Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniulka123

16lat i możliwa ciąża?

Polecane posty

nie zrobię jeszcze testu. za tydzień powinnam dostać okresu. nadal mnie boli podbrzusze i piersi a do tego jeszcze głowa i prawie cały czas mi się chce spać. a śluz mam cały czas biały. może te objawy przez zbliżającym się okresem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wzr
czemu nie zrobisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doijfhpmhj
Ale wytlumacz mi, bo naprawde tego nie rozumiem... Dlaczego sie nie zabezpieczyliscie? Przeciez wiedzialas jakie sa konsekwencje seksu bez zabezpieczenia, ze moze sie skonczyc ciaza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutka jak tam
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze dwa dni do spodziewanej się miesiączki. mam bóle głowy, podbrzusza, piersi i ciągle chodzę zmęczona, śpiąca i zakręcona. a ostatnio jest mi niedobrze i zbiera mi się na wymioty. czy mogę być w ciąży???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wzr
ODKĄD ZAŁOŻYŁAŚ TEMAT PYTASZ O TO SAMO I CIĄGLE DOSTAJESZ ODPOWIEDŹ TAK MOŻESZ BYĆ W CIĄŻY!! I JAK PEWNIE WIESZ NIEKTÓRE KOBIETY BĘDĄC W CIĄŻY MAJĄ MIESIĄCZKĘ!! A MOŻE WCALE W CIĄŻY NIE JESTEŚ TYLKO Z TEGO STRESU TAK CI SIĘ WYDAJE... ZRÓB WIĘC SOBIE TEST TO BĘDZIESZ SPOKOJNIEJSZA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałas konkretna wypowiedz TAK mozesz byc w ciazy , biały,gęsty sluz o ty swiadczy , przed okresem sluz powinien przechodzic w bezbarwny ..az zaniknac zupelnie tzw \"susz\"...która jest etapem przed menstruacyjnym....czyli 1 dzien okresu rozpoczyna nowy cykl.... fundowac sobie tyle stresu przy tak łatwo dostepnych testach ciążowych to podobna nierozwaga do nikłego zabezpieczenia się....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vjgghkh
Przeciez widac, ze jest to prowokacja. Ktos ma z nas polewke i specjalnie kazda wypowiedz konczy durnowatym pytaniem : "czy moge byc w ciazy"? Gdyby ktos pisal na serio to nie pytalby wkolko o to samo. Przeciez to jasne jak slonce, ze w takiej sytuacji moze byc w ciazy, ale nie jest to pewne na 100%, trzeba zrobic test, isc do lekarza, tylko on moze to potwierdzic. Po wypowiedziach autorki topiku widac, ze to niezbyt inteligentna i malo zabawna gowniara. Chce sie podszyc pod osobe, ktora boi sie, ze jest w ciazy, a jej to nie wychodzi. Nie umie sie nawet wczuc w odgrywana przez siebie postac. Unika odpowiedzi na pytanie dlaczego uprawiala seks bez zabezpieczenia, odpowiada tylko: "czy moge byc w ciazy"?To jej pytanie wszystkich rozwala. Dziewczyno skoncz juz, bo jestes smieszna. Zenada 0/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbedssss
jedno mogę ci powiedziec, że w wieku 16 lat nie należy się pierdolic, zrozumiałaś gówniaro. Weż się za naukę, bo dupa ci się rozleci jak tak w młodym wieku będziesz dawała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam test ciążowy jeden dzień po terminie spodziewanej się @ i wyszła jedna kreska i jeszcze pojawiła się druga kreska ale słabo widoczna. to chyba nie jestem w ciąży a okresu jeszcze nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam od czterech dni wymioty i jest mi cały czas niedobrze. jestem cały czas śpiąca, piersi bolą i głowa też. śluzu mam dużo białego a temperatura w pochwie jest 37.1 a okresu nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość addddaddd
to to gratulacje,bedziesz miala dziecko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli wyszla ci
druga slaba kreska, to mozna ci pogratulowac mi rowniez wyszla druga bardzo slaba(ledwo widoczna) i jestem w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Punkcik
Jesteś najgłupszą 16latką jaką w życiu spotkałam! Coś nieprawdopodobnego, Ty chyba jaja sobie robisz, bo nie możliwe żeby być tak bezmózgim! Biedne tylko Twoje dziecko, strasznie. Urodzi sie niechciane, matka kretynka, ojciec też sądząc o jego lekkomyślności. Gdyby głupota mogła latać, byłabyś już w innej galaktyce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najzabawniejsze jest to ze aniulka prowadzi monolog, nie pisze do nas nie odpowiada na pytania ani nic, tylko zwyczajnie powtarza cos , podobny tekst od pierwszej strony i ciagle konczy to pytaniem: czy mozliwe ze jestem w ciazy ? Ja odpowiem : TAK JESTEŚ W CIĄŻY!!!!!!!!! A jeśli to prowokacja, to ona za 3 dni znów napisze, \" mam bialy sluz, bola mnie piersi, za dwa dni zrobie test, czy mozliwe ze jestem w ciazy ? \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wzr
NO TO POGRATULOWAĆ 16LATNIA MAMUSIU ;] ZDROWEGO DZIDZIUSIA ŻYCZĘ! TERAZ IDŹ DO LEKARZA I SIĘ PRZYGOTUJ TO TEJ ROLI ITD. A JAK JUŻ CHYBA WSPOMINAŁAM W CIĄŻY MOŻNA MIEĆ OKRES...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wzr
TO ZNACZY ŻE JESTEŚ NIESAMOWICIE DZIWNA ;/ CZYTAJ TO CO CI LUDZIE PISZĄ ALBO IDŹ STĄD I NIE WRACAJ ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ten okres a przy nim jest mi niedobrze i chce mi wymiotować ale brzuch mnie tek bardzo nie boli jak zawsze przy okresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjofjjgk
Dlaczego nie odpowiadasz na nasze pytania i dlaczego nie pojdziesz do lekarza, zeby dowiedziec sie czy jestes w tej ciazy czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to jest
PROWOKACJA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wzr
ty w kółko to samo więc ja też: CZYTAJ TO CO CI LUDZIE PISZĄ ALBO IDŹ STĄD I NIE WRACAJ ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dziwne wrażenie ze ta cala aniulka123 to jakieś autystyczne dziecko ktore nie potrafi czytac, umie jedynie pisac i sie ruchac rzecz jasna ;/ porazka kurwa porazka! a zebys ty kurwa w ciazy byla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakis pseudonim
chyba szkoda czasu na takie małolaty... a jeśli to prowokacja, to jaki ma cel? żeby pokazać, że jeśli ktoś nie ma do kogo zwrócić się z problemem to może napisać o tym na forum? że tu może znaleźć wsparcie? ... bo wyśmiewanie tego, że ludzie tu chcą pocieszać i pomagać byłoby co najmniej nie na miejscu... a jeśli to nie prowokacja, to aniulko- ZASTANÓW się dwa razy zanim napiszesz kolejnego nic nie wnoszącego posta... bo czytanie tego, CZY MOŻESZ BYĆ W CIĄŻY I ŻE BOLĄ CIĘ PIERSI już nam się tu chyba wszystkim przejadło :] i zapamiętaj raz a dobrze- TO, ŻE MASZ OKRES NIE OZNACZA, ŻE NIE JESTEŚ W CIĄŻY!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×