Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Chorzowska

ja jestem za akcją uzbierania 30 tysiakow dla przerwy..

Polecane posty

Gość Iwaaa
NO,TO DUPA BLADA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co to da? na samym lubieniu daleko nie zajedziecie:D Kocham RUCH CHORZÓW😍 Kocham RUCH CHORZÓW😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ? powiem wam cos...lubie pomagac w spelnianiu marzen :)... kiedys byl tu chlopak chory ktory zbieral dla innego chorego chlopaka na rower gorski to bylo jego marzenie....ten pierwszy podnosil czesto topik i tak dalej i tak dalej....mial uzbierane 800 co przy tylu uzytkownikach netu kwota niewielka :O wiec z duza pomoca ukulele ( ja chcialem byc anonimowy) wyslalismy kwote ktora umozliwila by kupno roweru i co ? ot nic ...topik upadl dziwne no nie ? a moze poprostu autor przeniosl sie na inny portal? moglem sprawic by ponawiacz chodzil w nowych Lewisach gdy jej sie zniszczyly ale uznano ze mam ochote przeleciec ponawiacza :D...smieje sie ale to smutne pojawiam sie jako obcy wnikajac w czyjes zycie...ale juz na innym forum :O ale wiesz co przerwa ? jesli sprawa nabierze tempa i uda sie tobie poprowadzic tą akcje, pomoge Ci.... a potem znikne z twego zycia i z tego forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabel--> czuje ,że jakieś niebezpieczne wiatry wieją od Ciebie:classic_cool: To może pojedziesz ze mną na mecz?😭 Kocham RUCH CHORZÓW😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodziło mi o to, że nie Ty będziesz musiał prowadzic tylko on:D a na mecz zapraszam:D tylko skąd my teraz wytrzaśniemy bilety?😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my ? hehe idac z kobieta wyciagamy portfel i placimy z tym ze nie interesuje nas w danej chwili cena wydrukowana na bilecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziwie sie :)....jest lubiana :) i nawet przez tych ktorzy po niej jada .....gdyby bylo inaczej ignorowali by wszystko co napisze a tak sie nie dzieje. Wniosek ? jest lubiana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
współczują jej chyba:):P Ktoś kiedyś napisał, ze lubią ją bo jest gorszym pasztetem niż większosc kafaterianek:D ale ja miałabym wątpliwości.. myślę, że przerwa czasem przesadza.. dojrzeje, to może sie uspokoi:D A skąd Ty jesteś kablu?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma zbyt wiele czasu na to dojrzewanie ;).....to prawie dorosla kobieta :) hehe takie i podobne pytania padaly juz dziesiaki razy a ja niestety nigdy nic nie mowie o sobie ...nie gniewaj sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok:D Tak z ciekawości pytałam:P a co do przerwy.. wiele dziewczyn ma tyle kompleksów,ale czy wszystkie tak marudzą?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×