Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość castagnusowa
robotka ja mam małą nadzieję że tak będzie ale widzisz jak narazie nic z tego nie wychodzi:(może sie nam uda w tym miesiącu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotka
to ja odliczam:) w pn lub we wt mam mieć owu:D to już 4-5 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość castagnusowa
robotka to ów razem bedziemy mialy dni płodne mi zaczynają sie od wtorku:)mam nadzieję że zdarzą mi dojść te testy.Ile dni masz cykl ? ja 25 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madda_lena
no i jak tam Castagnusowa zaopatrzona w ziółka? :) Ja mam nieregularne cykle po odstawieniu tabletek anty, więc w zasadzie nie wiadomo kiedy mam dni płodne. Poprzedni cykl miałam 29 dni, więc jeżeli teraz założe +/- w tym miesiącu 29-30 dni to od wczoraj powinnam mieć dni płodne. Testy za cholere nic nie pokazują ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madda_lena
Robotka, tak obowiązkowo jeżeli są przytulanka trzeba odstawić wiesiołek w II fazie cyklu, bo on powoduje skurcze. W zasadzie siemię też bym wprowadziła w fazie lutealnej np. co 2-3 dni, bo mają to samo działanie. Jak narazie będę brała wiesiołek, siemię, castagnusa i inne do końca tego cyklu, bo i tak nici z przytulanek. Jutro idę do gin, więc wypytam czy dobrze robię i zapytam o Luteinę i Duphason.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość castagnusowa
maddalena nie zaopatrzyłam się bo nigdzie nie ma tych ziółek w aptekach teraz albo zielarski lub allegro,ja teraz drugi cykl mam po 25 dni bo przez całe wakację wariował ale widzę że na zimę się uspokoił:)czekam,czekam na te testy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość castagnusowa
maddalena może ty nie masz owulki pisały już dziewczyny że tak mają:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madda_lena
Castagnusowa właśnie się tego obawiam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość castagnusowa
Musisz to powiedzieć gin i to chyba jak najszybciej.Zobacze co będzie u mnie jak dostane testy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotka
hej dziewczyny:) tymi testami to się nie sugerujcie zbytnio bo często są wadliwe.....najlepsze testy jakie miałam to testy prosto z apteki, co prawda za 5 sztuk dałam 20zł ale za to czułość chyba miały bardzo wysoką bo kreski były aż bordowe. ja też miałam tak ze mi testy pokazywały a własciwie nie pokazywały nic a owu była.... MADDA_LENA moze po prostu pójdź na monitoring i się wszystkiego dowiesz? do mnie testy dotarły wczoraj ale po zbliżającej się owu ani śladu chyba jednak za wsześnie ogólnie ja też mam dziwne te długości cykli....raz 25 dni raz 27 i to najczesciej a ostatnio 28..... wczoraj testowałam zakładając ze to bedzie cykl 27 dniowy ale chyba jednak będzie dłuższy....no nic zobaczymy jak bedzie dzisiaj zauważyłam wczoraj jedynie więcej wydzieliny ale była ona mleczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madda_lena
Castagnusowa, Robotka niestety z wizyty nici. Dostałam tel. że gin odwołała wszystkie wizyty z dzisiejszego dnia. W takim razie czekam do poniedziałku lub przyszłej środy. Narazie będę robiła testy codziennie i sprawdzała a nóż widelec pokażą się dwie ciemno różowe krechy. Będę używała tych z allegro, bo mi ich sporo zostało, a szkoda mi kasy teraz na dodatkowe testy z apteki. Zresztą mój śluz jest mleczny i lepki, ale nie za bardzo, więc chyba faktycznie nie ma jeszcze owu. Do swoich wspomagaczy dokupiłam wit. A+D3 i wapno. Wyczytałam, że wit. D jest pomocna przy podziale komórek no i oczywiście w regulacji gospodarki wapniowo-fosforanowej. Podobno wit. A tak jak wiesiołek i siemię również poprawia jakość śluzu, więc dodaję :P Jakaś dziewczyna z tego forum, która zafasolkowała również oprócz Casta brała wit. A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotka
MADDA_LENA a powiedz mi, Twoje testy kompletnie nie pokazują drugiej kreseczki czy jest ona zwyczajnie bledsza?? gdzieś na forum podczytałam ze jak te allegrowe testy wykazują drugą kreskę i choć trochę ona ciemnieje wraz ze zbliżającą się owu to żeby działać bo one są jakiejś mniejszej czułości ja zawsze też używałam tych najzwyklejszych z allegro i teraz też kupiłam na allegro tylko jakościowo lepsze troszkę. za 20 sztuk + 3 testy ciążowe dałam 30zł nie różowe tylko zielone grubsze paski...podobne do tych z apteki. no i ciekawość mnie zżera jak będzie sytuacja dzisiaj wyglądała:) no i współczuję przesunięcia wizyty bo już conieco byś wiedziała i ewentualnie się uspokoiła. CASTANGUSOWA :) a u Ciebie jak tam? mówisz że mamy płodne w tym samym czasie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość castagnusowa
