Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Celesta - kosmetolog.

ZABIEGI LASEROWE - pytania

Polecane posty

Gość Piplet
witam, czytam, że ogólnie nie polecacie zabiegów IPL -do depilacji skorzystałam z zabiegu depilacji metodą IPL+RF z powodu bardzo atrakcyjnej ceny (groupon) jestem dopiero po pierwszym zabiegu więc nie mogę określić skuteczności, mam za to pytanie o maść znieczulającą. Jak dla mnie zabieg jest bolesny - myślałam o kremie emla ale jej koszt jest dosyć duży (obszar depilacji to łydki, bikini i pachy) - krem pewnie został by zużyty jednorazowo- czy żel Lignocainum da jakikolwiek efekt uśmierzenia bólu - na cuda oczywiście nie liczę :) i czy przy takim rodzaju depilacji można korzystać z takiego żelu. A może znacie coś lepszego a nie tak drogiego jak emla? dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy problem
do Piplet A to znieczulenie Emla nie jest w cenie zabiegu? Ja 3 razy robiłam laser (co prawda na twarz) i nie było mowy o dodatkowej opłacie za znieczulenie. Ile zabiegów obejmuje ta promocja? Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piplet
nie ma w cenie bo cena jest rewelacyjnie niska - 450 zł za serię 5 zabiegów obejmującą łydki+bikini+pachy lub całe nogi. Także nie ma na co narzekać :) tylko żeby skuteczność była jakakolwiek - zabiegi kończę dopiero w maju - myślę, że po 3-4 zabiegu napiszę jaki efekt zauważyłam u siebie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy problem
A to rzeczywiście super cena. też sobie kupiłam jakieś zabiegi w groupon, dopiero odkryłam tę usługę, cenowo wygląda b. korzystnie. Co do lasera to chyba trudno wytrzymać bez znieczulenia (ją ledwo zniosłam, mimo emla), w zaszłym roku kupiłam ten krem / kosztował ok. 70 zl, ale trzeba receptę. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna82
Pani Celsto, mam pytanie a propos zabiegów laserowych. Miałam już kilkakrotnie zamykane laserem naczynka krwionośne - głębokie naczynka na twarzy - skrzydełka nosa i policzki. Oczywiście nigdy nie zwróciłam uwagi na używany sprzęt:( Za pierwszym razem efekt był widoczny, ale przez tydzień wyglądałam jakbym miała obita twarz - regularne siniaki wokół nosa. Za drugim razem było tylko lekkie zaczerwienienie, ale po tygodniu niby "zamknięte" naczynka pojawiły się ponownie. Teraz zależy mi na skutecznym usunięciu tych naczynek ze skrzydełek nosa i policzków (głębokich) oraz pajączków z policzków, Zastanawiam się jaki laser jest najlepszy na mój problem oraz jakie są "normalne" efekty uboczne po takim zabiegu. Zastanawiam się też czy nie udać się na taki zabieg do Niemiec (mam niedaleko do Berlina), bo już zwątpiłam w jakość usług tego typu w Polsce. Bardzo proszę o radę, bo nie chce kolejny raz inwestować w jakąś fuszerkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Elos po 1 epilacji wcale mi nie wypadły włoski całkowicie są tylko słabsze nadal codziennie się golę no może po dobie jest krótszy odrost jak przed epilacją czy tak ma być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Celesty lub Elos babki chyba jestem załamana w gabinecie do którego chodzę na epilacje wąsika jest podobno Elos ,dzisiaj zajrzałam na stronke tego gabineu jest tam pokazany ten Elos i opinia Photoszof czyżby to był bajer z tym elosem może szkoda kasy gabinet H&Med ul. Jaśkowa Dolina8 Gdańsk prosze bardzo o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog
do Xena 1984 Laser na okolice sutków jest bezpieczny proszę się nie obawiać, trzeba będzie wykonać ok.5 zabiegów w odstępach 8 tyg, z wymienionych proszę się udać w takim razie na LightSheer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog
