Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Celesta - kosmetolog.

ZABIEGI LASEROWE - pytania

Polecane posty

witam, wlaśnie zamierzam sie poddać zabiegom fotoodmładzania mam 49 lat i dużo do naprawienia na swojej twarzy , zdecydowałam sie na optymalną serię , no i tu pytanie - z ilu zabiegów powinna sie składać . Informacje uzyskane od zakładów kosmetycznych oferujących te usługi są ba bardzo rózne od 3-5 zabiegów aż do stwierdzenia , że naprawdę widoczne efekty osiąga sie dopiero po serii 10-15 zabiegów w odstępach 2- 4 tygodniowych. Chciałabym osiągnąć spektakularny efekt , z drugiej strony nie chciałabym sobie zrobić krzywdy przedawkowaniem światła. A właśnie jakie są konsekwencje serii składającej sie z zbyt wielu zabiegów? gdyby któraś z Pan podzieliła sie ze mną wiedzą byłabym wdzięczna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żebyś tylko po tym
fotoodmładzaniu nie wygladała gorzej! A te mezoterapie to w większości utlradźwięki, a nie mezoterapie! Radzę uwazać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maga123=małatara
+= reklama kształtosfery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maga123
Moja wypowiedż nie jest reklamą Kształtosfery. Myślę , że zbiegi Elos wykonują również inne salony. Chciałam raczej przekazać jakich efektów możemy oczekiwać i w jakim czasie. Napewno efekty nie są natychmiastowe i chociaz firmy obiecują, że już po pierwszym zabiegu jest znacząca poprawa stanu skóry, to ja tego nie zauważyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małatara
Nie bardzo rozumiem osoby, które wchodzą na jakieś forum i bawią się w negowaniu wszystkiego i wszystkich. Ja rozumiem, ze kobiety mają napięcie przedmiesiączkowe ale niektórzy tu chyba jakaś mega menopauza. jeżeli robimy sobie jakieś zabiegi to robimy to dla siebie dla własnej przyjemności i komfortu a jeśli ktoś ma problem z tym, że nie chce abo ma inne poglądy to są kąciki np "poszydełkujmy" i tam na pewno znajdą odpowiednie pomysły na siebie. W zg jest kilka fajnych kosmetyczek. Mogę polecić jedną- ale to może na priv bo zaraz mnie tu zjedzą zwolenniczki natury;) i reklam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masafi 77
nr gg 12914979 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholera jak te gabinety
nas próbują oszukiwać, aż szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gohhha6
Jeśli szukacie profesjonalnych gabinetów, które wykonują zabiegi z laserami to polecam stronkę, gdzie możecie znaleźć adresy takich salonów w waszej okolicy. http://www.bhclub.pl/Zabiegi-i-uslugi/Uroda/Lasery Mają tam wszystko, od depilacji laserowej do fotoodmładzania. Do tego można dostać naprawdę sporą zniżkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech zyje reklama
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rvda
dlaczego tam mało wspomina się tu o technologii iPULS? trafiłam na promocje na tym sprzecia i chcialabym sprawdzic co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO NIE PROMOCJA
A OBNIZKA CEN, BO TO GÓWNO WARTE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malagji
Pani Celesto mam zamiar kupic lampe ze swiatlem LED czy poleca Pani taka lampe do uzytku domowego Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malagji
chodzi mi o odmladzanie twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniaa 98
myslisz, ze kosmetyczki poleca ci coś do uzytku domowego? To dla nich nie interes. Tutaj się o to nie pytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malagji
Z tego co zauwazylam to Pani Celesta daje zetelne rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Poddaje sie serii zabiegów epilacji okolic bikini i zaczynam powatpiewac w ich skuteczność. Chciałabym zeby pani wytłumaczyła mi gdzie lezy problem. Sprawa wyglada tak: Pół roku temu poddałam sie trzem zabiegom laserowym w odstepach 4-ro tygodniowych.zabieg wygladal nastepujaco: najpierw znieczulenie, po godzinie pani nakładała mi zel na okolice poddawane zabiegowi,na to laser zabieg trwal okolo pol godz.Kilkanascie dni po zabiegu, w czasie odrastania, włosy same wypadały, ale przed kolejnym zabiegiem nieco przerzedzone odrastały tak samo grube, znowu sie goliłam i na kolejny zabieg -to samo. Wydawalo sie ze po mału włosy sie osłabiaja jednak po 3 miesiacach odrosły zupełnie a nawet mam ich wiecej, poniewaz pani ktora robila zabieg pozwolila sobie ogolic mnie na wewnetrznej stronie uda, twierdzac ze i tam widzi włoski ktorych ja nie zgolilam - nie poczekala na moja zgode a po moim protescie, powiedziala ze potraktuje mi to miejsce laserem to juz nie beda sie pojawiały, teraz posiadam owlosienie tam gdzie go wczesniej nie mialam. jestem wsciekła i czuje sie ofiara gabinetu.Niestety zapisalam sie na kolejny zabieg łudzac sie ze naprawia to co zepsuli(uda) i uwolnią mnie od wloskow w okolicy bikini.kolejne zabiegi po przerwie wygladały inaczej juz bez zelu (zreszta nie wiem czy mial chłodzic czy moze lepiej przewodzic) i nawet wloski mi same nie wypadały-poprostu odrosły jak po zwykłym goleniu, nie wiem czy urzadzanie zmienili czy moze cos sie zepsuło? Z tego co wiem maja urzadzenie ipl i fotona. Zastanawiam sie czy za pierwszym razem zabiegi byly na jednym a kolejne -te po przerwie na drugim urzadzaniu robione. Mam tez pytanie ile zabiegow musze jeszcze wykonac zeby miec jakiekolwiek efekt i które z urzadzen jest lepsze, miałam nadzieja ze po 4 zabiegach bede miala ten temat z głowy.chcialam zaznaczyc ze przed zabiegami nie uzywalm wosku, depilatora jedynie golilam okolice maszynka do golenia. Nie wiem czego domagac sie od gabinetu - certyfikatu jakosci sprzetu czy moze pokazywac palcem pani wykonujacej zabieg "prosze jeszcze tu pani ominela " albo kazac zwiekszyc moc lasera -no wlasnie- jaka moc powinna byc uzyta przy takim zabiegu zeby był skuteczny.Prosze o pomoc bo umowilam sie na kolejny zbieg i zaczynam zastanawiam sie nad zlozeniem reklamacji.Nie dam sie tak bez konca naciagac.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitek83