robotka mi sie we wtorek zaczynają dni płodne i do końca tyg działam i mam nadzieję że te testy do mnie dojdą,ucieszę sie jak będzie to chociaż we wtorek bo kupiłam a potem poczytałam że ta Pani ma pare negatywów i teraz sie boję czy dojdą i czy to nie będzie za miesiąc.madda_lena a ty nie czujesz jak masz owulkę bo ja tak mniej więcej potrafię ocenić i strasznie boli mnie wtedy brzuch śluz też mi sie zmienia tylko nie mierze temp bo nie mam jak ale ty raczej masz możliwość więc może zacznij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotka
CASTANGUSOWA ja na allegro bardzo uważam i zawsze patrzę czy ktoś nie ma negatywów.....często też wybieram osoby ktore miały negatywa ale np bardzo dawno temu. raz mi sięzdażyło natrafić na oszusta ale na szczescie allegro oddało pieniądze. u nas z mężem trochę się popsztykaliśmy wiec nie wiem jak to będzie, akurat kurcze jak mi sie te płodne zaczeły;) nie lubie sexu w takich chwilach :) może minie nam przynajmniej jutro:) no a w niedzielę to już na pewno bo nie odpuszczę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotka
aaaaa i zauważyłam przed chwilą u siebie ładny śluz.....tak go więcej i robi sie powoli bezbarwny :) chyba wiesiołek i inne cudości zadziałały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość castagnusowa
A to możesz zawsze z mężem się przeprosić:)ja też staram się tak wybierać ale zauważyłam że prawie każdy ma tam jakieś negatywy a czasami też tak bywa że sprzedawca przeoczy coś a tym bardziej jak ma dużo zamówień miałam taką sytuację że Pani o mnie zapomniała i zamiast 1 to dostałam 2 ubranka i buty też tak dostałam kiedyś gratis bo gość tak namieszał że po 3 tyg wysłał 2 pary i dał mi jedne:)jak nie dostanę ich do wtorku to powędruję do apteki i sobie kupię nie chcę stracić miesiąca a i bez tego można się starać jak będzie miło być to będzie:)najbardziej to chcę żebyśmy miały upragnione dzidziusie:)robotka a jak ty z testami ciążowymi robisz w dniu spodziewanej miesiączki czy szybciej sobie testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotka
szczerze mówiąc to rzadko kiedy testuję się :) przeważnie staram się poczekać 2-3 dni po spodziewanej miesiączce a że w tym czasie zazwyczaj dostaję okres to się nie testuję:) mam w domu jeden dobry test ciążowy gdybym miała poważne podejrzenia ciąży:) a te paskowe z allegro pewnie wykorzystam szybko:P w dniu spodziewanej miesiączki:) a wiesz że ja kiedyś na mikołaja dla córki dostałam konika na biegunach za free?? ktoś tak musiał namieszać że jak przyszedł listonosz to powiedział ze zapłacone :) a Ty kiedy się zazwyczaj testujesz?? w dniu @ czy później?? mi lekarz od leczenia niepłodności u którego mam się wstawić po nowym roku, powiedział że najważniejsze że mam już jedno dziecko bo to znaczy że dzieci mogą być i nie ma innych przeszkód.... po nowym roku jak nie zajdę w ciąże czeka mnie szereg badań ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość castagnusowa
Widzisz jak z tym allegro jest,ale mała miała prezencik:)ja pewnie jak ty jak będą testy to będą korciły aj:)też mam test kupiłam ostatnio miałam zatestować jak się chociaż dzień opózni ale nici z tego bo dostałam @.Wiesz ja do lekarza z tym problemem pójdę dopiero jak gdzieś do czerwca się nic nie wydarzy bo tak to i tak mnie odeśle z kwitkiem.Narazie wcinam castagnusa muszę dokupić ziółka czekam na testy i zobaczę co dalej.A ty przepraszaj się z mężem i do dzieła:)trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korneli1988
hej stosowalyscie castangnus? i jakim czasie zaszlyscie w ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madda_lena
No ja używam właśnie tych w białym op. z niebieską końcówką. Jak skończą mi się te, to zamówię te z zieloną końcówką. Mi pokazuje kreskę kontrolną taką bledszą. Tylko problem jest tego typu, że one mi w takim razie z 2-3 razy tak pokazały w ubiegłym cyklu, więc mogło być tak, że każdy jajnik w innym momencie działał? :P Niestety ja dopiero badam swój 2 cykl. Nigdy nie miałam czasu żeby się obserwować. Jedynie co to śluz. Moje jajniki non stop mnie pobolewają, czasami wydaje mi sie, że cały miesiąc zwłaszcza lewy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROBOTKA
