Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość castagnusowa
Witaj madzia a czemu odstawiłaś castagnusa?dziewczyny dzisiaj na teście dwie mega kreski oczywiście mega szczęśliwa i dalej bedą staranka widocznie ja mam ta pózno owulke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madda_lena
Witaj Madzia zapraszam do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami, odczuciami i wnioskami. Castagnusowa i Robotka trzymam kciuki za staranka. Catagnusowa - a te testy, które wybrałaś to one mają niebieską czy zieloną końcówkę? Robotka nie łam się moja przyszła szwagierka zaszła w ciążę jak była od razu po leczeniu upławów lub w trakcie. Wiem, że miała osłabiony organizm i mąż się dorwał i okazało się później, że jest w ciąży, więc nie poddawaj się. Zastanów się jeszcze nad zakupem termometru czy jest sens i czy będziesz chciała codziennie z rana mechanicznie do tego podchodzić. Moja gin twierdzi, że nie ma sensu, bo jeszcze bardziej się stresujesz, a to blokuje poczęcie (podobno). Ja dalej biorę kwas foliowy, wit. A+ D3, wiesiołek, magnez + wit. B6 oraz od poniedziałku wieczorem do dzisiaj z rana Duphaston (i już odstawiam do następnego cyklu). W tym tygodniu tak dużo się działo, że raz wypiłam ziółka, a zamiast siemienia 2 razy jadłam nasiona chia (chyba maja podobne właściwości). U mnie śluz jest już mleczny więc po owulce. Nie zauważyłam u siebie w tym cyklu przezroczystego ciągnącego sie śluzu tylko taki wodnisty i u mnie też nie było szału :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość castagnusowa
To co ja zauważyłam w tym miesiącu to sama już nie mogę tego ogarnąć 25 dniowe cykle 7 i 8 dc kłucie w jajniku i śluz potem spokój testy dalej wychodzą słabe i nadszedł 13 dc i zero bóli,kłucia śluzu mało a kreska mega widoczna jestem w szoku.MADDALENA ja mam z taką różową końcówką te testy ,ta Pani co kupiłam od niej to jest z Płocka.Ja uważam dziewczyny że chyba warto mierzyć tą temperature ja jednak nie mam jak bo jak wstaję to biegnę odrazu mleko robić he he ale jeżeli ktoś ma możliwość to czemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imcia29
Witajcie, ja co prawd ajuż się mało tu udzielam, bo zaciążyłam w 2 cyklu brania castagnusa, ale castagnusowa czytam Twoje posty od początku i wydaje mi się że jesteś w ciązy, powinnaś kupić sobie test ciążowy, to dziwne żeby tak późno testy owulacyjne wskazywały krechę. Przypomniała mi sięmoja historia jak zaszłam z pierwszą córcią( wtedy zrobiłam test owulacyjny w 29 dniu cyklu), myslalam ze to ciążowy test, ale pokazaly dwie krechy. Coś czuję że ci sie udało castagnusowa;) Robótka, ja uwazam że źle zrobiłaś odstawiajać castagnusa, dopiero co zaczęłaś kurację, minimum 3 m-ce powinno się go stosować, a nóż widelec jak c***omógł? to tylko ziółka one w ogóle nie szkodzą organizmowi. A dufaston, ja wiele złych opini się o tym naczytałam, a ponoć to lek hormonalny, owszem może wspomóc zajść ale też zaszkodzić. Castagnus z całą pewnością nie szkodzi. Pozdrawiam wszystkich i życzę dwóch kreseczek!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny i dziekuje za mile przyjecie ;) Ja odstawilam Castagnusa bo w sumie moj lekarz kazal mi go brac przez m-c ale trakcie brania zauwazylam ladny sluz wiec go po m-cu przestalam brac. Teraz po po 2 m-cach znow zaczelam go brac i to na wlasna reke niestety :/ chociaz lekarz powiedzial ze wyniki na prolaktyne,progesteron i tarczyce mam ok, usg tez ok.... to ja postanowilam wziac Castagnus i wiesiolek do tego. zaczelam dopiero co brac a mam polowe cyklu wiec biore i czekam z nadzieja :( ale dopiero staranka na swieta...mam nadzieje ze sie wyluzuje w swieta i w koncu bedzie ta moja wyczekana fasolka :* dziewczyny a wy dlugo sie staracie ktoras z was jest po poronieniu? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość castagnusowa
Imcia no nie wiem co mam myśleć o tym wszystkim tak dziwnie się odbywa tylko że to mój pierwszy miesiąc z testami owulacyjnymi i tak jak pisałam postanowiłam robić do końca tygodnia tamte miały słabą kreskę a dzisiaj mega wypasiona taka jaka powinna być ale przy tak krótkich cyklach to dziwne trochę z tego co się już zorientowałam.Dzisiaj myslałam że podziałam a tu mąż ma niespodziewaną nockę ale rano nie odpuszczę.A test ciążowy mam i to nie jeden ale czeka na odpowiednią pore:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość castagnusowa
Imcia gratuluje ci na kiedy masz termin?madzia życzę ci owocnych starań:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imcia29
na 13 marca obecnie zaczęłam 26 tydzien;)dziękuję i będzie druga córcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość castagnusowa