Mam do sprzedania 3 kupony na depilację IPL+RF lub fotoodmładzania, każdy w cenie 49zl, w salonie w Krakowie. Więc jest to okazja do wykonania serii zabiegów w cenie nie przekraczającej 150zl. Ja niestety nie mogę z nich skorzystać :( Moj mail: anita_ja@autograf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abadziababenc
mania00, nie jestem kosmetologiem ale dzięki poradzie na tym forum zrezygnowalam z tzw. fotoepilacji w zwyklym salonie z jakimś laserem ipl nieznanej firmy(sprzęt kosztuje od 8000 do 30 rys.), mialam tam robione 2 zabiegi ale zaczęłam węszyć i dowiedzialam się, że prawdziwą czyli skutecznę depilację laserową robi się na sprzęcie synerona( sprzęt kosztuje ze 300 tys.) jest to dużo droższe ale tylko pozornie, na tym sprzęcie wystarczą 4-8 zabiegow co 5-7 tyg.i wlosy nie odrastają a na tych ipl trzeba co najmniej 10 i po roku, póltora wlosy odrastają. ja jestem na razie po 2 zabiegu na syneronie, wlosy mniej rosną ale dopiero po 4 powiem coś więcej. jak najbardzie skladaj reklamację i dowiedz się co to za sprzęt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież im nie zalezy
na tym by klientka była zadowolona, oni chcą doić kasę i tyle :-(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia katowice
Jestem po 4 zabiegach laserem w Prestige Spa Katowice i... praktycznie ile włosów było wcześniej - tyle jest nadal.. Zabieg krótki - max 20minut, wykonany pospiesznie.. Całe szczescie, że korzystam z kuponu kupionego na gruponie, bo nawet z tak duza zniżką to totalna strata pieniedzy! Kompletny brak efektów :/ Zdecydowanie nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta niby zniżka
to nie żadna zniżka, tylko zwykła cena. No ale jakby napisać, że normalnie zabieg np. kosztuje np. 1000 zł to nikt by tego nie kupił. Najlepiej więcej napisać, że normalna cena to 10 000 zł i na ten czas zmienić nawet jego cenę na stronie www, a wciskać ludziom że te 1000 zł to obniżka o 90%. Zobaczcie ile wtedy ludzi kupuje taki zabieg i od razu płaci. Nie raz obliczała i to było po np 50 000 zł, które od razy lezały na koncie gabinetu i procentowały. Nie ma to jak mieć głowe do interesów. Przede wszystkim patrzcie i pytajcie o nazwy urządzeń, laserów itp, a potem to sami sprawdzajcie, bo są gabinety oszukujące lub te, które nie chcą ujawnić nazw. Im droższy aparat to większa szansa to udany zabieg, ale i tu nie jest to wcale oczywiste. Gabinety i tak oszczędzają na wszystkim : na ilości przejazdów, na głowicach, na wymianach, na sile i mocy a potem płaczemy, bokasy nie ma a dalej mamy włosy na nogach czy blizny na twarzy, eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta niby zniżka
no i uwaga na to, żeby nie było to urządzenie na wszystko, czyli jak coś działa wg producenta na włoski, blizny, zmarszczki, przebarwienia to nie działa na nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o nie znowu nie działa
Celesto! czy odstępy 3 tygodniowe pomiędzy zabiegami ELOS, nie są zbyt krótkie, takie miałam, zastanawiam się czy mój kolagen miał wystarczająco czasu by sie odbudować? 19 dnia po ostatnim ELOSie miałam eMatrix, zatanawiam się czy nie jestem zbyt szybka, tak bardzo zależy mi na poprawie, że zaczynam się obawiać, że wszystko pódzie w odwrotnym kierunku, że kolejny zabieg niszczy efekty poprzedniego. Operator maszyny uspokajał mnie,że wszystko jest ok. no i moje ostatnie pytanie: czy zabieg amatrix na twarz należy wykonywać punkt przy punkcie, co jeśli operator maszyny zostawia miejsca nie tknięte końcówką, jest to błędem? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00000
również polecam triniti (Syneron ELOS) poprawia, wyrównuje koloryt skóry, poprawia jej jędrniość, napięcie oraz wygładza delikatne zmarszczki. Ja korzystałam z tego dobrodziejstwa i jestem szczerze zadowolona :) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednak działa
tak elos to super sprawa tylko trzeba mu dać szansę, wymaga cierpliwości bo działa w dłuższej perspektywie czasowej, dlatego też zmieniłam nick:) bo JEDNAK DZIAŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkozdrowie
zapraszam na www.tylkozdrowie.hpu.pl zarejestrujcie sie i stworzcie odpowiednia grupe wsparcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak ktoś chce to podam
gabinet gdzie robią ten Elos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A-N-U-S-I-A
Witam Celesto! Ja mam tylko jedno pytanko! Gdzie mogę cię znaleźć, gdzie jest Twój zakład?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×