Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Kataśka, nie załamuj się. Wiem co czujesz. Ale wiedz, że nie jesteś z tym sama. Wszystkie to bardzo przeżywamy. Ale powiedz, 2 testy z allegro wykazały ciąże a jeden z apteki nie? Przecież to jakieś chore jest. Czy oni jakieś oszukane te testy na allegro sprzedają? Trzymaj się cieplutko, Kochana. Będzie dobrze. Tak jak napisała Karolcia - jeszcze się los odwroci na naszą korzyść :) Trzeba być dobrej myśli mimo, że nie jest to latwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kataśka, trzymaj się, pomyśl tylko,że po takich ciężkich staraniach radość każdej z nas będzie ogromna. Twoja też. Musisz w to wieżyć. Ja byłam wczoraj z moim M. w Gdańsku w Invikcie na badaniu nasienia. Wkleje Wam wynik, może powiecie co o tym sądzić... Profil: Badanie ogólne nasienia - analiza komputerowa po 1 godzinie Wartość Czas referencyjna trwania abstynencji Czas upłynnienia Sposób upłynnienia 3 60 samoistne mleczna swoisĘ 1.00 + 7.8 67.90 67.90 1.90 61 39 28 3 3r+ 7 62 50.4 41.3 73,I 3.4 2'-,4 79.O 5s.0 73 58 dzień min 2-7 do 60 samoistne szarobiała - mleczna swoisty > 1.50 > 7.2 > 15.00 > 39.00 < 5.00 >58 Barwa Zapach objętośc ejakulatu Odczyn (pH) Liczba plemnikóww 1mt Liczba plemników w ejakulacie Liczba komórek okrągłych Plemniki żywe Plemniki mańwe Plemniki o szybkim ruchu postępowym (VSL>11um/s, VAP>25um/s) Plemniki o wolnym ruchu postępowym (VsL>11um/s, 25>VAP>5um/s) Suma plemników o ruchu postępowym Plemniki o ruchu niepostępowym (VSL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, dwa testy z allegro, pokazały drugą kreskę, pierwszy taką widoczną pod światło bardziej ale ten drugi całkiem wyraźną, widzieli ją też inni, nie była moim urojeniem. A ten z apteki dzisiejszy jedna krecha, zresztą spodziewałam się jednej bo w nocy zaczęło się większe plamienie. Może to znowu problem z utrzymaniem i się wydala zarodek z @. Ktoś mi mówił kiedyś że tak miał. Smutny dzień, nie liczyłam na ciążę w tym miesiącu...w ogóle przestaję w nią wierzyć..ale te testy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, coś mi się te wyniki rozstrzeliły jakoś. Jak będe miała chwilkę to napiszę dokładnie, bo teraz to mnie z pracy wywalą :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania85pomorskie
Kataska28-tydz temu we wtorek lekkie plamienia,i dziwne bole podbrzusza,takie inne niz na okres(cieszylam sie juz ze po castagnusie minely mi mocne bole przedmiesiaczkowe ale w srode rano silne bole mialam znowu)w srode okres w czwartek okres mocny,w piatek do godz 14 plamienia,wieczoremw nocy nic nie lecialo,w sobote male plamienia i okolo 15 brazowe takie plamienie,w niedziele nic,w poniedz rozowy sluz. w poniedzialek robilamtest z apteki i jedna krecha...mdlosci... mam w nocy i rano potem ustepuja kolo poludnia i wieczorem powracaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania85pomorskie
Kataśka28-szkoda że tym razem ci sie nie udało. a jesli mamy obie ciąży pozamaciczne to chyba nie wykaże na teście co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja miałam jutro iść do gina i lipa bo nie przyjmuje:( czyli pozostaje mi czekać znów do przyszłego tygodnia, ale jak okres się nie pojawi to test zrobię bo to już za długo już ponad dwa tygodnie opóźnienia:( od roku miałam bardzo regularne miesiączki po tym castagnusie mi się taki cyrk zrobił.....aj..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia.b Ty zrób sobie test jeszcze raz bo my tu przy Tobie jekiejś nerwicy się nabawimy z tej niepewności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe sama dostane nerwicy:) ale tak bardzo się boję:( wiem, że się nie udało i dlatego tak strasznie jestem przerażona faktem co będzie jak kolejny raz zobaczę jedną krechę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze - ja mam problemy ze śluzem odkąd zaczęłam brać castagnus :o podejrzewałam nawet że nie mam owulacji - bo śluzu płodnego brakowało (nawet głęboko przy szyjce) ale owulacja była (wg wyniku progesteronu). dodam że biorę też wiesiołek -więc liczyłam na piękny śluz. zastanawiam się teraz czy brać dalej castagnusa- czy odstawić??? sama ni wiem...powinnam brać jeszcze miesiąc -ale jeśli znów nie zajdę w ciążę przez ten śluz??? czy może przerwać "kurację" (dodam że również brałam go na własną rękę). co radzicie kochane??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniaaa a ile bierzesz tego castagnusa? bo ja zgodnie z ulotką 2 tabl (ważę 64 kg) - może to mimo wszystko za dużo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania85pomorskie