hej KORNELI :) no jak widać jeszcze nie zaciążyłyśmy tylko zaczęłyśmy castagnusa przyjmować:) na razie dzielimy się objawami po nim :) a rezultaty końcowe kto wie ile nam czekać trzeba:) ja po castagnusie czuje się dobrze:) nic mnie nie boli, nic nie kłuje, mam wrażenie ż emoja gospodarka około owulacyjna się poprawiła, wczoraj był test i wyszła mikroskopijna kreska druga na teście, lepsze to niz nic jak pokazało przed wczoraj;) no i....przeprosiliśmy się z mężęm :P owocnie;) potem tak leżeliśmy przed tv ze dwie godziny. mam ambitny plan powtórzyć to jutro;) było by idealnie;) teraz tak....wiesiołek do owulacji......pójdę do lekarza i w zależności co wykaże monitorowanie przerwę go i zacznę parzyć siemię.... MADDALENA ja się testuję od maja,,,, przyznam szczerze że dopiero niedawno zaczaiłam o co chodzi w tych testach, kilka cykli czekałam aż pojawią się te kreski a jak znikały całkiem to wtedy się kochałam a przeciez wiadomo że było za późno. człowiek uczy się na własnych błędach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROBOTKA
ostatnie dwa zdania miały być do CASTAGNUSOWEJ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madda_lena
Korneli1988 ja niestety Ci nie powiem czy i jak szybko zajść w ciążę na swoim przykładzie, ale były dziewczyny, które zaszły po 1. cyklu stosowania castagnusa, więc uważam, że warto go brać. Może dziewczyny, które tu pisały wcześniej i zaszły się odezwą? Ja biorę dopiero 1. cykl i to od połowy, więc to jest mój 3. dzień z casta. Nic mi się po nim nie dzieje. Zresztą myślę, że najwcześniej będę mogła się wypowiedzieć za 2-3 tyg. Robotka tak koniecznie wiesiołek do owu. Castagnusowa a ja akurat z allegro nigdy nie miałam problemu. Zawsze przesyłki na czas i żadnych gratisów (jaka szkoda :P). Tak jak Robotka sprawdzam zawsze czy sprzedawca ma negatywy, a jeżeli ma to ile i kiedy one były, jak dawno to zamawiam. Robotka tak wykorzystuj męża, bo teraz nie ma co się sprzeczać tylko działać :) Może niedługo Ci się uda zafasolkować. Fajnie by było jakby za pierwszym razem z castagnusem. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madda_lena
Castagnusowa oczywiście za Ciebie też trzymam kciuki, bo Wy obie teraz razem macie owu więc działajcie działajcie. ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość castagnusowa
Dzisiaj mi ta Pani z allegro napisała że już wysłała te testy więc jak mówi prawdę to w poniedziałek powinnam je mieć.Ja już nie rozumiem to mam się kochać jak tylko na teście pojawią się dwie kreski tego samego koloru?KORNELI musisz poczytać całe forum to trochę się dowiesz ile osobom się udało ja zanim zaczełam brać to chyba wszystkie fora odwiedziłam i naprawdę dużo dzieczyną się udało nie wiem czy akurat to zbieg okoliczności czy naprawdę te tabletki działają ale ja biorę z nadzieją że mi pomogą,trochę mnie piersi bolały i brzuch ale nic innego się nie działo.ROBOTKA fajnie że przeprosiny się udały ja w ogóle taka jestem że nie umiem się gniewać długo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość castagnusowa
Madda_lena a na długo twój mąż wyjeżdża?może akurat jak wróci to ci się uda bo plemniczki będą mocniejsze:)ja teraz też dopiero zacznę kochać sie w dni płodne i mężusiowi jeszcze witaminki wczoraj kupiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotka
hihi dziewczyny znając moje szczęście nie zajdę z castagnusem za pierwszym razem;) nie wiem, mam takie po prostu przeczucie:) ja męża zaopatrzyłam juz dawno w witaminę E. jak poczytacie w necie to od wieków ma bardzo dobry wpływ na jakość nasienia.... do puki nie zaczełam brać tych wszystkich rzeczy co teraz też łykałam wit E. czasem mu kupiłam cynk i magnez:) tylko że mój mąż dużo cwiczy, bierze różne specyfiki na masę i osobiście je trochę obwiniam że być może to ich wina że nie możemy mieć dziecka. to trwa już głuuugie lata....w ostatnich miesiącach w sumie tylko pije mieszanki białkowe a resztę odstawił..... a ja się żegnam z wami na weekend. musze się domem zająć, jutro wyprawiam imieninki moje:) mąż mnie namówił więc zaraz z córcią biegniemy na zakupy:) odezwę się w poniedziałek przed wizytą u ginekologa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotka
CASTANGUSOWA a kochać się nalezy jak kreski na teście są już znaczące:) bo jak znikną to już za późno teoretycznie:) aaa miałam pytać:) macie jakieś konkretne pragnienia odnośnie płci?? ja bardzo chciałąm chłopca ale im dłużej się staramy tym bardziej robi mi się płeć obojętna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość castagnusowa
Wszyskiego Najlepszego z okazji imienin:)może prezencik dostaniesz imieninowy:)ja też właśnie ogarniam dom już doszłam do góry więc już bliżej niż dalej:)a od poniedziałku luzik bo będą staranka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość castagnusowa
Mi też już pomału obojętne ale nie powiem że cieszyłabym się z dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×