do Nowy Problem wnioskując z Pani wypowiedzi widzę to tak: po pierwszych dwóch zabiegach Pani skóra złuszczała się, a więc stawała się cieńsza, potrzeba tak naprawdę kilku tygodni aby ochronny płaszcz lipidowy naskórka odbudował się, tak więc trzeci zabieg wykonany na większych parametrach na świeżą wrażliwą skórę, po prostu mocniej ją uszkodził w miejscach newralgicznych. moim zdaniem okres rekonwalescencji między zabiegami był zbyt krótki , tym bardziej jeżeli nadmienia Pani że skóra jest skórą wrażliwą, proszę się stosować do zaleceń lekarza i cierpliwie czekać, to wszystko na pewno ustąpi nie zostawiając śladu, niestety w takie rzeczy są czasami nieprzewidywalne, proszę zwrócić szczególną uwagę na pielęgnację skóry szczególnie w miejscach w których długo utrzymywał się rumień , szczególnie teraz przy b.niskich temperaturach trzeba te miejsca dobrze zabezpieczać, warto też zainwestować w krem silnie regenerujący, na przyszłość gdyby wystąpiły jeszcze takie miejsca polecam okłady z soli fizjologicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog
do Chianti444 zabiegi wolumetrii estetycznej są zabiegami , które dają szybki ale krótkotrwały efekt w stosunku jeszcze do swojej ceny, ja bardziej polecałabym Pani lifting laserowy ReFirme, który na pewno panią usatysfakcjonuje, a jednocześnie da duży efekt na naprawdę długi okres czasu. Zabieg polega na tzw, dogrzewaniu kolagenu do temp.progowej co powoduje obkurczanie włókien kolagenowych ściągając skórę powodując silne napięcie, szczególnie polecany na owal twarzy, bruzdy wargowo-nosowe i szyję oraz na brzuch i ramiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog
do \czida Glycopeel 50% 4 tygodnie po zabiegach laserowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog
do sopphhiiee polecam zabieg fotoodmładzania IPL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog
do lukasz polecam zabieg laserem CO2 o nazwie SmartXide Dot, który wyposażony w skaner, pantograf chłodzący jest zabiegiem delikatnie inwazyjnym ale za to zupełnie bezbolesnym ( dużo lepszym od lasera Fraxel, Mosaic,Pixel) i dającym szybkie efekty lub laser frakcyjny Matrix Ir , którym trzeba będzie wykonać więcej zabiegów , ale za to nie wymaga on rekonwalescencji po zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog
do Piplet zabiegi depilacji IPL są bardzo bolesne, trudno będzie ten ból wyeliminować, proszę się udać na zabiegi laserem a nie IPL-em, to odczuje pani różnicę, pisałam już że zabiegi IPL nawet ze względu na swoją niską cenę są nieopłacalne bo dużo i długo się pani nacierpi a włosy po kilkunastu miesiącach zaczną odrastać, poza tym takie super promocje nie biorą się bez powodu najprawdopodobniej jest to stary , zużyty sprzęt , który ktoś chce "rozruszać".................cena to nie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja juz nie rozumiem
mialam 3 razy depilace laserem. 2 bardzo bolaly, cala seria, ale efekty zadowalajace. natomiast ostatnio tez kupilam kupon groupon w prestige spa katowice, i w ogole nie boli ale i efekto wnie ma za bardzo (jestem po 1 zabiegu). to jest podobno fotodepilacja - te wloski w ogole sie pala!!! a przy tamtych zabiegach az bylo czuc spalenizna. te panienki tu twierdza ze maja specjalny chlodzacy znieczulajacy zel - ale jak wyszla popatrztylam a to zwykly zel do usg. czy ktos mnie robi w balona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to musi byc niesamowite:)
Pani Celesto! Czy jak wykonam depilację laserową to włosy już nigdy nie odrosną? CZytałam, że to trwały efekt, na stałe.... Zrobię tyle zabiegów ile będzie konieczne, a potem spokój do końca życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piplet
