Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Celesta - kosmetolog.

ZABIEGI LASEROWE - pytania

Polecane posty

Gość Inka003
Pani Celesto! bardzo dziękuję za poradę i doradzenie, w niedługim czasie poddam się temu zabiegowi. Gorąco pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrracja
Witam.Mam problem .Zapisałam się na 6 zabiegów fotoodmładzania.Przeczytalam na stronie gabinetu kosmetycznego o przeciwskazaniachjednak na innych stronach jest ich wypisanych więcej i dotyczą też hormonow.Mam niedoczynność tarczycy z guzkami,hormony wyrownane,potwierdzone wynikami.I tu zaczyna się moje zmartwienie-czy ja mogę zrobić sobie te zabiegi? Może ktoś mi doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Celesty. witam mam takie pytanko, odnośnie laserowego usuwania rozstępów. Jestem młoda (20lat) i mam stare, białe rozstępy na pupie, trochę na biodrach i z tyłu pod kolanami:( chciałabym je usunąć, najlepiej laserowo. czy po takim zabiegu znikną one całkowicie? orientujesz się może ile to może kosztować, chodzi mi wyłącznie o te z tyłu kolan bo one mnie najbardziej drażnią. Więc czy taki zabieg laserowy jest skuteczny i czy są jego jakieś niepożądane skutki? Z góry dziękuje za odpowiedź. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonykwiat
Witam, mam 25 lat skore przetluszczajacą siena której widac przebarwienia po tradziku mlodzienczym ktore nasilaja sie wlecie. Copani by doradzila aby pozbyc sie przebarwien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co d o rozstępów
laser ich nie usunie!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trądzik młodzieńczy
Mam 13 lat i trądzik. Odziedziczyłam go po tacie. Chciałam zapytać, czy zabieg laserowy wyleczy mnie z niego na stałę, czy tylko na jakiś czas? I czy w ogóle mogę mieć taki zabieg w moim wieku? Z góry bardzo dziękuję, za odpowiedź. :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Pani celesty pięc dni temu miałam zamykane naczynka na nogach naprawde bardzo drobne jak niteczki laserem diodowym Medio Star XT nie czułam prawie nic i zastanawiam sie czy te pajaczki sie wchłona bo jak na razie zadnej róznicy po 5ciu dniach Pani dermatolog która mi zabieg wykonywała napomniała cos o poł rocznym okresie wchłaniania ???na takie małe niteczki?hmm zastanawiam sie czy nie zostałam poprostu oszukana , czy ten laser jest dobry na naczynka wogóle? moze za jakis czas powinnam spróbowac lasera diolite słyszałam ze jest to laser specjalny na naczynka prosze o rade bo ja nie chce czekac pol roku w nadzieji ze one znikna bo moze jest to złudna nadzieja a te moje pajaczki sa naprawde bardzoooooooooo niewielkie prosze o rade co robic czekac jeszcze ?wiem jestem bardzo nie cierpliwa ale to dlatego ze niektórzy twierdza ze naczynka takie malutkie od razu sie zamykaja .Dziekuje z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duzo Wam nie pomogę w dyskusji, ale mogę zachęcić czy tez podpowiedzieć korzystanie z serwisów zakupów grupowych - wymienione przez Was zabiegi są generalnie stosunkowo drogie, zreszta najczesciej jest tak, ze nie wystarcza jeden zabieg a potrzebna jest cala seria. Jesli nie mamy znajomych wlascicielek czy wlascicieli takich salonow to jedynym wyjsciem sa serwisy zakupow grupowych takie jak fastdeal.pl czy groupon - mające duzo ofert z wszystkich wiekszych miast, fastdeal.pl - pozwala na antychmiastowe realizowanie vouchera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedno pytanko
Pani Celesto mam zamiar jesienią wybrać się na laser lumenis encore,w kierunku usunięcia kilku blizn,co Pani o nim sądzi?Bo bardzo brakuje wiarygodnych opinii,jest chyba nowym laserem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loraa123
