Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suchAshame

ma ktoś pomysł na odchudzanie?

Polecane posty

Gość gość
Ja mam sprawdzony pomysł, ale pomyślicie, że to reklama albo coś w tym stylu. Dieta proteinowa z zestawem ketoaktiv działa bardzo dobrze i nie jest ostra. Tzn. bierzesz zestaw, gdzie masz normalne omlety czy zupki, oprócz tego deserki i batony, wszystko wysoko białkowe. No i oprócz tego dietetyczny posiłek miesno-warzywny codziennie, plus duzo wody i zielonych warzyw. No i tak dajesz czadu jakies 2 tygodnie, aż widzisz, że brzuch mega spada. Potem jeszcze z miesiąc z mniejszą ilością protein i dodawanymi swoimi posiłkami i mozna sobie schudnąć jakieś 8-10 kg jak nic. To jedzenie jest całkiem dobre, więc nawet się za brdzo nie męczysz :) fajna metoda i dośc szybka w porównaniu do innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to wygląda tak, że niestety z żadną dietą długo nie wytrzymałam. Wiadomo ograniczam słodycze jem o stałych porach i przede wszystkim zwiększyłam aktywność fizyczną. Nie straciłam od razu na wadze ale stopniowo chudnę. Ja przynajmniej jestem zadowolona z efektów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmiar40
Bo nie chodzi o to, żeby stosować dietę przez jakiś czas, tylko żeby zmienić sposób odżywiania. Co do owoców - odradzam. Mozna czasami odrobinę sezonowych najlepiej jagodowych (truskawki, maliny, jagody). Owoce to głównie źródło cukru, a ono jest nam najmniej potrzebne. Robi wiecej złego niż dobrego. Jeśli chodzi o częstotliwość posiłków - powinno się jeść tylko wtedy, jak jest się głodnym U mnie to jest zwykle 3 razy w ciagu dnia. Ostatni posilek też zwykle przed spaniem. najważniejsze to unikać węglowodanów jak ognia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy nie miałam pomysłu, dlatego stosowałam wszystko co popadło. Nigdy nie schudłam na dłużej, zawsze szybko odrabiałam :/ dopiero na zestawie ketoaktiv udało się jakoś utrzymać minus 10 kilo. Tzn dieta nie była lekka, ale dość wygodna, bo z produktami do przygotowania na szybko w domu i ze słodyczami, poza tym efekty były tak szybkie, że to mi naprawdę dodawało skrzydeł. w ciągu pierwszych dwóch tygodni schudłam 5 kg, a wierzcie mi, wczesniej nawet z pomocą dietetyczki nie udawało się wiecej niz 1,5 miesięcznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zastanawiam się nad kupnem tabletek, mój mąż ostatnio używam Therm Line Men i muszę przyznać, że działają. Co więcej jakoś mu się libido podniosło, a mój mąż ma 55 lat. Także mogę polecić coś dla panów, a ja sama zastanawiam się jakie tabletki zacząć stosować. Może też coś z lini Therm Line?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlotos
Foreverslim jest skutecznym preparatem.W ciągu niespełna trzech miesięcy pozbyłam się 13 kg nadwagi.Wcześniej próbowałam różnymi sposobami i niestety nie było efektów.Teraz dbam o zdrową dietę trochę więcej się ruszam.Więcej po prostu nie chcę przechodzić męczarni związanych z nadwagą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łucja_one
Słuchaj to powiem Ci, że podziwiam Cię za determinację. Ja od pewnego czasu zbieram się sama do porządnej kuracji odchudzającej jednak nie jest to takie proste zwłaszcza, że po prostu nie mam na to wystarczająco czasu. Na początku chciałabym się skupić na odpowiedniej diecie, która zakłada jedzenie posiłków o stałych porach dodatkowo oczywiście będę ćwiczyć i może zapisze się na pole dance (taniec na rurze). Ostatnim problemem jest zwięksone łaknienie, które chce wyeliminować tabletkami iq green, które mają naturalny skład i podobno powinny zmniejszyć to łaknienie. Zobaczymy jak się uda i schudnę tak jak Ty 13 kg to będę wniebowzięta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinkaa
Budujący wpis Łucjo, chciałabym mieć tyle samozapału co Ty. Zastanawiam się czy nie pójść Twoim tropem już trochę spraw mam opracowanych zastanawiam się natomiast nad tymi tabletkami iq green. Możesz mi zdradzić gdzie można je kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łucja_one
Wiessz co no Ja zamówiłam je ze strony www.iqgreen.pl Najbardziej bezpieczne miejsce to strona producenta masz gwarancje jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie sprawdziła się Foreverslim ale w połączeniu z dieta i ćwiczeniami.Dzięki takiemu zestawieniu schudłam bardzo dużo.Chociaż wcześnie próbowałam schudnąc na różne sposoby bez widocznych efektów.Po Foreverslimie efekty są widoczne do dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinkaa
Ok poczytałam o nich trochę i prawie się przekonałam zastanawiam się tylko jeszcze czym jest ten cały kwas cga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finkaPP
Kwas cga to w pełni kwas chlorogenowy występuje w yerba mate jest naturalnym przeciwutleniaczem. Często stosuję się go w tego typu tabletkach równiez w iq green

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBaska
Nie ma nic lepszego od Foreverslimu. Jeżeli tylko trzymasz się wytycznych z ulotki to efekty gwarantowane. Sama już jestem po odchudzaniu więc wiem co mówię. Brałam Foreverslim w sierpniu , co prawda tylko przez miesiąc ale nie miałam zbyt duzej nadwagi. Te zrzucone 5,5 kg zupełnie mi wystarczyło by pochwalić produkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinkaa
Ja zamówiłam iq green przyszły dość szybko ;) Teraz czekam już na efekty a tymczasem śmigam biegać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniejszyrozmiar
a jak ktoś ma kłopoty z emocjonalnością podczas diety i odchudzania to można zajrzeć do Gabinetu Wspierania w Odchudzaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Camparilla
Ja piję dużo wody i herbatki funkcjonalne Big Active, są rewelacyjne np na spalanie Active Burn z morszczynem,kwiatem hibiskusa i guaraną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za wzmiankę o Big-Active w tak pozytywnym kontekście. Ze swojej strony polecam Ci również herbatę 4xSuperSlim, przeznaczoną dla osób, którym zależy na schudnięciu i oczyszczeniu organizmu. Dzięki zawartym w niej składnikom wspomaga: spalanie tkanki tłuszczowej, przemianę materii, redukcję nadmiaru wody i detox. Oczywiście, żeby osiągnąć jak najlepsze rezultaty trzeba pamiętać o zbilansowanej diecie i regularnej aktywności fizycznej. Zachęcam do wypróbowania, smak trawy cytrynowej i grejpfruta na pewno przypadnie Ci do gustu. W przypadku pytań bądź wątpliwości - zapraszam, służę pomocą. Pozdrawiam, Online Ekspert Big-Active

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania389
Ja swoje odchudzanie zaczęłam od znalezienia odpowiedniego suplementu i tak testowałam i testowałam i nic ciągle się załamywałam,aż w końcu trafiłam na African Mango http://szczupla-kobieta.pl i teraz jestem zadowolona ;) waga spada bardzo ładnie w miesiąc zgubiłam 8kg;) a to dla mnie bardzo dobry wynik;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulagorny
Teraz Ja się pochwalę! O takich efektach to nawet nie mogłam marzyć!!!! Mam 41 lat, moje piąte dziecię urodziłam rok temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×