do to ja już nie rozumiem - ja też wykupiłam właśnie ten zabieg w katowicach - tylko ja mam inne odczucia - mnie bolało jak cholera - też jestem po 1 zabiegu ale z wypowiedzi Pani Celesty wnioskuję, że włoski i tak odrosną ... no trudno zobaczymy - fakt jest taki, że nie stać mnie na depilację za kilka tys w sumie - te 450,00 zł za 5 zabiegów za 3 miejsca (łydki, pachy, bikini) było baaardzo zachęcające.... co do żelu to jest rzeczywiście zwykły do usg ale podobno ta głowica jest chłodząca - mnie parzyło i dodatkowo czułam jak by ukłucia - fakt różnie to wyglądało w różnych miejscach ale ogólnie to ledwo przeżyłam - Pani wykonująca zabieg decyduje o mocy urządzenia na samym początku nie poczułam nic - i jak jej to powiedziałam to coś przestawiła i różnica była odczuwalna :) Pozdrawiam i mam nadzieję, że te zabiegi dadzą jakiś efekt ... choćby taki, że te włoski będą słabsze .... choć liczyłam na wyrzucenie maszynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy problem
Pani Celesto dziekuję b. za odpowiedź. Oczywiście stosuję sie do wszystkich zaleceń, b. chronię skórę i staram się cierpliwie czekać. Niestety gołym okiem widać, że strupek pod nosem zostawił okrągłą bliznę o średnicy ok. 5mm, co prawda płytką, ale jest... plus przebarwienie na brodzie. Mam jeszcze kilka pytań: 1. Odnośnie kremu regenerującego-znalazłam krem Laser Rejuvanation, producent Cell Fusion C - polecany do regeneracji skóry po zabiegach laserowych, dość drogi - czy w opinii Pani warto w niego zainwestować, czy może mogłaby polecić Pani coś innego (sprawdzonego) 2. Czy mogę teraz zrobić zamykanie naczynek na twarzy (za ok. 2 tyg.)/ ewentualnmie, ile trzeba odczekać? 3. Jakie zabiegi proponowałaby Pani w celu kontynuacji poprawy stanu skóry (mezoterapia igłowa? (od kiedy), - mam wykupione 3 zabiegi mikrodermabrazji diamentowej z maska odżywczą - po jakim czasie od zabiegu laserowego (16.12) - mając na względzie powikłanie -mogę je rozpocząć? Przed podjęciem jakichkolwiek zabiegów na pewno skonsultuję się z lekarzem (w przyszłym tygodniu mam kontrolę), niemniej jednak bardzo proszę o Pani niezależną opinię/radę. Dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy problem
Pani Celesto Jeszcze jedno pytanie: Czy na bliznę o której wspomniałam mogę stosować jakąś maść(np. Contractubex), masaż? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog
do To Ja Już Nie Rozumiem Pooglądałam dzisiaj oferty groupona, o którym panie piszecie i chociaż nie do końca rozumiem sens przystępowania do super dealów poszczególnych usługodawców to jedno jest pewne właściciel serwisu na pewno zarobi na naiwności klienteli, nie wiem jak to jest w innych branżach , ale swoją znam bardzo dobrze. Nie chciałabym nikogo urazić swoją wypowiedzią, ale chyba już panie zdążyłyście się zorientować i zdobyć doświadczenie tzw. życiowe , że zawsze w super promocjach jest jakieś drugie dno: albo podnosi się cenę żeby ją potem obniżyć, albo towar jest przed końcem terminu przydatności , albo po prostu jest beznadziejnej jakości i tych ofertach widzę te wszystkie czynniki. To nie jest kwestia zakupu nowej bluzki, tutaj w grę wchodzi wasze ZDROWIE!!Zastanówcie się dlaczego ktoś daje nawet 90% rabat? Myślicie , że dokłada do interesu? Koszt tego zabiegu to nie tylko laser, to prąd,materiały jednorazowe, wspomniany żel, czas, pracownik itp. Znalazłam ofertę za 400pln przecenioną z ponad 3000, a tam depilacja koreańskim laserem Depilight 808nm, wykonywana przez usługodawcę , który jak wnioskuję z jego strony internetowej zajmuje się dystrybucją tego sprzętu, tak więc mogę pomyśleć, że wykonuje te usługi po pierwsze sprzętem miernej klasy , który wykorzystywany był wcześniej na targach i szkoleniach i zamiast go zezłomować , daje super ofertę, ale co z tego jak sprzęt jest być może rozregulowany przez częsty transport, ma już nieżywotną głowicę,(lasery muszą być serwisowane i często sprawdzane, za te pieniądze na pewno ich na to nie stać), Panie zabieg poboli, popiecze włosy się "uśpią" na kilkanaście miesięcy i potem zaczną odrastać, a wam się będzie wydawało że są efekty (bo na początku będą), ale wiązka będzie już za słaba na wskutek zużycia głowicy i nie zniszczy mieszka.Może się jeszcze okazać, że zostaną