Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Ja tez sie jakos za bardzo nie nastawiam nie chce sie pozniej zalamywac.Jak to jest co miesiac najpierw nadzieja bo @ sie spóźnia jakies 2 tyg a jak tylko zrobie test ciazowy to @sie zjawia.tyle czasu juz czekam w pazdzierniku bedzie juz 3 lata :(:(i czasem zaczynam juz watpic ze kiedy kolwiek moze mi sie udac:( ale wchodze na to farum i odrazu mam inne nastawienie do zycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadia ja tez sie jakos tak nie nastawiam ze moze sie udac.nie chce sie pozniej rozczarowac.tak jak prawie kazdego miesiaca.jak @ sie spóźnia 2 tyg a po zrobieniu testu ciazowego nagle sie pojawia:(czasami mam juz dosc,dopada mnie jakis dol ze nigdy mi sie nie uda:(ale jak wchodze na to forum to odrazu mam jakies inne podejscie :)Chociaz staram sie nie myslec za duzo.Tylko to raczej jest nie mozliwe.A tu juz w pazdzierniku bedzie 3 lata staran i nic :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załamana fajnie masz ta mata- tez by mi sie przydalo- kurde ale Ty masz fajnie z tym chdnieciem- ja zacaelam wpisywac w kalendarz na czerwono ile wazne i zobaczymy vzy na przestrzedni dni zgubie cokolwiek;) znowu jestem glodna- musze sie napic wody i isc spac;) cv popakowane- jeszcze na jutro kilka zostawiam;) nadia mowie Ci bromek ma moc ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załamana fajnie masz ta mata- tez by mi sie przydalo- kurde ale Ty masz fajnie z tym chdnieciem- ja zacaelam wpisywac w kalendarz na czerwono ile wazne i zobaczymy vzy na przestrzedni dni zgubie cokolwiek;) znowu jestem glodna- musze sie napic wody i isc spac;) cv popakowane- jeszcze na jutro kilka zostawiam;) nadia mowie Ci bromek ma moc ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frania ja jak jestem glodna to jem marchewke::) z tego co pamietam jak czytalam to nie ma prawie wogole kalorii:):)najgorszy jest pierwszy tydzien :)ale da sie zyc:)ogranicz tylko biale pieczywo,makarony ziemniaki i smazone :)I radze Ci nie waz sie codziennie :)ja wazylam sie gora 2 razy w tyg.... Trzymam kciuki za poszukiwanie pracy:)U mnie z nia bardzo ciezko:(a nie chce zmieniac fachu:(Lubie to co robie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalamanA a gdzie pracujesz? ja nie jem wogole pieczywa ziemniakow i makaronow, ryzu. ani slodyczy i smazonego. Tzn jutro zrobie sobie piers z kurczaka ale bez oleju smazona. dzis pomidory, ogórki, bob i losoś ;) mam tez twarog zero procent - nie wiem co jeszcze moge zjesc. owoce maja cukier, nie? ale mam arbuza i chyba go jutro zjem-wkoncu dziala moczopedie;p załamana a jakie maials badania? kurcze 3 lata to dlugo :( ale moja mama starala sie o mnie 5 i jestem na tym swiecie;) nigdy tych staran nie zapomne moim rodzidzom-kochani ;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obecnie nie pracuje nigdzie:(Ale szukam pracy w jakims salonie fryzjerskim:) Powiem ci tak szczerze ze nie pamietam juz jakie to byly badania.to juz z rok temu bylo.I jak sie tu nie zalamac jak tyle czasu minelo a tu nic :( Juz ostatnio czytalam nawet o adopcji.ale ten nasz kraj jes porypany,i to cale prawo :(zlapalam dzis jakiegos dola :(:( Moja kolezanka zaszla w ciaze po 11latach staran ...ale w koncu im sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalamanaM a moze warto zmienic lekarza co? ja ci powiem ze staram sie z mezem od listopada 2011 roku a juz w kwietniu 2012 czyli po 7 miesiacach bylm u lekarza-poszlam prywatnie i maszyna Bogu dzieki ruszyla. Moj maz mial badanie nasienie- dostal witamiki, ja juz mialam 2 cykle monitorowane- i wiemy juz gdzie lezy przyczyna naszych nieudanych prob- jestem po pierwszym cyklu z CLO (nieudanym co prawda bo dawka za mala) ale teraz bedemiala zwieksona wiec moze cos sie ruszy-dostalam tez skierowanie na HSG- wiec jak na 2 miesiace leczenia chyba sporo- mysle ze trezba znalesc dobrego specjaliste i mu zaufac. Fakt z adopcja w naszym kraju jest ciezko;( ja dzis okna umylam.posprztalama caly dom i teraz prysznicwzielam na 15 ide na zabieg elektrostymulacji. i gdzie tu znalesc czas na nauke? a mialam clay tych L4 ;) pozdrawiam slonecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katale123