Gratuluje:)ja mam synka chciałabym teraz mieć córkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny ale macie fajnie, zazdroszcze wam normalnie ;)) Jak ja bym chciala urodzic w marcu super :) Tak planowalam i mialam urodzic w lutym ale niestety niedonosiłam:( Wiec jesli teraz przy ,,szczesciu,, ze wogole uda mi sie zajsc to bym urodzila wrzesien pazdziernik hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotka
witajcie:) wiecie co?? wczoraj był mój 20 dc i zrobiłam z ciekawości test owulacyjny i wyszła bardzo jasna ruga kreseczka-taka jaśniusieńka:) i albo te testy mają aż takie przeczulenie albo.....jutro robię test ciążowy:) żeby wiedzieć czy mam robić te wszystkie badania. IMCIA miałam mieszane uczucia....wiesz jak to jest jak się bierze coś na własną rękę a jak coś co zaleci lekarz..... pozatym poczytałam że jak się bierze castangusa i duphaston to jeden drugi osłabia ...... właściwie to poczekam do tych badań. dla mnie one są bardzo ważne. bo jeśli się okaże że prolaktynę mam dobrze a z progesteronem jest coś nie tak?? ehhh wkręcam się:) witam też nową dziewczynę:) ja się staram juz z 10 cykli:) mam w domu dziewczynkę i chciałabym chłopca choć teraz to mi już wszystko jedno:) aaaaha i też chciałam rodziś w marcu:P żeby na wiosnę i lato dzidziuś rósł bez tych wszystkich koców i śpiworów:) Moja córa jest z maja.....najlepszy okres:) ahhh co to było:) kawa w ogrodzie a ona spała w wózeczku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość castagnusowa
Witaj ROBOTKA mam nadzieję że ci się uda trzymam mocno kciuki:)a u mnie tak jak pisałam w sobotę i w niedzielę mega krechy to był 13 i 14 dc więc może to owulka staranka były wczoraj dzisiaj zrobiłam i już słabsza kreska i doszłam do wniosku że jednak chyba mam ta pózno.Jak mi się nie uda w tym miesiącu to sobie odpuszczam staranka z testami do stycznia bo na święta nie wiem czy będę miała jak bo goście się zapowiedzieli chyba że samo wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotka
CASTANGUSOWA a wiesz jak było u mnie?? dwie ładne krechy a na monitoringu brak jajeczka...... więc te testy to wiesz.....tak tylko dla orientacji..... czekam na termometr rtęciowy, zamówiłam ten z prawdziwą rtęcią. od nowego cyklu przyjrzę się sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość castagnusowa
ROBOTKA wiem jak u Ciebie było ale łudzę się że mi może prawdę pokazały do tego wczoraj miałam coś takiego jak silne skurczę wieczorem że aż zginało mnie w pól musiałam się położyć.Też czytałam że dziewczyną w ogóle nie pokazywały i zaszły w ciążę więc jestem świadoma że one do końca nie są wiarygodne tym bardziej że ja przy cyklach 25 dniowych to dziwne żebym tak miała.Daj jutro znać jak zatestujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość castagnusowa
ROBOTKA wiem jak u Ciebie było ale łudzę się że mi może prawdę pokazały do tego wczoraj miałam coś takiego jak silne skurczę wieczorem że aż zginało mnie w pól musiałam się położyć.Też czytałam że dziewczyną w ogóle nie pokazywały i zaszły w ciążę więc jestem świadoma że one do końca nie są wiarygodne tym bardziej że ja przy cyklach 25 dniowych to dziwne żebym tak miała.Daj jutro znać jak zatestujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość castagnusowa
ROBOTKA wiem jak u Ciebie było ale łudzę się że mi może prawdę pokazały do tego wczoraj miałam coś takiego jak silne skurczę wieczorem że aż zginało mnie w pól musiałam się położyć.Też czytałam że dziewczyną w ogóle nie pokazywały i zaszły w ciążę więc jestem świadoma że one do końca nie są wiarygodne tym bardziej że ja przy cyklach 25 dniowych to dziwne żebym tak miała.Daj jutro znać jak zatestujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość castagnusowa
ROBOTKA wiem jak u Ciebie było ale łudzę się że mi może prawdę pokazały do tego wczoraj miałam coś takiego jak silne skurczę wieczorem że aż zginało mnie w pól musiałam się położyć.Też czytałam że dziewczyną w ogóle nie pokazywały i zaszły w ciążę więc jestem świadoma że one do końca nie są wiarygodne tym bardziej że ja przy cyklach 25 dniowych to dziwne żebym tak miała.Daj jutro znać jak zatestujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotka
no to jestem, test negatywny więc jutro raniutko pędzę na badania:) no trudno nie udało się teraz, ale byłam na to gotowa tym bardziej że cykle mam w miarę regularne. ale w przyszłym cyklu idę na monitoring już w 7 dc :) więc teraz ja trzymam za was kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość castagnusowa
Robotka smutno mi że ci się nie udało:(Teraz musisz zrobić te badania i będziesz wiedzieć na czy stoisz.Ciekawa jestem czy mi się udało ale znając moje szczęście to napewno też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotka
