Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Ja jestem z Dublina, ale i tak robilsmy badanie w Polsce. Zaplacilismy chyba cos kolo 80 zl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, wynik mojego męża są bardzo dobre. Mój gin był wręcz zachwycony. Mimo to i tak karmię go suplementami, bo chcę sprawdzić w maju jak powtórzymy wynik, czy mimo wszystko jakoś podnieśliśmy jakość nasienia, choć zdaniem gina wystarczy jak mąż będzie jadł folik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my też robiliśmy w Polsce to kosztowalo 100zł. robilismy miesiac temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze znów mi zjadło co napisałam ;O my mieszkam w Polsce i badanie robiliśmy w Polsce 100zl, nas kosztowało .. robiliśmy miesiąc temu ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna NIEmama
antonina01 Kochana włąsnie nie biore jeszcze castagnusa...mam zamiar teraz od kweitniowego cyklu zaczac..wczoraj sobie kupiłam.... ale nie brałam jeszcze...jedyne co biore to folik,magnez wit E, no i wiesioł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna NIEmama
antonina01 Kochana włąsnie nie biore jeszcze castagnusa...mam zamiar teraz od kweitniowego cyklu zaczac..wczoraj sobie kupiłam.... ale nie brałam jeszcze...jedyne co biore to folik,magnez wit E, no i wiesiołka....ale pierwszy raz mam takie cos..... coagle bola mnie piersi, jajniki, raz kłuja, raz bola, raz mrowia, zgaga mnie pali.... Kiedys juz tak z zgaga miałam...... wiesz robiłam sobie wczoraj test ciazowy ale wyszła jedna kreska.... Jestem w 24dc i nie wiem czy to nie za szybko na test ciazowy.....sama nie wiem co myslec..... Nawet jak mialam w poprzednich cyklach owu to nigdy taks ie nie działo zeby takei bole mnie trzymały.... A w nocy dziewczyny piersi bola mnie tak,ze sie budze...... No nie wiem moze za duzo lekow łykam...albo co;(:( Ciazy raczej u mnie nie zaliczam...bo mam jakies przeczucie,ze to nei to.....aj nie wiem juz sama:((((((((((( A mzoe to ta wit. E?????? kura blaszka nie wiem.... najpierw myslałam,ze moze zas cykl mi sie rozregulował i dostane szybciej @...ale jak na razie nic nie ma.... normalnie @ powinnam dostac ok 4 .4. no nie wiem...... nie chce siac zadnej paniki,ale pierwsyz raz własnie mam takie cos.... I o dziwo te bole nie sa specyficzne jak na @..... a moze to jakas infekcja dróg rodnych????e no nie wiem:P:P:P:P:P W kazdym razie nie podejrzewam zeby wiesiołek cos rozregulował... jak myslicie....????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutna NIEmama - jak już pisałam ciężko powiedzieć o co chodzi, ale ja zauważyłam, że odkąd biorę suplementy częściej pobolewają mnie jajniki, mam napady głodu, bądź bardzo chce mi się pić. Zaczęłam się też bardziej pocić, ale moim zdaniem to są znaki, że mój organizm intensywniej pracuje, więc chyba nie ma się czym przejmować? A tak przy okazji mój śluz dziś jak marzenie: rozciągliwy i sporo go, więc będzie wieczorem przytulanko, nawet jeśli znowu na teście owul. będzie jedna krecha. P.S.Wróciłam z dnia piękności i mam ślicznie pazurki + wymasowane plecki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś znów przytulanko wieczorkiem bo śluz właśnie zanika, więc ostatnie szansy pewnie jakieś są :P czyli spodziewana @ jakoś na 34dc.. pozdrowienia i do napisania jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Ale sie rozpisalyscie przez te dwa dni. Czytania dwie strony. Prosze nie piszmy tu