Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Chorzowska

ja jestem za akcją uzbierania 30 tysiakow dla przerwy..

Polecane posty

ja nawet tego marudzeniem bym nie nazwal ....to bierze sie z jej wnetrza ,przerosly ja kompleksy i nie radzi sobie z tym....to raczej przypomina wolanie o wysluchanie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też racja.. I przez to ma problemy w nawiązywaniu kontaktów.. mnie się wydaje, ze ludzie w realu jej nie lubią, bo ona czuje się niepewnie i zachowuje się wobec tego.. dziwnie:p tak to jest z takimi ludźmi, mam taką a'la przerwę w klasie:D nikt sie z nią nie kumpluje, ale ja jestem dla niej miłosierna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utytlizatorka
jestem za ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chorzowska>>> tez onegdaj mialem taka kolezanke ;) nie nie bylem milosierny poprostu bylem przyjacielem a klase ? powiedzmy sobie szczerze mialem w dupie co mysli klasa :D....zanim doszlismy do konca lubilo ja 80% klasy ....ma sie ten dar perswazji co ? :) hmm chcialem powiedziec przekonywania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utytlizatorka
za akcja 30tys dla pzrerwy;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcetnie bym sie z Tobą spotkal przerwa ;)....ale do zoo mam bardzo bardzo daleko .....no i jeszcze taki maly problemik :) za mlodziutka jestes ......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sie spotakjmy kablu na randke w zoo :> _________________________ umarłam :D:D:D Przerwa jak otworze swój własny gabinet, to zajmę sie Twoją szczęką :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zaluj :)...nic nie stracilas Wygladali bysmy jak ojciec z corka :D...no moze przesadzilem ...za stara jestes :D Na pierwsza randke pojdziesz z facetem tak przystojnym ze kolezankom podpaski wypadna na chodnik gdy cie z nim zobacza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;)...wiem co mowie ....cierpliwosci ;) zjawi sie twoj ksiaze z bukietem konwalii ....ma nadzieje ze nie masz nic przecwko facetom w okularach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to musisz się oszczędzać:classic_cool: Żadnego alko, zero papierosów, zdrowa dieta i żadnych randek z 18-latkami! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×