Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Celesta - kosmetolog.

ZABIEGI LASEROWE - pytania

Polecane posty

Gość witam1111
witam wszystkich. zapraszam na niedawno otwarte forum o zdrowiu, urodzie, medycynie estetycznej i chirurgii plastycznej www.beautystrefa.cba.pl/forum pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek7
Elos jest u Pani Malanowskiej w Ciechanowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efekty
we wrocławiu Elosa robię w gabinecie Dom Urody i Zdrowia, miałam już 3 zabiegi ujędrniania z fotoodmładznaiem i mogę szczerze polecić, ciekwi mnie tylko jak długo utrzymują się efekty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak długo efekt
Ja robię Elosa we Wrocku w KształtoSferze. Mam zaplanowaną serię 5-ciu zabiegów renew i refirme. A ile wy robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izan01980
Witam, Mam pytanie odnośnie pielęgnacji cery po zabiegu laserem frakcyjnym. A mianowicie, jakie kosmetyki Pani poleca po tego typu zabiegach? Na co dzień stosuję żel do mycia twarzy CETAPHIL, więc wydaje mi się, że jest OK. Tylko zastanawiam się jakie kremy używać, tłuste, czy nawilżające, do skórę wrażliwej, czy jakiś krem kojący. I dodatkowo jakiś krem z filtrem? Jestem umówiona za ten zabieg na 23.09 lekarz powiedział mi, że wszystko mi powie o pielęgnacji po zabiegu, ale wolała bym się przygotować przed, niż z opuchniętą twarzą biegać po aptekach. A i jeszcze jedno pytanie, po jakim czasie można wykonywać domowe zabiegi typu peeling, maseczki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Instytut Glamour
Czy to prawda że jest kryzys na rynku, za dużo gabinetów się pojawiło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladydill
Jak długo może się utrzymywać rumień po zabiegu laserem fraxel re store?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog
do celesty w zasadzie taka ilość zabiegów jest wystarczająca, aby pobudzić proces neokolagenezy w skórze i wykonywanie ich dalej może niewiele zmienić, proszę jednak pamiętać , że na ostateczny efekt musi pani poczekać jeszcze 6 miesięcy od ostatniego zabiegu. Teraz może Pani popracować nad skórą kwasami, albo spróbować zabiegów frakcjonowania ablacyjnego tut. polecam laser SmartXide Dot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog
do izan 1890 bezpośrednio po zabiegu przyda się Pani preparat kojący np. Cicaplast la Roche Posay lub Cicabio Bioderma, po zagojeniu sie skóry powinna Pani stosować kosmetyki nawilżające lub lekko półtłuste, a peeling można wykonać po wygojeniu się skóry, ciężko mi określić , bo to sprawa indywidualna, ale powiedzmy po 14 dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog
do lady dill rumień może się utrzymywać do 48 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdjecie usunięte
Posiada Pani ogromną wiedzę, podziwiam:) od urodzenia mam jedną łydkę węższą od drugiej roznica w odwodzie to 3 cm. istnieją jakies zabiegi które odchudzą jedną łydkę? czy da się zlikwidować zaskórniki? oczyszczanie manualne sprawia, ze wracają po 2 tygodniach. może Pani polecić gabinet we Wrocławiu w którym wykonują dobrze depilację laserową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gretaso
Witaj, pyt do Celesty.. czy po zamykaniu naczynek IPl to reakcja skóry jest NORMALNA że reaguje zasinieniem, obrzękiem i pęcherzami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady dill
jeszcze jedno pytanie do Pani Celesty, czy jeśli rumień i przebarwienia skóry po laserze fraxel re store utrzymują się już miesiąc, jest jakaś szansa że samoistnie ustąpią? Czy może to wynikać z źle przeprowadzonego zabiegu (za wysokie parametry itp.) czy po prostu u co którejś pacjentki występują tego typu skutki uboczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jenny 54
Droga Celesto, jestem przed serią zabiegów poprawiających stan mojej twarzy i szyi - z których pierwszym jest zabieg laserem CO2. Po nim 2x nawilżanie mezoterapią bezigłową. W gabinecie zalecono mi zacząć od tego właśnie( problemem jest sucha skóra i zwiotczenia).Mimo, że nalegam na ustawienie możliwie niskiej mocy - bardzo się boję efektów tego zabiegu. Proszę o całą prawdę o zabiegach tego typu i czy przy ustawieniu niskiej mocy przyniesie to jakiś efekt poza stratą pieniędzi i nerwami, o ile nie gorzej . Będę bardzo wdzięczna za Pani pilną odpowiedź jak również za opinie zawsze pomocnych użytkowniczek tego portalu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jenny 54
I jeszcze jedno pytanko: czy po 7 dniach od lasera CO2 nie jest za wcześnie na mezoterapię igłową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złte nici
witam, mam wszczepione złote nici a jestem bardzo zainteresowana zabiegiem ujędrninia Elos... moge go zrobić? Zabieg miałam zrobiony 3 lata temu, wczoraj zrobiłam zdjecie i nici są w małych kawałkach.Z tego co wyczytalam ReFirme to prąd bipolarny, w gabinecie z monopolarnym pani powiedizała ze mogę zrobić zabieg, jednak nie wiem czy w przypodaku bipolarnego też... będe wdzięczna za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gretaso