Navi-wg mnie powinnaś dokończyć kurację castagnusem, ja też biore castagnus 2 opakowanie i wiesiołek ale śluz miałam. być może na ciebie nie działa,A jak długo bierzesz wiesiołek?Jak długo się starasz? ja castagnusa biore 2tabletki. moze ty powinnas 1tabletke bo wazysz nieco ponad 60kg.trudno powiedziec..pozdrawiam i zycze zafasolkowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja naprawdę polecam siemię lniane. Już o tym pisałam wcześniej, śluz po tym piękny:) a po castagnusie nie zauważyłam braku śluzu a nawet poprawę na taki dokładnie jak piszą w ksiązkach, zgodnie z kolejnymi dniami cyklu i takie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! dzięki za odzew. wiesiołek biorę 3 cykl ( dzisiaj mam 4 dc) a staramy się 4 cykl. postanowiłam że będę brała 1 tabl castagnusa dziennie do końca tego cyklu. siemię lniene przełknę jedynie jako dodatek np do jogurtu bo po takim zalanym wrzątkiem i przestudzonym mam mega odruchy wymiotne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć nie zaglądałam już do was od baardzo dawna i przejrzałam trochę sobie ile tu się działo nowe mamy ...i tak mi przykro z tych mnie miłych doświadczeń tak wam współczuję nie rozumię dlaczego niektóre kobiety muszą przez to przechodzić i tak cierpieć i to w dodatku po takim czasie starań dostać nadzieję a potem ją tak szybko stracić trzymam za was kciuki jak najmocniej sie da... ale najbardziej zaszkoczyła mnie !!!! smutna nie mama teraz radosna juz mama !!! kochana jak wam się udało ??? w życiu bym nie uwierzyła że możecie być jeszcze razem po tym co ci zrobił twój mąż...myślisz że będziecie razem i tez się tak cieszy jak ty??? jeśli tak to fajnie może coś da się odbudować dzięki waszemu maleństwu ale chyba musi to być ostrożnie ... ja jestem już w 23 tc będę miała córeczkę tak jak marzyłam -Roksankę tak bardzo jestem szczęśliwa i życzę wam wszystkim tego samego ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziewczyny tez kicha, prawdopodobnie nie mialam owulacji w tym cyklu. Zawsze wiem kiedy mam, bo miewam bolesne owulacje. Od poczatku cyklu pilam herbatke ziolowa ojca sroki na plodnosc i tak zadzialala , ze teraz nie mam ani owulacji ani sluzu...buuuuuuuuu Niestety temperaturki nie mierze, ale chyba musze zaczac. Dziewczyny, chyba jak sie niezaobserwowalo tego sluzu plodnego to znaczy ze owulacji nie bylo ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minia80 śluz płodny nie wszystkie kobiety dostrzegają:) ja np. bardzo niewiele podejrzewam że na szyjce macicy jest go dużo więcej, ale ja tam sprawdzać nie będę;) U mnie kobietki bardzo nieciekawie mianowicie piersi zaczęły boleć to byłby cudowny znak gdyby nie było przy tym dodatkowo bólów brzucha typowo okresowych, więc tak jak myślałam znów nici:( nawet testu nie będę kupować:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze co do tego śluzu to, że go nie zaobserwowałaś nie znaczy że nie masz owulacji:) więc nie ma czym się martwić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale zawsze mnie bolal jajnik jak mialam owulacje, a po tych herbatkach nic mnie nie bolalo i nie mialam sluzu plodnego, wiec podejrzewam, ze do owulacji w ogole nie doszlo, chyba ze ta herbatka cos mi tak poprzestwiala ze mialam jakas lightowa owulacje bezbolesna (nie ma jak to sie ludzic do konca...ehhhh).....