Witam i proszę o Panią Celestę o wypowiedź. Moim problemem są blizny potrądzikowe. Chciałabym je usunąc, ale nie wiem czy to możliwe. Ostatnio lekarz zaproponował mi frakcjonowanie laserowe w technice poczwórnie łączonej. Miałyby to byc trzy zabiegi wykonywane co dwa, trzy miesiące. Koszt jednego 3 tys. zł. Cena jest dla mnie wysoka :( Chciałabym się więcej dowiedziec o tej metodzie. Na czym polega i jakie efekty można uzyskac w przypadku starych blizn? A może poleciła by Pani inny, tanszy zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka8999
Witam. Mam pytanie a mianowicie chciałabym pozbyc się trodziku na brodzie oraz małych blizn po tradziku . Czy zabieg usunie wszystko ? jak bedzie wyglądała moja broda po takim zabiegu i jakie jest prawdopodobienstwo że nie pojawi się nowy tradzik? a przedewszystkim jaka jest cena>? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Pani Celesto, prosze mi pomóc, mam 7-centymetrowe blizny po zabiegu powiększenia piersi. Minęło od zabiegu 2,5 roku. Blizny sa zgrubiałe i czerwone, do kogo mam sie udać aby je zlikwidowac, z jakich zabiegów najlepiej skorzystać i jakie są przypuszczalne koszty. Z góry dziękuję za dopowiedź. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EVENT TYLKO DLA KOBIET
Event tylko dla kobiet 2.09.2011 w Poznaniu z wieloma atrakcjami przez ponad 5h. Prowadzący Event Conrado Moreno Dwa pokazy mody jednej z najzdolniejszych projektantek mody Elwiry Horosz Modelkami będą finalistki Miss Polonia 2011 Gość Specjalny dr Andrzej Sankowski z wykładem "Bezpieczeństwo w medycynie piękna" Pokaz spektakularnych zabiegów wykona lek med Krzysztof Łuksza z Kliniki Piękna Biogenica w Poznaniu Pokaz Krav Magi " Pani się broni " Agnieszka Sankowska oraz Jarosław Rogowski Pokaz bielizny KINGA Imprezę uświetni wspaniały wielki tort Cukierni Kandulski w Poznaniu Całą imprezę ochrania Agnencja Ochrony BEST z Poznania W loterii wizytówkowej do wygrania m.in wczasy dla dwóch osób na wyspy kanaryjskie przez Biuro Podrózy ITAKA Teatr Wielki w Poznaniu jest naszym patronem pod egidą akcji KOBIETA ROKU 2011 Salon ALCHEMIK czesze nasze modelki do pokazu dzięki uprzejmości właściciela. Każda z Pań uczestnicząca w Evencie dostanie torbę z wieloma suwenirami oraz książką dr Andrzeja Sankowskiego ! Wiele cennych nagród, rabatów ....to jedne z wielu niespodzianek czekających na nasze Panie Serdecznie zapraszamy Panie z Poznania i wielkopolski !!! ZAPISY NA poznan@womanbusiness.pl www.womanbusiness.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfdsf
pani celesto, pewnie juz odpowiadala pani na to pytanie kilka razy, ale nie mam tyle czasu, zeby przeszukiwac cale forum. chcialabym usunac rozstepy - mam je tylko na posladkach(po zewnetrznej stronie) i kilka na wewnetrznej stronie ud. jaki jest najbardziej sprawdzony zabieg, ile razy trzeba go powtarzac i jaka jest jego cena? poniewaz nie mam zbyt wiele funduszy, chcialabym tylko zainwestowac w zabieg, jesli przeniesie on min 70% poprawe. z gory dziekuje za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdsd
pani celesto mam pytanie - czy do usuwania owlosienia laserem lepszy jest laser E-light IPL+RF czy laser diodowy Asclepion Mediostar XT. niestety ze wzgledu na cene w innych salonach kosmetycznych, moge sie zdecydowac tylko na ktorys z tych. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, moja koleżanka była na usuwaniu włosów laserem diodowym LightSheer, była już na 5 zabiegu i nadal odrastają jej włosy, nawet dość sporo (chodzi o pachy, chociaż to chyba nie ma znaczenia gdzie). Ja jestem po 3 zabiegu, ostatni miałam niedawno więc nie wiem jak będzie u mnie, ale z zapewnień kosmetyczki włosy nie powinny odrastać po 5 zabiegu a jedynie pojedyncze i że wystarczy później robić raz w roku zabieg przypominający. Chciałam się dowiedzieć jak to jest naprawdę, pytam się bo chciałam zrobić depilacje bikini, ale teraz juz nie wiem czy jest sens skoro i tak włosy odrastają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diddie
