Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Celesta - kosmetolog.

ZABIEGI LASEROWE - pytania

Polecane posty

Gość CZIDA
do Celesty Jaki laser jest najlepszy na naczynka nogach i wokół skrzydełek nosa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdarzenie
witam, mam pytanie do Pani Celesty: czy po botoksie na czoło i doliny łez mogę kontynuować zabiegi falami radiowymi u kosmetyczki ale na partie policzków i podbródka? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Celesta, dziękuję bardzo za poradę: zamierzam się zastosować:) znalazłam już zabieg ReFirme w moim mieście. tylko pytanie o te naczynka, w którym momencie mam się nimi zając? przed refirmem czy po i w jakim odstępie, jeżeli jest to istotne. znalazłam też zabieg LipoKontur- 10 zabiegów 1300zł za jeden obszar. ta cena nie jest podejrzanie niska? tu już pytanie do wszystkich Pań orientujących się w cenach tego typu zabiegach w Polsce. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaskakanka85
do Pani Celesty troszkę mnie pani nastraszyła z tym postem nt. nawiności dot. super promocji bo ja właśnie z takowej mam zamiar skorzystać tzn. bon już mam i jestem już umówiona na wizytę laser diodowy niemieckiej firmy Asclepion - sprawa się owego tyczy mam zamiar skorzystać z depilacji bikini powiedzmy że jestem odpowiednim modelem do tego typu depilacji (włoski ciemne i mocne karnacja raczej jasna) nie wiem jak mam się nastawić względem bólu (bon zakupiłam na 3 zabiegi za 299 zamiast 1200) zdaję sobie sprawę że na 3 zabiegach się nie skończy ale właśnie z depilacją tych okolic mam zawsze problem (krostki wrastające włoski) zastanawiam się nawet nad depilacją do zera ale właśnie nie wiem jak z tym bólem i jak kwestie techniczne, że nawet są usuwane włoski pomiędzy pośladkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaskakanka85
Bardzo dziękuję za odp a chodzi o www.poderma.poznan.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaskakanka85
przepraszam pomyłka miało być www.proderma.poznan.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdarzenie
mam pytanie do Pań, czy któraś orientuje się, czy po botoksie na czoło i wypełnieniu doliny łez mogę kontynuować zabiegi falami radiowymi (e-light u kosmetyczki) na okolice policzków i podbródka lub ile czasu powinnam odczekać? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Blizny zanikowe
na innym forum facet, który ma w gabinecie ten laser wstawił foty blizn potrądzikowych przed zabiegiem i po zabiegu i efekty marne. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponawiam pytanie: w którym gabinecie w Poznaniu dysponuja syneronem? Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do noni
poszukaj w internecie a nie spamuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nonii
Pani Celesta wspominała o Kształtosferze w Poznaniu. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniczynka100
Pani Celesto pytanie1 jeśli zdecyduje się zrobić zabieg na rozstępy na Matrix czy lekarz wykonując zabieg zawsze naświetla na głębokość 2,5mm,czy to zależy gdzie jest wykonywany zabieg(np.twarz czy ciało).Jak mam sprawdzić czy lekarz odpowiednio ustawi laser?Pytam bo boję się że nie będzie efektu pytanie 2 Czy wykonując zabieg Triniti z zabiegu na zabieg zwiększa się moc czy też wszystkie trzy zabiegi triniti wykonuje się na tych samych parametrach. Dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łooooooo
ale niezłym reklamowaniem synerona mi tu pachnie , te ochy i achy hmm..... matrix , trinity ...... może jeszcze neo i morfeusz oraz agent smith niezły film był :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy problem
do łoooooooo Na tym formum nikt się nie wypiera ani nie ukrywa, że poleca Synerona, ponieważ a nim pracuje i widzi pozytywne rezultaty. Może zanim zacznie Pani/Pan krytykować, proszę przeczytać cały wątek i ewentualnie zamieścić jakąś konstruktywną krytykę. Jeśli natomiast zna Pani/Pan inne warte polecenia zabiegi/technologie poparte pozytywnymi rezultatami, to proszę się z nami podzielić tą wiedzą, a nie ograniczać się do krytyki kogoś, kto poświęca swój wolny czas i rzeczowo stara się doradzić innym. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja78
