Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Celesta - kosmetolog.

ZABIEGI LASEROWE - pytania

Polecane posty

Gość Na jakli konkretnie chodzisz
laser czy zniknely Ci te pionowe zmarszczki,jesli tak to po ktorym razie czy to jest fraxel re pair? Jesli o niego chodzi wystarczy 1 zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzela1002
Nie mam pewności, ale chyba laser Fraxel, na pewno bez tej zielonej mazi. Zmarszczki te płytkie faktycznie nie są już widoczne ale te głębokie znacznie się spłyciły. Lekarz powiedział, że nie da się ich całkowicie zlikwidować to tak jak z rozstępami, to co zostanie to albo wypełnienie kwasem albo mezoerapia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rejczel2863
robilam ten laser dokladnie w tym samym celu co ty :powiem szczerze ze dosyc sceptycznie do tego podchodze ale tak jak p.doktor zapewnia ze wszystkie zmarszczki znikna ale to bedzie widoczne za ok. 3 miesiace az caly naskorek sie odbuduje na dzien dzisiejszy moge powiedziec ze naprawde widac efekty moge ci tylko poradzic jak nie szkoda ci kasy to decyduj sie ja jestem zadowolona i powaznie mysle o zrobieniu jesienia szyji i dekoltu wlasnie po to zeby ujedrnic i usunac zmarszczki do tego czasu juz bede widziala jak ostatecznie bedzie wygladac moja twarz czy naprawde zmarszczki znikna.Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rejczel2863
Do Andzeli- jestem pewna na 100%ze nie robilas re-pair tylko zwykly fraksel on jest slaby raczej kosmetyczny tym re-pair robi sie jeden raz tylko w bardzo glebokich zmianach skornych trzeba powtorzyc drugi raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mary 8765
Do Rejczel 2863 Na pewno Andzia nie robiła dekoldu re pair bo malo kto go ma nie wiem dlaczego wiekszosc gabinetow posiada re store re pair jest niewiele w Polsce ale rzeczywiscie juz dawno czytalam na jego temat,ze jest najlepszy.Tylko,ze jak lekarz ma inny laser to namawiA NA TO CO MA I PRZEZ TO nieraz nie ma efektow dlatego nie nalezy trzymac sie jednego lekarza tylko w zaleznosci co sie chce osiagnac wybierac nalezy gabinet ,ktory akurat dysponuje sprzetem o jaki nam chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rejczel2863
Ten re-pair jest nowoscia w Polsce niewiele osob o nim wie ja dowiedzialam sie przypadkowo na wizycie w gabinecie dermatologi estetycznej szczegolowo na stronie intern.jest wszystko o nim opisane zaryzykowalam no i nie ukrywam ze 4000tys.zltylko za twarz.jest sumka niemala jak na eksperymenty ale nie zaluje a prawda jest taka jak piszesz ze zaledwie pare gabinetow w Polsce ma ten laser wiec lekarz ktory ma laser starszej generacji nie posle cie do konkurencji i nie poinformuje o nowosciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mary 8765
do Rejczel.Gdy zadzwonilam do gabinetu,ktory mial fokusa i thermage od razu pani mi powiedziala,ze jesli oczekuje efektow to tylko thermage bo fokus jest kilkadzie3siat razy slabszy i w zasadzie nadaje do stosowania dla osob do 35 roku zycia,ale powiedziala tak bo miala i fokusa i thermage,gdyby miala tylko fokusa na pewno reczyła by,ze fokus najlepszy na swiecie,podobnie jest z laserami dlatego nalezy byc na biezaco i samemu orientowac sie co jest akurat odpowiednie dla mnie. Aprop[os lasera czy widzisz roznice w skorze pod oczami czy zniknely drobne zmarszczki jesli je mialas.Pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog
Witam wszystkich po długiej przerwie, przepraszam ale od początku roku wprowadzaliśmy w pracy nowy projekt i szef zasypał mnie pracą , żyłam 2 miesiące na walizkach ,a do tego moje dwie małe "cierpiące na bezsenność" istotki....................eh! przeczytałam już wszystkie skierowane do mnie pytania dziś wieczorem jak wrócę z pracy odpowiem na wszystkie. pozdrawiam wszystkich, życzę udanego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaki najlepszy zabieg aby pozbyć się celulitu do lata????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co myślicie
o lipo maxie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karlain