Witam. Nie wiem czy jest sens pisać - czuję się tutaj ignorowana :-( Pytałam o badania na chlamydie - echo, pytałam o to, czy któraś z Was stosuje/ stosowała wraz z Castagnusem zioła ojca Sroki - też echo... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaa27
juz odpowidam... ja stosuje ziola nr 3 sroki i castagnusa.... nie ma zadnych efektów ubocznych z wyjatkiem braku ciazy ;))) mysle ze dzieki castagnusowi @ przychodzi niespodziewanie... brak bolu brzucha i juz mnie tak wszystko nie drazni jak wczesniej... a dzieki ziolkom moje jajniki pracuja i pecherzyk peka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katale nie denerwuj sie :) Testu na ta chlamydie nigdy nie robilam.Nawet nie wiedzialam ze taki test mozna kupi.Warto go zrobic.przeciez nie zaszkodzi:) O ziołach ojca sroki tez nie slyszalam.Poczytalam troche na in temat i wydaje mi sie ze warto wyprobowac :) Lekarza napewno musze zmienic Ten moj tylko mnie luteina faszeruje i na ty koniec:(tylko tutaj w moich okolicach ciezko znalesc jakiegos dobrego specjalite.Czytam wlasnie opinie o tych lekarzach ktorych mam w zasiegu reki,i nie ma zadnej rewelacji...Bede probowac :) i czekac :) Pozdrowionka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Obecnie jestem w 5 miesiacu ciazy - po ponad roku bezowocnych staran postanowilam na wlasna rekę wyprobowac castagnus - podczas ich brania samopoczucie rewelacyjne, nie rozregulowalay tez okresu.. Jednak są to tabletki ziołowe i zeby dzialaly nie wystraczy jedno opakowanie. U mnie poskutkowaly po zakonczeniu kuracji -a wiec po 3 miesiach i 3 opakowaniach. Jestem pewna ze castagnus mi pomogl. Synek w drodze :-) Trzymam za was kciuki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katale123
;-) Dzięki za odpowiedź. Dla Monah gratulacje, dodaje wiary taka wiadomość. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja sama nie wiem juz co robic. Bralam castangnus ale mialam cykl bezowulacyjny i uczepilam sie to po castangnusie wiec przestalam go brac - wtedy tez chodzilam juz do mojego gina i zaczal leczyc CLO wiec castangnus poszedl w odstawke-ale coraz czesciej zastanawiam sie czy do niego nie wrocic. nie wiem co robic. a stosowal Ktos kiedys i CLO i castangnus? zalamanaM koniecznie zmien lekarza- z jakich okolic jestes? ja cie podziwiam za cierpliwosc- ja po kilku miesiacach starac poszlam do lekarza po diagnoze bo czulam ze jest cos nie tak... szukaj szukac specjalisty;)frania86

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z takiej malej miejscowosc .najlepiej wytlumaczyc dalekie okolice olkusz-krakow....tyle ze do krk mam jakies 100km...Ja tez bylam po pol roku u lekarza.powiedzial mi zebym przyszla za kilka miesiecy jak nic nie wyjdzie.poszlam .monitoring jakies tam badania.niby ok.teraz wysylam mojego M na badania:)Bo jakos do tej pory nie moglam go przekonac.Ale teraz sam stwierdzil ze jest cos nie tak. A to polaczenie Clo z castangusem-szczerze nie mam pojecia.Moze ktoras z dziewczyn cos ci doradzi:)Tutaj zawsze mozna liczyc na jaka odpowiedz:):) Jestem weteranka w staraniach.:)Ale cierpliwosc pomalutku mi sie konczy..Boje sie ze w koncu mnie jakas deprecha zlapie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslij meza na badania- mi moj gin od tego kazal zaczac zreszta dwoch ginekologow u ktorych bylam;) nie lam sie, porozmawiaj z mezem i działacie-po co tyle czakac? buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katale1234 - może nie każda orientuje się w tym o co pytałaś