o poronieniach bo smutne chwile wracaja :(( Ja ma dzis 10 dc i czos czuje ze dni plodne sie zblizaja, a i w dodatku ta pelnia ksiezyca co mnie nastraja niesamowicie....:) Lewy jajnik mi dokucza do wczoraj tak ze nie moge na lewnym boku lezec,i sluz sie pojawil rozciagliwy bardziej ale jeszcze nie taki jak powinien byc. Moze jajeczko dojzewa juz....ale super. Ok ide obiadzik na jurto jakis upichic i biore mojego mezulcia w obroty hi hi hi:) Buziole ogromne i do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, Kama super dzien mialas, zakupy, sloneczniki i reszta:)! ekstra, mnie to zawsze duzo pomagaja takie przyjemnosci:). Ja wczoraj zrobilam test a mialam nie robic dwie grube wyrazne krechy:), w piatek juz sluz byl super, wiec zaczelismy:) dzisiaj wieczorem, ale w wannie, mam nadzieje, ze jednak nie zatopilam chlopakow hahahaha;) dzis tez na tescie 2 wyrazne kreski , a do tego co dwu tygodniowy bol w jajniku tym razem w prawym, w tamtym miesiacuu lewy mnie bolal....ja miewam strszane bole.....ale moge wtedy sie przytulac mimo to;) mam w planie jeeszcze jutro i po jutrze.....a tak ogolnie t neich sie dzieje co chce:) owulacje mam i to sie liczy, ale do tego nie mialam watpliwosci nigdy... Elus gratuluje owulki, Kama ciesze sie, ze mimo testow staracie sie, na pewno to nic straconego:) szkoda, ze wczoraj nei moglsimy ale moj maz zasnal w 3 min mial ciezki dzien:) jutro praca.....buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi 26- ale zazdroszczę Ci tych dwóch krech na testach owul. Zaczęłyśmy cykl tak samo i Ty masz już owulację, a u mnie nic :( Ile trwa Twój cykl? Ja mam zazwyczaj 30-stodniowe, więc może owulka będzie jutro albo pojutrze? Achh, i już się zestresowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) ja dzis 20dc, i czekamy na efekty staranek :) Właśnie licze swoje "sexy" :P w tym cyklu to od 7dc jest 8 razy, hmm, to chyba nie aż tak tragicznie :P :D Staranka wczoraj byly oczywiście. Agi dzialaj działaj :P smily nie załamuj się, działaj żebyś nie przegapiła owu.. a te testy.. ja im nie wierze .. pozdrowienia i milego dnia, chociaz nie wiem czy poniedziałek może być mily :O Jutro mojego urodziny wiec bede musiała się zwolnic ok 13 bo nie zdąże nic zrobić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna NIEmama
elus1982 W dniu urodzin: Życzę Ci dobrego dnia, dnia bez gonitwy i stresów, Życzę Ci odwagi byś była sobą, bez zakłamania i picu, Życzę Ci słońca i deszczu, na przemian, żeby się nie nudzić, Życzę Ci zdrowia dla ciała, miej zdrową duszę, Życzę Ci kolorów, czarownych barw wesołej tęczy, Życzę Ci dobrego jutra, przyjaciół, szczęścia, zapału, uporu, dużo czasu, pewności siebie! Życzę Ci tyle spokoju, ile tylko potrzebujesz, tyle szaleństwa, aby życie nie wydawało się nudne, tyle szczęścia, abyś nie oszalała z nadmiaru i tyle smutku, aby równowaga zachowała się po wsze czasy, zaś miłości ponad wszystko. Życzę Ci, byś nigdy nie zaznała goryczy, Nie czuła się samotna pośród ludzi. Miała zawsze serce kochające Przy sobie i jasne dni przed sobą, Dużo szczęścia w życiu, powodzenia, Abyś zawsze wiedziała po co i dla kogo warto żyć i o co walczyć. Abyś kochała i była kochana. Życzę Ci marzeń wielkich i odważnych i odwagi by je spełniać. Życze ci upragnionej fasoleczki:):):) Aby to o czym tak marzysz się spełniło, a to co tak kochasz, Twoje było. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna NIEmama