wam przebarwienia i uszkodzenia skóry po tych zabiegach, bo koreańskie i chińskie sprzęty są znane z tego że często same się rozregulowują i zmieniają natężenie energii o czym osoba wykonująca zabieg nawet nie będzie wiedzieć, a to jest kolejny problem według mnie, bo skoro zabieg jest śmiesznie tani to kto go wykonuje?Jakie są kompetencje tej osoby, czy dobrze was zaklasyfikuje do zabiegu, czy zwróci uwagę na znamiona, przeciwwskazania itp. To też jest dla mnie zastanawiające, dlaczego kupujecie zabieg z wyprzedzeniem nie wiedząc czy się zakwalifikujecie medycznie do jego wykonania, według mnie nie podejmuje się takich decyzji bez wcześniejszej konsultacji.Nie chciałabym być złym prorokiem, ale wszystko jest dobrze dopóki nie zdarzy się tragedia. Kiedyś jak pracowałam w Hiszpanii powstała sieciowa firma Nomasvello która zakupiła cały kontener chińskich maszyn IPL po renowacji, na rogu niemalże każdej ulicy powstał salon w którym depilowano każdy obszar ciała w jednej stałej niskiej cenie, na początku przeżywali bum, a teraz są na skraju upadłości, bo klienci depilowali tam jeden obszar po kilkanaście razy (a więc ekonomicznie i tak stracili bo w sumie dużo wydali), Hiszpanie reprezentują mocniejszy fototyp skóry i często dochodziło do poparzeń itp. Długo by pisać, moim zdaniem nie da się kupić mercedesa w cenie golfa. Wygenerowanie jednego impulsu lasera to koszt 1-1,5 Euro ( na bikini potrzeba ok .80-100 impulsów),żel przewodzący musi spełniać określone parametry , aby skutecznie przewodzić wiązkę koszt ok. 10 Euro na zabieg, materiały jednorazowe ok. 7 Euro do tego praca i zysk firmy, to u nas 210 Euro za pierwsze 3 zabiegi, ponieważ w Polsce wszystko jest relatywnie o połowę tańsze to depilacja bikini powinna kosztować ok. 100 Euro, tak więc te oferty są dla mnie nie zrozumiałe. I obym się myliła , że nie jesteście panie nabijane w butelkę....życzę rozsądnych wyborów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZIDA
Do wszystkich Dziewczyny,czy któraś z was miała Exilis na twarz i szyję ?Możecie coś powiedzieć o efektach,jak długo trzeba czekać na efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZIDA
Do Celesty Celesto,jesteś jeszcze? Mam pytanie jak długo trzeba czekać na efekty Exilisa,jestem po trzecim zabiegu na twarz i szyję ,moim zdaniem na razie bez zmian.Na Trinity i RE firme w mojej okolicy nie ma szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piplet
do Celesty - Jeśli chodzi o samą działalność portalu groupon to zasada działania jest prosta - sprzedają dużą ilość usługi i w ten sposób zarabiają - z tego co pamiętam tę ofertę (była 2 razy) sprzedali około 300 razy co daje kwotę 135 000 zł płatne z góry ... fakt groupon zgarnia na pewno sporą część tej kasy ale wydaje mi się, że gra dla tego salonu jest warta świeczki - przewinie im się spora ilość potencjalnych klientek na inne zabiegi w przyszłości. Tam można kupić różne rzeczy - ja np. zakupiłam półroczną prenumeratę czasopisma - także w atrakcyjnej cenie - także może czasami to dobrze działa :) Szczerze mówiąc ten salon (prestige spa w Katowicach) ma urządzenie pracujące za pomocą fali radiowej Thermacool RF+ liczyłam na to, iż połączenie IPL z RF to coś lepszego niż samo IPL - dlatego się skusiłam ... jeśli efekt będzie widoczny choćby przez 3 lata to uważam, że i tak warto - choć wolałabym na stałe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gretaso
