Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość spragniony_czulosci

szukam dziewczyny ktora by chciala...

Polecane posty

Gość spragniony_czulosci

...a moze zaczne od poczatku. Mam 20 lat i totalnego pecha. Jestem w tych sprawach niedoswiadczony, nie mam z kim... Chcialbym znalezc jakas dziewczyne, ktora by miala ochote na luzna znajomosc, oparta na zblizeniach, ale nie chodzi mi o seks, tylko o drobniejsze czulosci, co najwyzej petting.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gandzia gandzia
wez spierdalaj gosciu! szukasz laseczki do poruchania a to jest taka przykrywka. idz idz na ulice pod latarnie....tamte to ci dopiero pokaza co to doswiadczenie:) buzka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale on nie chce płacic
:D tylko znależć entuzjastkę albo samorodny talent :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spragniony_czulosci
nie znam nikogo odpowiedniego i podreslam - seks nie, tylko mniejsze rzeczy, jestem niezbyt doswiadczony i chce sie nimi nacieszyc puki mnie kreca ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spragniony_czulosci
Czemu nigdy zadna dziewczyna sie nie zainteresuje moim tematem? Oczywiscie pomijajac te, ktore probuja ublizyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo im
w przeciwieństwie do ciebie, chodzi o sex :D napisz ze chciałbys się wessac w nią, wycałowac jej wargi, lizać, rozchylic je szeroko... popatrzeć na nia chwilkę napawając się jej lubieznością, po czym z pasją zacząc języliem drażnić jej łechtaczkę... i czuc jak jej ciało drży od silnych bodźców - to zaraz się zjawią .. :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leśny
A jak myślisz? bo takie ,,ogłoszenie" na kafe to gotowiec do robienia se jaj. Masz pecha? a jak chcesz znaleźć laskę siedząc przed kompem w sobotę wieczorem? zamiast ruszyć dupsko do baru to się użalasz nad sobą.... Kolejny redtubowy walikoń...... brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo im
nie no ok... teoretycznie to niby dobre miejsce - kobiet sporo, i raczej nie moherek :D niestety własnie jajcarze wypaczyli tego typu posty tak, ze mało która na to pójdzie tak od razu choć można spotkać perełki ;) sugeruję założyć coś o duchowości, charakterach i wspólnych ludzkich słabościach - pójdzie jak woda :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spragniony_czulosci
A ja licze, ze sa dziewczyny, ktore sie z wami nie zgodza... Tylko pewnie sie na liczeniu skonczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo im
mozesz liczyć.. przeciez mówię, że mozna spotkać perełki, no nie? ;) mówię z doswiadczenia.. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spragniony_czulosci
szukam takiej perelki juz od dawna, ale bez skutku... zwykle jacys idioci zaczynaja mi ublizac i tyle... a nawet jesli taka jest tu teraz to itak pewnie nie napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo im
popróbujcie chłopaki na uczuciowym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie, jak nie masz nic do zaoferowania w sferze "życie erotyczne" to zmień dział lepiej :P tu za dużo chamstwa i dziecinady i bez poczucia humoru nie da się wytrzymać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222
uczuciowy do tego lepszy, choć ja akurat złapałem owe perełki na erotycznym... :P ale fakt, że trzeba mieć odpowiednie poczucie humoru - mozna nim wiele zdziałać zresztą... Perełki tez mają potrzeby... ;) i czasem sa tu w tym samym celu, tylko trzeba umieć odrózniać... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×