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minia 80 ja tez pilam ziola ojca sroki i to tylko w jednym szczesliwym cyklu, tez zawsze mialam bolesne owulacje, a ta byla lightowa, moglam chodzic, wczesniej ciezko bylo mi cokolwiek z bolu robic cokolwiek, co dopiero kochac sie:D dlatego nie mysl, ze sie nie udalo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Agi za te slowa, ja tez zawsze co miesiac w dniu owulacji mialam ogromne bóle doslownie czasami nie moglam chodzic tak mnie bolala jedna strona w zaleznosci w ktorym jajniku odbywalo sie jajeczkowanie, a jesli mówisz ze ty tez dzieki tej herbatce mialas niebolaca owulacje to jeszcze jakas szansa jest ze i taka mialam :) Dziekuje :-* az mi sie humor poprawil..yuuuuupiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minia u mnie zawsze owulacja wygląda tak jakbym miała dostać okresu:) tak mnie brzuszek boli, ale bardzo delikatnie:) czasem tylko czuje jajnik, śluzu płodnego mam naprawdę bardzo mało prawie w ogóle, to nie ma reguły:) w jednym cyklu czuje, że owulacja jest a w drugim nie:) po castagnusie to w ogóle w jednym cyklu widzę u siebie dwa razy płodny śluzik i brzuch boli dwa razy...hi hi czyżby dwie owulacje;) nasz kobiecy organizm jest tak skomplikowany że czasem to się zastanawiam czy my jesteśmy normalnymi osobnikami:P Co do podwójnych owulacji bo wcześniej już o nich była mowa:) kiedyś kama napisała że nie może tak być, ja natomiast dowiadywałam się i jest to bardzo możliwe;) nawet się to często zdarza:) odkąd brałam castagnusa to czuje właśnie jakby były dwie:) bardzo wiele czynników może na to wpływać;) przeziębienie głupie nawet;) dziwne to wszystko, ale prawdziwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zanim zaszłam w ciążę brałam hormony 5 lat i wtedy nie miałam żadnego śluzu ale to pewnie prze hormony a potem od razu zaczęłam brać olej z wiesiołka i po protu pływałam :) mąż mówił że ogromna różnica i sądzę że to mogło wpłynąć na to że tak szybko zaszłam w ciążę bo za 1 razem po odstawieniu tabletek .... a tempkę zaczęłam mierzyć na 28dni.pl tak od 12 dnia cyklu w 28 dniu wyszedł mi już test pozytywny... ale myślę że mam silne hormony bo teraz w ciąży już na przełomie 20/21 tc już wycieka mi siara z piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do owulacji to czułam wtedy jak mocno bolał mnie jajnik cały dzień, i w sumie jak się nad tym zastanowić to tez aż tak dużo się nie kochaliśmy 2 razy przed owulacją 2-3 dni przed i 3 razy po 1 dzień po, w dzień owulacji się nie kochaliśmy więc myślę że u mnie ten śluz dużo pomógł ale jak piszą inne dziewczyny to nie reguła ja też chciałam brać castagnus ale zaczęłam od samego wiesiołka a sporo dziewczyn jak się starałam to pisało że po wiesiołku są "suche"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Minia- glowa do gory, wczesniej bez ziolek zdarzyla mi sie owulacja bezbolesna- balam sie, ze nie ma jej, alle testy owu pokazaly mi 2 krechy! ale tak jak mowisz i u mni i u Ciebie bol okresle ten stan:) ja uwazam, ze mi ziola pomogly! wydaje mi sie, ze wczesniej mimo bolu pecherzyki sie uwalnialy ale nie pelaly!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak wtedy mialas bezbolesna owulacje, czy mialas taki typowy sluz plodny?ja mialam jakis sluz, ale to nie byl taki typowy czyli: przezroczysty i ciagnacy sie...ehhhh zobaczymy testowanko bedzie za tydzien i wtedy sie okaze, ale czuje cos w srodku, ze raczej znowu nic z tego. Od nastepnego cyklu zaczne brac Castagnusa i wiesiolek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania85pomorskie
A ja robiąc testy owulacyjne mam dalej 2 krechy a jestem 4 dzień po okresie,dokladnie 8dc, -czy to możliwe ze mam już dni płodne czy to faktycznie ciążą?chociaż w poniedziałek robiłam test ciązowy to była jedna krecha...niewiem com już mysleć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja słyszalam ale nie wiem tego na pewno że niektóre kobiety maja krótsze cykle i u nich faktycznie owulacja może wypaść zaraz po miesiączce wyszukaj sobie na necie kalendarz owulacyjny i obliczy ci mniej więcej kiedy masz dni płodne w zależności jak długi masz cykl mi wskazywał szczyt na 08.02. i zgadzało się ale ja miałm cykle 28dniowe, podobno tez zdarza się że tak samo jak są cykle bez owulacji to są też takie gdy może byc ona 2 razy w ciągu cyklu ale o tym musisz też sobie poczytać bo ja ekspertem nie jestem http://emaluszki.pl/kalendarz-dni-plodnych na tej stronce fajnie to widać jak wpiszesz że przeciętnie cykl ma 24 dni to zobaczysz że wypadają dni płodne czasem 2 razy w miesiącu i szybko zaraz po miesiączce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania85pomorskie
armanatowy-dziekuje za odpis,mam cykle 28dniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania85pomorskie
armanatowy-dziekuje za odpis,mam cykle 28dniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×