Celesto cudownie ze sie odezwalaś sama widzisz jak jesteś tu nam bardzo potrzebna. Wszyscy mamy do Ciebie tyle pytan . Idzie lato jak tu wyjsc do ludzi skoro po zimie naggomadzilo sie co nieco (okropna oponka ) i nie ma sily nie moge jej sie pozbyc poradz na jaki mam pojsc zabieg (ma niedoczynnosc tarczycy i przyjmuje codziennie eufyrox) dziekuje z gory za odpwiedz i ucaluj Towoje aniolki sa juz zapewne duze i cudowne Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rejczel2863
Do Mary 8765 - mialam sporo zmarszczek na calej twarzy pod oczami cienie no i tak zwane chomiczki po tym laserze skore mam naprawde jedrniejsza i zmarszczki tez sie splycily chociaz nie zniknely calkowicie ale tak jak pisalam juz wczesniej p.doktor zapewnia ze to wszystko jeszcze sie odbudowuje i wypelnia zobacze jaki bedzie efekt koncowy dopiero minely dwa tygodnie a proces odbudowy kolagenu musi troche potrwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Rejczel
Na stronie liftmedu nie ma komorki do tej lekarki,ktora wykonywala Ci zabieg.Czy moglabys mi ją podac najlepiej zadzwonic bezposrednio do niej i sie umowic.Dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Rejczel
Wielkie dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam wielkie pytanie czy na dzień dzisiejszy istnieje jakieś urządzenie, które usuwa 100% rozstepów? Jakis laser, czy cos? Nie interesuje mnie cena. Czytałam gdzies w internecie jakis czas temu, ze juz sie cos takiego pojawilo i ze cena wynosi ok 3-5tys zł i że wystarczy jeden zabieg, ale nie pamiętam jaka to była metoda. Prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mary 8765
Sama jestem ciekawa co to za urzadzenie mam tez podobny problem z cellulitem czym moznaby go zlikwidowac niech odezwie sie ktos kto cos wie na temat takich zabiegow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog
do Laskosia, jak najbardziej może Pani łączyć te dwie metody zabiegowe, ale pod jednym warunkiem, przerwa pomiędzy mezoterapią a endermologią musi być możliwie jak najdłuższa, czyli najlepiej np. w Poniedziałek endermologia, Wtorek mezoterapia i proszę pamiętać , że po 10 zabiegach endermologii trzeba zrobić przerwę, żeby za bardzo nie poluzować skóry, zresztą chyba i tak najwięcej zdziała Pani mezoterapią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog
do Mira Gołębiewska Jak zapewne został Pani poinformowana po zabiegach laserowych trzeba być bardzo ostrożnym nie tylko jeżeli chodzi o promienie UV, ale również odmrożenia, wiatr, saunę, kriokomory, może \pani oczywiście po roku korzystać ze słońca , ale w umiarkowany sposób i pożądnym zabezpieczeniem, z leżeniem plackiem na plaży raczej bym poczekała. Pozdrawiam i życzę udanego wypoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog
do Wiola 81 najpierw musi Pani przejść badanie dermatoskopowe skóry, które zakwalifikuje zmianę do usunięcia lub nie i zostanie zakończone badaniem histopatologicznym, najlepiej jest to wykonać laserem dermatochirurgicznym tnącym C02, który gwarantuje max bezpieczeństwo i min ślad pourazowy. Nie wiem jakie lasery są w Warszawie , ale wiodące firmy w tym sprzęcie to Deka lub Lasering, znam oba bardzo dobrze mamy je w klinice mogę polecić, jednak tutaj najistotniejszą sprawą będzie operator sprzętu. Zabieg mikrodermabrazji nie jest zabiegiem nawilżającym , a eksfoliującym, natomiast skórę można nawilżyć poprzez inteligentną formułę kosmetyczną ( zabiegi kosmetyczne na specyfikach wysokiej jakości) lub np. mezoterapię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog
do Majeczka 5505 zabiegi ReFirme i Foto Facial wykonuje się bez ograniczeń wiekowych. ReFirme można robić zapobiegawczo , a FotoFacial zgodnie ze wskazaniami, czyli jeżeli występują melanodermy , zmiany soczewicowate, przebarwienia posłoneczne, naczynka lub poszerzone pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog
do Jot owszem z tego typu problemami może Pani zrobić zabieg Fraxel Repair, który jest zabiegiem po którym niezbędna będzie kilkudniowa rekonwalescencja lub zabieg Triniti , po którym będzie Pani mogła normalnie funkcjonować, oba zabiegi trzeba będzie powtórzyć, natomiast obydwa pomogą na Pani problemy, wydaje mi się również po Triniti efekt modelowania owalu twarzy byłby lepszy, bo tutaj zabieg jest precyzyjniejszy. Strona którą Pani podała jest nieczytelna tzn. podano lakoniczną informację o laserze frakcjonującym C02, ale czy na prawdę go posiadają ciężko stwierdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog
do Andziela 1002 jeżeli mówimy o zabiegach tzw. inwazyjnych do dobry efekt dają wypełniacze, szybki ale krótkotrwały, jeżeli chodzi o zabiegi laserowe polecam ReFirme, który jest jedynym zabiegiem laserowym umożliwiającym pracę na dolnej i górnej powiece oka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog
do Ewasia tutaj również zabieg ReFirme w technologii Elos byłby pomocny, znajdzie go Pani na platformie emax. Emax to najbardziej rozbudowana wersja sprzętu do zabiegów w technologii ELOS tzn. ten laser obsługuje wszystkie procedury, estyle jest tylko do depilacji i UWAGA jakaś chińska firma używa bezprawnie nazwy E-Light trzeba uważać na ten sprzęt , bo było już kilka przypadków poparzeń we wschodniej i środkowej Europie, całkiem niedawno właśnie dostałam notatkę służbową z tą informacją, pamiętajcie że na sprzęcie musi pisać Syneron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog
ALE SIĘ TEGO NAZBIERAŁO..... JUTRO ODPOWIEM NA KOLEJNE PYTANIA DOBREJ NOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila1234
CELESTO -Niestety nie wiem , dlaczego nie mogę się po raz 3-ci doczekać odpowiedzi , ale jestem cierpliwa, może tym razem się uda. PROSZĘ o odpowiedź na wcześniejsze moje pytanie dotyczące zabiegów urządzeniem ZAFFIRO w celu likwidacji utraty jędrności twarzy, zmarszczek i chomików. Ile zabiegów dla 45 latki? Jestem po mezoterapii igłowej, czy mogę bez obawy zastosować Zaffiro ? Czy efekty mezoterapii nie znikną? CZY ZAFFIRO UJĘDRNI TWARZ ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cerry
ufff,przebrnełam przez cały wątek Droga Celesto musisz być wspaniałym człowiekiem,aby tak bezinteresownie pomagać tym wszystkim którzy Cię proszą o poradę.Tracisz swój cenny czas ,dla osób ,których w ogóle nie znasz.Nie jeden lekarz nie pomoże nam swoją wiedzą ,tak jak Ty.Mnóstwo osób to czyta i każdy coś z tego wynosi dla siebie.Ogromnie Ci za to dziekuję. Mam 34lata.Niby jest niezle,ale widzę że czas goni.Mam zmarszczki mimiczne na czole,wokół oczu trochę mniejsze.Zaczynają się worki pod oczami,i bruzdy nosowo-wargowe też jakby głębsze.Trochę przebarwień na twarzy po tabletkach antykoncep... i opalaniu. Wczoraj byłam na konsultacji dermatologicznej i oto co lekarz zaproponował.Botox na czoło i oczy,na przebarienia i poprawe porów Dermamelan.Co do bruzd,powiedział że nie są duże,ale zaproponował Teyosyl wstrzyknąć w policzki,aby zaznaczyć kości policzkowe a przy okazji bruzdy podniesie do góry.Czyli jednak jest co robić .A i w sumie tanio nie bedzie. I TU MOJE PYTANIE CELESTO ;czy zabiegi ReFirm ,bądz Ematrix są w stanie poradzić na to wszystko co opisałam??????? ReFirm znalazłam nawet za 700zł zabieg,więc do przeżycia.Za Matrixa 3 zabiegi to już wydatek ok. 7000 (koszmar!) Wszystkiego dobrego dla Ciebie i całej Twojej rodziny,blizniaczki niedawno skończyły roczek )))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jot
Pani Celesto, bardzo dziekuje za opinie. Poszukam w Katowicach gabinetu, ktory wykonuje zabieg Triniti i oczywiscie po wszystkim podziele sie spostrzezeniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy to dobry laser ?
LightSheerTM firmy Coherent-Lumenis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog
do Spinetta Dualis Sp firmy Fotona ( chyba?) jest laserem NdYag do tzw. zimnej ablacji i myślę , że poradziłby sobie ze zmarszczkami palacza jak również inne zabiegi frakcjonujące z częściową ablacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog
do Spinetta w Exilisie zastosowano ultradzwięki o wysokiej częstotliwości z efektem termicznym, czyli mocnego rozgrzania tkanki , aby doprowadzić do termolizy błon komórek tłuszczowych, a w Ultrashape ultradzwięki działają mechanicznie bez efektu termicznego rozrywając swoją częstotliwością błony komórkowe. Widziałam efekty jednego i drugiego urządzenia, są b. podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×