Witam, mam pytanie czy kosmetyczka będąca w 6 mies ciąży może wykonywac zabiegi IPL-em?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie do Pani Celesty. Mam bardzo duży problem z włosami na twarzy, głównie z brodą. Miałam robioną depilację laserem Light Sheer 12 razy(broda+górna warga),wprawdzie zniknęły czarne i grube włosy,ale nadal są długie w kolorze od ciemnych do jasnych,bardzo bobrze widoczne szczególnie z bliskiej odległości.Nie mam problemów z hormonami.Karnacja jasna.Nie muszę pisać,że jestem załamana.Z tego co do tej pory dowiedziałam się na temat depilacji,może mi chyba pomóc tylko elos firmy Syneron, ale znaleźć w Warszawie centrum z prawdziwym elosem to mega wyzwanie.Podaję link z centrum,gdzie prawdziwość elosa wydaje się najbardziej prawdopodobna http://www.elite.waw.pl/depilacja-laserowa/ Bardzo proszę o odpowiedź czy się nie mylę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do polly_123
elos synerona jest w kształtosferze - na 100% sprawdziłam naocznie. Umów się sama i zobacz. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się nad usunięciem włosków pachy, nogi etc i przebarwień (głównie hormonalne) tym urządzeniem http://www.adamanti.fryzjerzy.pl/page66.php (IPL+RF) Jako że Pani ma duże doświadczenie w tym temacie, proszę o radę czy warto skorzystać z tego urządzenia czy raczej szkoda kasy. A jeżeli nie to co by Pani mi poleciła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Pani Celesty,witam , niestety nie miałam czasu aby przeczytać cały wątek ,ale rady , które Pani tu podaje są bardzo przydatne, czy może mi Pani podać jakieś namiary na siebie(klinika)?Bardzo ciężko o dobrego specjalistę a z tego co przeczytałam mogę wywnioskować, że jest Pani bardzo doświadczoną osobą, myślę , że to właśnie Pani może mi pomóc, z góry baaarrddzzzoo dziękuję za odpowiedź , pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem najlepiej zabiegi laserowe sprawdzają się w usuwaniu blizn. Bardzo dobrze działa laser Fraxel re:store - wnika w głębsze warstwy skóry znacznie bliznę spłycając. Jest to doskonały zabieg dla osób po wypadkach. Jeżeli ktoś potrzebuje takiego zabiegu, to myślę, ze jak najbardziej warto sobie tam zerknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana833
jeszcze raz o zamyk naczynek leserem,mialam raz ale tak srednio.i pyt o nos ,ile razy mozna w to samo miejsce laserem "strzelic" i czy raz przy razie czy jak to zrobic rzeby bylo najdokładniej bo ciezko na nosie złapac kazde naczynko.przykładane mialam 2 rzzy po bokach i 2 od góry!mozna wiecej?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog
do Zdjęcie usunięte Łydkę da się minimalnie wyszczuplić pod warunkiem, że znajduje się na niej nadmiar tkanki tłuszczowej ( zabieg lipolizy, powtarzany kilkakrotnie), natomiast jeżeli różnica anatomiczna w budowie łydek wynika z różnicy w wielkości mięśnia ( najczęściej tak właśnie jest, bo tłuszcz zwykle rozkłada się równomiernie), wyszczuplanie nie da żadnych efektów, żeby wyrównać dysproporcję musi Pani popracować nad rozbudowaniem mięśnia łydki szczuplejszej lub wysmukleniem mięśnia ( poprzez intensywny stretching) łydki większej, niestety nie ma innych rozwiązań, ewentualnie modelowanie łydki preparatami wolumetrycznymi, ale niewielu lekarzy na świecie się tego podejmuje. Na zaskórniki polecam zabiegi kwasami np. glikolowy, po paru zabiegach warstwa płaszcza rogowego skóry spłyca się na tyle , że zaskórniki nie są tak szybko widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog
do gretaso nie zupełnie taki efekt jest porządany, obrzęk może wystąpić szczególnie w okolicach dolnej powieki oka, ale pęcherze i zasinienie to już trochę za dużo, ale proszę się nie martwić to wszystko na pewno zejdzie, proszę zastosować okłady z soli fizjologicznej i aerozol Dexapolcort, na pewno przyniosą ulgę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog
do lady dill przebarwienia mogą tak długo schodzić , ale rumień to raczej dziwne, powinien ustąpić po kilku dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog
do Jenny 54 musi Pani znależć profesjonalny gabinet i zaufać operatorowi urządzenia, w naszej pracy nie istnieją jakieś usystematyzowane normy co do niskich czy wysokich mocy, bo wszystko zależy od danego przypadku i prawidłowo wykonany zabieg musi być wykonany na optymalnych ustawieniach, aby był efektywny. Jeżeli ma to być zabieg tzw.pełnej ablacji istnieje ryzyko powikłań pozabiegowych ( zapalenie, wysięki, zbliznowacenia) i bardzo długiego wygajania ( do 30 dni), jeżeli ma to być zabieg frakcjonowania CO2 to ryzyko jest mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog
do Jenny 54 moim zdaniem dużo za wcześnie, wszystko też zależy jak szybko wygoi się Pani skóra po zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog
do złote nici zdania są podzielone, aczkolwiek istnieje pewne ryzyko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog
do Polly 123 może się tam Pani udać na zabiegi, mała rada ode mnie : proszę się jak najmniej i najrzadziej golić w tych miejscach, a raczej przycinać włosy przy samej skórze, aby nie podgalać meszku , który może się wzmacniać i Pani depilacja może przeistoczyć się w proceder błędnego koła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×