Witam Mam pytanie. Jak to jest z tą depilacja laserową?? jest ona skuteczna?? Generalnie chodzi mi o wąsik :( i chodzi mi o salon w Rybniku. Czy jest ktoś kto był w tym salonie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40ijedendzień
do Celesta - kosmetolog Jestem tydzień po laserze frakcyjnym, kiedy mogę zacząć mezoterapię igłową? Doczytałam, że jest Pani zwolenniczką mezoterapii bezigłowej, ale w mojej okolicy nie ma dobrej. Pytałam kilku lekarzy co do różnic i wypowiadali się na korzyść igłowej, lepsze, szybsze efekty. A ceny podobne... I drugie pytanie... ktore koktajle sa wedug Pani godne uwagi? Asthetic Dermal Reparestim HA, Dermaheal HSR , NCTF HA lub inne ? Trzecie czy zawracac sobie glowe peptydami biomimetycznymi, cz sa skuteczne, czy to tylko chwilowa moda na nie? Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu miałam spamować?Chcialam sie dowiedziec. Poza tym to chyba oczekujesz abym kontynuowala z Toba rozmowe :) Pozdrawiam nerwowe osoby takie jak Ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kole kole kenia
do p.Celesty Idzie wiosna trzeba pomyślec o sylwetce, który z zabiegów poleciłaby pani jako skuteczny : endermologia, Lipo Kontur, Vela Shape, Alice dodam , że mam żylaki na udach i łydkach nie wiem czy można. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
Witam, wykonuję zabiegi endermologii, Lipo Kontour, Alice i znam zabieg Vela Shape. Kazdy z nich jest skuteczny lecz z doświadczenia wiem, że najlepsze rezultaty daja terapie łączone. To jaki zabieg wybrać zależy tez od tego co dokładnie chce Pani zrobić. Jeśli ma Pani troche tkanki tłuszczowej równomiernie rozłożonej to dobrym połączeniem będzie Alice z Endermologią,lub Vela Shape gdyż będzie to pobudenie metabolizmu i efekty wymodelowania czy tez wyszczuplenia całej sylwetki. Jeśli che Pani wymodelować lub wyszczuplić tylko jakąś partię, to polecałabym połączenie Lipo KOntour(jeśli tk. tłuszczowej do usunięcia jest niedużo) lub Alice - miejscowo (jełsi tk. tłusczowej jest więcej) w połączeniu z endermologią lub Vela Shape. Jeśli chodzi o żylaki to saone miejscowym przeciwskazaniem do zabiegów, jełśi sa bardzo rozległe, mozliwe ze trzeba bedzie ominąc cały obszar, np. łydki, uda. Nalezy jednak pamiętać, że masaże typu endermologia wzmacniają także ściany naczyń krwionośnych i stymuluja krążenie, więc o ile stan Pani żył nie wyklucza zabiegów, z pewnością uzyska Pani nie tylko efekty estetyczne ale tez i zdrowotne. Mam nadzieję, że Pani Celesta zgodzi się z tym co napisałam, jeśli nie, chętnie poznam jej zdanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ból
Ból. Następstwo operacji powiększania piersi, które nie jest powikłaniem. Wiekszość boi się bólu ale gorzej jeśli nasłuchasz się doradczyń, naczytasz o słoniu na klatce. Bzdura ! Każda osoba ma inny próg bólu a Ty sama dodajesz sobie go swoim nastawieniem do zabiegu. http://www.feelbeauty.eu/articles/show/id/201/Bol._NastEpstwo_operacji_powiEkszania_piersi,_ktore_nie_jest_powiklaniem.html Czytaj i powiedz nam jak się mylimy... Zapraszamy www.feelbeauty.eu Opisz swoją historie i zdobądź jeden z wielu preparatów do mezoterapii. Każdej z nas przyda się odnowa na wiosnę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZIDA
Do Celesty, Chciałabym ponowić pytanie o REtises Ct ,i o najskuteczniejsze lasery zamykające naczynia na twarzy i nogach, czy LIGHT SHIER jest ok?.Chciałabym także zapytać o Hialurofrax,czy ten zabieg rzeczywiście wypełni zmarszczki, czy lepiej zrobić Pixel CO2? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bara_
A czy opensky orientuje sie czy laser Gentle-max jest dobrym laserem? Chodzi o usuwanie włosków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
Gentlemax łączy w sobie laser aleksandrytowy i Nd:Yag dzięki czemu można usuwać nim wlosy w każdym kolorze i każdgo koloru skóry. Myślę jednak, że są to typy laserów starszych technologii i decydując się na depilację laserową lepiej wybrać coś nowocześniejszego, a tym samym skuteczniejszego jak Light Sheer (który odradzam w przypadku włosów jasnych lub bardzo ciemnej skóry) lub lasery w technologii Elos firmy syneron, które usuwają także włosy jasne i z ciemnych skór. Jeśli chodzi o skuteczność GentleMax to myślę, że usunięcie włosów będzie wymagało większej ilości zabiegów niż w przypadku innych opisanych przeze mnie metod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fałszywe wpisy na forach !