Hej dziewczyny:) Aj wyspałam sie za wszystkie czasy:P:P:P:P:P:P:P:P Jeszcze mezus wczoraj wydusił ze mnie resztki sił:):):) ale czego sie nie robi dla mezusia;):):):) Ach dzisiaj znowu obudziło mnie słoneczko...az miło, bo wczoraj był pochmurny i deszczowy dzien-brrrr...... Wiem,wiem dziewczyny,ze za wczesnie na jakies wnisoki dotyczace moich dziwnych dolegliwosci,ale moze faktycznie to przez to ze biore jakies tam preparaty.... i one powoduja jakies zmiany....lub inne reakcje.... no nic nie ma co panikowac,trzeba czekac.... jeszcze kilka dni i sie okaze.... Pozdrawiam was serdecznie;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna NIEmama
elus napisałas ze mojego urodziny a ja zle doczytałam i myslałam ze twoje....ale nie zaszkdozi na przyszłsoc;P:P:P:P:P tak to jest z rana jak sie nie widzi na oczy:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
hejka widzę że weekend i na smutno i na wesolo .. ;) ale wiosennie kurczaczek już niedługo święta z których bardzo się cieszę, chyba już dawno żadne święta mnie tak nie cieszyly jak te.. od grudnia mój świat nabiera to coraz ciekawszych kolorów pozytywne nastawienie sprawia że już 3cykl pod rząd miałam owulacje - a nie często mi się to zdarzało myślę że do lata do lata jakoś wszystko się poukłada myslałam że na święta zawitam z wiadomością "baby" naprawdę w to wierzyłam... no ale upppps dziś 7dc ale tak pomyślałam, następna taka fajna data to dzień mamy ;) może wtedy??? miłego dnia dziewczyny i cieszcie się z owulacji, bo to już jest połowa drogi ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna NIEmama
Dziewczyny powiedzicie mi czy jak miałam @ 5.3.2010, i teraz jestem w 25 dc, to jakbym zrobiła test to powinno juz cos wykazac czy lepiej czekac do 2.4?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna NIEmama
Dziewczyny powiedzicie mi czy jak miałam @ 5.3.2010, i teraz jestem w 25 dc, to jakbym zrobiła test to powinno juz cos wykazac czy lepiej czekac do 1.4????? i wtedy zrobic?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
Smutna... lepij w dniu spodziewanej @ lub parę dni po ja już nauczyłam się żeby nie robić przed... wiesz, czasami test pokaże II kreski, natomiast kilka dni później może dojść do wczesnego poronienia samoistnego i naturalnego, a mimo wszystko jest to przykre uczucie po dniu spodziewanej @ test jest wiarygodniejszy i pewniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej rozpisalam sie i wcielo mi notke;) Kama nie przejmuj sie;) bedzie dobrze, jesli masz dluzszy cykl testuj troche pozniej:) ja zawsze testuje najwczesniej okolo12dc do 15, moge wam wkleic zdjecia, zobaczycie jak wyrazna jest roznica jak zmiana tych kresek jest widoczna, wszystko si epokrywa z objawami, wiec ja testom wierze...ale nie wiem czy wszystkim pokazuja wlasciwe dni, nie wiem, nie jestem ekspertem, ja w zasadzie stosuje je tylko po to by dodatkowo potwierdzic..Elus bede dzialac, po pracy nie ma co:) ja po prostu chce byc w pierwszej ciazy i wiedziec, ze oboje mozemy miec dzieci, poki co nie chcemy zadnej lekarskiej ingerencji, chce przestac myslec o calej otoczce staran i po prosu czerpac przyjemnosc, ale czasami nei moge, szcegolnie jesli tak bardzo chce byc w ciazy...no i nie chce sie psychicznie blokowac...ale nie wiem, czy ma o jakeis znaczenie, mnostwo kobiet mysli o prokreacji w czasie stosunku i nie umniejsza to niczego, dzieci wciaz sie rodza :) tak czy inaczej milego dnai wszystkim