tak tak tak - ipl jest beee!!! ale jak sie ostatnio dowiedziałam to wszystkie lasery włoskie kosztujące około 200tys. zł albo i droższe są również sprowadzane z Chin tylko że włosi nabijają swoje etykiety i to ONI nieżle na tym zarabiają a my korzystamy w Polsce z tych samych sprzętów i nie chodzi tu ani ile wydamy czy to jest wina słabego sprzetu marnej jakości jak tu pisze Celesta!!! tylko w efektach chodzi o organizm ludzki i o hormony wpływające na nasz stan skóry u jednej klientki bedzie super efekt choc wyda 3tysiace a u innej nie bedzie zadnego za te same pieniadze!!! nie dajcie sie zwiesc!!! chodzi tylko o nasz organizm a nie ilosc wykonanych zabiegów, ilośc wydanej kasy czy jakosc sprzetu i nikt nie powinien dawac dozywotniej gwarancji na efekty!! efekt jest uzależniony od organizmu... głupotą i naiwnością jest korzystanie z groupon pod względem wczesniejszej wpłaty na konto bez konsultacji l lekarzem badź kosmetyczką bo lista przeciwwskazań do zabiegów laserowych jest bardzo długa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gretaso
ta tak tak - IPL jest beeeeeee!!!!! ale ostatnio sie dowiedzialam że włoskie sprzety ktore kosztuja po 200tys zł albo i drozsze są równiez sciagane z Chin i że włosi nabijają tylko swoje etykiety i to oni najwiecej zarabiają! a my w polsce korzystamy z takich samych sprzetów i niewazne ile wydamy.. a co do efektów to nie wazne czy wydamy 3tys czy 400zł!!! efekty są uzaleznione od organizmu i od hormonów... głupotą jest tylko to ze ludzie wpłacaja na groupon z góry na konto bez przeprowadzenia konsultacji z lekarzem bądź kosmetyczką bo lista przeciwwskazan jest długa!! ale nie jak pisze Celesta ze duze znaczenie na efekty ma drogi sprzet i drogie usługi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze raz ja:)
Pani Celesto! Czy jak wykonam depilację laserową to włosy już nigdy nie odrosną? CZytałam, że to trwały efekt, na stałe.... Zrobię tyle zabiegów ile będzie konieczne, a potem spokój do końca życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze raz ja:)
a potem spokój do końca życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy dobrze napiszę nazwe sprzetu ale jestem w trakcie zabiegów FR Lavratron 250. Poinformuje o efektach ale na te trzeba chyba troche poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog
do To Musi Być Niesamowite Depilacja laserowa (laserem nie IPL), jest skuteczna na wiele lat. Depilacja jest przerzedzeniem włosów o ok.90%, nie dając 100% skuteczności przez wzgląd na skuteczność rozerwania mieszka w odpowiedniej fazie wzrostu włosa ( włos połączony z mieszkiem), stąd powtarzalność zabiegów na ten sam obszar. Zniszczone mieszki już NIGDY nie uaktywnią się, owszem część włosów może odrosnąć, ale tylko na wskutek uaktywnienia się nowych mieszków w następstwie jakiś zaburzeń hormonalnych. Szacuje się , że u przeciętnego, zdrowego człowieka fototypu I i II, po całym procesie depilacji do 10 lat może się uaktywnić max 20 % włosów, a więc i tak już nigdy nie odrośnie ich tyle ile było przed przystąpieniem do zabiegów, u osób z zaburzeniami hormonalnymi (hirsutyzm,PCO,cukrzyca) włosy mogą odrastać szybciej , bo po ok 3 latach. Wszędzie na świecie stosuje sie procedurę jednego zabiegu przypominającego raz na 1-2 lata i to w zupełności wystarczy by cieszyć się gładką skórą przez lata. Ja robiłam depilację 10 lat temu, zanim pojawiły się lasery diodowe i nie zauważyłam , aby pojawiały mi się nowe włosy, pomimo tego , że w międzyczasie byłam w ciąży z in vitro i jakiś czas przyjmowałam duże dawki hormonów. Tak więc mogę pani polecić zabieg depilacji jako skuteczny na wiele lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog
do Nowy Problem Musi Pani teraz zadbać o przyspieszenie procesu naskórkowania i na pewno nie może pani wykonać zabiegu zamykania naczynek przez ok.8 tygodni po zabiegu, krem o którym pani pisze jest bardzo dobry, warto w niego zainwestować, polecam też kremy firmy Filorga z NCTF, z jakiś czas może oczywiście pani wykonać mezoterapię, zabiegi regenerujące dermokosmetyczne.Bliznę proszę rozmasowywać, można stosować conrtactubex tylko proszę pamiętać o kilkukrotnym aplikowaniu w ciągu dnia, mikrodermabrazję proszę sobie zostawić na jesień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×