malutka,usiąść sobie gdzieś przy kominku(daj Boże;D) i (być może z wypiekami na twarzy) poczytać,jak ongiś przemiło spędzałam czas w towarzystwie "Trzech muszkieterów":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pankolina, tak trzymać ;) Jak to czytałam to miałam wrażenie, że wybierasz się na jakąś wojnę ;) A właściwie tak można to nazwać - "wojna o dzidzię z naturą" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojna-hmmm,bardziej bitwa-nastrój mam bojowy i jestem zdeterminowana,a jak ja się na coś uprę do dopnę swego!;D Więc z pomocą medykamentów "namówię organizm"do współpracy,z pomocą testów OWU "upoluję jajo"a z pomocą męża-no to już wiemy;)I SIĘ NIE DAM!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczyny?Tak sobie właśnie pomyślałam,że ten mój nastrój bojowy to chyba przez Euro jest..Niby futbol z biologią tak średnio się łączy ale ja to widzę tak: teraz,staram się o wyjście z grupy(czyli koniec @),później mam ćwierćfinał (czyli TE dni z OWU w roli głównej),następnie półfinał(o rety,mam nadzieję-DWIE,TŁUŚCIUTKIE I WYRAŹNE KRESKI)a potem finał-pukające serduszko mojego szkraba na ekranie USG u gina;)I mam nadzieję,że nie będę musiała tłumaczyć mężowi że on będzie to EURO przerabiał moim sposobem;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pankolina, jesteś GENIALNA :D "Do boju, do boju, do boju kobietki" !!!!!!!! "Kto liderem jest, kto liderem jest, oczywiście pozytywny test" !!!!!!! Mi również udzielił się Twój piłkarsko-bojowy euro nastrój ;) Będę WAM dopingować ;) Nawet mam pompony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katale
Hej dziewczyny! ja swojemu mężowi też zapowiedział, że w te Euro to ma strzelić gola :-) i tego się trzymajmy. Ja też biore Castagnus 1 cykl i zaczęłam od 1 d.c, wiesiołek też, po owulacji odstawiłam wiesiołek i siemie. Teraz czekam, narazie mierze temperaturę - jest powyżej 37, więc ok. Najgorsze, że mam długie cykle i muszę jeszcze poczekać jakieś 2 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co?? Wykończą mnie Ci lekarze... Właśnie zadzwonili z przychodni, że ta ginka do której miałam jutro pójść to nie przyjedzie jednak, że mam spróbować za tydzień... Wqrzyłam się załatwiłam wizytę prywatną u poleconego gina, też 80 zł i już na środę, czyli 1 dzień później a bez żadnych problemów, już przez tel się pytał co i jak i kiedy mi pasuje :) To mi się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pankolinko - extra wymyśliłaś z tym wyjaśnieniem Euro - tak! Kobietki do boju,abyśmy do lipca (niekoniecznie 1-go) miały FINAŁ :D Gola, gola, gola - niech mi strzeli mąż dziś gola :P Asiu - pewnie prywatnie będziesz lepiej "traktowana" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie- rano jak przecytalam ze pankolina dostala @ pozazdroscilam jej, u mnie byla cisa, wstalala zrobilam test ciazowi i chwile potem pojawilo sie plamienie, dzis mialam 38 dzien cyklu, czyli @ przez cykl bezowulacyjny przesunela sie o rowny tydzien... tak jak pisze panklolinka kolejny cykl, kolejna szansa na owulacje;) ajccc;) ogolnie @ jest inna niz zwykle, mniej obfita i mniej bolesna, ale jest;) nigdy bym nie przypuszczala ze tak mozna sie cieszyc z tego powodu. takze teraz mamy takie same dni cyklu;) ostatnio mialam takie same a Aska;) aska a prywatnie to prywatnie-nikt mi nie powie napewno traktowana bedziesz zupelnie inaczej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu-runda czerwcowa przed nami;)Trzymam kciuki za Ciebie i inne czerwcowe staraczki.Ja też nie myślałam że kiedykolwiek tak się będę cieszyć że dostałam@:)Ale teraz wiem dobrze,że wraz z nią właśnie rozpoczyna się nowy cykl,nowe szanse i nowe nadzieje;)Rano z radości mogłam fruwać ale teraz przeciwbólowe puszczają a ja leżę bo wymiękam:/takie to uroki kobiecości ale nic to-wytrzymam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pankolina- masz racje mnie tez teraz boli-zaraz ide spac. ostatnio mam same stresy ;( ja od jutra czylio od 2 do 6 dnia cyklu mam brac CLO. zobaczymy co z tego bedzie. mam tez miec robione badanie hsg- a przed nim badanie czystosci. ostatnio wyszlo zle i pani dr w przychodni zapisala mi clotrimazolum 4 czopki. kazala brac po @ potem odczekac 3 dni i przyjsc na ponowne badanmie czytsosci. ale myslicie ze moge tak zrobic ze clo a potem clotrimazolum? mialo by to wygladac tak 2- 6 dzien cyklu clo, 7-10 dzien cyklu czopki clotriomazolum. potem 12 dc monitporing cyklu. 13-14 dzien cyklu badanie czystosci i pewnie znowu monitoring czy pechzerzyk pekl. nie za duzo jak na 1 cykl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurczę kochana,dużo faktycznie ale dla mnie to fizyka kwantowa-nie znam się.Ja niczego Ci niestety nie doradzę:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem nareszcie po stresie,w końcu koniec szkoły i nauki:) czas albo poszukać pracę albo w końcu uda się z 2 skarbem. Wolałabym to drugie ale zobaczymy co Bozia da:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×