Fałszywe wpisy na forach internetowych !!! Uważaj co czytasz by nie przypłacić swoim zdrowiem. Niech powyższa informacja da wam do myślenia, zwłaszcza tym najbardziej zainteresowanym zabiegami, specjalistami i wydaniem swoich nie małych pieniędzy. Nie miejcie wtedy czelności pisać na forach i oczerniać swoich specjalistów za wasze nieprzemyślane wybory lub wybory dokonane przez prowodyrów ...do tego wynajętych. http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/36/Falszywe_wpisy_na_forach_internetowych_!!!_Uwazaj_co_czytasz_by_nie_przyplacic_swoim_zdrowiem.html Portal Feelbeauty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdarzenie
mam gorącą prośbę do OPENSKY:) na innym forum prosiłam uczestniczki o opinię laseru e-light IPL+FR a ponieważ dostałam tylko jedną odpowiedź, zwracam się do Pani jako fachowca, mianowicie jestem po 2 zabiegu usuwania włosów z bikini (jasna cera, ciemne włosy) i na razie ani drgną, zastanawiam się czy kontynuować (wiem, że trzeba ok10 zab. ale boję się, że nie podziała) czy przerwać i poszukać gabinetu z innym sprzętem, ponieważ niedługo mam 3 zabieg bardzo proszę o odp. co robić?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
Radziłabym wybrac inny sprzęt - Light sheer lub w technologii Elos, która też wykorzystuje RF, ale posiada patent na swoja tehchnologię i wszytskie inne urządzenia typu IPL+RF to podróbki. Proszę szukać urządzeń firmy syneron jak eMax, eLaser, eSytle i eLight (pisane bez myśliników, ine firmy próbuja nawet zbliżyć nazwy i wyglady urządzeń do Synerona ). Po każdym zabiegu wlosy, których brodawka została zniszczona powinny wypaść. Przy urządzeniach o których piszę liczba zabiegów potrzebna do usunięcia włosów to 4-6, chociaż moze się różnić w zależności od koloru włosów i skóry a przede wszystkim profilu hormonalnego osoby poddawanej zabiegowi. Jeżeli powiedziano pani ze trzeba zrobic 10 zabiegów, a po kolejnych nie ma zadnego efektu to radzę zmienic salon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdarzenie
do opensky, bardzo dziękuję, potwierdziła Pani jako fachowiec informację, teraz jestem już pewna i dzięki Pani nie wyrzucę pieniędzy w błoto:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bara_
Dziękuję też za odpowiedź; Swoją drogą myslałam, że laser Gentle-max jest czyms lepszym, skoro gabinet, który go ma, reklamuje się, że jest to jeden z niewielu laserów w Europie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HmHmHMhm@@@
mam 42 lata. Jak odmlodic, zlikwidowac przebarwienia i kilka takich pionowych kresek na dekoldzie. Bardzo dziekuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koda6533
Hej, mam pytanie o podcięcie dziąseł. Czy wykonuje to kosmetyczka czy stomatolog raczej? Chyba stomatolog, ale nie jestem pewna. Mam nieładny uśmiech, bo dziąsła są duże i brzydko to wygląda. Czytałam gdzieś w necie o takiej metodzie. Zabieg wykonuje się laserem??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×