Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MAŁA OO

TORBIEL JAJNIKA c.d ....

Polecane posty

Gość ZuzankaSS
A jak zaczełas jest na nowo teraz ta Diane to okresu juz akurat nie bedziesz miała bo bedziesz po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny, od jakiegos czasu czytam to forum z wielkim zainteresowaniem, wszystko dlatego ze podejrzewam ze moge miec torbiel jajnika. Pierwszy raz mialam go ok 2-3 lata temu ,,ale wyleczylam sie biorac hormony. nie pamietam czy wtedy opoznial mi sie okres, ale przez ostatnie miesiace mialam calkowicie regularny. ostatnio zaczelo bolec mnie podbrzusze, z czasem bol przesunal sie w strone prawego jajnika a okres nie wystapil. czy waszym zdaniem jest to torbiel?i czy mozliwe ze torbiel moze dopuscic do nie wystapienia miesiaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie dziewczyny czy któraś miała laparoskopie torbieli? jak to jest? ja ide w piątek i strasznie sie boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienkaaaaaaaaa
olus strona numer 2 opisalam caly zabieg...mialam go tydzien temu w poniedzialek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZuzankaSS
gabsonik ja ostatnio dostałam ochrzan że się wysikłam przed USG dopochwowym i dostałam nakaz tego nie robic nastepnym razem. julia 225 pewno ze mozesz mieć torbiel ale i możesz miec co innego wiec idz do ginekologa, bo to ze okres Ci sie spóżnia a nie jesteś w ciaży a na dodatek Cie boli to wystarczajace zeby sie wybrać do lekarza. Na formu takich rzeczy Ci nikt nie powie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julia225 pytasz czy przy torbieli moze nie wystąpic miesiączka ? Tak torbiele często zakłucają cykl miesiączkowy .Okresy mogą stac się nieregularne z przedłuzającymi się plamieniami przed i po miesiączce , nieczęsto ale jednak zdarza się całkowity brak okresu przy torbieli ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś używa Dianę 35 i ma grubszy głos.I czy tak może być.Dostałam się do ginekologa na 16 grudnia bo było 2 terminy na 16 grudnia i na 29 grudnia na 29 grudnia z moimi bólami jest za daleko dobrze że chociaż 16 grudnia tylko jak będe miała miesiączkę to czy można zrobić zwykłe usg żeby wykryć torbiele jakie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zaczełam brac Diaę 35 to zaczełam gadać grubszym głosem i się kłócić z narzeczonym czy to normalne.Czy to od tego.Ja biorę tą Dianę35 to albo jestem nerwowa albo płaczę.Czy Diana 35 to powoduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona... niektore osoby po taletkach wlasnie maja jakies zmiany, tez szczegolnie emocjonalne. Jak ja bralam tez bylam nerwowa teraz odkad nie biore sporo sie zmienilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka a z tym głosem co mam że mam grubszy to normalne.Ja mam torbiele graffa i biorę dianę 35 czy przy dianie 35 zniknie.Co to są torbiele graffa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ciazy nie jestem, podejrzewalam to, ale zrobilam testy i napewno nie jestem . Poza tym przy ciązy raczej jajniki i podbrzusze nie boli. Jutro ide po skierowanie do lekarza rodzinnego. Bardzo Wam dziekuje za pomoc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka a z tym głosem co mam że mam grubszy to normalne.Ja mam torbiele graffa i biorę dianę 35 czy przy dianie 35 zniknie.Co to są torbiele graffa.Boję się że przez tą Dianę się z narzeczoynm rozwiodę bo powoli dochodzi jak niebrałam diany to było dobrze a jak zaczełam brać to jestem nerwowa wybuchowa płaczę co moze powoduje nerwowość depresje smutek.Czy od tego leku tak jest.I jak długo to trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha 56
Julia 225 do ginekologa nie musisz mieć skierowania, a w ciąży czasem boli brzuch - mnie tak bolał że nie mogłam chodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienkaaaaaaaaa
ona86 a mi sie wydaje tylko sie nie obraz ze sie naczytalas o skutkach ubocznych tych tabletek i wszystko zaczynasz widziesz u ciebie ... to ze jestes nerwowa itp itd jesli bylaby to wina tabletek wyszloby to gdzies po okolo 3 msc dopiero gdy organizm zaczol by juz przyzwyczajac sie do tabletek a nie tak od razu. Moze zly nastroj to poporstu przez pogode? jesien? zima ? moim zdaniem przestan sobie wkrecac wyluzuj troche idz na basen na dyskoteke nie wiem zabaw sie i zapomnij o tym wszystkim ... torbiele graffa to nic powaznego pisze ci to juz 20 osoba tutaj.... one znikna ci po 3 msc zazywania diane PRAWIDLOWEGO ZAZYWANIA... to nie sa grozne torbiele... zwykle czynnosciowe... jesli nie znikna po 3 msc nalezy wykonac dodatkowe badania i sprawdzic przyczyne... ja bym na twoim miejscu spala spokojnie. zreszta masz wizyte u lekarza to sie dowiesz jeszcze wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsciekła obserwatorka
ona86 -jestes okropna , mam Cię dosc .... wydaje mi się ze nic Ci nie jest tylko jaja sobie robisz na tym topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wściekła obserwatorka myślisz że ja sobie zmyślam to się mylisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam takie same odczucia
wściekla obserwatorka nie jestes sama... i nie sama masz takie odczucia....ale zaraz zostaniemy wyzwane...tak jak jedna dziewczyna na torbiel jajnika!!!a tez jej prawde napisała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsciekła obserwatorka
piszesz w kółko to samo :( :( jakas niekumata jestes ,czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wciekła obserwatorka no i co.A zauważyłam że zrobiłam bardziej nerwowsza po tych lekach.Jak tego świństwa nie brałam to było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsciekła obserwatorka
bierz tą Diane i uspokuj się juz !!!!!!!!!!!!!!!! gdybm ja miała taką torbiel jak Ty to bym Bogu dziękowała a Ty ponikujesz i swirujesz bez powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bład ortograficzny
a co to mała oo wstydzimy się błędów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienkaaaaaaaaa
no wlasnie gdybysmy tylko mialy taka torbiel ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi bład moze zdarzyc się kazdemu :) :) zwłaszcza na komputerowej klawiaturze wielkie dzięki za zrobienie z niego takiej afery :) Teraz to będę w lekkim stresie :D wysyłac odpowiedzi na Wasze pytania bład ortograficzny _ GRATULUJĘ wychwycenia i pouczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wściekła obserwatorka jestem spokojna to sobie dziękuj bogu że masz torbiel.Ja będę dziekować jak wyzdrowieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×