Witam, bardzo potrzebuję rady odnośnie lasera DUALIS SP. Jestem zainteresowana usunięciem owłosienia, ale nie chciałabym wydawać pieniędzy na marne. Może któraś z pań korzystała gdzieś z tego lasera? Czy istnieje lepszy i nowszy laser do depilacji? Ile zabiegów trzeba przeprowadzić żeby włosy już nie odrastały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MELANII
Pani Celesto, 1,5 ROKU TEMU ROBIŁAM COSMELAN NA TWARZ - EFEKT DOBRY, CHOĆ CZĘŚCIOWO POPSUTY LICZNYMI WYJAZDAMI W SŁONECZNE REJONY , ROWEREM I NARTAMI (FILTR, 50 STOSOWANY ZA KAŻDYM RAZEM), CHCIAŁABYM ZROBIĆ W PAZDZIERNKU TEN ZABIEG - WIDZIAŁAM W INTERNECIE MOŻLIWOŚĆ KUPIENIA ZESTAWU OD PRODUCENTA, KOSZT 1000ZŁ, CZYLI O 600ZŁ TANIEJ NIŻ W SALONIE. PONIEWAŻ ZABIEG TEN JEST BARDZO PROSTY - LEKARZ NAKŁADA MASKĘ I SIĘ WYCHODZI, ZMYWA SIĘ PO 8 GODZINACH, CHCIAŁABYM SAMA TO ZROBIĆ W DOMU, ZGODNIE Z RESTRYKCYJNĄ PROCEDURĄ I ZALECENIAMI Z ULOTKI. CO PANI SĄDZI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MELANII
DROGIE PANIE, JESTEM POD DUŻYM WRAŻENIEM TEGO FORUM I POZIOMU WIEDZY ORAZ DOŚWIADCZENIA OSÓB TU SIĘ WYPOWIADAJĄCYCH. BĘDĘ BARDZO WDZIĘCZNA ZA WSKAZANIE SALONÓW W WARSZAWIE WARTYCH PRZEPROWADZENIA ZABIEGÓW LASEROWYCH i KOMPLEKSOWYCH ZABIEGÓW NA TWARZ,. MAM 37 LAT - CHCIAŁABYM UZALEŻNIĆ SWÓJ PROCES STARZENIA SIĘ OD DOBRYCH ZABIEGÓW WYKONYWANYCH CO ROKU, W SERIACH. ZALEŻY MI NA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI USŁUG I NAJLEPSZY SPRZĘT. pozdrawiam serdecznie, mel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do MELANII
dobrych nie ma, są tylko gabinety, które wyłudzają więcej a inne mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinka270
POLECAM SALON cENTRUM mED-eSTETICA W wARSZAWIE PRZY UL.kACZEJ 9H TAM ZAJMUJA SIE TYLKO TAKIMI ZABIEGAMI - POWODZENIA..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kylan
Witam! Droga Pani Celesto, mam ogromny dylemat .Bardzo prosze o odpowiedz. Chcę usunąć piegi ( o ile to możliwe!) Byłam na konsultacji w gabinecie i pani doktor zaproponowała mi dwa rodzaje zabiegów. Pierwszy to Cosmelan a drugi to laser typu Q-Switch. Mam jasna karnacje i dość dużo piegów.Chciałam usunąć na dłoniach i twarzy. Raczej zdecydowałam sie na laser, tyle że martwię się o to jak długo będe musiała ukrywac się po zabiegu w domu, a moge mieć tylko tydzień wolnego w pracy, i czy po takim zabiegu laserowym istnieje ryzyko że zostaną blizny? Bardzo proszę o szybką odpowiedz , bo chciałam zrobić ten zabieg już za tydzień. Z góry dziękuje za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti-laser
DO CELESTY Czy laser Fotona Dualis SP moze pobudzic do odnowy włókna kolagenowe ,czy tylko zadziała na zasadzie pelingu.Kilka dni temu zrobiłam sobie zabieg tym laserem na twarz i dekolt,jestem po czterdziestce chciałam zmiejszyc przebarwienia , pory i zmniejszyc bruzdę nosowo wargową.Pani kosmetolog powiedziała że mogę zrobic zabieg lekki działajacy na przebarwienia i pory lub mocniejszy 3D dodatkowo pobudzający kolagen do odbudowy ale cena była podwójna, wybrałam drozszą wersje miały byc dwa przejscia lasera a było jedno,w trakcie zabiegu było chłodzenie i byłam znieczulona emlem więc tak nie bolało.W pierwszej dobie po zabiegu bardzo piekło , skóra była czerwona , teraz brązowieje i nie jest juz tak obolała. Na skórze mam odciśnięte kwadraciki z dziurkami. Chciałabym się upewnic czy naprawdę laser Fotona dualis SP działa na głebsze warstwy skóry i odbudowuje kolagen jak mówiła pani w gabinecie. Jeszcze mam pytanie czy promocja na zabigi laserowe -50% do końca września może wskazywac na zabiegi niepełnowartościowe np.lampy lasera są zużyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soy sauce