i goraco Was pozdrawiam :)! ja nei moge sie doczekac na dzisiejsze staranka juz:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! U mnie 16 dc i wczoraj wieczorem przytulanko bylo. Testy owul. na razie negatywne ale widze, ze moj sluz sie znacznie poprawil, wiec moze lada dzien bedzie ta owulka. Wysypalo mnie bardzo na twarzy, wiec mysle, ze owulka tuz tuz. Temperatura podniosla sie o 5 kresek i choc nadal jest niska, to moze jednak cos tam sie dzieje. Dzis mam dobry humor, bo zabukowalam urlop do Grecji na koniec lipca! Dwa tygodnie laby! Juz normalnie skacze ze szczescia. A co do staran, to wiecie ja chcialabym byc w ciazy. Bardzo. Jak kazda z Was. Ale odpuscilam sobie troche ostatnio. Nie wiem jak to zrobilam, ale zauwazylam ze biore witaminy mechanicznie i testy owulacyjne robie tez jakos tak, jakby to bylo poranne mycie zebow, ale nie denerwuje sie tym, czy bede w ciazy w tym cyklu czy nie. Jak nie teraz, to moze pozniej. A juz na pewno nie bede robic testow ciazowych. Jak okres bedzie mi sie spoznial tydzien, to wtedy. Nie chce sie nakrecac. Jes wiosna. I tak jest pieknie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutna niemama ake sie usmiałam z tych Twoich zaślepionych iczu :P teścioch jaknajbardziej w dniu spodziewanej. po co marnowac kase jak za 3 dni znowu zrobisz test.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Kama ale Ci fajnie:) my tez lecimy do Grecji na urklop ale krotszy, moj maz ma taka prace, ze jest za duzo rzeczy odpowiedzialny, a ja wiekszosc urlopu bo az 3 tygodnie!!!! spedze w Polsce kwiecien maj:) ale to ma zwiazek z budowa domu itd.....moj maz ma tez urodziny Elus:) tylko, ze 14 kwietnia:) w jakis weekend prze dlub po chce zdzwonic wszystkich znajomych w 1 miejsce dla niego:)! a impreza domowa bedzie w Polsce:)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
mam podobnie jak Agi26..testy owu potwierdzają mi tylko moje przeczucia co do owu... staram się nie nastawiać że w tym cyklu to już na bank ;) bo tego nie da sie przewidzieć, natomiast lubię się obserwować, bo to tak naprawdę niesamowite jak wszystko ma wpływ na to czy się zajdzie czy nie... i nigdy nie będziemy miały 100% pewności że coś zadziałało na 100% a to że nie zaszłyśmy to jest wina tego i śmego bo jest tak różnych składowych na to, że wystarczy że tylko jedna rzecz nie zafunkcjonuje na 100% z wielu i już jest po sprawie.... ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Tosiak zgadza sie, wiele elementow ukladanki musi byc dopasowanych, zeby osiagnac sukces:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam urodzinki 25 kwietnia :) Impreza w Dublinie i w Polsce :))) Hehe GG: 6961784 Cykl starań: 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda że nie mam tyle czasu aby na bieżąco śledzić forum i odpisywać . Jak to możliwe że robimy to niby w owulacje a ty nic. Ja biorę clo..wczoraj ostatnią tabletkę dziś 10 dc ale wczoraj o dziwo wydawało mi się że miałam śluz płodny i automatycznie miałam też spadek temperatury z 35,5 na 35,3 dziś też utrzymuje si e 35,3 a jak dobrze wyczytałam to gdy następuje owulacja powinien być spadek / dziwne że byłoby to w 9 dc ale ja mam tak nieregularne że chyba wszystko możliwe ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy owulacji jest spadek temperatury? W sobote mialam 36,1 a w niedziele 35,8 a dzis 36.2 Kurde, o co chodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×