i pewnie też z braku odpowiedzi są cicho, tak ja ja nic nie wiem o o.Sroce i chlamydii, dlatego nic nie odpisuje.... Także pisz, pisz z nami :) Wiecie, że tel. do Spółdzielni zadziałał - dziś balkon sąsiada/sąsiadki czysty - a jednak można... Pewnie ktoś się tam dziadkiem opiekuje raz na jakiś czas, no ale na balkon też trzeba wyjść i wysprzątać te kupska ze 100 ich - mnóstwo było i jest NIC :D hehe A ja już dziś @ dostałam (ciut wcześniej chyba 2 lub 1 dzień), jutro pewnie bez tabl. p/bólowej się nie obejdzie.... Ale dziś na poprawę humorku kupiłam sobie 3 bluzeczki, butki i spodnie :D heheh Teraz to i z @ chce się żyć :P hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oho! Czuć week., i pewnie stąd ta cisza na forum :) My się na week. wybieramy do brata na grilla, a w niedz. nad wodę :D Mimo @ poopalam się i może pomoczę nogi :P hihi TO UDANEGO i SŁONECZNEGO WEEKENDU kochane dziewczynki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
85nadia85 witam Cię ja tak samo jak Ty przywitałam się z @ ale w końcu to nie koniec świata, kolejny cykl się nam zaczął, staranka przed nami, staram się patrzeć optymistycznie ... Także idziemy łeb w łeb będę Cię dopingować... :) Asik dziś Wasz Wielki Dzień, piękna pogoda życzę Wam z całego serca wszystkiego najlepszego i abyście kochali się tak samo mocno jak dziś do końca świata i jeszcze jeden dzień dłużej... :) :D :) :D katale123... Niestety nie pomogę Ci w tym temacie nie jestem zorientowana, ale co jakiś czas pytaj może któraś z dziewczyn coś wie, a chwilowo jest offline :) zalamanaM... wierzę, że w końcu uda się każdej z nas, na każdą przyjdzie pora, dlatego nie myśl nawet o tym, że deprecha Cię może złapać, grunt to pozytywne myśli, nie dopadnie, nie dopadnie, nie zdąży bo już będziesz w ciąży :D :P Ściskam i pozdrawiam Was dziewczyny wszystkie razem i każdą z osobna, zmykam szykować rodzinkę na wyjazd... :P :) :P Udanego weekendu... :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie - dziś ŚLUB Asi - wszytskiego NAJ! NAJ! na nowej drodze, niech miłość, szczęście i słonko Wam dopisuje na co dzień. Wspaniałych wrażeń Asiu w tak niepowtarzalnym i jedynym dniu! :* No to razem się będziemy dopingować nieznajoma :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie tak tak wsyztkiego co dobra dla Aski ;* ja sie odchudzam dalej-tzn plaftorma plus lekkie jedenie-ale strasznie bola mnie miesnie i stawy mysle ze to od wysilku i trzesienia na platformie ale dyskomfort jest spory ;( biore nystatyne bo przymierzam sie do zrobienie czystosci i hsg moja koelzanka mowila ze zaraz w pierwszym cyklu po hsg zaszla;) jutro mam obrone ;) u mnie burzowo i deszczowo- jestem przygnebiona caluje :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaa27
Asia Spełnienia wszystkich marzeń - tych wielkich i tych mniejszych, a przede wszystkim tego abyście nigdy nie byli samotni!... Frania powodzenia jutro!!! dziewczyny nie zapomnijcie jutro znac nam relacji co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, Franiu - dowiemy się coś więcej? Myślałam o Was, mam nadzieje, że na obronie, jak i na ślubie - poszło jak z płatka, bez stresu i tremy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ciszaaaaaaa - nadal week. trwa? ;) Mi sie skończył @ :D:D:D A mąż ma nocki ;/ Ale, ale - jeszcze 4 dni pracy i urlopik, wiec w week. sobie przytulanki odbijemy :) A Wy gdzie??? Heloooo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny,wreszcie spokojniej ;)Ostatni tydzień to była jazda :) - urodziny córki,dzień ojca,imieniny teściowej,imieniny babci męża,moje imieniny,2 wesela,wyjazd córki do dziadków i bieganinaaaaa,torcikiiiii,sprzątanie....Ale już wyhamowuję :) Ten cykl u mnie chyba stracony,jakoś tych 2 faz temperatur nie widać,jest 21dc.Ano,poczekam,bo i co innego mogę zrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×