Pani Celesto, jak pobudzić wzrost kolagenu w określonych miejscach pod skórą, są to dwa takie jakby zapadnięcia pod skórą, wyczuwalne dziury, które powstały na bruzdach nosowo wargowych po serii zabiegów. Przez okres pół roku, cyklicznie co 3 tygodnie, czasem co niecałe 3 tygodnie, miałam kolejno: renew, refirme (x5), e Matrix (x3). nie rozumiem dlaczego zabiegi rekomendowane jako ujędrniające przyniosły odwrotny skutek, mam większe bruzdy i powieki mi opadły, Pani Celesto jak to jest możliwe, czy jest szansa, że skóra się jeszcze odbuduje, czy mam cierpliwie czekać? już nawet nie chodzi o pieniądze jakie zainwestowałam, nie rozumiem, i liczę, że może Pani ma jakiś pomysł, jak coś takiego mogło się wydarzyć. przecież to właśnie Thermage jest tym "złym" laserem, który może uszkodzić twarz, podściółkę tłuszczową, ja wybrałam renomowany sprzęt, zachwalany. Efekty przyjdą z czasem? ostatni zabieg miałam jakoś w lipcu. Proszę o pomoc w zrozumieniu? czy jest możliwe, że byłam zbyt zachłanna na zabiegi, i nie dałam sięskórze zregenerować i to dlatego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będzie lepiej
ja miałam coś takiego, wydawało mi się że po focusie (robiłam jakieś 8 zabiegów) ale mój dermatolog (nie ten od focusa) powiedział że to jakaś kolagenoza i nie ma nic wspólnego z zabiegiem tylko teraz ją lepiej widać, dał jakąś maść, taką co się robi w aptece na receptę - pomogło ps. thermage to chyba nie jest laser tylko monopolarny RF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do ematrix to na pewno
szkodzi. Porobiłas tyle laserów kobieto to teraz płacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soy souce
A jakies meryczne argumenty w dyskusji? Bo napisanie, że mam plakac nic nie wnosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soy souce
Merytoryczne argumenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti-laser
Pani Celesto od mojego pierwszego zabigu laserem Fotona Dualis SP na twarz i dekot miminął tydzień .Skóra się złuszczyła ale przebarwienia na dekoldzie wcale się nie zmniejszyły skóra na twarzy jest odświerzona pory minimalnie zmniejszone ale pod oczami mam od czasu zabiegu obrzmienia , chociaż nie robiłam lasera pod oczy, gdyż słyszałam że wysusza delikatną skóre pod oczami Mam nadzieje że obrzmienia zejdą. . Mam pytanie czy jest sens robic kolejny zabieg na dekolt żeby zmniejszyc zmarszczki i przebarwienia , które powstały od słońca w trakcie brania leku o nazwie furagin ,skoro nie ma zadnych efektów po pierwszym zabiegu, może lepszy byłby inny zabieg na przebarwienia .I jeszcze jedno pytanie co pani myśli o zabiegu mezoterapi bezigłowej TMT i po jakim czasie od lasera można ją zrobic chodzi mi szczególnie o dekolt i podłużne zmarszczki na nim.Wiem że pani poleca mezoterapie NNM ,ale takiej nie ma w moim mieście.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatah1987
DO PANI CELESTY Chciałabym się poddać zabiegowi zamykania naczynek krwionośnych w tym gabinecie http://www.salon-eva.pl/. Na całej twarzy mam drobne czerwone „niteczki, natomiast na nosie w pobliżu kącika oka wielki czerwony „pająk. Po lekturze kilkudziesięciu stron tego wątku nie jestem pewna czy w tym gabinecie posiadają odpowiedni sprzęt, mimo że są zdjęcia i opisy. Byłabym wdzięczna za odpowiedz, pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×