no najwazniejsze dla mnie te badania bo one powiedzą co mam brać....czy castagnusa czy duphaston....i najważniejsze ze lekarz bedzie wiedział co dalej...... ehh najwazniejsze to od czegoś zacząc:) ja się nie załamuję:) to nie najlepsze wyjście:) po prostu głowa w górę i do przodu:) choc zawsze xzakładam zły scenariusz bo juz tyle razy nic..... Castagnusowa:) no ja tu czekam na dwie kreseczki na tescie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość castagnusowa
Ale widzisz ja tego nie rozumiem i czy to możliwe żeby przy 25dc test wyszedł 13dc pozytywny a jeszcze niby on wychodzi przed owu 24 do 48 godz to 15 lub 16 dc owulacja coś mi tu nie gra i tym się martwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.dziewczyny wiecie co sama niewiem czy dobrze robie biorac ten Castagnus bo w sumie wyniki mam wporzadku(m.in prolaktyne(, @ tez mam regularne co 27-28 dni... kurde staralam sie dopiero 2 cykle i juz panikuje:(( moze ten castagnus mi jeszcze narobi biedy?łykam wiesiolek jeszcze moze tylko na nim spoczac? doradzicie mi kochane?;) sama niewiem...wiem ze ienajlepiej moge robic ale juz po prostu czytam te wszystkie posty ze przy tym castagnusie kobietki zaciazyly i niby dzieki Castagnusowi...wiec dlatego postanowilam dopomóc ale czy to dobrze robie? pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość castagnusowa
Wiesz każdy można powiedzieć ze bierze go na własną odpowiedzialność,mi jak narazie nie narobił nic i dobrze się czuję tylko w pierwszym mies jakoś dziwnie się czułam a jak mi nie pomoże to trudno ale najpierw wezmę całą kurację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotka
jestem po pierwszej turze badań, za pół godziny powtórka.... MADZIA 883 ja włąśnie dlatego odłożyłam castangusa bo nie wiem jakie mam wyniki.....dziś będę wiedziała i jeśli będą w porządku to nie bedę go brać bo boję się właśnie że mi cykl rozreguluje a mam w miarę równy..... kurde jestem wkurzona.....200zł nie moje....tylko dlatego że na nfz nie przepisał mi tych badań, pewnie temu że koniec roku i nie chcą przepisywac;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość castagnusowa
Robotka jak tam wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.dziekuje bardzo za odpowiedzi i ze sie zainteresowalyscie.a ja chyba odstawie tego castagnusa bo sie boje ze biedy narobie.cykle mam okey takze bede lykac wiesiolka i bede czekac...na cud ;) fajnie ze jestescie dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde chociaz jak czytam te posty dziewczyn ktore po Castagnusie zaszly to normalnie tak mnie korci. bo w sumie castagnus jest na PMS a ja to mam na 100% wiec moze wziac? przeciez bralam juz przez m-c wczesniej i bylo ok wiec mysle ze chyba mi nie zaszkodzi...matko jak ja marudze dziewczyny przepraszam ale po prostu niewiem co robic tak bardzo bym chciala zajsc w ciąże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROBOTKA
a więc dziewczyny moje wyniki są książkowe!! prolaktyna równiutko w przedziale normy. tarczyca również, tylko nie wiem co oznacza wynik po obciążeniu bo wyszedł mi ponad 5 tysięcy;) czekam na wynik progesteronu, ten dopiero w poniedziałek.... MADZIA ja też skuszona tymi wszystkimi opowieściami o castagnusie spontanicznie go kupiłam.....ale wiele dziewczyn ostrzegało przed braniem go na własną rękę szczególnie jeśli wyniki ma się dobre i regularne cykle. ja przeczytałam chyba cały internet na jego temat i głónie dziewczyny ktore miały problem z prolaktyną(była za wysoka) po nim ładnie zachodziły w ciążę.....inne? ciężko określić dlaczego zaszły....w pierwszym cyklu nawet nie wiem czy on jest w stanie zdziałać te cuda.... a więc ja czekam na okres a potem idę z wynikami na monitoring....zobaczymy jak się to potoczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotka
kurde martwi mnie ta prolaktyna jednak. niby przed obciążeniem idealnie norma ale za to po......ponad 20krotnie wyższa......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość castagnusowa
Robotka nie martw się pójdziesz do lekarza i wszystko się wyjaśni.Wracając do castagnusa to wcale on nie jest na zbicie prolaktyny poprostu może tylko pomaga tak samo jak niby pomaga w zajściu w ciążę.Madziu jak się obawiasz to zasięgnij porady lekarza może w aptece tam gdzie go kupujesz bo widzisz ja biorę Robotka odstawiła i Maddalena też a ja biorę dalej i zobaczę,tak samo jest z innymi jadna to druga tamto.Ja też gdyby nie dziewczyny z forum to nie wie czy bym kupiła sobie testy owu i pewnie dalej myślałabym że owulacja u mnie 11dc a okazało się że dużo pózniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×